kpat - en to sk translation catalogue (112 entries)

en: S&tack Options
sk: Možnosti kopy

en: Grandfather's Clock
sk: Dedkove hodiny

en: Solver: This game is winnable.
sk: Riešiteľ: túto hru je možné vyhrať.

en: Solver: This game is no longer winnable.
sk: Riešiteľ: túto hru už nie je možné vyhrať.

en: Solver: This game cannot be won.
sk: Riešiteľ: túto hru nie je možné vyhrať.

en: Solver: Unable to determine if this game is winnable.
sk: Riešiteľ: nepodarilo sa zistiť, či sa dá táto hra vyhrať.

en: Congratulations! We have won.
sk: Blahoželám! Vyhrali sme!

en: Congratulations! You have won.
sk: Blahoželám! Vyhrali ste!

en: Solver: This game is lost.
sk: Riešiteľ: táto hra je stratená.

en: Solver: Calculating...
sk: Riešiteľ: vypočítava sa...

en: A new game has been requested, but there is already a game in progress.
    
    A loss will be recorded in the statistics if the current game is abandoned.
sk: Je požadovaná nová hra, ale už jedna beží.
    
    Ak ukončíte aktuálnu hru, bude do štatistik zaznamenaná prehra.

en: Abandon Current Game?
sk: Ukončiť aktuálnu hru?

en: Abandon Current Game
sk: Ukončiť aktuálnu hru

en: Forty & Eight
sk: Štyridsať a osem

en: Grandfather
sk: Dedko

en: Gypsy
sk: Cigáň

en: Aces Up
sk: Esá hore

en: Klondike &Options
sk: &Možnosti Klondike

en: Draw 1
sk: Rozdať 1

en: Draw 3
sk: Rozdať 3

en: Klondike (Draw 1)
sk: Klondike (Rozdať 1)

en: Klondike (Draw 3)
sk: Klondike (Rozdať 3)

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: Move
sk: Ťah

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: KDE Patience Game
sk: Pasians pre KDE

en: Author of original Qt version
sk: Autor pôvodnej Qt verzie

en: Initial KDE port
sk: Počiatočný port KDE

en: New game types
sk: Nové typy hier

en: Bug fixes
sk: Opravy chýb

en: Shuffle algorithm for game numbers
sk: Miešanie pre čísla hier

en: Initial patience solver
sk: Počiatočný riešiteľ pasians

en: Rewrite and current maintainer
sk: Prepísal a aktuálny správca

en: Klondike improvements
sk: Vylepšenia Klondike

en: Spider implementation
sk: Implementácia Pavúka

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Menu and toolbar work
sk: Práca na ponuke a paneli nástrojov

en: Cleanup and polish
sk: Vyčistenie a zdokonalenie

en: Integration with Freecell Solver and further work
sk: Integráca s riešiteľom Freecell a ďalšie práce

en: Try to find a solution to the given savegame
sk: Pokúsiť sa nájsť riešenie danej uloženej hry

en: Dealer to solve (debug)
sk: Riešiteľ (ladenie)

en: Game range start (default 0:INT_MAX)
sk: Začiatok herného rozsahu (štandardne 0:INT_MAX)

en: Game range end (default start:start if start given)
sk: Koniec herného rozsahu (štandardne začiatok:začiatok ak je zadaný začiatok)

en: Skip the selection screen and load a particular game type. Valid values are: %1
sk: Preskočiť obrazovku s výberom a načítať konkrétny typ hry. Platné hodnoty sú: %1

en: Directory with test cases
sk: Adresár s testovacími prípadmi

en: Generate random test cases
sk: Generovať náhodné testovacie prípady

en: File to load
sk: Načítať súbor

[ctx: Start a new game of a different type]
en: New &Game...
sk: Nová &hra...

[ctx: Start a new game of without changing the game type]
en: New &Deal
sk: &Nové rozdanie

[ctx: Start a game by giving its particular number]
en: New &Numbered Deal...
sk: &Nové číselné rozdanie...

[ctx: Replay the current deal from the start]
en: Restart Deal
sk: Reštartovať rozdanie

[ctx: Start the game with the number one greater than the current one]
en: Next Deal
sk: Ďalšie rozdanie

[ctx: Start the game with the number one less than the current one]
en: Previous Deal
sk: Predchádzajúce rozdanie

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GameStats)
en: Statistics
sk: Štatistiky

[ctx: Take one or more cards from the deck, flip them, and place them in play]
en: Dra&w
sk: &Rozdať

[ctx: Deal a new row of cards from the deck]
en: Dea&l Row
sk: Roz&dať rad

[ctx: Collect the cards in play, shuffle them and redeal them]
en: &Redeal
sk: Rozdať z&novu

[ctx: Automatically move cards to the foundation piles]
en: Dro&p
sk: &Pustiť

en: Change Appearance...
sk: Zmeniť vzhľad...

en: &Enable Autodrop
sk: &Povoliť automatické púšťanie

en: E&nable Solver
sk: Po&voliť riešiteľa

en: Play &Sounds
sk: Pre&hrávať zvuky

en: &Remember State on Exit
sk: Zapamätať &stav pri ukončení

en: Generate a theme preview image
sk: Generovať obrázok s náhľadom témy

en: Take Game Preview Snapshots
sk: Získať snímku náhľadu hry

en: Random Cards
sk: Náhodné karty

en: Move Focus to Previous Pile
sk: Presunúť zameranie na predchádzajúcu hromadu

en: Move Focus to Next Pile
sk: Presunúť zameranie na nasledujúcu hromadu

en: Move Focus to Card Below
sk: Presuňte zameranie na kartu pod

en: Move Focus to Card Above
sk: Presuňte zameranie na kartu nad

en: Cancel Focus
sk: Zrušiť zameranie

en: Pick Up or Set Down Focus
sk: Zdvihnúť alebo položiť zameranie

en: Card Deck
sk: Balíček kariet

en: Select a card deck
sk: Vybrať balíček kariet

en: Game Theme
sk: Téma hry

en: Select a theme for non-card game elements
sk: Vybrať tému pre nekartové prvky hry

[ctx: Is disabled and changes to "Help &with Current Game" when there is no current game.]
en: Help &with %1
sk: Pomoc &s %1

[ctx: Shown when there is no game open. Is always disabled.]
en: Help &with Current Game
sk: Pomoc &s aktuálnou hrou

en: Are you sure you want to hide the menubar? The current shortcut to show it again is %1.
sk: Určite chcete skryť panel ponuky? Aktuálna skratka na jeho zobrazenie je %1.

en: Hide Menubar
sk: Skryť panel ponuky

en: Downloading file failed: %1
sk: Stiahnutie súboru zlyhalo: %1

en: Error reading XML file:
sk: Chyba pri čítaní XML súboru:

en: XML file is not a KPat save.
sk: XML súbor nie je uložením hry KPat.

en: Unrecognized game id.
sk: Nerozpoznané id hry.

en: Errors encountered while parsing file.
sk: Nastali chyby počas spracovania súboru.

en: Load
sk: Načítať

en: Save
sk: Uložiť

en: Error opening file for writing. Saving failed.
sk: Chyba otvorenia súboru pre zápis. Uloženie zlyhalo.

en: Unable to create temporary file. Saving failed.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor. Uloženie zlyhalo.

en: Error uploading file. Saving failed: %1
sk: Chyba pri nahrávaní súboru. Uloženie zlyhalo: %1

en: 1 move | %1 moves
sk[0]: 1 ťah
sk[1]: %1 ťahy
sk[2]: %1 ťahov

en: New Numbered Deal
sk: Nové číselné rozdanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Game:
sk: Hra:

en: Deal number:
sk: Číslo rozdania:

en: Simple Simon
sk: Jednoduchý Šimon

en: Spider &Options
sk: Možnosti &pavúka

en: 1 Suit (Easy)
sk: 1 farba (ľahké)

en: 2 Suits (Medium)
sk: 2 farby (stredné)

en: Face &Down (harder)
sk: Tvár dolu (ťažšie)

en: Face &Up (easier)
sk: Tvár hore (ľahšie)

en: Spider
sk: Pavúk

en: Spider (1 Suit)
sk: Pavúk (1 farba)

en: Spider (2 Suit)
sk: Pavúk (2 farby)

en: Spider (4 Suit)
sk: Pavúk (4 farby)

en: 1 loss | %1 losses
sk[0]: 1 prehra
sk[1]: %1 prehry
sk[2]: %1 prehier

en: 1 win | %1 wins
sk[0]: 1 výhra
sk[1]: %1 výhry
sk[2]: %1 výhier

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Longest winning streak:
sk: Najdlhší rad víťazstiev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Games played:
sk: Hraných hier:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Longest losing streak:
sk: Najdlhší rad prehier:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Games won:
sk: Vyhraných hier:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current streak:
sk: Aktuálna rada:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Minimal number of moves:
sk: Minimálny počet ťahov:
