kphotoalbum - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Rating:
se: Árvosánit:

en: Continue
se: Joatkke

en: Image
se: Govva

en: Unknown error
se: Amas meattáhus

en: Select &All
se: Vállje &buot

en: Open With...
se: Raba geavahettiin …

en: Statistics...
se: Statistihkka …

en: Name
se: Namma

en: Rename
se: Rievdat nama

en: Histogram
se: Histográmma

en: Birthdays
se: Riegadanbeaivi
