kphotoalbum - en to he translation catalogue (894 entries)

en: Tag is already used for another area
he: התגית כבר משמשת אזור אחר

en: tomorrow
he: מחר

en: today
he: היום

en: yesterday
he: אתמול

en: Description
he: תיאור

en: Label and Dates
he: תוויות ותאריכים

en: Image Preview
he: תצוגת תמונה מקדימה

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>A descriptive text of the image.</para><para>If <emphasis>Use Exif description</emphasis> is enabled under <interface>Settings|Configure KPhotoAlbum...|General</interface>, a description embedded in the image Exif information is imported to this field if available.</para>
he: <para>טקסט מפורט על התמונה.</para><para>אם האפשרות <emphasis>להשתמשבתיאור Exif</emphasis> פעילה תחת <interface>הגדרות|הגדרת KPhotoAlbum…|כללי</interface>, תיאור שמוטמע בפרטי ה־Exif של התמונה מיובא לשדה הזה אם הוא זמין.</para>

en: Cancel
he: ביטול

en: Map
he: מפה

[ctx: @info:whatsthis]
en: The map widget allows you to view the location of images if GPS coordinates are found in the Exif information.
he: וידג׳ט המפה מאפשר לך לצפות במקום הצילום של התמונות אם יש נקודות ציון של GPS בפרטי ה־Exif.

en: Revert This Item
he: שחזור הפריט הזה

en: Clear Form
he: פינוי טופס

en: Options...
he: אפשרויות…

en: &Done
he: &סיום

en: Continue &Later
he: להמשיך &אחר כך

[ctx: @action:button]
en: &Search
he: &חיפוש

en: Label:
he: תווית:

en: Label
he: תווית

en: Date:
he: תאריך:

en: Time:
he: זמן:

en: Use Fuzzy Date
he: להשתמש בתאריך משוערך

en: Minimum megapixels:
he: כמות מגה פיקסלים מזערית:

en: Maximum megapixels:
he: כמות מגה פיקסלים מרבית:

en: Rating:
he: דירוג:

en: Rating search mode:
he: מצב חיפוש דירוג:

en: File Name Pattern:
he: תבנית שמות קבצים:

en: File Name Pattern
he: תבנית שמות קבצים

en: Search only for RAW files
he: חיפוש רק אחר קובצי RAW (גולמיים)

[ctx: @title:window image %1 of %2 images]
en: Annotations (%1/%2)
he: פירושים (%1/%2)

[ctx: @title:window title of the 'find images' window]
en: Search
he: חיפוש

en: Done
he: בוצע

[ctx: @title:window]
en: Annotations
he: פירושים

en: Configure Window Layout...
he: הגדרת פריסת חלונות…

en: Save Current Window Setup
he: שמירת תצורת החלון הנוכחית

en: Reset layout
he: איפוס פריסה

en: Sort Alphabetically (Tree)
he: מיון בסדר אלפבתי (עץ)

en: Sort Alphabetically (Flat)
he: מיון בסדר אלפבתי (שטוח)

en: Sort by Date
he: מיון לפי תאריך

en: Match Tags from the First Character
he: התאמת תגיות החל מהתו הראשון

en: Match Tags from Word Boundaries
he: התאמת תגיות מגבולות של מילים

en: Match Tags Anywhere
he: התאמת תגיות בכל מקום

en: Show Only Selected Ctrl+S
he: הצגת הנבחרים בלבד Ctrl+S

en: Settings saved!
he: ההגדרות נשמרו!

en: Save current window setup
he: שמירת תצורת החלון הנוכחית

en: <p>Some changes are made to annotations. Do you really want to discard all recent changes for each affected file?</p>
he: <p>בוצעו כמה שינויים בהסברים. להשליך את כל השינויים האחרונים בכל אחד מהקבצים שהושפעו מכך?</p>

[ctx: @title]
en: Discard changes?
he: להתעלם מהשינויים?

en: <p>You have just opened one of the most important windows in KPhotoAlbum; it contains lots of functionality which has been optimized for fast usage.</p><p>It is strongly recommended that you take 5 minutes to read the <a href="help:/kphotoalbum/chp-typingIn.html">documentation for this dialog</a></p>
he: <p>הרגע פתחת את אחד החלונות החשובים ביותר ב־KPhotoAlbum, הוא מכיל שלל יכולות שמוטבו לשימוש מהיר.</p><p>מומלץ להקדיש 5 דקות לקרוא את <a href="help:/kphotoalbum/chp-typingIn.html">תיעוד החלונית הזאת</a></p>

en: Sort Most Recently Used
he: סידור לפי השמישים ביותר

en: Toggle Sorting
he: החלפת מצב סידור

en: Toggle Showing Selected Items Only
he: החלפת הצגת הפריטים הנבחרים בלבד

en: Annotate Next
he: הוספת פירוש לבאה

en: Annotate Previous
he: הוספת פירוש לקודמת

en: OK dialog
he: חלונית אישור

en: Copy tags from previous image
he: העתקת תגיות מתמונה קודמת

en: Rotate counterclockwise
he: סיבוב נגד כיוון השעון

en: Rotate clockwise
he: סיבוב עם כיוון השעון

en: Toggle fullscreen preview
he: החלפת מצב תצוגה מקדימה במסך מלא

en: Annotate previous image (Page Up)
he: הוספת הסברים לתמונה הקודמת (Page Up)

en: Annotate next image (Page Down)
he: הוספת הסברים לתמונה הבאה (Page Down)

en: Category for new areas:
he: קטגוריה לאזורים חדשים:

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide or show areas on the image
he: הסתרת או הצגת אזורים בתמונה

[ctx: @info:tooltip]
en: Toggle full-screen preview
he: החלפת מצב תצוגה מקדימה במסך מלא

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate counterclockwise
he: סיבוב נגד כיוון השעון

[ctx: @info:tooltip]
en: Rotate clockwise
he: סיבוב עם כיוון השעון

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy tags from previously tagged image
he: העתקת תגיות מתמונה שתויגה בעבר

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete image
he: מחיקת תמונה

[ctx: @label:textbox]
en: Enter a tag ...
he: נא למלא תגית…

en: or
he: או

en: and
he: וגם

en: Sort by date
he: מיון לפי תאריך

en: Show only selected Ctrl+S
he: הצגת הנבחרים בלבד Ctrl+S

en: No Item Selected
he: לא נבחרו פריטים

en: Delete
he: מחיקה

en: Rename...
he: שינוי שם…

en: <b>Tag Groups</b>
he: <b>קבוצות תגיות</b>

en: Tag groups
he: קבוצות תגיות

en: Add this tag to a new tag group...
he: הוספת התגית הזאת לקבוצת תגיות חדשה…

en: Make this tag a tag group and add a tag...
he: להפוך את התגית הזאת לקבוצת תגיות ולהוסיף תגית…

en: Remove from tag group %1
he: הסרה מקבוצת התגיות %1

en: <b>Sorting</b>
he: <b>מיון</b>

en: Usage
he: שימוש

en: Alphabetical (Flat)
he: אלפבתי (שטוח)

en: Alphabetical (Tree)
he: אלפבתי (עץ)

en: <p>Do you really want to delete "%1"?<br/>Deleting the item will remove any information about it from any image containing the item.</p>
he: <p>למחוק את „%1”?<br/>מחיקת הפריט תסיר פרטים עליו מכל תמונה שמכילה את הפריט.</p>

en: Really Delete %1?
he: למחוק את %1?

[ctx: @title]
en: Rename Item
he: שינוי שם פריט

en: Enter new name:
he: נא למלא שם חדש:

[ctx: @title]
en: Rename %1?
he: לשנות את השם של %1?

[ctx: @action:button]
en: Rename
he: שינוי שם

en: New tag group
he: קבוצת תגיות חדשה

en: Name for the new tag group the tag will be added to:
he: שם לקבוצת התגיות החדשה אליה תתווסף התגית:

en: Add a tag
he: הוספת תגית

[ctx: area of an image; rectangle that is overlayed upon the image]
en: Remove area
he: הסרת אזור

en: Replace existing area?
he: להחליף אזור קיים?

[ctx: As in: remove tag %1 in category %2 [from this marked area of the image]]
en: Remove tag %1 (%2)
he: להסיר את התגית %1 (%2)

en: Associate with
he: שיוך אל

[ctx: As in: associate [this marked area of the image] with one of the following choices/menu items]
en: Associate with
he: שיוך אל

en: Extracting Thumbnail
he: מחולצת תמונה ממוזערת

en: Extract Video Thumbnail
he: מחולצת תמונה ממוזערת מווידאו

en: Read Video Length
he: קריאת אורך הווידאו

en: Not Started
he: לא החל

[ctx: @title:column Background job id]
en: ID
he: מזהה

[ctx: @title:column Background job title]
en: Title
he: כותרת

[ctx: @title:column Additional information on background job]
en: Details
he: פרטים

[ctx: @title:column Elapsed time]
en: Elapsed
he: זמן שעבר

[ctx: @title:window]
en: Background Job Viewer
he: מציג משימות רקע

en: Pause
he: השהיה

en: Continue
he: להמשיך

en: <p>Active jobs: %1<br/>Pending jobs: %2<hr/><br/>Color codes:<ul><li><b>blinking green</b>: Active background jobs</li><li><b>gray</b>: No active jobs</li><li><b>solid yellow</b>: Job queue is paused</li><li><b>blinking yellow</b>: Job queue is paused for background jobs, but is executing a foreground job (like extracting a thumbnail for a video file, which is currently shown in the thumbnail viewer)</li></ul></p>
he: <p>משימות פעילות: %1<br/>משימות ממתינות: %2<hr/><br/>קודים צבעוניים:<ul><li><b>ירוק מהבהב</b>: משימות פעילות ברקע</li><li><b>אפור</b>: אין משימות פעילות</li><li><b>צהוב אחיד</b>: תור המשימות מושהה</li><li><b>צהוב מהבהב</b>: תור משימות הרקע מושהה, אך משימות החזית פועלות (כגון חילוץ תמונה ממוזערת לקובץ וידאו, שמופיעה כרגע במציג התמונות הממוזערות)</li></ul></p>

[ctx: As in No persons, no locations etc.]
en: None
he: אין

[ctx: As in no other persons, or no other locations.]
en: No other
he: אין עוד

[ctx: @item:intable number of images with a specific tag.]
en: 1 image | %1 images
he[0]: תמונה
he[1]: שתי תמונות
he[2]: %1 תמונות
he[3]: %1 תמונות

[ctx: @item:intable number of videos with a specific tag.]
en: 1 video | %1 videos
he[0]: סרטון
he[1]: שני סרטונים
he[2]: %1 סרטונים
he[3]: %1 סרטונים

en: Images
he: תמונות

en: Videos
he: סרטונים

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

[ctx: As in 'all pictures'.]
en: All
he: הכול

en: Geo Position
he: מקום גאוגרפי

en: Exif Info
he: פרטי Exif

[ctx: @action Search button in the browser view.]
en: Search
he: חיפוש

en: Untagged Images
he: תמונות לא מתויגות

en: Show Thumbnails
he: הצגת תמונות ממוזערות

en: Search did not match any images or videos.
he: החיפוש לא מצא תמונות או סרטונים.

en: Empty Search Result
he: תוצאת חיפוש ריקה

en: Exif Search
he: חיפוש Exif

[ctx: Breadcrumb denoting that we 'browsed' to a search result.]
en: search
he: חיפוש

en: Feature has not been configured
he: היכולת לא הוגדרה עדיין

en: "%1" and "%2"
he: „%1” וגם „%2”

en: "%1"
he: „%1”

en: , "%1"
he: , „%1”

en:  and "%1"
he:  וגם „%1”

en: Move Items
he: העברת פריטים

[ctx: Accessible name for the date bar widget]
en: Datebar
he: סרגל תאריך

en: Scroll right
he: גלילה ימינה

en: Scroll left
he: גלילה שמאלה

en: Zoom in
he: התקרבות

en: Zoom out
he: התרחקות

[ctx: The button clears the selection of a date range in the date bar.]
en: Clear date selection
he: פינוי בחירת תאריכים

en: Show Ranges
he: הצגת טווחים

en: Show Resolution Indicator
he: הצגת מחוון רזולוציה

[ctx: @info:status images that fall in the given date range]
en: 1 exact | %1 exact
he[0]: מדויק 1
he[1]: שניים מדויקים
he[2]: %1 מדויקים
he[3]: %1 מדויקים

[ctx: @info:status additional images captured in a date range that overlaps with the given date range,]
en:  + 1 range |  + %1 ranges
he[0]:  + טווח 1
he[1]:  + שני טווחים
he[2]:  + %1 טווחים
he[3]:  + %1 טווחים

[ctx: @info:status total image count]
en:  = 1 total |  = %1 total
he[0]:  = 1 סך הכול
he[1]:  = %1 סך הכול
he[2]:  = %1 סך הכול
he[3]:  = %1 סך הכול

en: 1 Year
he: שנה

en: 1 Month
he: חודש

en: 1 Week
he: שבוע

en: 1 Day
he: יום

en: 2 Hours
he: שעתיים

en: 10 Minutes
he: 10 דקות

en: 1 Minute
he: דקה

en: 10 Seconds
he: 10 שניות

en: Unable to create folder '%1'.
he: לא ניתן ליצור את התיקייה ‚%1’.

en: Unable to Create Folder
he: לא ניתן ליצור תיקייה

en: Error when saving image '%1'.
he: שגיאה בשמירת התמונה ‚%1’.

en: Error Saving Image
he: שגיאה בשמירת התמונה

[ctx: Abbreviated month name]
en: jan
he: ינו

[ctx: Abbreviated month name]
en: feb
he: פבר

[ctx: Abbreviated month name]
en: mar
he: מרץ

[ctx: Abbreviated month name]
en: apr
he: אפר

[ctx: Abbreviated month name]
en: may
he: מאי

[ctx: Abbreviated month name]
en: jun
he: יונ

[ctx: Abbreviated month name]
en: jul
he: יול

[ctx: Abbreviated month name]
en: aug
he: אוג

[ctx: Abbreviated month name]
en: sep
he: ספט

[ctx: Abbreviated month name]
en: oct
he: אוק

[ctx: Abbreviated month name]
en: nov
he: נוב

[ctx: Abbreviated month name]
en: dec
he: דצמ

en: Found Autosave File
he: נמצא קובץ שמירה אוטומטית

en: Loading information from images
he: נטען מידע מתמונות

en: Media Type
he: סוג מדיה

en: Image
he: תמונה

en: Video
he: וידאו

en: KPhotoAlbum - manual repair needed (%1)
he: KPhotoAlbum - יש לתקן ידנית (%1)

en: Following files could not be read:
he: לא ניתן לקרוא את הקבצים הבאים:

[ctx: As in No persons, no locations etc. I do realize that translators may have problem with this, but I need some how to indicate the category, and users may create their own categories, so this is the best I can do - Jesper.]
en: No %1
he: אין %1

en: not
he: לא

[ctx: As in no other persons, or no other locations. I do realize that translators may have problem with this, but I need some how to indicate the category, and users may create their own categories, so this is the best I can do - Jesper.]
en: No other %1
he: אין %1 נוספים

en: XML database file version mismatch
he: גרסת קובץ מסד נתונים ב־XML אינה תואמת

note: i18n("Folder")), and then start KPA with the C locale, which would produce a doubled "Folder" category.
en: Folder
he: תיקייה

en: Tokens
he: אסימונים

en: <p>Line %1, column %2: duplicate category '%3'</p><p>Choose continue to ignore the duplicate category and try an automatic repair, or choose cancel to quit.</p>
he: <p>שורה %1, עמודה %2: קטגוריה כפולה ‚%3’</p><p>נא לבחור להמשיך כדי להתעלם מקטגוריות כפולות ולנסות לתקן אוטומטית, או לבחור בביטול כדי לצאת.</p>

en: Error in database file
he: שגיאה בקובץ מסד הנתונים

en: Changed standard category names
he: שמות הקטגוריות התקניות השתנו

en: Images/Videos Are Not Sorted
he: התמונות/הסרטונים לא מסודרים

en: Not All Images Have Size Information
he: לא לכל התמונות יש פרטי גודל

en: Database repair required
he: צריך לתקן את מסד הנתונים

en: No default setup file found
he: לא נמצא קובץ הגדרות כברירת מחדל

en: People
he: אנשים

en: Places
he: מקומות

note: i18n("Events"))
en: Events
he: אירועים

note: i18n("untagged"))
en: untagged
he: ללא תיוג

en: Error Running Demo
he: שגיאה בהרצת ההדגמה

en: Unable to open '%1' for reading
he: לא ניתן לפתוח את ‚%1’ לקריאה

en: line %1 column %2 in file %3: %4
he: שורה %1 עמודה %2 בקובץ %3:‏ %4

en: Failed to recover the backup: %1
he: שחזור הגיבוי נכשל: %1

en: Error in file %1: No elements found
he: שגיאה בקובץ %1: לא נמצאו רכיבים

en: Error while saving...
he: שגיאה בשמירה…

en: Error creating zip file %1
he: שגיאה ביצירת קובץ zip‏ %1

en: Error Making Numbered Backup
he: שגיאה ביצירת גיבוי ממוספר

en: Error writing file %1 to zip file %2
he: שגיאה בכתיבת הקובץ %1 לקובץ ה־zip‏ %2

en: Error reading next element
he: שגיאה בקריאת הרכיב הבא

en: Expected to read %1, but read %2
he: אמור היה להיקרא %1, אבל נקרא %2

en: Expected to read start element '%1'
he: אמור היה להיקרא רכיב ההתחלה ‚%1’

en: <p>Database path: <filename>%1</filename></p>
he: <p>נתיב מסד הנתונים: <filename>%1</filename></p>

en: Error while reading database file
he: שגיאה בקריאת קובץ מסד הנתונים

[ctx: @title:window]
en: Exif Information and file metadata
he: פרטי Exif ונתוני העל של הקובץ

[ctx: @label:textbox The search box allows the user to filter by exif label names]
en: Filter labels ...
he: סינון תוויות…

en: IPTC character set:
he: ערכת תווי IPTC:

en: Exif info
he: פרטי Exif

en: File metadata
he: נתוני על של קובץ

en: Absolute path:
he: נתיב מוחלט:

en: MIME type:
he: סוג תוכן/MIME:

en: Size:
he: גודל:

en: Created:
he: יצירה:

en: Changed:
he: שינוי:

en: Owner:
he: בעלות:

en: Group:
he: קבוצה:

en: Permissions:
he: הרשאות:

en: Open folder with a file manager
he: פתיחת התיקייה עם מנהל קבצים

[ctx: File size composed of a pre-formatted (already localized) human-readable file size (%1) and the number of bytes (%2)]
en: %1 (%2 B)
he: %1 (%2 ב׳)

[ctx: File permission shortcut for "reading allowed"]
en: r
he: ק

[ctx: File permission shortcut for "writing allowed"]
en: w
he: כ

[ctx: File permission shortcut for "executing allowed"]
en: x
he: ה

[ctx: @title:window]
en: Read Exif Info from Files
he: לקרוא פרטי Exif מקבצים

en: Update Exif search database
he: עדכון מסד נתוני חיפוש Exif

en: Update image date
he: עדכון תאריך תמונה

en: Use modification date if Exif not found
he: להשתמש בתאריך השינוי אם לא נמצא Exif

en: Update image orientation from Exif information
he: עדכון כיוון התמונה מפרטי Exif

en: Update image description from Exif information
he: עדכון תיאור התמונה מפרטי Exif

en: Affected Files
he: קבצים מושפעים

en: Override image dates
he: שכתוב תאריכי תמונות

[ctx: @title:window]
en: Exif Search
he: חיפוש Exif

en: Settings
he: הגדרות

en: Aperture (F Number)
he: פתיחת צמצם (מספר F)

en: Focal Length
he: אורך מוקד

[ctx: As in 'A range from x to y']
en: to
he: עד

[ctx: This is millimeter for focal length, like 35mm]
en: mm
he: מ״מ

en: Camera
he: מצלמה

en: Lens
he: עדשה

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Iso setting
he: הגדרות ISO

[ctx: Example 1.6 secs (as in seconds)]
en: secs.
he: שניות

en: 1 second
he: שנייה

en: Exposure time
he: זמן חשיפה

en: Exposure Program
he: תוכנית חשיפה

en: Orientation
he: כיוון

en: Metering Mode
he: מצב מדידה

en: Contrast
he: ניגודיות

en: Sharpness
he: חדות

en: Saturation
he: רוויה

en: No cameras found in the database
he: לא נמצאו מצלמות במסד הנתונים

en: No lenses found in the database
he: לא נמצאו עדשות במסד הנתונים

en: <p>No file name given!</p>
he: <p>לא סופק שם קובץ!</p>

en: Generating images for HTML page
he: נוצרות תמונות לעמוד HTML

en: Error copying %1 to %2
he: שגיאה בהעתקת %1 אל %2

en: <a href="%1">prev</a>
he: <a href="%1">הקודם</a>

en: prev
he: הקודם

en: <a href="index-%1.html">index</a>
he: <a href="index-%1.html">מפתח</a>

en: <a href="%1">next</a>
he: <a href="%1">הבא</a>

en: next
he: הבא

en: Could not create file '%1'.
he: לא ניתן ליצור את הקובץ ‚%1’.

en: Could Not Create File
he: לא ניתן ליצור קובץ

en: <p>Unable to copy %1 to %2</p>
he: <p>לא ניתן להעתיק את %1 אל %2</p>

en: Unable to write image '%1'.
he: לא ניתן לכתוב את התמונה ‚%1’.

en: Date
he: תאריך

[ctx: @title:window]
en: HTML Export
he: ייצוא HTML

en: Content
he: תוכן

en: Page title:
he: כותרת העמוד:

en: Copyright:
he: זכויות יוצרים:

en: Description:
he: תיאור:

en: Create .kim export file
he: יצירת קובץ ייצוא ‎.kim

[ctx: Inline as a verb, i.e. 'please show movies right on the page, not as links']
en: Inline Movies in pages
he: סרטים מובנים בעמודים

[ctx: Tag as in HTML-tag, not as in image tag]
en: Use HTML5 video tag
he: להשתמש בתגית וידאו HTML5

en: Generate HTML5 video files (mp4 and ogg)
he: יצירת קובצי וידאו של HTML5 ‏(mp4 ו־ogg)

en: What to Include
he: מה לכלול

en: Layout
he: פריסה

en: Thumbnail size:
he: גודל תמונה מוקטנת:

en: Number of columns:
he: מספר העמודות:

en: Theme:
he: ערכת עיצוב:

en: Theme Description
he: תיאור ערכת עיצוב

en: Image Sizes
he: גודלי תמונות

en: Full size
he: גודל מלא

en: Destination
he: יעד

en: Base folder:
he: תיקיית בסיס:

en: Gallery folder:
he: תיקיית גלריה:

en: Output folder:
he: תיקיית פלט:

en: URL for final destination of .kim file:
he: כתובת ליעד הסופי של קובץ ה־‎.kim:

en: Open gallery in browser:
he: פתיחת גלריה בדפדפן:

en: You must select at least one resolution.
he: חובה לבחור ברזולוציה אחת לפחות.

en: Select base folder...
he: בחירת תיקיית בסיס…

en: No Base Folder Specified
he: לא צוינה תיקיית בסיס

en: No Output Folder Specified
he: לא צוינה תיקיית פלט

en: <p>%1 does not exist, is not a folder or cannot be written to.</p>
he: <p>%1 לא קיימת, אינה תיקייה או שלא ניתן לכתוב אליה.</p>

[ctx: @title]
en: Folder Exists
he: התיקייה קיימת

[ctx: This is to show the author of the theme. E.g. copyright character (&#169;) by itself will work fine on this context if no proper word is available in your language.]
en: by
he: מאת

en: <p>Gallery folder cannot be empty.</p>
he: <p>תיקיית גלריה לא יכולה להיות ריקה.</p>

en: <p>The output folder already exists.</p>
he: <p>תיקיית הפלט כבר קיימת.</p>

en: Failed to start
he: ההפעלה נכשלה

en: Crashed
he: קרס

en: Timedout
he: תם הזמן המוקצב

en: Read error
he: שגיאת קריאה

en: Write error
he: שגיאת כתיבה

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Building all thumbnails may take a long time.
he: בניית כל התמונות הממוזערות עשויה לארוך זמן מה.

en: Do you want to rebuild all of your thumbnails?
he: לבנות מחדש את כל התמונות הממוזערות שלך?

en: Building thumbnails
he: התמונות הממוזערות נבנות

en: Save an export file
he: שמירת קובץ ייצוא

en: KPhotoAlbum import files
he: ייבוא קבצים ל־KPhotoAlbum

[ctx: @title:window]
en: Export Configuration / Copy Images
he: ייצוא ההגדרות / העתקת תמונות

en: How to Handle Images
he: איך לטפל בתמונות

en: Include in .kim file
he: לכלול בקובץ ‎.kim

en: Do not copy files, only generate .kim file
he: לא להעתיק קבצים, רק לייצר קובץ ‎.kim

en: Automatically copy next to .kim file
he: להעתיק ליד קובץ ה־‎.kim אוטומטית

en: Hard link next to .kim file
he: קישור קשיח ליד קובץ ‎.kim

en: Symbolic link next to .kim file
he: קישור סמלי ליד קובץ ‎.kim

en: Compress export file
he: דחיסת קובץ הייצוא

en: Generate thumbnails
he: יצירת תמונות ממוזערות

en: Limit maximum image dimensions to:
he: הגבלת ממדי התמונה המרביים לכדי:

en: <p>Generate thumbnail images</p>
he: <p>יצירת תמונות ממוזערות</p>

en: Error creating zip file
he: שגיאה ביצירת קובץ zip

en: &Cancel
he: &ביטול

en: Creating index file
he: נוצר קובץ מפתח

en: Creating thumbnails
he: נוצרות תמונות ממוזערות

en: Copying image files
he: העתקת קובצי תמונות

en: Error writing file %1
he: שגיאה בכתיבה לקובץ %1

en: How to Use the Export File
he: איך להשתמש בקובץ הייצוא

en: KPhotoAlbum Export Files
he: ייצוא קבצים מ־KPhotoAlbum

en: Unable to create temporary file
he: לא ניתן ליצור קובץ זמני

[ctx: @title:tab introduction page]
en: Introduction
he: היכרות

en: Select All
he: בחירה בהכול

en: Deselect All
he: ביטול בחירה

en: Select Which Images to Import
he: נא לבחור אילו תמונות לייבא

en: Destination of images:
he: יעד התמונות:

en: Destination of Images
he: יעד התמונות

en: The folder must be a subfolder of %1
he: התיקייה חייבת להיות תת־תיקייה של %1

en: This folder is reserved for category images.
he: התיקייה הזאת שמורה לתמונות קטגוריה.

en: Match Categories
he: התאמת קטגוריות

en: Folder %1 does not exist. Should it be created?
he: התיקייה %1 לא קיימת. ליצור אותה?

[ctx: @title]
en: Create folder?
he: ליצור תיקייה?

[ctx: @action:button]
en: Create
he: ליצור

en: Error creating folder %1
he: שגיאה ביצירת התיקייה %1

en: How to resolve clashes
he: איך לפתור סתירות

[ctx: @title:window]
en: Copying Images
he: העתקת תמונות

en: Error when writing image %1
he: שגיאה בכתיבת התמונה %1

en: Updating Database
he: מסד הנתונים מתעדכן

en: Cannot copy from any of the following locations:
he: לא ניתן להעתיק מאף אחד מהמקומות הבאים:

[ctx: @title]
en: Copy failed
he: ההעתקה נכשלה

[ctx: @action:button]
en: Continue without Asking
he: להמשיך בלי לשאול

en: Key in file
he: מפתח בקובץ

en: Key in your database
he: מפתח במסד הנתוני םשלך

en: Unable to open '%1' for reading.
he: לא ניתן לפתוח את ‚%1’ לקריאה.

en: Error Importing Data
he: שגיאה בייבוא נתונים

en: Error reading folder contents of file %1; it is likely that the file is broken.
he: שגיאה בקריאת תוכן תיקיית הקובץ %1, כנראה שהקובץ פגום.

en: No image existed in export file for %1
he: לא קיימות תמונות בקובץ הייצוא עבור %1

en: Use data from
    Import File
he: להשתמש בנתונים מתוך
    קובץ ייבוא

en: Use data from
    Database
he: להשתמש בנתונים מתוך
    מסד נתונים

en: Merge data
he: מיזוג נתונים

en: Date and Time
he: תאריך ושעה

en: KPhotoAlbum Thumbnail Tool
he: כלי תמונות ממוזערות של KPhotoAlbum

en: Tool for inspecting and editing the KPhotoAlbum thumbnail cache
he: כלי לחקירת ועריכת מטמון התמונות הממוזערות של KPhotoAlbum

en: Copyright (C) 2020-2024 The KPhotoAlbum Development Team
he: כל הזכויות שמורות (C) 2020-2024 לצוות הפיתוח של KPhotoAlbum

en: Johannes Zarl-Zierl
he: יוהאן צארל-צירל

en: Development, Maintainer
he: פיתוח, תחזוקה

en: Robert Krawitz
he: רוברט קרוויץ

en: Development, Optimization
he: פיתוח, מיטוב

en: Tobias Leupold
he: טוביאס לאופולד

en: Development, Releases, Website
he: פיתוח, הוצאת גרסאות לאור, אתר

en: Jesper K. Pedersen
he: ג׳ספר ק. פדרסן

en: Former Maintainer, Project Creator
he: מתחזק לשעבר, מייסד המיזם

en: Hassan Ibraheem
he: חסאן איברהים

en: Jan Kundr&aacute;t
he: יאן קונדראט

en: Andreas Neustifter
he: אנדראס נוישטיפר

en: Tuomas Suutari
he: תומאס סוטארי

en: Miika Turkia
he: מיקה טורקיה

en: Henner Zeller
he: הנר צלר

[ctx: @info:shell]
en: The folder containing the .thumbnail folder.
he: התיקייה מכילה את תיקיית ‎.thmbnail.

[ctx: @info:shell]
en: Print information about thumbnail cache.
he: הצגת מידע על מטמון התמונות הממוזערות.

[ctx: @info:shell]
en: Be less verbose.
he: לצמצם את הפירוט.

[ctx: @info:shell]
en: Missing argument!
he: ארגומנט חסר!

[ctx: @info:shell]
en: %1 is not a folder!
he: %1 אינה תיקייה!

[ctx: @info:shell]
en: Thumbnail cache folder: %1
he: תיקיית מטמון תמונות ממוזערות: %1

[ctx: @info:shell]
en: Thumbnail index file version: %1
he: גרסת קובץ מפתח תמונות ממוזערות: %1

[ctx: @info:shell]
en: Thumbnail storage dimensions: %1 pixels
he: ממדי אחסון תמונות ממוזערות: %1 פיקסלים

[ctx: @info:shell]
en: Number of thumbnails: %1
he: מספר התמונות הממוזערות: %1

[ctx: @info:shell]
en: No inconsistencies found.
he: לא נמצאו פערי רציפות.

[ctx: @info:shell]
en: Could not open file `thumbnailindex`!
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ`thumbnailindex`!

[ctx: @info:shell]
en: Thumbnail index was not changed.
he: מפתח התמונות הממוזערות לא השתנה.

[ctx: @info:shell]
en: Could not open temporary file for writing!
he: לא ניתן לפתוח קובץ זמני לכתיבה!

[ctx: @info:shell]
en: Could not back up file `thumbnailindex`!
he: לא ניתן לגבות את הקובץ`thumbnailindex`!

[ctx: @info:shell]
en: Error message was: %1
he: הודעת השגיאה הייתה: %1

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: ת&צוגה

note: i18n: ectx: Menu (privacy)
en: Privacy
he: פרטיות

note: i18n: ectx: Menu (maintenance)
en: &Maintenance
he: ת&חזוקה

note: i18n: ectx: Menu (plugins)
en: Plugins
he: תוספים

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: Trust Time Stamps?
he: לסמוך על חותמות הזמן?

en: Error in Exif database
he: שגיאה אם מסד נתוני Exif

en: KDE Photo Album
he: אלבום תמונות מבית KDE

en: Copyright (C) 2003-2024 The KPhotoAlbum Development Team
he: כל הזכויות שמורות (C) 2003‏-2024 לצוות פיתוח KPhotoAlbum

en: Marco Caldarelli
he: מרקו קלדרלי

en: Patch for making it possible to reread Exif info using a nice dialog.
he: טלאי שמאפשר לקרוא פרטי Exit מחדש בעזרת חלונית פשוטה.

en: Jean-Michel FAYARD
he: ז׳אן מישל פאיארד

en: Matthias Füssel
he: מתיאס פוסל

en: Geo Position page in browser and various bug fixes
he: עמוד מקום גאוגרפי בדפדפן ומגוון תיקוני תקלות

en: Wes Hardaker
he: וס הרדאקר

en: Some very useful features to improve workflow
he: יכולות שימושיות לשיפור תהליכי העבודה

en: Reimar Imhof
he: ריימאר אימהוף

en: Patch to sort items in option listboxes
he: טלאי לסידור פריטים בתיבות רשימות של אפשרויות

en: Christoph Moseler
he: קריסטוף מוזלר

en: Numerous patches for lots of bugs plus patches for a few new features
he: מגוון טלאים למגוון תקלות וגם טלאים לכמה יכולות חדשות

en: Theme support for HTML generation
he: תמיכה בערכת עיצוב ליצירת HTML

en: Thomas Schwarzgruber
he: תומס שווארצגרובר

en: Patch to sort images in the thumbnail view, plus reading time info out of Exif images for existing images
he: טלאי לסידור התמונות בתצוגת תמונות ממוזערות, לצד קריאת פרטי הזמנים מתמונות עם Exif לתמונות קיימות

en: Clytie Siddall
he: קליטי סידאל

en: Tremendous help with the English text in the application.
he: עזרה נרחבת בטקסט באנגלית ביישום.

en: Will Stephenson
he: ויל סטיבנסון

en: Developing an Icon for KPhotoAlbum
he: פיתוח סמל ל־KPhotoAlbum

en: Marcel Wiesweg
he: מרסל ויסווג

en: Patch which speed up loading of thumbnails plus preview in image property dialog.
he: טלאי שמאיץ טעינת תמונות ממוזערות לצד תצוגה מקדימה של חלונית מאפייני תמונה.

[ctx: @title:window]
en: Automatically Stack Images
he: לערום תמונות אוטומטית

en: Stack images with identical MD5 sum
he: לערום תמונות שסיכום ביקורת ה־MD5 שלהן זהה

en: Stack images based on file version detection
he: ערימת תמונות לפי זיהוי גרסת קובץ

en: Original to top
he: מקור לראש

[ctx: Unit suffix on a QSpinBox; note the space at the beginning.]
en:  seconds
he:  שניות

en: AutoStacking Options
he: אפשרויות ערימה אוטומטית

en: Include matching image to appropriate stack (if one exists)
he: לכלול תמונה תואמת בערימה מתאימה (אם יש)

en: Skip images that are already in a stack
he: דילוג על תמונות שהן כבר בערימה

en: Show Category Editor
he: הצגת עורך קטגוריות

en: Make Category Image
he: יצירת תמונת קטגוריה

[ctx: @title:window]
en: Copy image to ... | Copy images to ...
he[0]: העתקת תמונה אל…
he[1]: העתקת תמונות אל…
he[2]: העתקת תמונות אל…
he[3]: העתקת תמונות אל…

[ctx: @title:window]
en: Link image to ... | Link images to ...
he[0]: קישור תמונה אל…
he[1]: קישור תמונות אל…
he[2]: קישור תמונות אל…
he[3]: קישור תמונות אל…

[ctx: @title:window]
en: Removing Items
he: הסרת פריטים

en: Removing 1 item | Removing %1 items
he[0]: פריט יוסר
he[1]: שני פריטים יוסרו
he[2]: %1 פריטים יוסרו
he[3]: %1 פריטים יוסרו

en: Move file to Trash | Move %1 files to Trash
he[0]: העברת קובץ לאשפה
he[1]: העברת שני קבצים לאשפה
he[2]: העברת %1 קבצים לאשפה
he[3]: העברת %1 קבצים לאשפה

en: Delete file from disk | Delete %1 files from disk
he[0]: מחיקה מהכונן
he[1]: מחיקת שני קבצים מהכונן
he[2]: מחיקת %1 קבצים מהכונן
he[3]: מחיקת %1 קבצים מהכונן

en: Only remove the item from database | Only remove %1 items from database
he[0]: להסיר רק את הפריט ממסד הנתונים
he[1]: להסיר רק שני פריטים ממסד הנתונים
he[2]: להסיר רק %1 פריטים ממסד הנתונים
he[3]: להסיר רק %1 פריטים ממסד הנתונים

en: Merge these images
he: מיזוג התמונות האלה

en: Select image to keep:
he: נא לבחור תמונה לשמירה:

[ctx: i for info]
en: i
he: מ

en: Move to &trash
he: העברה ל&אשפה

en: &Delete from disk
he: מחיקה מה&כונן

en: &Block from database
he: &חסימה ממסד הנתונים

en: Select &All
he: בחירה בה&כול

en: Select &None
he: &ביטול בחירה

en: %1 of %2 selected
he: נבחרו %1 מתוך %2

en: No duplicates found
he: לא נמצאו כפילויות

en: Current Item
he: הפריט הנוכחי

en: All Selected Items
he: כל הפריטים הנבחרים

en: Copy and Open
he: העתקה ופתיחה

en: Open With...
he: פתיחה באמצעות…

en: Your Command Line
he: שורת הפקודה שלך

en: Invoke External Program
he: הרצת תוכנית חיצונית

[ctx: @title:window]
en: Feature Status
he: מצב יכולת

en: Plug-ins available
he: תוספים זמינים

en: SQLite database support (used for Exif searches)
he: תמיכה במסד נתונים מסוג SQLite (משמש לחיפושי Exif)

en: Map view for geotagged images.
he: תצוגת מפה לתמונות בתיוג גאוגרפי.

en: Video thumbnail support
he: תמיכה בתמונות ממוזערות של סרטונים

en: Video metadata support
he: תמיכה בנתוני על של וידאו

[ctx: Feature available]
en: Yes
he: כן

[ctx: Feature not available]
en: No
he: לא

en: Showing 1 thumbnail | Showing %1 thumbnails
he[0]: תמונה ממוזערת מוצגת
he[1]: שתי תמונות ממוזערות מוצגות
he[2]: %1 תמונות ממוזערות מוצגות
he[3]: %1 תמונות ממוזערות מוצגות

en: (%1 selected)
he: (%1 נבחרו)

en: Total: %1
he: סה״כ: %1

en: 1 match | %1 matches
he[0]: תוצאה
he[1]: שתי תוצאות
he[2]: %1 תוצאות
he[3]: %1 תוצאות

[ctx: @title:window]
en: Search for Images and Videos with Missing Dates
he: חיפוש אחר תמונות וסרטונים שחסרים להם תאריכים

en: Which Images and Videos to Display
he: אילו תמונות וסרטונים להציג

en: Search for images and videos with a valid date but an invalid time stamp
he: חיפוש אחר תמונות וסרטונים עם תאריך תקף אבל חותמת זמן שגויה

[ctx: @title:window]
en: Image Info
he: פרטי תמונה

[ctx: @title:window]
en: Reading File Properties
he: מאפייני הקובץ נקראים

en: databaseFile
he: קובץ מסד נתונים

en: Import file.
he: ייבוא קובץ.

en: file.kim
he: קובץ.kim

en: Listen for network connections.
he: האזנה לחיבורי רשת.

en: interface_address
he: כתובת_ממשק

en: Search for new images on startup.
he: חיפוש אחר תמונות חדשות עם ההפעלה.

[ctx: As in 'Execute a command and replace any occurrence of %all with the filenames of all selected files']
en: %all
he: %הכול

[ctx: As in 'Execute a command for each selected file in turn and replace any occurrence of %each with the filename]
en: %each
he: %כל

[ctx: Name/title of the search bar toolbar widget]
en: Search Bar
he: סרגל חיפוש

[ctx: @label:textbox]
en: Search ...
he: חיפוש…

en: <h1>Statistics</h1>
he: <h1>סטטיסטיקה</h1>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Category
he: קטגוריה

en: # of Items
he: מס׳ פריטים

en: Tags Totals
he: סך כל התגיות

en: Tags Per Picture
he: תגיות לתמונה

en: Tag indication completed annotation
he: חיווי התגיות השלים את ההסברים

en: Category:
he: קטגוריה:

en: Tag:
he: תגית:

[ctx: @item:inlistbox meaning 'no category']
en: None
he: אין

[ctx: As in 'all images']
en: All
he: הכול

en: Total
he: סך הכול

en: Thumbnail settings...
he: הגדרות תמונות ממוזערות…

[ctx: @title:window]
en: Remove Tokens
he: הסרת אסימונים

en: Select None
he: לא לבחור בכלום

en: Create My Own Database...
he: יצירת מסד נתונים משלי…

en: Load Demo
he: טעינת הדגמה

en: Check My Feature Set
he: בדיקת ערכת היכולות שלי

en: Image/Video root folder:
he: תיקיית הבסיס לתמונה/וידאו:

en: Folder does not exist, create it?
he: התיקייה לא קיימת, ליצור אותה?

en: Could not create folder %1
he: לא ניתן ליצור את התיקייה %1

en: %1 exists, but is not a folder
he: %1 קיימת אבל זאת אינה תיקייה

en: Feature Check
he: בדיקת יכולות

en: Congratulations: all dynamic features have been enabled.
he: הגדרות: כל היכולות הדינמיות הופעלו.

en: Searching for New Files
he: מתבצע חיפוש אחר קבצים חדשים

[ctx: @title]
en: Delete Demo Database
he: למחוק מסד נתוני דגמה

en: Do you want to save the changes?
he: לשמור את השינויים?

[ctx: @title]
en: Save Changes?
he: לשמור את השינויים?

[ctx: @title]
en: Stacking problem
he: בעיית ערימה

en: Unknown error, stack creation failed.
he: שגיאה לא ידועה, יצירת הערימה בוטלה.

en: Stacking Error
he: שגיאת ערימה

en: No item is selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: No Selection
he: אין בחירה

en: Saving...
he: מתבצעת שמירה…

en: Saving... Done
he: מתבצעת שמירה… הסתיימה

en: There are no images to be shown.
he: אין תמונות להצגה.

en: Limit View to Selection
he: הגבלת הצפייה לבחירה

en: No images are selected!
he: לא נבחרו תמונות!

en: Generate HTML...
he: יצירת HTML…

en: Import...
he: ייבוא…

en: Export/Copy Images...
he: ייצוא/העתקת תמונות…

[ctx: Delete selected images]
en: Delete Selected
he: מחיקת הבחירה

en: Remove Tokens...
he: הסרת אסימונים…

en: Open List of Files...
he: פתיחת רשימת הקבצים…

en: Annotate Individual Items
he: הוספת הסבר על פריטים מסוימים

en: Annotate Multiple Items at a Time
he: הוספת הסברים על מספר פריטים יחד

en: Merge Images into a Stack
he: מיזוג תמונות לערימה

en: Remove Images from Stack
he: הסרת תמונות מערימה

en: Set as First Image in Stack
he: הגדרה כתמונה הראשונה בערימה

en: View
he: הצגה

en: View (In New Window)
he: הצגה (בחלון חדש)

en: Run Slide Show
he: הרצת מצגת

en: Run Randomized Slide Show
he: הרצת מצגת אקראית

en: Collapse all stacks
he: צמצום כל הערימות

en: Expand all stacks
he: הרחבת כל הערימות

en: Show &Oldest First
he: הצגת הי&שנים ביותר בהתחלה

en: Show &Newest First
he: הצגת ה&חדשים ביותר בהתחלה

en: Sort Selected by Date && Time
he: מיון הנבחרים לפי תאריך ושעה

en: Jump to Context
he: קפיצה לתוכן

en: Lock Images
he: נעילת תמונות

en: Unlock
he: שחרור נעילה

en: Lock Away All Other Items
he: לנעול את כל הפריטים האחרים

en: Lock Away Current Set of Items
he: לנעול את סדרת הפריטים הנוכחיים

en: Configure Current View
he: הגדרת התצוגה הנוכחית

en: Tree
he: עץ

en: Tree with User Icons
he: עץ עם סמלי משתמשים

en: Icons
he: סמלים

en: Use natural sort order
he: להשתמש בסדר טבעי

en: Show Tooltips in Thumbnails Window
he: הצגת חלוניות עצה בחלון תמונות ממוזערות

en: Show Labels in Thumbnails Window
he: הצגת תוויות בחלון תמונות ממוזערתו

en: Show Categories in Thumbnails Window
he: הצגת קטגוריות בחלון תמונות ממוזערות

en: Choose Color Scheme
he: בחירת ערכת צבעים

en: Display Images and Videos Not on Disk
he: הצגת תמונות וסרטונים שאינם בכונן

en: Display Images and Videos with Incomplete Dates...
he: הצגת תמונות וסרטונים עם תאריכים חלקיים…

en: Merge duplicates
he: מיזוג כפילויות

en: Refresh Selected Thumbnails and Checksums
he: רענון התמונות הממוזערות וסיכומי הביקורת הנבחרים

en: Rescan for Images and Videos
he: סריקת תמונות וסרטונים מחדש

en: Recreate Exif Search Database
he: יצירת מסד נתוני חיפוש Exif מחדש

en: Read Exif Info from Files...
he: קריאת נתוני Exif מקבצים…

en: Sort All by Date && Time
he: סידור של כולם לפי תאריך ושעה

en: Automatically Stack Selected Images...
he: לערום את התמונות הנבחרות אוטומטית…

en: Build Thumbnails
he: בניית תמונות ממוזערות

en: Statistics...
he: סטטיסטיקה…

en: Mark As Untagged
he: סימון כבלתי מתויגת

en: Enable All Messages
he: הפעלת כל ההודעות

en: Run KPhotoAlbum Demo
he: הרצת הדגמה של KPhotoAlbum

en: KPhotoAlbum Feature Status
he: מצב יכולות של KPhotoAlbum

en: Show Demo Videos
he: הצגת סרטוני הדגמה

en: Show Exif Info and file metadata
he: הצגת פרטי Exif ונתוני על של קובץ

en: Use next video thumbnail
he: להשתמש בתמונה הממוזערת של הסרטון הבא

en: Use previous video thumbnail
he: להשתמש בתמונה הממוזערת של הסרטון הקודם

en: Copy image to ... | Copy images to ...
he[0]: העתקת תמונה אל…
he[1]: העתקת תמונות אל…
he[2]: העתקת תמונות אל…
he[3]: העתקת תמונות אל…

en: Link image to ... | Link images to ...
he[0]: קישור תמונה אל…
he[1]: קישור תמונות אל…
he[2]: קישור תמונות אל…
he[3]: קישור תמונות אל…

en: Auto saving....
he: שמירה אוטומטית…

en: Auto saving.... Done
he: שמירה אוטומטית… בוצעה

[ctx: @title]
en: Create database
he: יצירת מסד נתונים

en: General
he: כללי

en: Viewer
he: מציג

[ctx: I.e. the timeline histogram widget]
en: Date Bar
he: סרגל תאריך

en: Annotation Dialog
he: חלונית פירוש

en: Thumbnail View
he: תצוגת תמונות ממוזערות

[ctx: @title]
en: Reset hidden dialogs
he: איפוס חלוניות מוסתרות

en: Internal Error
he: שגיאה פנימית

en: Successfully shared image(s).
he: התמונות שותפו בהצלחה.

en: Image sharing failed with message: %1
he: שיתוף תמונה נכשל עם ההודעה: %1

en: Open List of Files
he: פתיחת רשימת קבצים

en: No images matching your input were found.
he: לא נמצאו תמונות שעונות על הקלט שלך.

en: No Matches
he: אין תוצאות

en: Video thumbnails are not available
he: תמונות ממוזערות של וידאו אינן זמינות

en: Save the current map settings
he: שמירת הגדרות המפה הנוכחיות

en: Go to last map position
he: מעבר למקום האחרון במפה

en: Show thumbnails
he: הצגת תמונות ממוזערות

[ctx: @action to group, as in aggregate thumbnails into clusters]
en: Group adjacent thumbnails into clickable clusters
he: קיבוץ תמונות ממוזערות סמוכות לצבירים שניתן ללחוץ עליהם

[ctx: @action Decrease size of the markers (i.e. thumbnails) drawn on the map]
en: Decrease marker size
he: הקטנת גודל הסמן

[ctx: @action Increase size of the markers (i.e. thumbnails) drawn on the map]
en: Increase marker size
he: הגדל גודל הסמן

en: Map view
he: תצוגת מפה

en: <i>Loading coordinates from the images ...</i>
he: <i>נקודות הציון נטענות מהתמונות…</i>

en: <i>This image does not contain geographic coordinates.</i>
he: <i>התמונה אינה מכילה נקודות ציון גאוגרפיות.</i>

en: <i>Some of the selected images do not contain geographic coordinates.</i>
he: <i>חלק מהתמונות הנבחרות לא מכילות נקודות ציון גאוגרפיות.</i>

en: <i>Search for geographic coordinates.</i>
he: <i>חיפוש נקודות ציון גאוגרפיות.</i>

en: <i>None of the selected images contain geographic coordinates.</i>
he: <i>אף אחת מהתמונות הנבחרות אינה מכילה נקודות ציון גאוגרפיות.</i>

en: Share
he: שיתוף

en: Android device address:
he: כתובת התקן Android:

en: Unable to bind to socket
he: לא ניתן להתאגד לשקע

en: Unable to listen for remote Android connections. This is likely because you have another KPhotoAlbum application running.
he: לא ניתן להאזין לחיבורים של Android מרחוק. כנראה שיש יישום KPhotoAlbum אחר פעיל.

en: Invalid Version
he: גרסה שגויה

[ctx: @label:textedit]
en: Filter ... (%1)
he: סינון… (%1)

en: Remove birthday
he: הסרת יום הולדת

en: Name
he: שם

en: Birthday
he: יום הולדת

en: Birthday of %1:
he: יום ההולדת של %1:

en: Enter a date...
he: נא למלא תאריך…

en: Category Settings
he: הגדרות קטגוריה

en: New
he: חדש

en: Rename
he: שינוי שם

en: Positionable tags:
he: תגיות שניתן להציב:

en: Tags in this category can be
    associated with areas within images
he: תגיות בקטגוריה הזאת ניתנות
    לשיוך לאזורים בתוך תמונות

en: Icon:
he: סמל:

en: Preferred view:
he: תצוגה מועדפת:

en: List View
he: תצוגת רשימה

en: List View with Custom Thumbnails
he: תצוגת רשימה עם תמונות ממוזערות מותאמות אישית

en: Icon View
he: תצוגת סמלים

en: Icon View with Custom Thumbnails
he: תצוגת סמלים עם תמונות ממוזערות מותאמות אישית

en: Save the DB now
he: שמירת מסד הנתונים כעת

en: Settings for category <b>%1</b>
he: הגדרת לקטגוריה <b>%1</b>

en: <i>Pending change: rename to "%1"</i>
he: <i>שינוי ממתין: שינוי לשם „%1”</i>

en: Invalid category name
he: שם הקטגוריה שגוי

en: Unsaved pending renaming action
he: פעולת שינוי שם ממתינה שלא נשמרה

[ctx: @title]
en: Confirm Action
he: אישור פעולה

en: New category
he: קטגוריה חדשה

en: <p>Really delete category "%1"?</p>
he: <p>למחוק את הקטגוריה „%1”?</p>

en: Confirm Action
he: אישור פעולה

en: <i>Choose a category to edit it</i>
he: <i>נא לבחור קטגוריה לערוך</i>

en: Choose speed over readability for the XML database file
he: להעדיף מהירות על פני קריאות קובץ מסד הנתונים ב־XML

en: Compress backup files
he: דחיסת קובצי גיבוי

en: Auto save every:
he: לשמור אוטומטית כל:

en: min.
he: דק׳

en: Number of backups to keep:
he: מספר הגיבויים לשמירה:

en: Infinite
he: אינסופי

en: Exif/IPTC info to show in the viewer
he: פרטי Exif/IPTC להצגה במציג

en: Exif/IPTC info to show in the Exif dialog
he: פרטי Exif/IPTC להצגה בחלונית ה־Exif

en: Character set for image metadata:
he: סדרת תווים לנתוני־על של תמונות:

en: New File Searches
he: חיפושי קבצים חדשים

en: Search for new images and videos on startup
he: חיפוש אחר תמונות וסרטונים חדשים עם העלייה

en: Ignore file extensions when searching for new images and videos
he: התעלמות מסיומות קבצים בעת חיפוש אחר תמונות וסרטונים חדשים

en: Skip symbolic links when searching for new images
he: דילוג על קישורים סמליים בעת חיפוש אחר תמונות חדשות

en: Do not read RAW files if a matching JPEG/TIFF file exists
he: לא לקרוא קבצים גולמיים/RAW אם יש קובץ JPEG/TIFF תואם

en: Directories to exclude from new file search:
he: תיקיות להחרגה מחיפוש קבצים חדשים:

en: File Version Detection Settings
he: הגדרות זיהוי גרסאות קבצים

en: Try to detect multiple versions of files
he: לנסות לזהות מספר גרסאות של קבצים

en: File versions search regexp:
he: ביטוי רגולרי לחיפוש גרסאות קבצים:

en: Original file replacement text:
he: טקסט החלפת קובץ מקורי:

en: Move meta-data (i.e. delete tags from the original)
he: העברת נתוני על (כלומר: מחיקת תגיות מהמקור)

en: Automatically stack new versions of images
he: לערום גרסאות חדשות של תמונות אוטומטית

[ctx: Configure the feature to make a copy of a file first and then open the copied file with an external application]
en: Copy File and Open with an External Application
he: העתקת קובץ ופתיחתו ביישום חיצוני

en: Copy file search regexp:
he: העתקת ביטוי רגולרי לחיפוש קבצים:

en: Copy file replacement text:
he: העתקת טקסט החלפת קבצים:

en: Type of media on which your images are stored.
he: סוג אמצעי האחסון עליו מאוחסנות התמונות שלך.

en: Hard Disk
he: כונן קשיח

en: Network
he: רשת

en: SATA SSD
he: SSD בחיבור SATA

en: Slow PCIe/NVMe
he: PCIe/NVMe איטי

en: Fast PCIe/NVMe
he: PCIe/NVMe מהיר

en: Manual Settings
he: הגדרות ידניות

en: Calculate MD5 checksum while images are being preloaded
he: חישוב סיכום ביקורת MD5 בזמן שהתמונות נטענות מראש

en: Number of threads to use for building thumbnails
he: מספר התהליכונים לבניית תמונות ממוזערות

en: Loading New Images
he: תמונות חדשות נטענות

en: Trust image dates:
he: תאריכי אמון בתמונה:

[ctx: As in 'always trust image dates']
en: Always
he: תמיד

[ctx: As in 'ask whether to trust image dates']
en: Ask
he: לשאול

[ctx: As in 'never trust image dates']
en: Never
he: אף פעם

en: Use Exif orientation information
he: להשתמש בפרטי כיוון Exif

en: Use Exif description
he: להשתמש בתיאור Exif

en: Strip out camera generated default descriptions
he: הפשטת תיאורי ברירת מחדל שנוצרו על ידי המצלמה

en: Required size for the thumbnail:
he: גודל נחוץ לתמונה הממוזערת:

en: Histogram
he: היסטוגרמה

en: Show histogram
he: הצגת היסטוגרמה

en: Use linear scale for histogram
he: להשתמש בקנה מידה לינארי להיסטוגרמה

en: Size of histogram columns in date bar:
he: גודל עמודות ההיסטוגרמה בסרגל התאריכים:

en: Show splash screen
he: הצגת מסך פתיחה

en: Listen for Android devices on startup
he: איתור מכשירי Android עם העלייה

en: Show the KPhotoAlbum splash screen on start up
he: הצגת מסך הפתיחה של KPhotoAlbum עם העלייה

en: File Searching & Versions
he: חיפוש קבצים וגרסאות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Birthdays
he: ימי הולדת

en: Tag Groups
he: קבוצות תגיות

en: Exif/IPTC Information
he: פרטי Exif/IPTC

en: Database Backend
he: מנגנוני מסדי נתונים

[ctx: @title:window]
en: Settings
he: הגדרות

[ctx: @label]
en: Categories and groups:
he: קטגוריות וקבוצות:

[ctx: @label/rich]
en: <strong>Select a group on the left side to add tags to it</strong>
he: <strong>נא לבחור קבוצה מימין כדי להוסיף אליה תגיות</strong>

[ctx: @label/rich]
en: <strong>There are pending changes on the categories page.<nl> Please save the changes before working on tag groups.</strong>
he: <strong>יש שינויים ממתינים בעמוד הקטגוריות.<nl> נא לשמור את השינויים בטרם עבודה על קבוצות תגיות.</strong>

[ctx: @action:inmenu]
en: Add group ...
he: הוספת קבוצה…

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename group "%1"
he: שינוי שם הקבוצה „%1”

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete group "%1"
he: מחיקת הקבוצה „%1”

[ctx: @label]
en: Tags in group "%1" of category "%2"
he: תגיות בקבוצה „%1” של הקטגוריה „%2”

[ctx: @title:window]
en: New Group
he: קבוצה חדשה

[ctx: @label:textbox]
en: Group name:
he: שם הקבוצה:

[ctx: @info]
en: <p>The group "%1" already exists.</p>
he: <p>הקבוצה „%1” כבר קיימת.</p>

[ctx: @title:window]
en: Cannot add group
he: לא ניתן להוסיף קבוצה

[ctx: @title:window]
en: Rename Group
he: שינוי שם הקבוצה

[ctx: @label:textbox]
en: New group name:
he: שם חדש לקבוצה:

[ctx: @info]
en: <para>Cannot rename group "%1" to "%2": "%2" already exists in category "%3"</para>
he: <para>לא ניתן לשנות את שם הקבוצה „%1” לשם „%2”: „%2” כבר קיים בקטגוריה „%3„</para>

[ctx: @info]
en: <para>Really delete group "%1"?</para>
he: <para>באמת למחוק את הקבוצה „%1”?</para>

[ctx: @title:window]
en: Delete Group
he: מחיקת קבוצה

en: &Delete
he: מ&חיקה

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename "%1"
he: לשנות את השם של „%1”

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete "%1"
he: למחוק את „%1”

[ctx: @title:window]
en: New Tag Name
he: שם תגית חדשה

[ctx: @label:textbox]
en: Tag name:
he: שם התגית:

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to delete "%1"?</para><para>Deleting the item will remove any information about it from any image containing the item.</para>
he: <para>למחוק את „%1”?</para><para>מחיקת הפריט תסיר את המידע עליו מכל תמונה שמכילה את הפריט.</para>

[ctx: @title:window]
en: Really delete %1?
he: למחוק את %1?

en: Tooltip preview image size:
he: גודל תצוגה מקדימה של תמונות בחלוניות:

en: No Image Preview
he: אין תצוגה מקדימה לתמונה

en: Thumbnail image size:
he: גודל תמונות ממוזערות:

en: Build thumbnails on demand
he: בניית תמונות ממוזערות לפני דרישה

en: Thumbnail table cells aspect ratio:
he: יחס גובה רוחב של תאי טבלת תמונות ממוזערות:

en: Space around cells:
he: רווח מסביב לתאים:

en: Display grid around thumbnails
he: הצגת רשת מסביב לתמונות ממוזערות

en: Display labels in thumbnail view
he: הצגות תוויות בתצוגת תמונות ממוזערות

en: Display categories in thumbnail view
he: הצגות קטגוריות בתצוגת תמונות ממוזערות

en: Threshold for automatic thumbnail view:
he: סף לתצוגת תמונות ממוזערות אוטומטית:

[ctx: Describing: 'ThumbnailView will not be automatically shown']
en: Disabled
he: מושבת

en: <p>If you want to see grid around your thumbnail images, select this option.</p>
he: <p>כדי להציג רשת מסביב לתמונות הממוזערות שלך, יש לבחור באפשרות הזאת</p>

en: If a tag is selected here, it will be added to new (untagged) images automatically, so that they can be easily found. It will be removed as soon as the image has been annotated.
he: אם נבחרת כאן תגית, היא תתווסף לתמונות (שאין מתויגות) אוטומטית, כדי שאפשר יהיה למצוא אותן אוטומטית. היא תוסר ברגע שיתווסף לתמונה הסבר.

en: Show the untagged images tag as a normal tag
he: הצגת תגית התמונות הלא מתויגות כתגית רגילה

en: None Selected
he: לא נבחרה אף אחת

en: New tag added
he: נוספה תגית חדשה

en: <p>The new tag "%1" has been added to the category "%2" and will be used for untagged images now.</p><p>Please save now, so that this tag will be stored in the database. Otherwise, it will be lost, and you will get an error about this tag being not present on the next start.</p>
he: <p>התגית החדשה „%1” נוספה לקטגוריה "%2" ומעתה תשמש לתמונות ללא תיוג.</p><p>נא לשמור כעת כדי שהתגית הזאת תאוחסן במסד הנתונים. ולא, היא תאבד, ותופיע שגיאה בנוגע לכך שהתגית לא קיימת בהפעלה הבאה.</p>

en: <h1>Choose a Video Player</h1>
he: <h1>נא לבחור נגן וידאו</h1>

en:  (NOT AVAILABLE)
he:  (לא זמין)

[ctx: A friendly name for the video backend]
en: Unconfigured video backend
he: מנגנון וידאו לא מוגדר

[ctx: A friendly name for the video backend]
en: Phonon video backend
he: מנגנון וידאו Phonon

[ctx: A friendly name for the video backend]
en: QtAV video backend
he: מנגנון וידאו QtAV

[ctx: A friendly name for the video backend]
en: VLC video backend
he: מנגנון וידאו VLC

en: Not Configured
he: לא מוגדר

en: Running Slide Show From Thumbnail View
he: מופעלת מצגת מתצוגת תמונות ממוזערות

en: Slideshow interval:
he: הפרש במצגת:

en:  sec
he:  שנ׳

en: Image cache:
he: מטמון תמונות:

en:  Mbytes
he:  מגהבתים

en: Standard size in viewer:
he: גודל רגיל במציג:

en: Full Viewer Size
he: גודל מציג מלא

en: Natural Image Size
he: גודל תמונה טבעי

en: Natural Image Size If Possible
he: גודל תמונה טבעי אם ניתן

en: Scaling algorithm:
he: אלגוריתם שינוי קנה מידה:

en: Fastest
he: המהיר ביותר

en: Best
he: הטוב ביותר

en: Video Backend:
he: מננון וידאו:

en: Launch in full screen
he: הפעלה במסך מלא

[ctx: No video length could be determined, so we just display 'video' instead of the video length.]
en: video
he: סרטון

[ctx: Name/title of the filter toolbar widget]
en: Filter Toolbar
he: סרגל כלי סינון

[ctx: The action enables/disables filtering of images in the thumbnail view.]
en: Toggle filter
he: החלפת מצב סינון

en: Press <shortcut>Escape</shortcut> to clear filter.
he: לחיצה <shortcut>Escape</shortcut> תפנה את הסינון.

en: Filter view by rating: %1 star | Filter view by rating: %1 stars
he[0]: סינון תצוגה לפי דירוג: כוכב
he[1]: סינון תצוגה לפי דירוג: שני כוכבים
he[2]: סינון תצוגה לפי דירוג: %1 כוכבים
he[3]: סינון תצוגה לפי דירוג: %1 כוכבים

[ctx: The label gives a textual description of the active filter]
en: Filter: %1
he: סינון: %1

[ctx: @title]
en: Reorder Thumbnails
he: סידור תמונות ממוזערות מחדש

en: Error Deleting Files
he: שגיאה במחיקת קבצים

en: Unable to copy '%1' to '%2'.
he: לא ניתן להעתיק את ‚%1’ אל ‚%2’.

en: Unable to create folder '%1' needed for demo.
he: לא ניתן ליצור את התיקייה ‚%1’ שנחוצה להדגמה.

en: <b>File Name: </b>
he: <b>שם קובץ: </b>

en: <b>Date: </b>
he: <b>תאריך: </b>

[ctx: width x height]
en: %1x%2
he: %1×%2

[ctx: short for: x megapixels]
en:  (%1MP)
he:  (%1 מגה פיקסל)

en: <b>Image Size: </b>
he: <b>גודל תמונה: </b>

en: <b>Label: </b>
he: <b>תווית: </b>

en: <b>Description: </b>
he: <b>תווית: </b>

[ctx: Like "up to 6 years" old]
en:  (up to %1)
he:  (עד %1)

[ctx: Like "6 years to 7 years" old]
en:  (%1 to %2)
he:  (%1 עד %2)

[ctx: Like "The baby is '8 days' old"]
en: %1 day | %1 days
he[0]: יום
he[1]: יומיים
he[2]: %1 ימים
he[3]: %1 ימים

[ctx: Like "The baby is '4 months' old"]
en: %1 month | %1 months
he[0]: חודש
he[1]: חודשיים
he[2]: %1 חודשים
he[3]: %1 חודשים

[ctx: Like "The person is '28 years' old"]
en: %1 year | %1 years
he[0]: שנה
he[1]: שנתיים
he[2]: %1 שנים
he[3]: %1 שנים

[ctx: Like "The baby is "4 months" old"]
en: %1 month | %1 months
he[0]: חודש
he[1]: חודשיים
he[2]: %1 חודשים
he[3]: %1 חודשים

en:  (today)
he:  (היום)

en:  (yesterday)
he:  (אתמול)

[ctx: Like "6 years ago"]
en:  (%1 ago)
he:  (לפני %1)

[ctx: Like "6 to 7 years ago"]
en:  (%1 to %2 ago)
he:  (לפני %1 עד %2)

[ctx: Like "This happened '6 days' ago"]
en: %1 day | %1 days
he[0]: יום
he[1]: יומיים
he[2]: %1 ימים
he[3]: %1 ימים

[ctx: Like "This happened '3 weeks' ago"]
en: %1 week | %1 weeks
he[0]: שבוע
he[1]: שבועיים
he[2]: %1 שבועות
he[3]: %1 שבועות

[ctx: Like "This happened 'ca. 6 weeks' ago"]
en: ca. %1 week | ca. %1 weeks
he[0]: בערך לפני שבוע
he[1]: בערך לפני שבועיים
he[2]: בערך לפני %1 שבועות
he[3]: בערך לפני %1 שבועות

[ctx: Like "This happened '2 months' ago"]
en: %1 month | %1 months
he[0]: חודש
he[1]: חודשיים
he[2]: %1 חודשים
he[3]: %1 חודשים

[ctx: Like "This happened 'ca. 2 months' ago"]
en: ca. %1 month | ca. %1 months
he[0]: לפני בערך חודש
he[1]: לפני בערך חודשיים
he[2]: לפני בערך %1 חודשים
he[3]: לפני בערך %1 חודשים

[ctx: Like "This happened '2 years' ago"]
en: %1 year | %1 years
he[0]: שנה
he[1]: שנתיים
he[2]: %1 שנים
he[3]: %1 שנים

[ctx: This combines a number of years and months to a timespan, like "This happened 3 years and 1 month" ago, where the first parameter is the formatted years string and the second one is the formatted months string]
en: %1 and %2
he: %1 ו%2

[ctx: @title]
en: Assign Macro
he: הקצאת מאקרו

en: Select item for macro key <b>%1</b>
he: נא לבחור פריט למקש המאקרו <b>%1</b>

en: Tag Item
he: תיוג פריט

en: Select tag for image
he: נא לבחור תגית לתמונה

[ctx: @title:window]
en: Configure Category Image
he: הגדרת תמונת קטגוריה

[ctx: @label:listbox As in 'select the tag category']
en: Category:
he: קטגוריה:

[ctx: @label:listbox As in 'select a tag']
en: Tag:
he: תגית:

[ctx: @label The current category image]
en: Current image:
he: תמונה נוכחית:

[ctx: @label Preview of the new category imape]
en: New image:
he: תמונה חדשה:

[ctx: @action:button As in 'Set the category image']
en: Set
he: הגדרה

en: Insufficient color depth for this filter
he: אין מספיק עומק צבעים למסנן הזה

en: [ zoom x%1 ]
he: [ תקריב ×%1 ]

en: Show the geographic position of this image on a map
he: הצגת המקום הגאוגרפי של התמונה במפה

en: Error playing media
he: שגיאה בנגינת מדיה

en: Type name of category and item
he: נא למלא שם לקטגוריה ולפריט

en: Add New
he: הוספת חדש

en: Key
he: מפתח

en: Tag
he: תגית

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear assignment
he: פינוי הצבה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SelectCategoryAndValue)
en: Dialog
he: חלונית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: TextLabel
he: תווית טקסט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addNewTag)
en: Add new Tag
he: הוספת תגית חדשה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title
he: כותרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Existing Assignments
he: הקצאות נוכחיות

[ctx: @action:inmenu]
en: Set as First Image in Stack
he: הגדרה כתמונה הראשונה בערימה

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy image to ...
he: העתקת תמונה אל…

[ctx: @action:inmenu]
en: Link image to ...
he: קישור תמונה אל…

[ctx: @action:inmenu]
en: Close
he: סגירה

[ctx: @title:inmenu]
en: Rotate
he: סיבוב

[ctx: @action:inmenu]
en: Rotate clockwise
he: סיבוב עם כיוון השעון

[ctx: @action:inmenu]
en: Flip Over
he: היפוך

[ctx: @action:inmenu]
en: Rotate counterclockwise
he: סיבוב נגד כיוון השעון

[ctx: @title:inmenu As in 'skip 2 images']
en: Skip
he: דילוג

[ctx: @action:inmenu Go to first image]
en: First
he: הראשון

[ctx: @action:inmenu Go to last image]
en: Last
he: האחרון

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Next
he: הצגת הבא

[ctx: @action:inmenu]
en: Skip 10 Forward
he: דילוג 10 קדימה

[ctx: @action:inmenu]
en: Skip 100 Forward
he: דילוג 100 קדימה

[ctx: @action:inmenu]
en: Skip 1000 Forward
he: דילוג 1000 קדימה

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Previous
he: הצגת הקודם

[ctx: @action:inmenu]
en: Skip 10 Backward
he: דילוג 10 אחורה

[ctx: @action:inmenu]
en: Skip 100 Backward
he: דילוג 100 אחורה

[ctx: @action:inmenu]
en: Skip 1000 Backward
he: דילוג 1000 אחורה

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Image
he: מחיקת תמונה

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Image from Display List
he: הסרת תמונה מרשימת התצוגה

[ctx: @action:inmenu]
en: Zoom
he: תקריב

[ctx: @action:inmenu]
en: Zoom In
he: התקרבות

[ctx: @action:inmenu]
en: Zoom Out
he: התרחקות

[ctx: @action:inmenu]
en: Full View
he: תצוגה מלאה

[ctx: @action:inmenu]
en: Pixel for Pixel View
he: תצוגת פיקסל לפיקסל

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle Full Screen
he: החלפת מצב מסך מלא

[ctx: @title:inmenu]
en: Slideshow
he: מצגת

[ctx: @action:inmenu]
en: Run Slideshow
he: הפעלת מצגת

[ctx: @action:inmenu]
en: Run Faster
he: מהר יותר

[ctx: @action:inmenu]
en: Run Slower
he: לאט יותר

en: File not available
he: הקובץ לא זמין

[ctx: @action:inmenu Start video playback]
en: Play
he: נגינה

[ctx: @action:inmenu Pause video playback]
en: Pause
he: השהיה

en: locked
he: נעול

en: annotating
he: הוספת פירוש

en: tokenizing
he: פירוק לאסימונים

en: Change display mode to %1
he: החלפת מצב התצוגה למצב %1

[ctx: OSD for slideshow]
en: Ending Slideshow
he: סיום מצגת

[ctx: @action:inmenu]
en: Stop Slideshow
he: עצירת מצגת

[ctx: OSD for slideshow]
en: Starting Slideshow<br/>%1 makes the slideshow faster<br/>%2 makes the slideshow slower
he: מצגת מתחילה<br/>%1 יאיץ את המצגת<br/>%2 יאט את המצגת

[ctx: OSD for slideshow, num of seconds per image]
en: %1&nbsp;s
he: %1&nbsp;שנ׳

[ctx: @title]
en: Edit Image Description
he: עריכת תיאור התמונה

[ctx: @label:textbox]
en: Image Description
he: תיאור התמונה

[ctx: @title:inmenu]
en: Seek
he: חתירה

[ctx: @action:inmenu]
en: 10 minutes backward
he: 10 שניות אחורה

[ctx: @action:inmenu]
en: 1 minute backward
he: דקה אחורה

[ctx: @action:inmenu]
en: 10 seconds backward
he: 10 שניות אחורה

[ctx: @action:inmenu]
en: 1 seconds backward
he: שנייה אחורה

[ctx: @action:inmenu]
en: 100 milliseconds backward
he: 100 מילישניות אחורה

[ctx: @action:inmenu]
en: 100 milliseconds forward
he: 100 מילישניות קדימה

[ctx: @action:inmenu]
en: 1 seconds forward
he: שנייה קדימה

[ctx: @action:inmenu]
en: 10 seconds forward
he: 10 שניות קדימה

[ctx: @action:inmenu]
en: 1 minute forward
he: דקה קדימה

[ctx: @action:inmenu]
en: 10 minutes forward
he: 10 דקות קדימה

[ctx: @action:inmenu Stop video playback]
en: Stop
he: עצירה

[ctx: @action:inmenu]
en: Use current frame in thumbnail view
he: להשתמש בתמונית הנוכחית בתצוגת תמונות ממוזערות

[ctx: @action:inmenu Restart video playback.]
en: Restart
he: התחלה מחדש

[ctx: @title:inmenu]
en: Filters
he: מסננים

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove All Filters
he: הסרת כל המסננים

[ctx: @action:inmenu]
en: Apply Grayscale Filter
he: החלת מסנן גווני אפור

[ctx: @action:inmenu]
en: Apply Contrast Stretching Filter
he: החלת מסנן מתיחת ניגודיות

[ctx: @action:inmenu]
en: Apply Histogram Equalization Filter
he: החלת מסנן השוואת הסטוגרמה

[ctx: @action:inmenu]
en: Apply Monochrome Filter
he: החלת מסנן חד גוני

en: Annotate
he: פירוש

[ctx: @action:inmenu]
en: Help
he: עזרה

[ctx: @action:inmenu]
en: Annotation Dialog
he: חלונית פירוש

[ctx: @action:inmenu]
en: Add tag
he: הוספת תגית

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Data from Previous Image
he: העתקת נתונים מהתמונה הקודמת

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Description
he: עריכת תיאור

en: Annotation Mode
he: מצב פירוש

[ctx: @action:inmenu]
en: Locked
he: נעול

[ctx: @action:inmenu]
en: Assign Tags
he: הקצאת תגיות

[ctx: @action:inmenu]
en: Assign Tokens
he: הקצאת אסימונים

en: Token %1
he: אסימון %1

en: Show...
he: הצגה…

en: Show
he: הצגה

en: Show Info Box
he: הצגת תיבת פרטים

en: Show Label
he: הצגת תווית

en: Show Description
he: הצגת תיאור

en: Show Date
he: הצגת תאריך

en: Show Time
he: הצגת שעה

en: Show Filename
he: הצגת שם קובץ

en: Show Exif
he: הצגת Exif

en: Show Image Size
he: הצגת גודל תמונה

en: Show Rating
he: הצגת דירוג
