partitionmanager - en to ug translation catalogue (67 entries)

en: Unknown Device
ug: نامەلۇم ئۈسكۈنە

[ctx: @item partition name]
en: unallocated
ug: تەقسىملەنمىگەن

[ctx: @item partition name]
en: Copy of %1
ug: %1 نىڭ كۆپەيتىلمىسى

[ctx: @item partition role]
en: unallocated
ug: تەقسىملەنمىگەن

[ctx: @item partition role]
en: logical
ug: لوگىكىلىق

[ctx: @item partition role]
en: extended
ug: كېڭەيتىلگەن

[ctx: @item partition role]
en: primary
ug: ئاساسلىق(primary)

[ctx: @item partition role]
en: none
ug: يوق

[ctx: @item partition flag]
en: boot
ug: قوزغىتىش رايونى

[ctx: @item partition flag]
en: hidden
ug: يوشۇرۇن

[ctx: @item:intable]
en: warning
ug: ئاگاھلاندۇرۇش

[ctx: @item:intable]
en: good
ug: ياخشى

[ctx: @item:intable]
en: %1 sector | %1 sectors
ug[0]: %1 سېكتور

[ctx: SMART attr name]
en: Read Error Rate
ug: ئوقۇش خاتالىق نىسبىتى

[ctx: SMART attr name]
en: Throughput Performance
ug: ئېقىم ئىقتىدارى

[ctx: SMART attr name]
en: Start/Stop Count
ug: قوزغىلىش توختاش سانى

[ctx: SMART attr name]
en: Read Channel Margin
ug: قانال گىرۋىكىنى ئوقۇ

[ctx: SMART attr name]
en: Seek Error Rate
ug: ئىزدەش خاتالىق نىسبىتى

[ctx: SMART attr name]
en: Power-On Hours
ug: توكقا ئۇلانغان ۋاقتى

[ctx: SMART attr name]
en: Power Cycle Count
ug: توك مەنبە ئۈزچات قېتىم سانى

[ctx: SMART attr name]
en: Soft Read Error Rate
ug: يۇمشاق ئوقۇش خاتالىق نىسبىتى

[ctx: SMART attr name]
en: Reported Uncorrectable Errors
ug: مەلۇم قىلىنغان تۈزەتكىلى بولمايدىغان خاتالىقلار

[ctx: SMART attr name]
en: High Fly Writes
ug: دىسكا بېشى يۇقىرى سۈرئەتتە ئايلانغاندىكى يېزىش مەشغۇلاتى

[ctx: SMART attr name]
en: G-sense Error Rate
ug: G-sense نىڭ خاتالىق نىسبىتى

[ctx: SMART attr name]
en: Temperature
ug: تېمپېراتۇرا

[ctx: SMART attr name]
en: Hardware ECC Recovered
ug: قاتتىق دېتال ECC ئەسلىگە كەلتۈرۈلدى

[ctx: SMART attr name]
en: Current Pending Sector Count
ug: ھازىر تېخى بىر تەرەپ قىلىنمىغان سېكتور سانى

[ctx: SMART attr name]
en: Uncorrectable Sector Count
ug: تۈزەتكىلى بولمايدىغان سېكتورنىڭ سانى

[ctx: SMART attr name]
en: Data Address Mark Errors
ug: سانلىق-مەلۇمات ئادرېس بەلگىسى خاتالىقلىرى(DAM)

[ctx: SMART attr name]
en: Run Out Cancel
ug: ئىجرا قىلىپ بولۇپ بىكار قىل

[ctx: SMART attr description]
en: Number of ECC errors
ug: ECC خاتالىق سانىECC خاتالىق سانى

[ctx: SMART attr description]
en: Number of errors corrected by software ECC
ug: يۇمشاق دېتال ECC ئارىلىق تۈزىتىلگەن خاتالىق سانى

[ctx: SMART attr name]
en: Thermal Asperity Rate
ug: تېمپېراتۇرا بەك يۇقىرى بولۇش نىسبىتى

[ctx: SMART attr name]
en: Flying Height
ug: دىسكا بېشى ئايلىنىش ئېگىزلىكى

[ctx: SMART attr name]
en: Spin High Current
ug: قوزغىلىشنىڭ يۇقىرى قۇۋۋەتلىك توك ئېقىمى

[ctx: SMART attr name]
en: Spin Buzz
ug: ئايلىنىشنىڭ غوڭۇلدىشى

[ctx: SMART attr name]
en: Offline Seek Performance
ug: تورسىز يول ئىزدەش ئۈنۈمى

[ctx: SMART attr name]
en: Disk Shift
ug: دىسكا ئېغىشى

[ctx: SMART attr name]
en: Loaded Hours
ug: يۈكلەش ۋاقتى

[ctx: SMART attr name]
en: Load/Unload Retry Count
ug: دىسكا بېشىنى ئۆرلىتىش تۆۋەنلىتىشنى قايتا سىناش قېتىم سانى

[ctx: SMART attr name]
en: Load Friction
ug: يۈك سۈركىلىشى

[ctx: SMART attr name]
en: Load/Unload Cycle Count
ug: دىسكا بېشىنى ئۆرلىتىش تۆۋەنلىتىش سانى

[ctx: SMART attr name]
en: Torque Amplification Count
ug: تولغىنىش مومىنتىنىڭ ئارتىش سانى

[ctx: SMART attr name]
en: GMR Head Amplitude
ug: GMR باش ئامپلىتۇدا

[ctx: SMART attr name]
en: Endurance Remaining
ug: قالغان چىدامچانلىقى

[ctx: SMART attr name]
en: Good Block Rate
ug: ياخشى بۆلەك نىسبىتى

[ctx: SMART attr name]
en: Read Error Retry Rate
ug: ئوقۇش خاتالىقىنى تەكرارلاش نىسبىتى

[ctx: SMART attr description]
en: Number of errors while reading from a disk
ug: دىسكىدىن ئوقۇۋاتقاندا چىققان خاتالىق سانى

[ctx: @item]
en: Aborted
ug: توختىتىلدى

[ctx: @item]
en: Fatal error
ug: ئېغىر خاتالىق

[ctx: @item]
en: Unknown error
ug: نامەلۇم خاتالىق

[ctx: @item]
en: Read error
ug: ئوقۇش خاتالىقى

[ctx: @item]
en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك بولدى

[ctx: @title:menu]
en: Mount
ug: ئېگەرلەش

[ctx: @title:menu]
en: Unmount
ug: ئېگەرسىزلەش

[ctx: @info:progress job]
en: Pending
ug: كۈتۈۋاتىدۇ

[ctx: @info:progress job]
en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك بولدى

[ctx: @info:progress job]
en: Error
ug: خاتالىق

[ctx: @info:progress operation]
en: None
ug: يوق

[ctx: @info:progress operation]
en: Pending
ug: كۈتۈۋاتىدۇ

[ctx: @info:progress operation]
en: Running
ug: ئىجرادا

[ctx: @info:progress operation]
en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك بولدى

[ctx: @info:progress operation]
en: Warning
ug: ئاگاھلاندۇرۇش

[ctx: @info:progress operation]
en: Error
ug: خاتالىق

en: Date:
ug: چېسلا:

en: Backend:
ug: ئارقا ئۇچ:

en: Machine:
ug: ماشىنا:
