kpat - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Congratulations! We have won.
ms: Tahniah! Anda.menang.

en: Bug fixes
ms: Baiki ralat

en: Documentation
ms: Dokumentasi

en: 1 loss | %1 losses
ms[0]: 1 kalah
ms[1]: %1 kalah

en: 1 win | %1 wins
ms[0]: 1 menang
ms[1]: %1 menang
