kpat - en to uk translation catalogue (165 entries)

en: Popular Variant Presets
uk: Популярні варіанти

en: Baker's Dozen
uk: Чортова дюжина

en: Spanish Patience
uk: Іспанський пасьянс

en: Castles in Spain
uk: Замки в Іспанії

en: Portuguese Solitaire
uk: Португальський пасьянс

en: Custom
uk: Нетиповий

en: Empty Stack Fill
uk: Заповнення порожнього стосу

en: Any (Easy)
uk: Будь-які (простий)

en: Kings only (Medium)
uk: Лише королі (середній)

en: None (Hard)
uk: Немає (складний)

en: Stack Options
uk: Параметри колоди

en: Face &Up (Easier)
uk: Сорочкою до&низу (простіше)

en: Face &Down (Harder)
uk: Сорочкою до&гори (важче)

en: Build Sequence
uk: Послідовність збирання

en: Alternating Color
uk: Зміна кольорів

en: Matching Suit
uk: Відповідність масті

en: Rank
uk: Ранг

en: Baker's Dozen (Custom)
uk: Чортова дюжина (нетипова)

en: Castle
uk: Замок

en: Beleaguered Castle
uk: Облога замку

en: Citadel
uk: Цитадель

en: Exiled Kings
uk: Королі-вигнанці

en: Streets and Alleys
uk: Вулиці і провулки

en: Siegecraft
uk: Мистецтво облоги

en: Stronghold
uk: Твердиня

en: Castle (Custom)
uk: Замок (нетиповий)

en: Free Cells
uk: Вільні комірки

en: Stacks
uk: Стеки

en: S&tack Options
uk: Параметри &колоди

en: Face &Down
uk: Зображенням до&низу

en: Face &Up
uk: Зображенням до&гори

en: Alternating Face &Up
uk: П&еремінний показ зображення

en: Foundation Deal
uk: Здача в основу

en: None
uk: Нічого

en: Aces
uk: Тузи

en: Any
uk: Будь-які

en: Layout
uk: Компонування

en: Classic
uk: Класичне

en: Modern
uk: Сучасне

en: Grandfather's Clock
uk: Годинник дідуся

en: Solver: This game is winnable.
uk: Інструмент розв’язання: цей пасьянс можна скласти.

en: Solver: This game is no longer winnable.
uk: Інструмент розв’язання: цей пасьянс вже не можна скласти.

en: Solver: This game cannot be won.
uk: Інструмент розв’язання: цей пасьянс не можна скласти.

en: Solver: Unable to determine if this game is winnable.
uk: Інструмент розв’язання: неможливо визначити, чи можна скласти цей пасьянс.

en: Congratulations! We have won.
uk: Вітаємо! Ми виграли!

en: Congratulations! You have won.
uk: Вітаємо! Ви виграли!

en: Solver: This game is lost.
uk: Інструмент розв’язання: цю гру програно.

en: Solver: Calculating...
uk: Інструмент розв’язання: опрацювання…

en: A new game has been requested, but there is already a game in progress.
    
    A loss will be recorded in the statistics if the current game is abandoned.
uk: Користувачем було надіслано запит на нову гру, але попередню гру ще не завершено.
    
    Якщо ви підтвердите завершення поточної гри, у статистичних даних цю гру буде враховано як поразку.

en: Abandon Current Game?
uk: Припинити поточну гру?

en: Abandon Current Game
uk: Припинити поточну гру

en: Forty & Eight
uk: Сорок та Вісім

en: Freecell
uk: Косинка

en: Baker's Game
uk: Гра Бейкера

en: Eight Off
uk: Вісім вільних

en: Forecell
uk: Порожня комірка

en: Seahaven Towers
uk: Башти Сіхейвен

en: Freecell (Custom)
uk: Косинка (нетипова)

en: Free cells
uk: Вільні комірки

en: Decks
uk: Колоди

en: Golf
uk: Гольф

en: Grandfather
uk: Дідусь

en: Gypsy
uk: Циганський

en: Aces Up
uk: Тузи вгору

en: Klondike &Options
uk: П&араметри Клондайка

en: Draw 1
uk: 1 карта

en: Draw 3
uk: 3 карти

en: Klondike
uk: Клондайк

en: Klondike (Draw 1)
uk: Клондайк (колода 1)

en: Klondike (Draw 3)
uk: Клондайк (колода 3)

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: Move
uk: Хід

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Loading...
uk: Завантаження…

en: KDE Patience Game
uk: Гра в карти для KDE — Пасьянс

en: © 1995 Paul Olav Tvete
    © 2000 Stephan Kulow
uk: © Paul Olav Tvete, 1995
    © Stephan Kulow, 2000

en: Author of original Qt version
uk: Автор першої версії на Qt

en: Initial KDE port
uk: Початкове портування на KDE

en: New game types
uk: Нові типи ігор

en: Bug fixes
uk: Виправлення помилок

en: Shuffle algorithm for game numbers
uk: Алгоритм тасування для номерів гри

en: Initial patience solver
uk: Початковий варіант розв’язувача пасьянсів

en: Rewrite and current maintainer
uk: Переробка і поточний супровід

en: Klondike improvements
uk: Покращення «Клондайка»

en: Spider implementation
uk: Реалізація «Павука»

en: Documentation
uk: Документація

en: Menu and toolbar work
uk: Робота над меню та пеналом інструментів

en: Cleanup and polish
uk: Вдосконалення і покращення

en: Integration with Freecell Solver and further work
uk: Інтеграція із розв'язувачем косинки і подальша робота

en: Try to find a solution to the given savegame
uk: Спробувати знайти розв’язання для заданої збереженої гри

en: Dealer to solve (debug)
uk: Роздача для розв’язання (налагодження)

en: Game range start (default 0:INT_MAX)
uk: Рівень початку гри (типово 0:INT_MAX)

en: Game range end (default start:start if start given)
uk: Рівень кінця гри (типово start:start, якщо задано початок)

en: Skip the selection screen and load a particular game type. Valid values are: %1
uk: Пропустити вікно вибору і завантажити гру вказаного типу. Можливі значення: %1

en: Directory with test cases
uk: Каталог з тестовими розкладами

en: Generate random test cases
uk: Створити випадкові тестові розклади

en: File to load
uk: Завантажити файл

[ctx: Start a new game of a different type]
en: New &Game...
uk: Нова &гра...

[ctx: Start a new game of without changing the game type]
en: New &Deal
uk: Нова &роздача

[ctx: Start a game by giving its particular number]
en: New &Numbered Deal...
uk: Нова &нумерована роздача...

[ctx: Replay the current deal from the start]
en: Restart Deal
uk: Розпочати з початку

[ctx: Start the game with the number one greater than the current one]
en: Next Deal
uk: Наступна роздача

[ctx: Start the game with the number one less than the current one]
en: Previous Deal
uk: Попередня роздача

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GameStats)
en: Statistics
uk: Статистика

[ctx: Take one or more cards from the deck, flip them, and place them in play]
en: Dra&w
uk: Розда&ча

[ctx: Deal a new row of cards from the deck]
en: Dea&l Row
uk: Новий р&ядок карт

[ctx: Collect the cards in play, shuffle them and redeal them]
en: &Redeal
uk: П&ерероздати

[ctx: Automatically move cards to the foundation piles]
en: Dro&p
uk: Скин&ути

en: Change Appearance...
uk: Змінити вигляд...

en: &Enable Autodrop
uk: &Увімкнути автовипадання

en: E&nable Solver
uk: &Увімкнути розв’язувач

en: Play &Sounds
uk: Відтворювати &звуки

en: &Remember State on Exit
uk: &Запам’ятати стан до виходу

en: Generate a theme preview image
uk: Створити зображення попереднього перегляду теми

en: Take Game Preview Snapshots
uk: Зробити знімки мініатюр гри

en: Random Cards
uk: Випадкові карти

en: Move Focus to Previous Pile
uk: Пересунути фокус на попередній стос

en: Move Focus to Next Pile
uk: Пересунути фокус на наступний стос

en: Move Focus to Card Below
uk: Пересунути фокус на карту нижче

en: Move Focus to Card Above
uk: Пересунути фокус на карту вище

en: Cancel Focus
uk: Скасувати фокусування

en: Pick Up or Set Down Focus
uk: Вибрати або скинути фокусування

en: Card Deck
uk: Колода карт

en: Select a card deck
uk: Виберіть колоду карт

en: Game Theme
uk: Тема гри

en: Select a theme for non-card game elements
uk: Виберіть тему для елементів гри, не пов’язаних з картами

[ctx: Is disabled and changes to "Help &with Current Game" when there is no current game.]
en: Help &with %1
uk: Довідка &з %1

[ctx: Shown when there is no game open. Is always disabled.]
en: Help &with Current Game
uk: Довідка з &поточної гри

en: Are you sure you want to hide the menubar? The current shortcut to show it again is %1.
uk: Ви справді хочете приховати смужку меню? Поточним клавіатурним скороченням для відновлення показу цієї смужки є %1.

en: Hide Menubar
uk: Приховування смужки меню

en: Downloading file failed: %1
uk: Спроба отримання файла зазнала невдачі: %1

en: Error reading XML file:
uk: Помилка під час спроби читання файла XML:

en: XML file is not a KPat save.
uk: Цей файл XML не є файлом збереженої гри KPat.

en: Unrecognized game id.
uk: Нерозпізнаний ідентифікатор гри.

en: Errors encountered while parsing file.
uk: Помилка під час спроби обробки даних файла.

en: Load
uk: Завантажити

en: Save
uk: Зберегти

en: Error opening file for writing. Saving failed.
uk: Помилка під час спроби відкрити файл для запису. Спроба збереження даних зазнала невдачі.

en: Unable to create temporary file. Saving failed.
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл даних. Спроба збереження зазнала невдачі.

en: Error uploading file. Saving failed: %1
uk: Помилка під час спроби вивантаження файла. Спроба збереження зазнала невдачі: %1

en: 1 move | %1 moves
uk[0]: %1 хід
uk[1]: %1 ходи
uk[2]: %1 ходів
uk[3]: %1 хід

en: New Numbered Deal
uk: Нова нумерована роздача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Game:
uk: Гра:

en: Deal number:
uk: Число роздачі:

en: Simple Simon
uk: Простак Саймон

en: Spider &Options
uk: Па&раметри Павука

en: 1 Suit (Easy)
uk: Одна масть (простий)

en: 2 Suits (Medium)
uk: 2 масті (середній)

en: 3 Suits (Hard)
uk: 3 масті (складний)

en: 4 Suits (Very Hard)
uk: 4 масті (дуже складний)

en: Face &Down (harder)
uk: Сорочкою до&гори (важче)

en: Face &Up (easier)
uk: Сорочкою до&низу (простіше)

en: Spider
uk: Павук

en: Spider (1 Suit)
uk: Павук (1 масть)

en: Spider (2 Suit)
uk: Павук (2 масті)

en: Spider (3 Suit)
uk: Павук (3 масть)

en: Spider (4 Suit)
uk: Павук (4 масті)

en: 1 loss | %1 losses
uk[0]: %1 поразка
uk[1]: %1 поразки
uk[2]: %1 поразок
uk[3]: %1 поразка

en: 1 win | %1 wins
uk[0]: %1 перемога
uk[1]: %1 перемоги
uk[2]: %1 перемог
uk[3]: %1 перемога

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Longest winning streak:
uk: Найдовша виграшна серія:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Games played:
uk: Зіграно ігор:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Longest losing streak:
uk: Найдовша програшна серія:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Games won:
uk: Виграно ігор:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current streak:
uk: Поточна серія:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Minimal number of moves:
uk: Мінімальна кількість ходів:

en: Yukon
uk: Юкон
