kpat - en to bg translation catalogue (50 entries)

en: Grandfather's Clock
bg: Часовникът на дядо

en: Solver: This game is winnable.
bg: Прогнозиращ алгоритъм: Тази игра може да бъде спечелена.

en: Solver: Unable to determine if this game is winnable.
bg: Прогнозиращ алгоритъм: включете, за да разберете дали тази игра може да бъде спечелена.

en: Congratulations! We have won.
bg: Поздравления! Ние победихме!

en: Congratulations! You have won.
bg: Поздравления! Вие победихте!

en: Solver: Calculating...
bg: Прогнозиращ алгоритъм: Изчисление...

en: A new game has been requested, but there is already a game in progress.
    
    A loss will be recorded in the statistics if the current game is abandoned.
bg: Беше дадена заявка за нова игра, но понастоящем има незавършена.
    Ако я изоставите, ще бъде записана като загуба в статистиката.

en: Abandon Current Game?
bg: Изоставяне на текущата игра?

en: Abandon Current Game
bg: Изоставяне на текущата игра

en: Forty & Eight
bg: Четиридесет и осем

en: Freecell
bg: Празни клетки

en: Golf
bg: Голф

en: Grandfather
bg: Дядовият пасианс

en: Gypsy
bg: Цигански пасианс

en: Aces Up
bg: Първо асо

en: Klondike &Options
bg: Клондайк - &настройки

en: Klondike
bg: Клондайк

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: Move
bg: Ход

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
bg: Главна лента с инструменти

en: KDE Patience Game
bg: KDE пасианс

en: Bug fixes
bg: Поправка на грешки

en: Shuffle algorithm for game numbers
bg: Алгоритъм за разбъркване номерата на игрите

en: Rewrite and current maintainer
bg: Пренаписване и текуща поддръжка

en: Documentation
bg: Документация

en: Try to find a solution to the given savegame
bg: Опитайте да решите дадената запазена игра

en: Skip the selection screen and load a particular game type. Valid values are: %1
bg: Прескачане на екрана за избор и зареждане на определена игра. Валидни стойности са: %1

en: File to load
bg: Файл за зареждане

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GameStats)
en: Statistics
bg: Статистика

[ctx: Take one or more cards from the deck, flip them, and place them in play]
en: Dra&w
bg: Те&глене

[ctx: Collect the cards in play, shuffle them and redeal them]
en: &Redeal
bg: &Повторно раздаване

[ctx: Automatically move cards to the foundation piles]
en: Dro&p
bg: Подре&ждане

en: &Enable Autodrop
bg: А&втоматично подреждане

en: E&nable Solver
bg: П&рогнозиращ алгоритъм

en: &Remember State on Exit
bg: &Запазване състоянието на играта при изход

en: Take Game Preview Snapshots
bg: Заснемане на играта

en: Random Cards
bg: Случайна колода

en: 1 move | %1 moves
bg[0]: 1 ход
bg[1]: %1 хода

en: Mod3
bg: Модерен пасианс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Game:
bg: Игра:

en: Simple Simon
bg: Опростен пасианс

en: Spider &Options
bg: Паяк - &настройки

en: Spider
bg: Паяк

en: 1 loss | %1 losses
bg[0]: 1 загуба
bg[1]: %1 загуби

en: 1 win | %1 wins
bg[0]: 1 победа
bg[1]: %1 победи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Longest winning streak:
bg: Най-дълга победна серия:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Games played:
bg: Изиграни игри:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Longest losing streak:
bg: Най-дълга губеща серия:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Games won:
bg: Спечелени игри:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current streak:
bg: Текуща серия:

en: Yukon
bg: Юкон
