kpat 0 - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Grandfather's Clock
hr: Djedov sat

en: Congratulations! We have won.
hr: Čestitamo! Pobijedili smo.

en: Congratulations! You have won.
hr: Čestitamo! Pobijedili ste.

en: Klondike &Options
hr: &Opcije Klondikea

en: Draw 1
hr: Izvlačenje 1

en: Draw 3
hr: Izvlačenje 3

en: Klondike (Draw 1)
hr: Klondike (Izvlačenje 1)

en: Klondike (Draw 3)
hr: Klondike (Izvlačenje 3)

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: Move
hr: Potez

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hr: Glavna alatna traka

en: Loading...
hr: Učitavanje…

en: New game types
hr: Nove vrste igara

en: Bug fixes
hr: Ispravke nedostataka

en: Shuffle algorithm for game numbers
hr: Algoritam miješanja za brojeve igre

en: Rewrite and current maintainer
hr: Ponovno pisanje i trenutni održavatelj

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Menu and toolbar work
hr: Rad na izborniku i alatnoj traci

en: Cleanup and polish
hr: Poliranje i čišćenje

en: File to load
hr: Datoteka za učitavanje

[ctx: Start a new game of a different type]
en: New &Game...
hr: Nova i&gra…

[ctx: Start a new game of without changing the game type]
en: New &Deal
hr: Novo &dijeljenje

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GameStats)
en: Statistics
hr: Statistike

en: &Enable Autodrop
hr: &Omogući automatsko ispuštanje

en: Random Cards
hr: Nasumične karte

en: 1 move | %1 moves
hr[0]: %1 potez
hr[1]: %1 poteza
hr[2]: %1 poteza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Game:
hr: Igra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Longest winning streak:
hr: Najdulji pobjednički niz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Games played:
hr: Odigrane igre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Longest losing streak:
hr: Najdulji gubitnički niz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Games won:
hr: Broj pobjeda:
