kpat - en to he translation catalogue (13 entries)

en: KDE Patience Game
he: משחק קלפים של KDE

en: Bug fixes
he: תיקוני באגים

en: Shuffle algorithm for game numbers
he: אלגוריתם ערבול למספרי משחקים

en: Rewrite and current maintainer
he: כתיבה מחדש ומתחזק נוכחי

en: Documentation
he: תיעוד

en: File to load
he: קובץ לטעינה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GameStats)
en: Statistics
he: סטטיסטיקה

en: &Enable Autodrop
he: אפשר &גרירה אוטומטית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Game:
he: משחק:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Longest winning streak:
he: רצף הניצחונות הארוך ביותר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Games played:
he: משחק ששיחקת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Longest losing streak:
he: רצף ההפסדים הארוך ביותר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Games won:
he: משחקים שנוצחו:
