kdelibs4 - en to xh translation catalogue (5 entries)

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
xh: Umphathi Wolayisho ezantsi (%1) akafumanekanga kwi $KUMENDO wakho

en: Save As
xh: Gcina Njenge

en: Accept
xh: Yamkela

en: Reject
xh: Khuphela ngaphandle

en: Untitled
xh: Engenasihloko
