kpat - en to et translation catalogue (114 entries)

en: S&tack Options
et: Pa&ki valikud

en: Grandfather's Clock
et: Vanaisa kell

en: Solver: This game is winnable.
et: Lahendaja: see mäng on võidetav.

en: Solver: This game is no longer winnable.
et: Lahendaja: see mäng ei ole enam võidetav.

en: Solver: This game cannot be won.
et: Lahendaja: seda mängu ei saa võita.

en: Solver: Unable to determine if this game is winnable.
et: Lahendaja: mängu võiduvõimalusi ei õnnestunud selgitada.

en: Congratulations! We have won.
et: Õnnitlused! Me võitsime.

en: Congratulations! You have won.
et: Õnnitlused! Sa võitsid.

en: Solver: This game is lost.
et: Lahendaja: see mäng on kaotatud.

en: Solver: Calculating...
et: Lahendaja: arvestamine...

en: A new game has been requested, but there is already a game in progress.
    
    A loss will be recorded in the statistics if the current game is abandoned.
et: Soovisid alustada uut mängu, aga eelmine mäng veel käib.
    
    Praeguse mängu hülgamisel läheb statistikasse kirja kaotus.

en: Abandon Current Game?
et: Kas hüljata praegune mäng?

en: Abandon Current Game
et: Hülga praegune mäng

en: Forty & Eight
et: 48

en: Grandfather
et: Vanaisa

en: Gypsy
et: Mustlane

en: Aces Up
et: Ässad välja

en: Klondike &Options
et: Klondike &valikud

en: Draw 1
et: Jagamine ühekaupa

en: Draw 3
et: Jagamine kolmekaupa

en: Klondike (Draw 1)
et: Klondike (ühekaupa)

en: Klondike (Draw 3)
et: Klondike (kolmekaupa)

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: Move
et: Käik

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Loading...
et: Laadimine...

en: KDE Patience Game
et: KDE Patience mäng

en: © 1995 Paul Olav Tvete
    © 2000 Stephan Kulow
et: © 1995: Paul Olav Tvete
    © 2000: Stephan Kulow

en: Author of original Qt version
et: Algse Qt versiooni autor

en: Initial KDE port
et: Algne KDE port

en: New game types
et: Uued mängutüübid

en: Bug fixes
et: Veaparandused

en: Shuffle algorithm for game numbers
et: Segamise algoritm ja mängu numbrid

en: Initial patience solver
et: Algne pasjansi lahendaja

en: Rewrite and current maintainer
et: Ümberkirjutamine, praegune hooldaja

en: Klondike improvements
et: Klondike parandused

en: Spider implementation
et: Ämbliku teostus

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Menu and toolbar work
et: Menüü ja tööriistariba

en: Cleanup and polish
et: Puhastamine ja viimistlemine

en: Integration with Freecell Solver and further work
et: Lõimimine Freecelli lahendajaga ja muu tegevus

en: Try to find a solution to the given savegame
et: Katse leida lahendust määratud salvestatud mängule

en: Dealer to solve (debug)
et: Lahendatav jagaja (silumine)

en: Game range start (default 0:INT_MAX)
et: Mänguvahemiku algus (vaikimisi 0:INT_MAX)

en: Game range end (default start:start if start given)
et: Mänguvahemiku lõpp (vaikimisi start:start, kui algus on antud)

en: Skip the selection screen and load a particular game type. Valid values are: %1
et: Valikuekraani ärajätmine ja konkreetse mängutüübi laadimine. Korrektsed väärtused on järgmised: %1

en: Directory with test cases
et: Teste sisaldav kataloog

en: Generate random test cases
et: Juhuslike testide genereerimine

en: File to load
et: Avatav fail

[ctx: Start a new game of a different type]
en: New &Game...
et: Uus män&g...

[ctx: Start a new game of without changing the game type]
en: New &Deal
et: Uus &jagamine

[ctx: Start a game by giving its particular number]
en: New &Numbered Deal...
et: Uus jagamine &numbri järgi...

[ctx: Replay the current deal from the start]
en: Restart Deal
et: Käivita mäng uuesti

[ctx: Start the game with the number one greater than the current one]
en: Next Deal
et: Järgmine jagamine

[ctx: Start the game with the number one less than the current one]
en: Previous Deal
et: Eelmine jagamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GameStats)
en: Statistics
et: Statistika

[ctx: Take one or more cards from the deck, flip them, and place them in play]
en: Dra&w
et: &Võta

[ctx: Deal a new row of cards from the deck]
en: Dea&l Row
et: &Jaga uus rida

[ctx: Collect the cards in play, shuffle them and redeal them]
en: &Redeal
et: &Jaga uuesti

[ctx: Automatically move cards to the foundation piles]
en: Dro&p
et: &Paiguta

en: Change Appearance...
et: Muuda välimust...

en: &Enable Autodrop
et: A&utomaatkäikude lubamine

en: E&nable Solver
et: Lahe&ndaja lubamine

en: Play &Sounds
et: Helide e&sitamine

en: &Remember State on Exit
et: Oleku meelespidamine väl&jumisel

en: Generate a theme preview image
et: Teema eelvaatluse loomine

en: Take Game Preview Snapshots
et: Mängu eelvaatluse pildid

en: Random Cards
et: Juhuslikud kaardid

en: Move Focus to Previous Pile
et: Fookus eelmisele hunnikule

en: Move Focus to Next Pile
et: Fookus järgmisele hunnikule

en: Move Focus to Card Below
et: Fookus kaardile all

en: Move Focus to Card Above
et: Fookus kaardile peal

en: Cancel Focus
et: Fookuse tühistamine

en: Pick Up or Set Down Focus
et: Fookuse kasutamine või tühistamine

en: Card Deck
et: Kaardipakk

en: Select a card deck
et: Kaardipaki valimine

en: Game Theme
et: Mängu teema

en: Select a theme for non-card game elements
et: Muude elementide kui kaartide teema valimine

[ctx: Is disabled and changes to "Help &with Current Game" when there is no current game.]
en: Help &with %1
et: &Mängu %1 abi

[ctx: Shown when there is no game open. Is always disabled.]
en: Help &with Current Game
et: A&ktiivne mängu abi

en: Are you sure you want to hide the menubar? The current shortcut to show it again is %1.
et: Kas tõesti peita menüüriba? Uuesti saab seda näidata kiirklahviga %1.

en: Hide Menubar
et: Menüüriba peitmine

en: Downloading file failed: %1
et: Faili allalaadimine nurjus: %1.

en: Error reading XML file:
et: Viga XML-faili lugemisel:

en: XML file is not a KPat save.
et: XML-fail ei ole KPati salvestatud mäng.

en: Unrecognized game id.
et: Tundmatu mängu ID.

en: Errors encountered while parsing file.
et: Faili parsimisel tekkis tõrkeid.

en: Load
et: Laadi

en: Save
et: Salvesta

en: Error opening file for writing. Saving failed.
et: Tõrge faili avamisel kirjutamiseks. Salvestamine nurjus.

en: Unable to create temporary file. Saving failed.
et: Ajutise faili loomine nurjus. Salvestamine ei õnnestunud.

en: Error uploading file. Saving failed: %1
et: Tõrge faili üleslaadimisel. Salvestamine nurjus: %1.

en: 1 move | %1 moves
et[0]: 1 käik
et[1]: %1 käiku

en: New Numbered Deal
et: Uus numbriga mäng

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Game:
et: Mäng:

en: Deal number:
et: Mängu number:

en: Simple Simon
et: Lihtsameelne Siim

en: Spider &Options
et: Ämbliku &valikud

en: 1 Suit (Easy)
et: 1 mast (kerge)

en: 2 Suits (Medium)
et: 2 masti (keskmine)

en: Face &Down (harder)
et: &Pale all (raskem)

en: Face &Up (easier)
et: Pale p&eal (kergem)

en: Spider
et: Ämblik

en: Spider (1 Suit)
et: Ämblik (1 mast)

en: Spider (2 Suit)
et: Ämblik (2 masti)

en: Spider (3 Suit)
et: Ämblik (3 masti)

en: Spider (4 Suit)
et: Ämblik (4 masti)

en: 1 loss | %1 losses
et[0]: 1 kaotus
et[1]: %1 kaotust

en: 1 win | %1 wins
et[0]: 1 võit
et[1]: %1 võitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Longest winning streak:
et: Enim võite järjest:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Games played:
et: Kokku mängitud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Longest losing streak:
et: Enim kaotusi järjest:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Games won:
et: Võidetud mänge:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current streak:
et: Praegune jada:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Minimal number of moves:
et: Käikude minimaalne arv:
