kpat - en to se translation catalogue (36 entries)

en: Grandfather's Clock
se: Ádjá diibmu

en: Solver: This game is winnable.
se: Čoavdejeaddji: Dát speallu lea vuoittehahtti.

en: Solver: This game is no longer winnable.
se: Čoavdejeaddji: Dát speallu ii leat šat vuoittehahtti.

en: Solver: This game cannot be won.
se: Čoavdejeaddji: Ii leat vejolaš vuoitit dán spealu.

en: Solver: Unable to determine if this game is winnable.
se: Čoavdejeaddji: Ii sáhte mearridit jus lea vejolaš vuoitit dán spealu.

en: Congratulations! We have won.
se: Ollu lihkku, mii vuittiimet!

en: Congratulations! You have won.
se: Ollu lihkku, don vuitet!

en: Solver: This game is lost.
se: Čoavdejeaddji: Dát speallu lea táhpejuvvon.

en: A new game has been requested, but there is already a game in progress.
    
    A loss will be recorded in the statistics if the current game is abandoned.
se: Leat dáhtton ođđa spealu, muhto lea juo speallu jođus.
    
    Jus guođát dán spealu, de táhpa registrerejuvvo statistihkas.

en: Forty & Eight
se: Njealljelogi&gávcci

en: Freecell
se: Guorusgieddi

en: Golf
se: Golfa

en: Grandfather
se: Áddjá

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: Move
se: Sirdde

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
se: Váldoreaidoholga

en: KPatience
se: Kabála

en: KDE Patience Game
se: KDE-kabálaspeallu

en: Author of original Qt version
se: Álgovuolggalaš Qt-veršuvnna čálli

en: Initial KDE port
se: Álgovuolggalaš KDE-jorgalus

en: New game types
se: Ođđa speallošlájat

en: Peter H. Ruegg
se: Peter H. Rügg

en: Bug fixes
se: Divvumat

en: Marcus Meissner
se: Marcus Meißner

en: Shuffle algorithm for game numbers
se: Speallonummiriid seaguhanvuohki

en: Initial patience solver
se: Álgovuolggalaš kabálačoavdejeaddji

en: Rewrite and current maintainer
se: Rievdadeaddji ja dálá maŧásdoalli

en: Documentation
se: Veahkketeavsttat

en: Menu and toolbar work
se: Fállo- ja reaidoholgabargu

en: Cleanup and polish
se: Čorgen ja giellan

en: File to load
se: Fiilla maid viežžat

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GameStats)
en: Statistics
se: Statistihkka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Game:
se: Speallu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Longest winning streak:
se: Vuoittut maŋŋálaga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Games played:
se: Galle geardde speallejuvvon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Longest losing streak:
se: Táhpat maŋŋálaga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Games won:
se: Vuoittut:
