kpat - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Congratulations! We have won.
ne: बधाइ छ! हामीले जितेका छौ ।

en: Congratulations! You have won.
ne: बधाइ छ! तपाईँले जित्नु भएको छ ।

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: KPatience
ne: केडीई प्याटियन्स

en: KDE Patience Game
ne: केडीई प्याटियन्स खेल

en: Paul Olav Tvete
ne: पाउल ओलेभ टिभेट

en: Mario Weilguni
ne: मारिओ वेल्गुनी

en: Matthias Ettrich
ne: म्याथिआस एट्रिस

en: Rodolfo Borges
ne: रोडोल्फ बोर्ज

en: Peter H. Ruegg
ne: पिटर एच रुएग

en: Michael Koch
ne: माइकल कोक

en: Bug fixes
ne: बग समाधान

en: Marcus Meissner
ne: मार्क्स मेस्नर

en: Shuffle algorithm for game numbers
ne: खेल नम्बरका लागि अलगोरिदम सफल गर्नुहोस्

en: Stephan Kulow
ne: स्टेफन कुलोउ

en: Rewrite and current maintainer
ne: पुन: लेखन र हालको मर्मतकर्ता

en: Erik Sigra
ne: एरिक सिग्रा

en: Josh Metzler
ne: जोस मेट्जलर

en: Maren Pakura
ne: मारेन पाकुरा

en: Documentation
ne: मिसिलीकरण

en: Inge Wallin
ne: इन्जे वालिन

en: Simon Hürlimann
ne: सिमोन हुर्लिमान

en: Dealer to solve (debug)
ne: समाधान गर्ने (त्रुटि सच्याउने) डिलर

en: Game range start (default 0:INT_MAX)
ne: खेल सुरु सिमा (पूर्वनिर्धारित ०:INT_MAX)

en: Game range end (default start:start if start given)
ne: खेल अन्त्य सिमा (पूर्वनिर्धारित सुरु:सुरु दिएको भएमा सुरु)

en: File to load
ne: लोड गर्नुपर्ने फाइल

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GameStats)
en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: &Enable Autodrop
ne: स्वत: खसाल्ने सक्षम पार्नुहोस्

en: Random Cards
ne: अनियमित ताश

en: 1 move | %1 moves
ne[0]: 1 चाल
ne[1]: %1 चाल

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Game:
ne: खेल:

en: 1 loss | %1 losses
ne[0]: 1 हार
ne[1]: %1 हार

en: 1 win | %1 wins
ne[0]: 1 विजय
ne[1]: %1 विजय

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Longest winning streak:
ne: सबैभन्दा लामो विजय लहर:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Games played:
ne: खेलिएका खेल:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Longest losing streak:
ne: सबैभन्दा लामो हार्ने लहर:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Games won:
ne: खेल जित्यो:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current streak:
ne: हालको लहर:
