kpat - en to lv translation catalogue (100 entries)

en: Grandfather's Clock
lv: Vectēva pulkstenis

en: Solver: This game is winnable.
lv: Atrisinātājs: šī spēle ir uzvarama.

en: Solver: This game is no longer winnable.
lv: Atrisinātājs: šī spēle vairs nav uzvarama.

en: Solver: This game cannot be won.
lv: Atrisinātājs: šo spēli nevar uzvarēt.

en: Solver: Unable to determine if this game is winnable.
lv: Atrisinātājs: nebija iespējams noteikt, vai šī spēle ir uzvarama.

en: Congratulations! We have won.
lv: Apsveicu! Mēs uzvarējām!

en: Congratulations! You have won.
lv: Apsveicu! Tu uzvarēji!

en: Solver: This game is lost.
lv: Atrisinātājs: šī spēle ir zaudēta.

en: Solver: Calculating...
lv: Atrisinātājs: aprēķina...

en: A new game has been requested, but there is already a game in progress.
    
    A loss will be recorded in the statistics if the current game is abandoned.
lv: Tika pieprasīta jauna spēle, bet pašlaik viena spēle jau tiek spēlēta.
    
    Ja esošā spēle tiks pārtraukta, tad statistikā tiks ierakstīts zaudējums.

en: Abandon Current Game?
lv: Pārtraukt esošo spēli?

en: Abandon Current Game
lv: Pārtraukt esošo spēli

en: Forty & Eight
lv: Četrdesmit un Astoņi

en: Golf
lv: Golfs

en: Grandfather
lv: Vectēvs

en: Gypsy
lv: Čigāns

en: Aces Up
lv: Dūži uz augšu

en: Klondike &Options
lv: Klondaikas &opcijas

en: Draw 1
lv: Ņēmiens 1

en: Draw 3
lv: Ņēmiens 3

en: Klondike
lv: Klondaika

en: Klondike (Draw 1)
lv: Klondaika (ņēmiens 1)

en: Klondike (Draw 3)
lv: Klondaika (ņēmiens 3)

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: Move
lv: Gājiens

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: KDE Patience Game
lv: KDE Pacietības spēle

en: Author of original Qt version
lv: Oriģinālās Qt versijas autors

en: Initial KDE port
lv: Sākotnējā pārnešana uz KDE

en: New game types
lv: Jauni spēļu tipi

en: Bug fixes
lv: Kļūdu labojumi

en: Shuffle algorithm for game numbers
lv: Spēļu numuru izvēles algoritms

en: Initial patience solver
lv: Sākotnējais atrisinātājs

en: Rewrite and current maintainer
lv: Pārrakstīšana un pašreizējā uzturēšana

en: Klondike improvements
lv: Klondaikas uzlabojumi

en: Spider implementation
lv: Zirnekļa realizācija

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Menu and toolbar work
lv: Darbs pie izvēlnēm un rīkjoslām

en: Cleanup and polish
lv: Sakopšana un uzspodrināšana

en: Try to find a solution to the given savegame
lv: Mēģini atrast dotās saglabātās spēles risinājumu

en: Dealer to solve (debug)
lv: Dalītāja atrisināšanas atkļūdošana

en: Game range start (default 0:INT_MAX)
lv: Spēles diapazona sākums (noklusējuma 0:INT_MAX)

en: Game range end (default start:start if start given)
lv: Spēles diapazona beigas (noklusējuma sākuma:sākuma, ja sākums ir dots)

en: Skip the selection screen and load a particular game type. Valid values are: %1
lv: Izlaist izvēles logu un uzreiz ielādēt noteiktu spēles tipu. Derīgas vērtības ir: %1

en: Directory with test cases
lv: Mape ar testa paraugiem

en: Generate random test cases
lv: Ģenerēt nejaušus testa paraugus

en: File to load
lv: Ielādējamais fails

[ctx: Start a new game of a different type]
en: New &Game...
lv: Jauna &spēle...

[ctx: Start a new game of without changing the game type]
en: New &Deal
lv: Jauns &dalījums

[ctx: Start a game by giving its particular number]
en: New &Numbered Deal...
lv: Jauns &numurētais dalījums...

[ctx: Replay the current deal from the start]
en: Restart Deal
lv: Pārstartēt dalījumu

[ctx: Start the game with the number one greater than the current one]
en: Next Deal
lv: Nākamais dalījums

[ctx: Start the game with the number one less than the current one]
en: Previous Deal
lv: Iepriekšējais dalījums

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GameStats)
en: Statistics
lv: Statistika

[ctx: Take one or more cards from the deck, flip them, and place them in play]
en: Dra&w
lv: &Paņemt kārti

[ctx: Deal a new row of cards from the deck]
en: Dea&l Row
lv: Da&līt rindu

[ctx: Collect the cards in play, shuffle them and redeal them]
en: &Redeal
lv: Pā&rdalīt

[ctx: Automatically move cards to the foundation piles]
en: Dro&p
lv: Mes&t

en: Change Appearance...
lv: Mainīt izskatu...

en: &Enable Autodrop
lv: &Ieslēgt automātisko novietošanu

en: E&nable Solver
lv: Ieslēgt &atrisinātāju

en: Play &Sounds
lv: Atskaņot &skaņas

en: &Remember State on Exit
lv: Izejot &atcerēties stāvokli

en: Generate a theme preview image
lv: Ģenerēt tēmas priekšskatījuma attēlu

en: Take Game Preview Snapshots
lv: Uzņemt spēles priekšskatījuma ekrānattēlus

en: Random Cards
lv: Gadījuma kārtis

en: Card Deck
lv: Kāršu kava

en: Select a card deck
lv: Izvēlēties kāršu kavu

en: Game Theme
lv: Spēles tēma

en: Select a theme for non-card game elements
lv: Izvēlieties tēmu spēles ne-kāršu elementiem

[ctx: Is disabled and changes to "Help &with Current Game" when there is no current game.]
en: Help &with %1
lv: Palīdzēt &ar %1

[ctx: Shown when there is no game open. Is always disabled.]
en: Help &with Current Game
lv: Palīdzēt &ar pašreizējo spēli

en: Error reading XML file:
lv: Kļūda nolasot XML failu:

en: XML file is not a KPat save.
lv: XML fails nav KPat saglabāta spēle.

en: Unrecognized game id.
lv: Neapazīts spēles id.

en: Errors encountered while parsing file.
lv: Radās kļūdas, parsējot failu.

en: Load
lv: Ielādēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Error opening file for writing. Saving failed.
lv: Kļūda atverot failu rakstīšanai. Saglabāšana neizdevās.

en: Unable to create temporary file. Saving failed.
lv: Neizdevās izveidot pagaidu failu. Saglabāšana neizdevās.

en: 1 move | %1 moves
lv[0]: %1 gājiens
lv[1]: %1 gājieni
lv[2]: %1 gājienu

en: New Numbered Deal
lv: Jauns numurētais dalījums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Game:
lv: Spēle:

en: Deal number:
lv: Dalījuma numurs:

en: Simple Simon
lv: Vienkārši Simons

en: Spider &Options
lv: Zirnekļa &opcijas

en: 1 Suit (Easy)
lv: 1 komplekts (viegli)

en: 2 Suits (Medium)
lv: 2 komplekti (vidēji)

en: Spider
lv: Zirneklis

en: Spider (1 Suit)
lv: Zirneklis (1 komplekts)

en: Spider (2 Suit)
lv: Zirneklis (2 komplekti)

en: Spider (4 Suit)
lv: Zirneklis (4 komplekti)

en: 1 loss | %1 losses
lv[0]: %1 zaudējums
lv[1]: %1 zaudējumi
lv[2]: %1 zaudējumu

en: 1 win | %1 wins
lv[0]: %1 uzvara
lv[1]: %1 uzvaras
lv[2]: %1 uzvaru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Longest winning streak:
lv: Visvairāk pēc kārtas uzvarētās spēles:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Games played:
lv: Spēles spēlētas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Longest losing streak:
lv: Visvairāk pēc kārtas zaudētās spēles:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Games won:
lv: Spēles uzvarētas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current streak:
lv: Pašreizējais stāvoklis:

en: Yukon
lv: Jukona
