partitionmanager - en to mai translation catalogue (26 entries)

[ctx: @item partition name]
en: unallocated
mai: असंभाजित

[ctx: @item partition name]
en: Copy of %1
mai: %1 क' नकल

[ctx: @item partition role]
en: unallocated
mai: असंभाजित

[ctx: @item partition role]
en: extended
mai: विस्तारित

[ctx: @item partition role]
en: none
mai: किछु नहि

[ctx: @item partition flag]
en: root
mai: रूट

[ctx: @item partition flag]
en: hidden
mai: नुकाएल

[ctx: @item:intable not applicable]
en: N/A
mai: लागू नहि

[ctx: SMART attr name]
en: Temperature
mai: तापक्रम

[ctx: @item]
en: Aborted
mai: छोड़ल गेल

[ctx: @item]
en: Unknown error
mai: अज्ञात त्रुटि

[ctx: @item]
en: Read error
mai: पढ़ैमे त्रुटि

[ctx: @item]
en: Success
mai: सफलता

[ctx: @title:menu]
en: Mount
mai: माउन्ट

[ctx: @title:menu]
en: Unmount
mai: अनारोहित करू

[ctx: @info:progress job]
en: Pending
mai: लंबित

[ctx: @info:progress job]
en: Success
mai: सफलता

[ctx: @info:progress job]
en: Error
mai: त्रुटि

[ctx: @info:progress operation]
en: None
mai: किछु नहि

[ctx: @info:progress operation]
en: Pending
mai: लंबित

[ctx: @info:progress operation]
en: Running
mai: चलि रहल अछि

[ctx: @info:progress operation]
en: Success
mai: सफलता

[ctx: @info:progress operation]
en: Warning
mai: चेतावनी

[ctx: @info:progress operation]
en: Error
mai: त्रुटि

en: Date:
mai: दिनांक:

en: Machine:
mai: मशीनः
