kphotoalbum - en to lt translation catalogue (115 entries)

en: tomorrow
lt: rytoj

en: yesterday
lt: vakar

en: Description
lt: Aprašymas

en: Image Preview
lt: Paveikslėlio peržiūra

en: Cancel
lt: Atsisakau

en: Options...
lt: Parinktys...

en: &Done
lt: &Baigta

en: Label:
lt: Žymė:

en: Label
lt: Žymė

en: Date:
lt: Data:

en: Time:
lt: Laikas:

en: Done
lt: Baigta

en: or
lt: arba

en: and
lt: ir

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Rename...
lt: Pervardinti...

en: <b>Sorting</b>
lt: <b>Rikiavimas</b>

en: Usage
lt: Panaudojimas

en: Enter new name:
lt: Įveskite naują pavadinimą:

en: Images
lt: Paveikslai

en: Videos
lt: Video

en: Exif Info
lt: Exif informacija

en: Show Thumbnails
lt: Rodyti miniatiūras

en: Move Items
lt: Perkelti objektus

en: 1 Year
lt: 1 metai

en: 1 Month
lt: 1 mėnuo

en: 1 Week
lt: 1 savaitė

en: 1 Day
lt: 1 diena

en: 2 Hours
lt: 2 valandos

en: 10 Minutes
lt: 10 minučių

en: Error Saving Image
lt: Klaida išsaugant paveikslėlį

note: i18n("Folder")), and then start KPA with the C locale, which would produce a doubled "Folder" category.
en: Folder
lt: Aplankas

en: People
lt: Žmonės

en: Places
lt: Vietos

note: i18n("Events"))
en: Events
lt: Įvykiai

en: Size:
lt: Dydis:

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Focal Length
lt: Objektyvo ilgis

en: Camera
lt: Fotoaparatas

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Iso setting
lt: Iso nuostatos

[ctx: Example 1.6 secs (as in seconds)]
en: secs.
lt: sek.

en: 1 second
lt: 1 sekundę

en: Exposure time
lt: Išlaikymo trukmė

en: Orientation
lt: Orientacija

en: Metering Mode
lt: Matavimo veiksena

en: Contrast
lt: Kontrastas

en: Saturation
lt: Sodrumas

en: Could Not Create File
lt: Nepavyksta sukurti failo

en: Date
lt: Data

en: Content
lt: Turinys

en: Page title:
lt: Puslapio antraštė:

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Layout
lt: Maketas

en: Thumbnail size:
lt: Miniatiūrų dydis:

en: Number of columns:
lt: Stulpelių skaičius:

en: Theme:
lt: Tema:

en: Image Sizes
lt: Paveikslėlių dydžiai

en: Full size
lt: Visas dydis

en: Building thumbnails
lt: Kuriamos miniatiūros

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: Creating thumbnails
lt: Sukuriamos miniatiūros

en: Select All
lt: Žymėti viską

en: Updating Database
lt: Atnaujinama duombazė

en: Error Importing Data
lt: Klaida, importuojant duomenis

en: Date and Time
lt: Data ir laikas

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodyti

note: i18n: ectx: Menu (privacy)
en: Privacy
lt: Privatumas

note: i18n: ectx: Menu (plugins)
en: Plugins
lt: Papildiniai

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: KDE Photo Album
lt: KDE nuotraukų albumas

en: Removing 1 item | Removing %1 items
lt[0]: Šalinamas %1 objektas
lt[1]: Šalinamas %1 objektai
lt[2]: Šalinamas %1 objektų
lt[3]: Šalinamas %1 objektas

en: Copy and Open
lt: Kopijuoti ir atverti

en: Open With...
lt: Atverti su...

en: Total: %1
lt: Iš viso: %1

en: 1 match | %1 matches
lt[0]: %1 atitikmuo
lt[1]: %1 atitikmenys
lt[2]: %1 atitikmenų
lt[3]: %1 atitikmuo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Category
lt: Kategorija

en: Category:
lt: Kategorija:

en: Total
lt: Viso

en: Select None
lt: Pasirinkti nieko

en: Loading Database
lt: Įkeliama duombazė

en: Loading Main Window
lt: Įkeliamas pagrindinis langas

en: Saving...
lt: Išsaugoma...

en: Import...
lt: Importuoti...

en: View
lt: Vaizdas

en: Tree
lt: Medis

en: Icons
lt: Ženkliukai

en: Viewer
lt: Žiūriklis

en: Thumbnail View
lt: Miniatiūrų rodymas

en: New
lt: Naujas

en: Icon:
lt: Ženkliukas:

en: List View
lt: Sąrašo vaizdas

en: Icon View
lt: Rodyti tik ženkliukus

en: Infinite
lt: Begalinis

en: Loading New Images
lt: Kraunami nauji paveikslėliai

en: Show splash screen
lt: Rodyti pasveikinimo langą

en: Categories
lt: Kategorijos

en: &Delete
lt: Paša&linti

en: Natural Image Size
lt: Natūralus paveikslėlio dydis

en: Fastest
lt: Greičiausias

en: Best
lt: Geriausias

en: Launch in full screen
lt: Paleisti visame ekrane

en: <b>File Name: </b>
lt: <b>Failo pavadinimas: </b>

en: <b>Date: </b>
lt: <b>Data: </b>

en: <b>Image Size: </b>
lt: <b>Paveikslėlio dydis: </b>

en: <b>Label: </b>
lt: <b>Žymė: </b>

en: <b>Description: </b>
lt: <b>Aprašymas: </b>

en: Show...
lt: Rodyti...

en: Show
lt: Rodyti

en: Show Label
lt: Rodyti žymę

en: Show Description
lt: Rodyti aprašymą

en: Show Date
lt: Rodyti datą

en: Show Time
lt: Rodyti laiką

en: Show Filename
lt: Rodyti failo pavadinimą

en: Show Image Size
lt: Rodyti paveikslėlio dydį
