kpat - en to tg translation catalogue (14 entries)

en: KPatience
tg: KПасянс

en: KDE Patience Game
tg: KDE - Бозии Картавии Пасянс

en: Bug fixes
tg: Ислоҳи хатогӣ

en: Shuffle algorithm for game numbers
tg: Алгоритми омехтакунии кортҳо барои рақамҳои бозӣ

en: Rewrite and current maintainer
tg: Бознависӣ ва ҳамроҳии ҷорӣ

en: Documentation
tg: Санадсозӣ

en: File to load
tg: Файл барои боркунӣ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GameStats)
en: Statistics
tg: Додаҳои омор

en: &Enable Autodrop
tg: &Даргиронидани Худпартоӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Game:
tg: Бозӣ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Longest winning streak:
tg: Шумораи зиёди бурдҳои пай дар пай:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Games played:
tg: Бозиҳо бозида шудаанд:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Longest losing streak:
tg: Мӯҳлати дарозтарини бохтҳо:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Games won:
tg: Бозиҳо бурида шудаанд:
