partitionmanager - en to bg translation catalogue (45 entries)

[ctx: @item partition name]
en: unallocated
bg: свободно пространство

[ctx: @item partition name]
en: New Partition
bg: Нов дял

[ctx: @item partition name]
en: Restored Partition
bg: Възстановен дял

[ctx: @item partition name]
en: Copy of %1
bg: Копие на %1

[ctx: @item partition role]
en: unallocated
bg: свободно пространство

[ctx: @item partition role]
en: logical
bg: логически

[ctx: @item partition role]
en: extended
bg: разширен

[ctx: @item partition role]
en: primary
bg: основен

[ctx: @item partition role]
en: none
bg: липсва

[ctx: @item partition flag]
en: hidden
bg: скрит

[ctx: @item partition flag]
en: msft-reserved
bg: msft-запазен

[ctx: @item:intable]
en: warning
bg: внимание

[ctx: SMART attr description]
en: Western Digital and Samsung attribute.
bg: Атрибут на Western Digital и Samsung.

[ctx: SMART attr name]
en: Head Stability
bg: Стабилност на главата

[ctx: SMART attr description]
en: Western Digital attribute.
bg: Атрибут на Western Digital.

[ctx: SMART attr name]
en: Temperature
bg: Температура

[ctx: SMART attr description]
en: Current internal temperature.
bg: Текуща вътрешна температура

[ctx: SMART attr name]
en: Vibration During Write
bg: Вибрация по време на запис

[ctx: SMART attr description]
en: Vibration During Write
bg: Вибрация по време на запис

[ctx: SMART attr name]
en: Shock During Write
bg: Удар по време на запис

[ctx: SMART attr description]
en: Shock During Write
bg: Удар по време на запис

[ctx: SMART attr name]
en: Disk Shift
bg: Изместване на диска

[ctx: SMART attr description]
en: Drive Temperature
bg: Температура на устройството

[ctx: SMART attr name]
en: Endurance Remaining
bg: Оставаща издържливост

[ctx: @item]
en: Fatal error
bg: Критична грешка

[ctx: @item]
en: Unknown error
bg: Непозната грешка

[ctx: @item]
en: Electrical error
bg: Електрическа грешка

[ctx: @item]
en: Servo error
bg: Грешка в серво

[ctx: @item]
en: Read error
bg: Грешка при четене

[ctx: @title:menu]
en: Mount
bg: Монтиране

[ctx: @title:menu]
en: Unmount
bg: Демонтиране

[ctx: @title:menu]
en: Activate swap
bg: Активиране на swap

[ctx: @title:menu]
en: Deactivate swap
bg: Деактивиране на swap

[ctx: @info:progress job]
en: Pending
bg: изчакване

[ctx: @info:progress job]
en: Success
bg: успешно

[ctx: @info:progress job]
en: Error
bg: грешка

[ctx: @info:progress operation]
en: None
bg: Липсва

[ctx: @info:progress operation]
en: Pending
bg: Изчакване

[ctx: @info:progress operation]
en: Running
bg: Изпълнение

[ctx: @info:progress operation]
en: Success
bg: Успешна операция

[ctx: @info:progress operation]
en: Warning
bg: Внимание

[ctx: @info:progress operation]
en: Error
bg: Грешка

en: Date:
bg: Дата:

en: Program version:
bg: Версия на програмата:

en: Machine:
bg: Компютър:
