partitionmanager - en to lt translation catalogue (219 entries)

en: Unknown Device
lt: Nežinomas įrenginys

[ctx: @info:status]
en: Deleting a partition just created: Undoing the operation to create the partition.
lt: Trinamas tik ką sukurtas skaidinys: kūrimo operacija atšaukiama.

[ctx: @info:status]
en: Resizing a partition just created: Updating start and end in existing operation.
lt: Keičiamas ką tik sukurto skaidinio dydis: atnaujinama pradžia ir pabaiga egzistuojančioje operacijoje.

[ctx: @info:status]
en: Copying a new partition: Creating a new partition instead.
lt: Kopijuojamas naujas skaidinys: vietoj to kuriamas naujas skaidinys.

[ctx: @info:status]
en: Changing label for a new partition: No new operation required.
lt: Keičiama naujo skaidinio žymė: nauja operacija nereikalinga.

[ctx: @info:status]
en: Changing file system for a new partition: No new operation required.
lt: Keičiama naujo skaidinio failų sistema: naujos operacijos nereikia.

[ctx: @info:status]
en: Checking file systems is automatically done when creating them: No new operation required.
lt: Failų sistemos tikrinamos automatiškai jas kuriant: naujos operacijos nereikia.

[ctx: @info:status]
en: Deleting a partition just copied: Removing the copy.
lt: Trinamas ką tik nukopijuotas skaidinys: kopija pašalinama.

[ctx: @info:status]
en: Copying a partition that is itself a copy: Copying the original source partition instead.
lt: Kopijuojamas skaidinys, kuris pats yra kopija: kopijuojama iš pradinio skaidinio.

[ctx: @info:status]
en: Deleting a partition just restored: Removing the restore operation.
lt: Trinamas tik ką atstatytas skaidinys: atstatymo operacija pašalinama.

[ctx: @info:status]
en: Add operation: %1
lt: Pridėti operaciją: %1

[ctx: @item partition name]
en: unallocated
lt: nepriskirta

[ctx: @item partition name]
en: New Partition
lt: Naujas skaidinys

[ctx: @item partition name]
en: Restored Partition
lt: Atkurtas skaidinys

[ctx: @item partition name]
en: Copy of %1
lt: %1 kopija

[ctx: @item partition role]
en: unallocated
lt: nepriskirta

[ctx: @item partition role]
en: logical
lt: loginis

[ctx: @item partition role]
en: extended
lt: išplėstinis

[ctx: @item partition role]
en: primary
lt: pirminis

[ctx: @item partition role]
en: LVM logical volume
lt: LVM loginis tomas

[ctx: @item partition role]
en: none
lt: joks

[ctx: @item partition flag]
en: hidden
lt: paslėpta

[ctx: @item partition flag]
en: msft-reserved
lt: msft-rezervuota

[ctx: @item partition table name]
en: unknown
lt: nežinoma

[ctx: @item:intable]
en: failing
lt: genda

[ctx: @item:intable]
en: has failed
lt: nepavyko

[ctx: @item:intable]
en: warning
lt: dėmesio

[ctx: @item:intable]
en: good
lt: gera

[ctx: @item:intable not applicable]
en: N/A
lt: Nežinoma

[ctx: @item:intable]
en: %1 sector | %1 sectors
lt[0]: %1 sektorius
lt[1]: %1 sektoriai
lt[2]: %1 sektorių
lt[3]: %1 sektorius

[ctx: SMART attr name]
en: Read Error Rate
lt: Skaitymo klaidų santykis

[ctx: SMART attr name]
en: Throughput Performance
lt: Bendras disko našumas

[ctx: SMART attr name]
en: Spin-Up Time
lt: Įsisukimo laikas

[ctx: SMART attr name]
en: Start/Stop Count
lt: Paleisti/stabdyti skaičiavimą

[ctx: SMART attr name]
en: Reallocated Sectors Count
lt: Perkeltų sektorių skaičius

[ctx: SMART attr name]
en: Read Channel Margin
lt: Skaitymo kanalo atsarga (Read Channel Margin)

[ctx: SMART attr name]
en: Seek Error Rate
lt: Ieškos pozicionavimo klaidų skaičius

[ctx: SMART attr name]
en: Power-On Hours
lt: Kiek valandų įjungtas

[ctx: SMART attr description]
en: Count of hours in power-on state.
lt: Valandos įjungtoje būsenoje.

[ctx: SMART attr name]
en: Power Cycle Count
lt: Įjungimo/išjungimo ciklų kiekis

[ctx: SMART attr name]
en: Soft Read Error Rate
lt: Neištaisytos skaitymo klaidos, apie kurias informuota operacinė sistema

[ctx: SMART attr description]
en: Uncorrected read errors reported to the operating system.
lt: Neištaisytos skaitymo klaidos praneštos operacinei sistemai.

[ctx: SMART attr description]
en: Western Digital and Samsung attribute.
lt: Western Digital ir Samsung atributas.

[ctx: SMART attr name]
en: Head Stability
lt: Galvutės stabilumas

[ctx: SMART attr description]
en: Western Digital attribute.
lt: Western Digital atributas.

[ctx: SMART attr name]
en: Reported Uncorrectable Errors
lt: Nepataisomų klaidų skaičius

[ctx: SMART attr name]
en: High Fly Writes
lt: „High Fly“ rašymai

[ctx: SMART attr name]
en: Temperature Difference From 100
lt: Temperatūros skirtumas nuo 100

[ctx: SMART attr name]
en: G-sense Error Rate
lt: Klaidų atsirandančių dėl smūginio poveikio skaičius

[ctx: SMART attr name]
en: Temperature
lt: Temperatūra

[ctx: SMART attr description]
en: Current internal temperature.
lt: Dabartinė vidinė temperatūra.

[ctx: SMART attr name]
en: Hardware ECC Recovered
lt: Aparatiškai ištaisytų ECC klaidų sk.

[ctx: SMART attr name]
en: Current Pending Sector Count
lt: Dabartinis laukiančių sektorių skaičius

[ctx: SMART attr name]
en: Uncorrectable Sector Count
lt: Nepataisomų sektorių skaičius

[ctx: SMART attr name]
en: UltraDMA CRC Error Count
lt: UltraDMA CRC klaidų skaičius

[ctx: SMART attr description]
en: Number of off-track errors.
lt: Sekamų klaidų skaičius.

[ctx: SMART attr name]
en: Data Address Mark Errors
lt: Data Address Mark klaidos

[ctx: SMART attr name]
en: Run Out Cancel
lt: ECC klaidų skaičius

[ctx: SMART attr description]
en: Number of ECC errors
lt: ECC klaidų skaičius

[ctx: SMART attr name]
en: Soft ECC Correction
lt: Programinė ECC korekcija

[ctx: SMART attr description]
en: Number of errors corrected by software ECC
lt: Programiškai pataisytų ECC  klaidų skaičius

[ctx: SMART attr name]
en: Thermal Asperity Rate
lt: Terminio atšiaurumo klaidų skaičius (Thermal Asperity Rate)

[ctx: SMART attr description]
en: Number of errors due to high temperature.
lt: Klaidų skaičius dėl aukštos temperatūros.

[ctx: SMART attr name]
en: Flying Height
lt: Atstumas tarp skaitomo disko ir galvutės

[ctx: SMART attr name]
en: Spin High Current
lt: Srovės, reikalingos įrenginiui įsukti, stiprumas

[ctx: SMART attr name]
en: Spin Buzz
lt: Bandymų įsukti diską skaičius

[ctx: SMART attr name]
en: Offline Seek Performance
lt: Offline Seek našumas

[ctx: SMART attr name]
en: Vibration During Write
lt: Vibracija rašant

[ctx: SMART attr description]
en: Vibration During Write
lt: Vibracija rašant

[ctx: SMART attr name]
en: Shock During Write
lt: Smūgiai rašant

[ctx: SMART attr description]
en: Shock During Write
lt: Smūgiai rašant

[ctx: SMART attr name]
en: Disk Shift
lt: Disko veleno poslinkis

[ctx: SMART attr name]
en: Loaded Hours
lt: Magnetinių galvučių darbo laikas

[ctx: SMART attr name]
en: Load/Unload Retry Count
lt: Bandymų parkuotis arba išėjimų iš parkavimo būsenos, skaičius

[ctx: SMART attr name]
en: Load Friction
lt: Išėjimo iš parkavimo srities trintis

[ctx: SMART attr name]
en: Torque Amplification Count
lt: Bandymų kompensuoti sukimo momentą skaičius

[ctx: SMART attr name]
en: GMR Head Amplitude
lt: Galvučių vibracijos amplitudė

[ctx: SMART attr description]
en: Drive Temperature
lt: Disko temperatūra

[ctx: SMART attr name]
en: Total LBAs Written
lt: Įrašytų LBA kiekis

[ctx: SMART attr description]
en: Total LBAs Written
lt: Įrašytų LBA kiekis

[ctx: SMART attr name]
en: Total LBAs Read
lt: Nuskaitytų LBA kiekis

[ctx: SMART attr description]
en: Total LBAs Read
lt: Nuskaitytų LBA kiekis

[ctx: SMART attr name]
en: Read Error Retry Rate
lt: Skaitymo klaidų kartojimosi dažnis

[ctx: SMART attr description]
en: Number of errors while reading from a disk
lt: Klaidų skaitant diską skaičius

[ctx: SMART attr name]
en: Free Fall Protection
lt: Apsauga nuo laisvojo kritimo

[ctx: @item]
en: Aborted
lt: Nutraukta

[ctx: @item]
en: Interrupted
lt: Pertraukta

[ctx: @item]
en: Fatal error
lt: Kritinė klaida

[ctx: @item]
en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

[ctx: @item]
en: Electrical error
lt: Elektrinė klaida

[ctx: @item]
en: Servo error
lt: Stiprintuvo klaida

[ctx: @item]
en: Read error
lt: Skaitymo klaida

[ctx: @item]
en: Handling error
lt: Apdorojimo klaida

[ctx: @item]
en: Self test in progress
lt: Savi testas vykdomas

[ctx: @item]
en: Success
lt: Sėkmingai

[ctx: @item]
en: Healthy
lt: Sveikas

[ctx: @item]
en: Has some bad sectors.
lt: Turi keletą blogų sektorių.

[ctx: @item]
en: Has many bad sectors.
lt: Turi daug blogų sektorių.

[ctx: @item]
en: Disk failure is imminent. Backup all data!
lt: DIskas tuoj suges. Padarykite visų duomenų kopiją!

[ctx: @info:progress]
en: Resizing Btrfs file system on partition <filename>%1</filename> failed: Could not create temp dir.
lt: Nepavyko pakeisti Btrfs failų sistemos dydžio įrenginyje <filename>%1</filename>: nepavyko sukurti laikino aplanko.

[ctx: @info:progress]
en: Resizing Btrfs file system on partition <filename>%1</filename> failed: btrfs file system resize failed.
lt: Nepavyko pakeisti Btrfs failų sistemos dydžio skaidinyje <filename>%1</filename>: Btrfs failų sistemos dydžio keitimas nepavyko.

[ctx: @info:progress]
en: <warning>Resizing Btrfs file system on partition <filename>%1</filename>: Unmount failed.</warning>
lt: <warning>keičiamas Btrfs failų sistemos dydis skaidinyje <filename>%1</filename>: nepavyko išmontuoti.</warning>

[ctx: @info:progress]
en: Resizing Btrfs file system on partition <filename>%1</filename> failed: Initial mount failed.
lt: Nepavyko pakeisti Btrfs failų sistemos dydžio skaidinyje <filename>%1</filename>: nepavyko prijungti laikino aplanko.

[ctx: @info:progress]
en: Setting label for partition <filename>%1</filename> to %2
lt: Nustatoma skaidinio <filename>%1</filename> žymė į %2

[ctx: @item filesystem name]
en: unknown
lt: nežinoma

[ctx: @item filesystem name]
en: extended
lt: išplėstinis

[ctx: @item filesystem name]
en: unformatted
lt: neformatuotas

[ctx: @title:menu]
en: Mount
lt: Prijungti

[ctx: @title:menu]
en: Unmount
lt: Atjungti

[ctx: @info:progress]
en: Resizing JFS file system on partition <filename>%1</filename> failed: Could not create temp dir.
lt: Nepavyko pakeisti JFS failų sistemos dydžio skaidinyje <filename>%1</filename>: nepavyko sukurti laikino aplanko.

[ctx: @info:progress]
en: Resizing JFS file system on partition <filename>%1</filename> failed: Remount failed.
lt: Nepavyko pakeisti JFS failų sistemos dydžio skaidinyje <filename>%1</filename>: nepavyko iš naujo prijungti laikino aplanko.

[ctx: @info:progress]
en: <warning>Resizing JFS file system on partition <filename>%1</filename>: Unmount failed.</warning>
lt: <warning>keičiamas JFS failų sistemos dydis skaidinyje <filename>%1</filename>: nepavyko išmontuoti.</warning>

[ctx: @info:progress]
en: Resizing JFS file system on partition <filename>%1</filename> failed: Initial mount failed.
lt: Nepavyko pakeisti JFS failų sistemos dydžio skaidinyje <filename>%1</filename>: nepavyko prijungti laikino aplanko.

[ctx: @title:menu]
en: Activate swap
lt: Aktyvuoti swap

[ctx: @title:menu]
en: Deactivate swap
lt: Deaktyvuoti swap

[ctx: @title:menu]
en: Unlock
lt: Atrakinti

[ctx: @title:menu]
en: Lock
lt: Užrakinti

en: Enter passphrase for %1:
lt: Įveskite %1 slaptažodį:

[ctx: @info:progress]
en: Resizing LUKS crypt on partition <filename>%1</filename>.
lt: Keičiamas LUKS šifruoto konteinerio dydis skaidinyje <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:progress]
en: Resizing encrypted file system on partition <filename>%1</filename> failed.
lt: Nepavyko pakeisti šifruotos failų sistemos dydžio skaidinyje <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:progress]
en: Resizing NILFS2 file system on partition <filename>%1</filename> failed: Could not create temp dir.
lt: Nepavyko pakeisti NILFS2 failų sistemos dydžio skaidinyje <filename>%1</filename>: nepavyko sukurti laikino aplanko.

[ctx: @info:progress]
en: Resizing NILFS2 file system on partition <filename>%1</filename> failed: NILFS2 file system resize failed.
lt: Nepavyko pakeisti NILFS2 failų sistemos dydžio skaidinyje <filename>%1</filename>: NILFS2 dydžio keitimas nepavyko.

[ctx: @info:progress]
en: <warning>Resizing NILFS2 file system on partition <filename>%1</filename>: Unmount failed.</warning>
lt: <warning>keičiamas NILFS2 failų sistemos dydis skaidinyje <filename>%1</filename>: nepavyko išmontuoti.</warning>

[ctx: @info:progress]
en: Resizing NILFS2 file system on partition <filename>%1</filename> failed: Initial mount failed.
lt: Nepavyko pakeisti NILFS2 failų sistemos dydžio skaidinyje <filename>%1</filename>: nepavyko prijungti laikino aplanko.

[ctx: @info:progress]
en: Updating boot sector for NTFS file system on partition <filename>%1</filename>.
lt: Atnaujinamas NTFS failų sistemos įkrovos sektorius skaidinyje <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:progress]
en: Updated NTFS boot sector for partition <filename>%1</filename> successfully.
lt: Sėkmingai atnaujintas NTFS failų sistemos įkrovos sektorius skaidinyje <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:progress]
en: Resizing XFS file system on partition <filename>%1</filename> failed: Could not create temp dir.
lt: Nepavyko pakeisti XFS failų sistemos dydžio skaidinyje <filename>%1</filename>: nepavyko sukurti laikino aplanko.

[ctx: @info:progress]
en: Resizing XFS file system on partition <filename>%1</filename> failed: xfs_growfs failed.
lt: Nepavyko pakeisti XFS failų sistemos dydžio skaidinyje <filename>%1</filename>: xfs_growfs programa grąžino klaidą.

[ctx: @info:progress]
en: <warning>Resizing XFS file system on partition <filename>%1</filename> failed: Unmount failed.</warning>
lt: <warning>keičiamas XFS failų sistemos dydis skaidinyje <filename>%1</filename>: nepavyko išmontuoti.</warning>

[ctx: @info:progress]
en: Resizing XFS file system on partition <filename>%1</filename> failed: Initial mount failed.
lt: Nepavyko pakeisti XFS failų sistemos dydžio skaidinyje <filename>%1</filename>: nepavyko prijungti laikino aplanko.

[ctx: @info:progress]
en: Could not create backup file <filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko sukurti atsarginės kopijos failo <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:progress]
en: Check file system on partition <filename>%1</filename>
lt: Tikrinama failų sistema skaidinyje <filename>%1</filename>

[ctx: @info:progress]
en: Closing device. This may take a while, especially on slow devices like Memory Sticks.
lt: Įrenginys uždaromas. Tai gali užtrukti, ypač lėtuose įrenginiuose, pavyzdžiui USB atmintukuose.

[ctx: @info:progress]
en: Copy file system on partition <filename>%1</filename> to partition <filename>%2</filename>
lt: Failų sistema skaidinyje <filename>%1</filename> kopijuojama į skaidinį <filename>%2</filename>

[ctx: @info:progress]
en: Create file system <filename>%1</filename> on partition <filename>%2</filename>
lt: Kuriama failų sistema %1 skaidinyje <filename>%2</filename>

[ctx: @info:progress]
en: Could not open partition table on device <filename>%1</filename> to create new partition <filename>%2</filename>.
lt: Nepavyko atverti skaidinių lentelės įrenginyje <filename>%1</filename>,  kuriant naują skaitinį <filename>%2</filename>.

[ctx: @info:progress]
en: Could not open device <filename>%1</filename> to create new partition <filename>%2</filename>.
lt: Nepavyko atverti įrenginio <filename>%1</filename>,  kuriant naują skaidinį <filename>%2</filename>.

[ctx: @info:progress]
en: Create new partition <filename>%1</filename>
lt: Kurti naują skaidinį <filename>%1</filename>

[ctx: @info:progress]
en: Create new partition on device <filename>%1</filename>
lt: Kurti naują skaidinį įrenginyje <filename>%1</filename>

[ctx: @info:progress]
en: Creating partition table failed: Could not open device <filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko sukurti skaidinių lentelės: nepavyko atverti įrenginio <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:progress]
en: Create new partition table on device <filename>%1</filename>
lt: Kurti naują skaidinių lentelę įrenginyje <filename>%1</filename>

[ctx: @info/plain]
en: Deactivate Logical Volumes: <filename>%1</filename>
lt: Atjungti loginį tomą: <filename>%1</filename>

[ctx: @info/plain]
en: Deactivate Volume Group: <filename>%1</filename>
lt: Atjungti tomų grupę: <filename>%1</filename>

[ctx: @info:progress]
en: Could not delete file system: file system on <filename>%1</filename> is mounted.
lt: Nepavyko pašalinti failų sistemos: failų sistema įrenginyje <filename>%1</filename> primontuota.

[ctx: @info:progress]
en: Could not delete file system on <filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko pašalinti failų sistemos įrenginyje <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:progress]
en: Delete file system on <filename>%1</filename>
lt: Trinti failų sistemą įrenginyje <filename>%1</filename>

[ctx: @info:progress]
en: Could not delete partition <filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko ištrinti skaidinio <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:progress]
en: Could not open partition table on device <filename>%1</filename> to delete partition <filename>%2</filename>.
lt: Nepavyko atverti skaidinių lentelės įrenginyje <filename>%1</filename>,  kad būtų pašalintas skaidinys <filename>%2</filename>.

[ctx: @info:progress]
en: Deleting partition failed: Could not open device <filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko ištrinti skaidinio: nepavyko atverti įrenginio <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:progress]
en: Delete the partition <filename>%1</filename>
lt: Trinti skaidinį <filename>%1</filename>

[ctx: @info:progress]
en: Job: %1
lt: Užduotis: %1

[ctx: @info:progress job]
en: Pending
lt: Laukia

[ctx: @info:progress job]
en: Success
lt: Sėkmingai

[ctx: @info:progress job]
en: Error
lt: Klaida

[ctx: @info:progress]
en: Could not open file system on partition <filename>%1</filename> for moving.
lt: Nepavyko atverti failų sistemos skaidinyje <filename>%1</filename>, kad jis būtų perkeliamas.

[ctx: @info:progress]
en: Closing device. This may take a few seconds.
lt: Įrenginys užveriamas. Tai gali užtrukti kelias sekundes.

[ctx: @info:progress]
en: Move the file system on partition <filename>%1</filename> to sector %2
lt: Perkelti failų sistemą skaidinyje <filename>%1</filename> į %2 sektorių

[ctx: @info/plain]
en: Remove Volume Group: <filename>%1</filename>
lt: Pašalinti tomų grupę: <filename>%1</filename>

[ctx: @info:progress]
en: Resizing file system from %1 to %2 sectors.
lt: Keičiamas failų sistemos dydis nuo %1 iki %2 sektorių.

[ctx: @info:progress]
en: Resizing a %1 file system using internal backend functions.
lt: Keičiamas %1 failų sistemos dydis naudojant vidines galinės sąsajos funkcijas.

[ctx: @info:progress]
en: Successfully resized file system using internal backend functions.
lt: Sėkmingai pakeistas failų sistemos dydis naudojant vidines galinės sąsajos funkcijas.

[ctx: @info:progress]
en: Could not open partition <filename>%1</filename> while trying to resize the file system.
lt: Nepavyko atverti skaidinio <filename>%1</filename>, bandant keisti failų sistemos dydį.

[ctx: @info/plain]
en: Resizing Volume Group %1 to %2.
lt: Keičiama tomų grupė nuo %1 iki %2.

[ctx: @info:progress]
en: Could not open backup file <filename>%1</filename> to restore from.
lt: Nepavyko atverti atsarginės kopijos failo <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:progress flag turned on, active]
en: on
lt: įjungta

[ctx: @info:progress flag turned off, inactive]
en: off
lt: išjungta

[ctx: @info:progress]
en: Set geometry of partition <filename>%1</filename>: Start sector: %2, length: %3
lt: Nustatoma skaidinio <filename>%1</filename> geometrija: pradinis sektorius: %2, ilgis: %3

[ctx: @info:progress]
en: Shred the file system on <filename>%1</filename>
lt: Išvaloma failų sistema įrenginyje <filename>%1</filename>

[ctx: @info:status]
en: Check and repair partition <filename>%1</filename> (%2, %3)
lt: Tikrinti ir pataisyti skaidinį <filename>%1</filename> (%2, %3)

[ctx: @info:status]
en: <warning>Maximizing file system on target partition <filename>%1</filename> to the size of the partition failed.</warning>
lt: <warning>įvyko klaida didinant failų sistemą iki skaidinio <filename>%1</filename> dydžio.</warning>

[ctx: @info:status]
en: Copy partition <filename>%1</filename> (%2, %3) to <filename>%4</filename> (%5, %6)
lt: Kopijuoti skaidinį <filename>%1</filename> (%2, %3) į <filename>%4</filename> (%5, %6)

[ctx: @info:status]
en: Copy partition <filename>%1</filename> (%2, %3) to <filename>%4</filename> (%5, %6) and grow it to %7
lt: Kopijuoti skaidinį <filename>%1</filename> (%2, %3) į <filename>%4</filename> (%5, %6) ir padidinti jį iki %7

[ctx: @info:status]
en: Create filesystem %1 on partition <filename>%2</filename>
lt: Kurti failų sistemą %1 skaidinyje <filename>%2</filename>

[ctx: @info:status]
en: Create a new partition table (type: %1) on <filename>%2</filename>
lt: Sukurti naują skaidinių lentelę (tipas: %1) įrenginyje <filename>%2</filename>

[ctx: @info/plain]
en: Create a new LVM volume group named '%1'.
lt: Sukurti naują LVM tomų grupę pavadintą „%1“.

[ctx: @info/plain]
en: Deactivate volume group.
lt: Deaktyvuoti tomų grupę.

[ctx: @info:status]
en: Shred partition <filename>%1</filename> (%2, %3)
lt: Išvalyti skaidinį <filename>%1</filename> (%2, %3)

[ctx: @info:status]
en: Delete partition <filename>%1</filename> (%2, %3)
lt: Naikinti skaidinį <filename>%1</filename> (%2, %3)

[ctx: @info:status]
en: Create a new partition (%1, %2) on <filename>%3</filename>
lt: Sukurti naują skaidinį (%1, %2) įrenginyje <filename>%3</filename>

[ctx: @info:progress operation]
en: None
lt: Joks

[ctx: @info:progress operation]
en: Pending
lt: Laukia

[ctx: @info:progress operation]
en: Running
lt: Vykdoma

[ctx: @info:progress operation]
en: Success
lt: Sėkmingai

[ctx: @info:progress operation]
en: Warning
lt: Dėmesio

[ctx: @info:progress operation]
en: Error
lt: Klaida

[ctx: @info/plain]
en: Remove a LVM volume group.
lt: Pašalinti LVM tomų grupę.

[ctx: @info:status describe resize/move action]
en: Grow partition <filename>%1</filename> from %2 to %3
lt: Plėsti skaidinį <filename>%1</filename> nuo %2 iki %3

[ctx: @info:status describe resize/move action]
en: Shrink partition <filename>%1</filename> from %2 to %3
lt: Mažinti skaidinį <filename>%1</filename> nuo %2 iki %3

[ctx: @info:status describe resize/move action]
en: Unknown resize/move action.
lt: Nežinomas dydžio keitimo/perkėlimo veiksmas.

[ctx: @info:status]
en: Moving partition <filename>%1</filename> failed.
lt: Nepavyko perkelti skaidinio <filename>%1</filename>.

[ctx: @info:status]
en: Restoring file system failed.
lt: Nepavyko atstatyti failų sistemos.

[ctx: @info:status]
en: Set label for partition <filename>%1</filename> to "%2"
lt: Nustatyti skaidinio <filename>%1</filename> žymę į „%2“

[ctx: @info:status]
en: Set label for partition <filename>%1</filename> from "%2" to "%3"
lt: Pakeisti skaidinio <filename>%1</filename> žymę iš „%2“ į „%3“

[ctx: @info:progress]
en: Failed to erase filesystem signature on partition <filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko ištrinti failų sistemos pėdsako skaidinyje <filename>%1</filename>.

[ctx: @item:intext unit]
en: Byte | Bytes
lt[0]: Baitas
lt[1]: Baitų
lt[2]: Baitų
lt[3]: Baitas

[ctx: @item:intext unit]
en: (unknown unit)
lt: (nežinomas vienetas)

[ctx: @info:status]
en: Command: %1 %2
lt: Komanda: %1 %2

en: Could not open device <filename>%1</filename> for reading.
lt: Nepavyko atverti įrenginio <filename>%1</filename> skaitymui.

en: Could not read from device <filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko skaityti iš įrenginio <filename>%1</filename>.

en: Could not open device <filename>%1</filename> for writing.
lt: Nepavyko atverti įrenginio <filename>%1</filename> rašymui.

en: Could not write to device <filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko rašyti į įrenginį <filename>%1</filename>.

[ctx: direction: left]
en: left
lt: į kairę

[ctx: direction: right]
en: right
lt: į dešinę

[ctx: @info:progress]
en: Copying %1 MiB/second, estimated time left: %2
lt: Kopijuojama %1 MiB/sekundę, prognozuojamas likęs laikas: %2

en: 1 byte | %1 bytes
lt[0]: 1 baitas
lt[1]: %1 baitai
lt[2]: %1 baitų
lt[3]: %1 baitas

[ctx: @title]
en: Library for managing partitions
lt: Biblioteka skaidinių tvarkymui

[ctx: @info:credit]
en: Former maintainer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

[ctx: @info:credit]
en: Former Calamares maintainer
lt: Ankstesnis Calamares prižiūrėtojas

[ctx: @info:credit]
en: LVM support
lt: LVM palaikymas

[ctx: @info:credit]
en: UDF support
lt: UDF palaikymas

[ctx: @info:credit]
en: Calamares maintainer
lt: Calamares prižiūrėtojas

[ctx: @info:credit]
en: Improved SMART support
lt: Pagerintas SMART palaikymas

en: %1: SMART Status Report
lt: %1: SMART būsenos ataskaita

en: Date:
lt: Data:

en: Program version:
lt: Programos versija:

en: Backend:
lt: Galinė sąsaja:

en: KDE Frameworks version:
lt: KDE sistemų versija:

en: Machine:
lt: Kompiuteris:
