krb5-auth-dialog - en to cs translation catalogue (350 entries)

en: Kerberos Authentication Dialog
cs: Dialogové okno autentizace Kerberos

en: Request, renew and view Kerberos tickets
cs: Žádosti o tikety Kerberos a jejich obnovení a zobrazení

en: Kerberos Authentication allows you to list your current Kerberos tickets, and to request a new ticket (authenticate to the Kerberos Server). It also notifies you when your Kerberos credentials are about to expire and renews your ticket automatically if possible.
cs: Autentizace Kerberos vám umožní vypsat si držené autentizační lístky nebo požádat lístek nový (autentizovat se vůči serveru Kerberos). Upozorní Vás také, pokud se blíží vypršení platnosti vašich přihlašovacích údajů Kerberos. Pokud je to možné, dovolí vám lístek automaticky obnovit.

en: This is useful if you need to authenticate to a Kerberos Server (KDC) after your login to the desktop (e.g. on a mobile device).
cs: To je užitečné, když se potřebujete autentizovat k serveru Kerberos (KDC) poté, co se přihlásíte k počítači (např. na mobilním zařízení).

en: Kerberos authentication dialog
cs: Dialogové okno autentizace Kerberos

en: The Kerberos principal to acquire the ticket for
cs: Kerberos principal, pro který bude získán lístek

en: PKINIT identifier
cs: Identifikátor PKINIT

en: The principal's public/private/certificate identifier when using PKINIT
cs: Identifikátor veřejného/soukromého klíče nebo certifikátu při použití PKINIT

en: PKINIT trust anchors
cs: Pevné body důvěry PKINIT

en: PKINIT CA certificates
cs: Certifikát CA pro PKINIT

en: Prompt minutes before expiry
cs: Počet minut připomenutí před koncem platnosti

en: Start prompting/displaying notifications that many minutes before expiry
cs: Začít zobrazovat oznámení v takovém předstihu před vypršením platnosti

en: Forwardable ticket
cs: Přenositelný lístek

en: Requested tickets should be forwardable
cs: Požadovaný lístek by měl být přenositelný

en: Renewable ticket
cs: Obnovitelný lístek

en: Requested tickets should be renewable
cs: Požadované lístky by měly být obnovitelné

en: Proxiable ticket
cs: Delegovatelný lístek

en: Requested tickets should be proxiable
cs: Požadovaný lístek by měl být delegovatelný

en: Configuration tickets
cs: Konfigurační lístky

en: Show configuration tickets
cs: Ukázat konfigurační lístky

en: valid ticket notification
cs: oznámení platnosti lístku

en: Notify user when ticket becomes valid
cs: Upozornit uživatele, když lístek začne platit

en: ticket expiring notification
cs: upozornění na blížící se vypršení platnosti lístku

en: Notify user when ticket is about to expire
cs: Upozornit uživatele na blížící se vypršení platnosti lístku

en: ticket expired notification
cs: upozornění při vypršení platnosti lístku

en: Notify user when ticket has expired
cs: Upozornit uživatele, když lístek přestane platit

en: Enabled plugins
cs: Povolené zásuvné moduly

en: List of plugins that should be loaded and activated on startup.
cs: Seznam zásuvných modulů, které budou nahrány a aktivovány při startu.

en: Prefere_nces
cs: _Předvolby

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _Help
cs: Nápo_věda

en: _Quit
cs: U_končit

en: Service Tickets
cs: Lístky služeb

en: Your ticket cache is currently empty
cs: Mezipaměť vašich přihlašovacích údajů je prázdná

en: Get Ticket
cs: Získat lístek

en: Kerberos User
cs: Uživatel

en: The name of your Kerberos account. Leave blank to use your current username.
cs: Název vašeho účtu Kerberos. Ponechte prázdné, pokud chcete použít aktuální uživatelské jméno.

en: Kerberos principal:
cs: Principal:

en: Kerberos Ticket Options
cs: Vlastnosti lístku Kerberos

en: Requested Kerberos tickets should be:
cs: Požadované lístky Kerberos mohou být:

en: forwardable
cs: přenositelný

en: If checked, request forwardable tickets
cs: Je-li zaškrtnuto, požadovat přenositelné (forwardable) lístky

en: renewable
cs: obnovitelný

en: If checked, request renewable tickets
cs: Je-li zaškrtnuto, požadovat obnovitelné (renewable) lístky

en: proxiable
cs: delegovatelný

en: If checked, request proxiable tickets
cs: Je-li zaškrtnuto, požadovat delegovatelné (proxiable) lístky

en: Userid
cs: ID uživatele

en: Use Smartcard
cs: Použít čipovou kartu

en: If checked, use a security token (Smartcard) to authenticate.
cs: Je-li zaškrtnuto, používat k ověřování bezpečnostní token (čipovou kartu).

en: Certificate and private key used for authentication
cs: Certifikát a soukromý klíč použitý k autentizaci

en: _Browse...
cs: _Procházet…

en: X509 trust anchors
cs: Pevné body důvěry X509

en: Certificate used to verify digital signatures.
cs: Certifikát použitý pro ověření digitálních podpisů.

en: Configure the use of certificates and smartcards for your Kerberos network authentication.
cs: Nastavit použití certifikátů a čipových karet při síťové autentizaci Kerberos.

en: Notifications
cs: Upozornění

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: Warn
cs: Upozornit

en: Send notification about ticket expiry that many minutes before it finally expires
cs: Posílat oznámení o vypršení platnosti lístku tento počet minut před úplným vypršením platnosti

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: minutes before ticket expiry
cs: minut před vypršením platnosti lístku

en: Kerberos Authentication
cs: Autentizace Kerberos

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Renew Ticket
cs: _Obnovit lístek

note: Translators: files from dummy-strings.c are *all* possible errors returned from Kerberos (since Kerberos itself doesn't handle i18n). If in doubt please translate strings from files starting with ka- and krb5-auth- first since these are the ones the user will see in any case.
en: ASN.1 failed call to system time library
cs: ASN.1 – selhalo volání do systémové časové knihovny

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_TIMEFORMAT
en: ASN.1 structure is missing a required field
cs: ASN.1 – chybí požadované pole struktury

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_FIELD
en: ASN.1 unexpected field number
cs: ASN.1 – neočekávané číslo pole

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISPLACED_FIELD
en: ASN.1 type numbers are inconsistent
cs: ASN.1 – čísla typů jsou nekonzistentní

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_TYPE_MISMATCH
en: ASN.1 value too large
cs: ASN.1 – hodnota je příliš velká

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERFLOW
en: ASN.1 encoding ended unexpectedly
cs: ASN.1 – neočekávaný konec kódování

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERRUN
en: ASN.1 identifier doesn't match expected value
cs: ASN.1 – identifikátor neodpovídá očekávané hodnotě

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_ID
en: ASN.1 length doesn't match expected value
cs: ASN.1 – délka neodpovídá očekávané hodnotě

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_LENGTH
en: ASN.1 badly-formatted encoding
cs: ASN.1 – nesprávně formátované kódování

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_FORMAT
en: ASN.1 parse error
cs: ASN.1 – chyba analýzy

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_PARSE_ERROR
en: ASN.1 bad return from gmtime
cs: ASN.1 – nesprávná návratová hodnota funkce gmtime

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_GMTIME
en: ASN.1 non-constructed indefinite encoding
cs: ASN.1 – kódování nesestavené na dobu neurčitou

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISMATCH_INDEF
en: ASN.1 missing expected EOC
cs: ASN.1 – chybí očekávaný EOC

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_EOC
en: No error
cs: Bez chyby

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NONE
en: Client's entry in database has expired
cs: Záznam klienta v databázi vypršel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NAME_EXP
en: Server's entry in database has expired
cs: Záznam serveru v databázi vypršel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_EXP
en: Requested protocol version not supported
cs: Požadovaná verze protokolu není podporována

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BAD_PVNO
en: Client's key is encrypted in an old master key
cs: Klientský klíč je šifrován na starém hlavním klíči

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_OLD_MAST_KVNO
en: Server's key is encrypted in an old master key
cs: Serverový klíč je šifrován na starém hlavním klíči

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_OLD_MAST_KVNO
en: Client not found in Kerberos database
cs: Klient nebyl nalezen v databázi Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Server not found in Kerberos database
cs: Server nebyl nalezen v databázi Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Principal has multiple entries in Kerberos database
cs: Principal má v databázi Kerberos více záznamů

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PRINCIPAL_NOT_UNIQUE
en: Client or server has a null key
cs: Klient nebo server mají prázdný klíč

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NULL_KEY
en: Ticket is ineligible for postdating
cs: Lístek není použitelný pro odloženou platnost

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANNOT_POSTDATE
en: Requested effective lifetime is negative or too short
cs: Požadovaná doba platnosti je záporná nebo příliš krátká

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NEVER_VALID
en: KDC policy rejects request
cs: Požadavek byl odmítnut zásadou KDC

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_POLICY
en: KDC can't fulfill requested option
cs: KDC nemůže vyplnit požadovanou volbu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BADOPTION
en: KDC has no support for encryption type
cs: KDC nepodporuje typ šifrování

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_ETYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for checksum type
cs: KDC nepodporuje tento typ kontrolního součtu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SUMTYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for padata type
cs: KDC nemá podporu pro datový typ padata

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PADATA_TYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for transited type
cs: KDC nemá podporu pro datový typ transited

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TRTYPE_NOSUPP
en: Clients credentials have been revoked
cs: Pověření klienta bylo odvoláno

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_REVOKED
en: Credentials for server have been revoked
cs: Pověření severu bylo odvoláno

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_REVOKED
en: TGT has been revoked
cs: TGT byl znepatněn

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TGT_REVOKED
en: Client not yet valid - try again later
cs: Klient ještě není platný - opakujte později

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOTYET
en: Server not yet valid - try again later
cs: Server ještě není platný - opakujte později

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_NOTYET
en: Password has expired
cs: Platnost hesla vypršela

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KEY_EXP
en: Preauthentication failed
cs: Preautentizace selhala

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_FAILED
en: Additional pre-authentication required
cs: Další předautentizace je požadována

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_REQUIRED
en: Requested server and ticket don't match
cs: Požadovaný server a lístek se neshodují

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVER_NOMATCH
en: A service is not available that is required to process the request
cs: Služba potřebná pro zpracování žádosti není dostupná

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SVC_UNAVAILABLE
en: Decrypt integrity check failed
cs: Selhala kontrola integrity při dešifrování

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BAD_INTEGRITY
en: Ticket expired
cs: Platnost lístku vypršela

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_EXPIRED
en: Ticket not yet valid
cs: Lístek ještě nezačal platit

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_NYV
en: Request is a replay
cs: Požadavek je odpovědí

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_REPEAT
en: The ticket isn't for us
cs: Lístek je pro někoho jiného

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOT_US
en: Ticket/authenticator don't match
cs: Lístek/autentikátor neodpovídá

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADMATCH
en: Clock skew too great
cs: Posun času je příliš velký

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_SKEW
en: Incorrect net address
cs: Nesprávná sítová adresa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADADDR
en: Protocol version mismatch
cs: Nesouhlasí verze protokolu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADVERSION
en: Invalid message type
cs: Neplatný typ zprávy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MSG_TYPE
en: Message stream modified
cs: Proud zpráv byl změněn

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MODIFIED
en: Message out of order
cs: Zpráva mimo pořadí

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADORDER
en: Illegal cross-realm ticket
cs: Neplatný lístek napříč sférami

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_ILL_CR_TKT
en: Key version is not available
cs: Verze klíče není k dispozici

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADKEYVER
en: Service key not available
cs: Klíč služby není k dispozici

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOKEY krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_LOCALNAME
en: Mutual authentication failed
cs: Vzájemná autentizace selhala

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MUT_FAIL
en: Incorrect message direction
cs: Nesprávný směr zprávy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADDIRECTION
en: Alternative authentication method required
cs: Je požadována alternativní metoda autentizace

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_METHOD
en: Incorrect sequence number in message
cs: Chybné číslo sekvence ve zprávě

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADSEQ
en: Inappropriate type of checksum in message
cs: Nevhodný typ kontrolního součtu ve zprávě

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_INAPP_CKSUM
en: Policy rejects transited path
cs: Zásada odmítá tranzitní cestu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_PATH_NOT_ACCEPTED
en: Response too big for UDP, retry with TCP
cs: Odpověď je pro UDP příliš velká, další pokus s TCP

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_RESPONSE_TOO_BIG
en: Generic error (see e-text)
cs: Obecná chyba (viz popis chyby)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_GENERIC
en: Field is too long for this implementation
cs: Pole je pro tuto implementaci příliš dlouhé

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_FIELD_TOOLONG
en: Client not trusted
cs: Klient není důvěryhodný

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOT_TRUSTED
en: KDC not trusted
cs: KDC není důvěryhodné

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NOT_TRUSTED
en: Invalid signature
cs: Neplatný podpis

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_SIG
en: Key parameters not accepted
cs: Parametry klíče nebyly přijaty

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DH_KEY_PARAMETERS_NOT_ACCEPTED
en: Certificate mismatch
cs: Certifikát nesouhlasí

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CERTIFICATE_MISMATCH
en: Can't verify certificate
cs: Nelze ověřit certifikát

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANT_VERIFY_CERTIFICATE
en: Invalid certificate
cs: Neplatný certifikát

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_CERTIFICATE
en: Revoked certificate
cs: Zneplatněný certifikát

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOKED_CERTIFICATE
en: Revocation status unknown
cs: Informace o zneplatnění není známa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNKNOWN
en: Revocation status unavailable
cs: Informace o zneplatnění není k dispozici

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNAVAILABLE
en: Client name mismatch
cs: Nesouhlasí jméno klienta

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NAME_MISMATCH
en: KDC name mismatch
cs: Nesouhlasí jméno KDC

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NAME_MISMATCH
en: Inconsistent key purpose
cs: Nekonzistentní účel klíče

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INCONSISTENT_KEY_PURPOSE
en: Digest in certificate not accepted
cs: Haš v certifikátu nebyl přijat

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_CERT_NOT_ACCEPTED
en: Checksum must be included
cs: Musí být vložen kontrolní součet

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PA_CHECKSUM_MUST_BE_INCLUDED
en: Digest in signed-data not accepted
cs: Haš v podepsaných datech nebyl přijat

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_SIGNED_DATA_NOT_ACCEPTED
en: Public key encryption not supported
cs: Šifrování veřejným klíčem není podporováno

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_RCSID
en: Invalid flag for file lock mode
cs: Neplatný příznak pro režim zamykání souboru

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADLOCKFLAG
en: Cannot read password
cs: Heslo nelze přečíst

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_CANTREADPWD
en: Password mismatch
cs: Heslo nesouhlasí

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADPWDMATCH
en: Password read interrupted
cs: Čtení hesla bylo přerušeno

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_PWDINTR
en: Illegal character in component name
cs: Neplatný znak v názvu komponenty

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_ILLCHAR
en: Malformed representation of principal
cs: Poškozená reprezentace principalu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_MALFORMED
en: Can't open/find Kerberos configuration file
cs: Nelze najít/otevřít konfigurační soubor Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_CANTOPEN
en: Improper format of Kerberos configuration file
cs: Nesprávný formát souboru s nastavením Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_BADFORMAT
en: Insufficient space to return complete information
cs: Nedostatek místa pro vrácení úplné informace

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NOTENUFSPACE
en: Invalid message type specified for encoding
cs: Neplatný typ zprávy určené pro kódování

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BADMSGTYPE
en: Credential cache name malformed
cs: Chybný název mezipaměti s pověřeními

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_BADNAME
en: Unknown credential cache type
cs: Neznámý typ mezipaměti s pověřeními

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_UNKNOWN_TYPE
en: Matching credential not found
cs: Odopvídající pověření nebylo nalezeno

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOTFOUND
en: End of credential cache reached
cs: Dosažen konec mezipaměti s pověřeními

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_END
en: Request did not supply a ticket
cs: Žádost neposkytla lístek

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_SUPPLIED
en: Wrong principal in request
cs: Špatný principal v požadavku

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_WRONG_PRINC
en: Ticket has invalid flag set
cs: Lístek nese nesprávné nastavení příznaků

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_INVALID
en: Requested principal and ticket don't match
cs: Požadovaný principal a lístek si neodpovídají

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PRINC_NOMATCH
en: KDC reply did not match expectations
cs: Odpověď KDC nesplnila očekávání

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_MODIFIED
en: Clock skew too great in KDC reply
cs: Posun času v odpovědi KDC je příliš velký

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_SKEW
en: Client/server realm mismatch in initial ticket request
cs: Nesouhlasí sféry klienta/serveru požadavku na počáteční tiket

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_IN_TKT_REALM_MISMATCH
en: Program lacks support for encryption type
cs: Program postrádá podporu pro typ šifrování

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ETYPE_NOSUPP
en: Program lacks support for key type
cs: Program postrádá podporu pro typ klíče

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_KEYTYPE_NOSUPP
en: Requested encryption type not used in message
cs: Ve zprávě nebyl použit požadovaný typ šifrování

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_WRONG_ETYPE
en: Program lacks support for checksum type
cs: Program postrádá podporu pro typ kontrolního součtu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_SUMTYPE_NOSUPP
en: Cannot find KDC for requested realm
cs: Nelze nalézt KDC pro požadovanou sféru

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_UNKNOWN
en: Kerberos service unknown
cs: Neznámá služba Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SERVICE_UNKNOWN
en: Cannot contact any KDC for requested realm
cs: Pro požadovanou sféru nelze kontaktovat žádný KDC

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDC_UNREACH
en: No local name found for principal name
cs: Nenalezen místní název pro název principalu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_MUTUAL_FAILED
en: Replay cache type is already registered
cs: Typ mezipaměti odpovědí je již zaregistrován

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_EXISTS
en: No more memory to allocate (in replay cache code)
cs: Žádná další paměť k přidělení (v kódu mezipaměti odpovědí)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_MALLOC
en: Replay cache type is unknown
cs: Typ mezipaměti odpovědí je neznámý

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_NOTFOUND
en: Generic unknown RC error
cs: Obecná neznámá RC chyba

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_UNKNOWN
en: Message is a replay
cs: Zpráva je opakováním

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REPLAY
en: Replay I/O operation failed XXX
cs: Opakování I/O operace selhalo XXX

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO
en: Replay cache type does not support non-volatile storage
cs: Typ mezipaměťi odpovědí nepodporuje stálé úložiště.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_NOIO
en: Replay cache name parse/format error
cs: Chyba zpracování/formátu názvu mezipaměti odpovědí

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_PARSE
en: End-of-file on replay cache I/O
cs: Konec souboru při V/V operaci na mezipaměti odpovědí

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_EOF
en: No more memory to allocate (in replay cache I/O code)
cs: Žádná další paměť k přidělení (v I/O kódu mezipaměti odpovědí)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_MALLOC
en: Permission denied in replay cache code
cs: Přístup odepřen v kódu mezipaměti odpovědí

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_PERM
en: I/O error in replay cache i/o code
cs: Chyba I/O v I/O kódu mezipaměti odpovědí

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_IO
en: Generic unknown RC/IO error
cs: Obecná neznýmá RC/IO chyba

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_UNKNOWN
en: Insufficient system space to store replay information
cs: Nedostatek místa v systému pro uložení informace odpovědi

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_SPACE
en: Can't open/find realm translation file
cs: Nelze otevřít/najít překladovou databázi sfér

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_CANTOPEN
en: Improper format of realm translation file
cs: Nesprávný formát souboru překladů sfér

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_BADFORMAT
en: Can't open/find lname translation database
cs: Nelze otevřít/najít překladovou databázi lname

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_CANTOPEN
en: No translation available for requested principal
cs: Pro požadovaný principal není dostupný žádný překlad

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_NOTRANS
en: Improper format of translation database entry
cs: Nevhodný formát záznamu v databázi překladů

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_BADFORMAT
en: Cryptosystem internal error
cs: Vnitřní chyba systému šifrování

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CRYPTO_INTERNAL
en: Key table name malformed
cs: Název tabulky s klíči je poškozen

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_BADNAME
en: Unknown Key table type
cs: Neznámý typ tabulky s klíči

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_UNKNOWN_TYPE
en: Key table entry not found
cs: Záznam v tabulce s klíči nebyl nalezen

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOTFOUND
en: End of key table reached
cs: Dosažen konec tabulky s klíči

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_END
en: Cannot write to specified key table
cs: Nelze zapisovat do zadané tabulky s klíči

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOWRITE
en: Error writing to key table
cs: Chyba zápisu do tabulky klíčů

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_IOERR
en: Cannot find ticket for requested realm
cs: Pro požadovanou sféru nelze najít lístek

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_IN_RLM
en: DES key has bad parity
cs: Klíč DES má nesprávnou paritu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_BAD_KEYPAR
en: DES key is a weak key
cs: Klíč DES je příliš slabý

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_WEAK_KEY
en: Bad encryption type
cs: Nesprávný způsob šifrování

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_ENCTYPE
en: Key size is incompatible with encryption type
cs: Velikost klíče je nekompatibilní s typem šifrování

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_KEYSIZE
en: Message size is incompatible with encryption type
cs: Velikost zprávy je nekompatibilní s typem šifrování

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_MSIZE
en: Credentials cache type is already registered.
cs: Typ mezipaměti s pověřeními je již zaregistrován.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_TYPE_EXISTS
en: Key table type is already registered.
cs: Typ tabulky s klíči je již zaregistrován

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_TYPE_EXISTS
en: Credentials cache I/O operation failed XXX
cs: V/V operace mezipaměti s pověřeními selhala XXX

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_IO
en: Credentials cache permissions incorrect
cs: Nesprávná oprávnění mezipaměti s pověřeními

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_PERM
en: No credentials cache found
cs: Nebyla nalezena mezipaměť s pověřeními

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_NOFILE
en: Internal credentials cache error
cs: Interní chyba mezipaměti s pověřeními

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_INTERNAL
en: Error writing to credentials cache
cs: Chyba zápisu do mezipaměti s pověřeními

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_WRITE
en: No more memory to allocate (in credentials cache code)
cs: Žádná další paměť k přidělení (v kódu mezipaměti přihlašovacích údajů)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOMEM
en: Bad format in credentials cache
cs: Chybný formát v mezipaměti pověření

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_FORMAT
en: No credentials found with supported encryption types
cs: Nebylo nalezeno žádné pověření s podporovanými typy šifrování

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOT_KTYPE
en: Invalid KDC option combination (library internal error)
cs: Neplatná kombinace voleb KDC (interní chyba knihovny)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_INVALID_FLAGS
en: Request missing second ticket
cs: Požadavku schází druhý lístek

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_2ND_TKT
en: No credentials supplied to library routine
cs: Knihovní funkci nebyly předány žádní přihlašovací údaje

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOCREDS_SUPPLIED
en: Bad sendauth version was sent
cs: Byla odeslána špatná verze sendauth

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAUTHVERS
en: Bad application version was sent (via sendauth)
cs: Byla odeslána špatná verze aplikace (přes sendauth)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAPPLVERS
en: Bad response (during sendauth exchange)
cs: Špatná odpověď (v průběhu výměny sendauth)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADRESPONSE
en: Server rejected authentication (during sendauth exchange)
cs: Server odmítl autentizaci (v průběhu výměny sendauth)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_REJECTED
en: Unsupported preauthentication type
cs: Nepodporovaný typ předautentizace

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_BAD_TYPE
en: Required preauthentication key not supplied
cs: Požadovaný předautentizační klíč není podporovaný

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_NO_KEY
en: Generic preauthentication failure
cs: Obecná chyba předautentizace

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_FAILED
en: Unsupported replay cache format version number
cs: Nepodporované číslo verze formátu u mezipaměti odpovědí

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RCACHE_BADVNO
en: Unsupported credentials cache format version number
cs: Nepodporované číslo verze formátu mezipaměti s pověřeními

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CCACHE_BADVNO
en: Unsupported key table format version number
cs: Nepodporované číslo verze formátu tabulky s klíči

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KEYTAB_BADVNO
en: Program lacks support for address type
cs: Pro tento typ adresy v programu chybí podpora

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ATYPE_NOSUPP
en: Message replay detection requires rcache parameter
cs: Detekce zpráv odpovědi vyžaduje parametr rcache

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REQUIRED
en: Hostname cannot be canonicalized
cs: Název počítače nelze převést do kanonického tvaru

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_HOSTNAME
en: Cannot determine realm for host
cs: Nelze určit sféru pro počítač

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_HOST_REALM_UNKNOWN
en: Conversion to service principal undefined for name type
cs: Překlad na principal služby není pro daný typ názvu definován

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SNAME_UNSUPP_NAMETYPE
en: Initial Ticket response appears to be Version 4 error
cs: Odpověď výchozího lístku vypadá jako chyba Verze 4

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_V4_REPLY
en: Cannot resolve network address for KDC in requested realm
cs: Nelze zjistit síťovou adresu pro KDC v požadované sféře

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_CANT_RESOLVE
en: Requesting ticket can't get forwardable tickets
cs: Je požadován lístek, který nemůže získávat předávatelné lístky

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TKT_NOT_FORWARDABLE
en: Bad principal name while trying to forward credentials
cs: Chybný název principalu při pokusu o předání pověření

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FWD_BAD_PRINCIPAL
en: Looping detected inside krb5_get_in_tkt
cs: Zjištěno zacyklení v krb5_get_in_tkt

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_GET_IN_TKT_LOOP
en: Configuration file does not specify default realm
cs: Soubor s nastavením neurčuje výchozí sféru

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NODEFREALM
en: Bad SAM flags in obtain_sam_padata
cs: Špatné příznaky SAM v obtain_sam_padata

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_UNSUPPORTED
en: Invalid encryption type in SAM challenge
cs: Neplatný typ šifrování SAM výzvy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_INVALID_ETYPE
en: Missing checksum in SAM challenge
cs: V SAM výzvě chybí kontrolní součet

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_NO_CHECKSUM
en: Bad checksum in SAM challenge
cs: Nesprávný kontrolní součet SAM výzvy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_BAD_CHECKSUM
en: Keytab name too long
cs: Název tabulky s klíči je příliš dlouhý

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NAME_TOOLONG
en: Key version number for principal in key table is incorrect
cs: Číslo verze klíče pro principal v tabulce klíčů je nesprávné

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_KVNONOTFOUND
en: This application has expired
cs: Této aplikaci vypršela platnost

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_APPL_EXPIRED
en: This Krb5 library has expired
cs: Této knihovně Krb5 vypršela platnost

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIB_EXPIRED
en: New password cannot be zero length
cs: Nové heslo nemůže mít nulovou délku

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_PWDNULL
en: Password change failed
cs: Změna hesla selhala

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_FAIL
en: Bad format in keytab
cs: Chybný formát v tabulce klíčů

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_FORMAT
en: Encryption type not permitted
cs: Nepovolený způsob šifrování

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOPERM_ETYPE
en: No supported encryption types (config file error?)
cs: Nepodporované způsoby šifrování (chyba v konfiguraci?)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_ETYPE_NOSUPP
en: Program called an obsolete, deleted function
cs: Program zavolal zastaralou nebo odstraněnou funkci

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_OBSOLETE_FN
en: unknown getaddrinfo failure
cs: selhání funkce getaddrinfo z neznámých příčin

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_FAIL
en: no data available for host/domain name
cs: nejsou dostupná žádná data pro název počítače/domény

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NODATA
en: host/domain name not found
cs: název počítače/domény nebyl nalezen

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NONAME
en: service name unknown
cs: neznámé jméno služby

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_SERVICE
en: Cannot determine realm for numeric host address
cs: Nelze určit sféru pro číselnou adresu počítače

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NUMERIC_REALM
en: Invalid key generation parameters from KDC
cs: Neplatné parametry z KDC pro generování klíče

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_S2K_PARAMS
en: service not available
cs: služba není dostupná

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NO_SERVICE
en: Ccache function not supported: read-only ccache type
cs: Funkce Ccache není podporována: typ ccache je ke čtení

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_READONLY
en: Ccache function not supported: not implemented
cs: Funkce Ccache není podporována: neimplementováno

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOSUPP
en: Invalid format of Kerberos lifetime or clock skew string
cs: Neplatný formát Kerberos životnosti nebo posun času

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_DELTAT_BADFORMAT
en: Supplied data not handled by this plugin
cs: Dodaná data nejsou tímto zásuvným modulem obsluhována

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_NO_HANDLE
en: Plugin does not support the operation
cs: Tato operace není zásuvným modulem podporována

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_OP_NOTSUPP
en: Kerberos V5 magic number table
cs: Tabulka magických čísel Kerberos V5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_NONE
en: Bad magic number for krb5_principal structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_principale

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRINCIPAL
en: Bad magic number for krb5_data structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_data

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DATA
en: Bad magic number for krb5_keyblock structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_keyblock

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYBLOCK
en: Bad magic number for krb5_checksum structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_checksum

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM
en: Bad magic number for krb5_encrypt_block structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_encrypt_block

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENCRYPT_BLOCK
en: Bad magic number for krb5_enc_data structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_enc_data

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_DATA
en: Bad magic number for krb5_cryptosystem_entry structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_cryptosystem_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRYPTOSYSTEM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_cs_table_entry structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_cs_table_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CS_TABLE_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_checksum_entry structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_checksum_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_authdata structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_authdata

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHDATA
en: Bad magic number for krb5_transited structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_transited

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TRANSITED
en: Bad magic number for krb5_enc_tkt_part structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_enc_tkt_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_TKT_PART
en: Bad magic number for krb5_ticket structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_ticket

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TICKET
en: Bad magic number for krb5_authenticator structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_authenticator

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHENTICATOR
en: Bad magic number for krb5_tkt_authent structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_tkt_authent

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TKT_AUTHENT
en: Bad magic number for krb5_creds structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_creds

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CREDS
en: Bad magic number for krb5_last_req_entry structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_last_req_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_LAST_REQ_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_pa_data structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_pa_data

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PA_DATA
en: Bad magic number for krb5_kdc_req structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_kdc_req

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REQ
en: Bad magic number for krb5_enc_kdc_rep_part structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_enc_kdc_rep_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_KDC_REP_PART
en: Bad magic number for krb5_kdc_rep structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_kdc_rep

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REP
en: Bad magic number for krb5_error structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_error

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ERROR
en: Bad magic number for krb5_ap_req structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_ap_req

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REQ
en: Bad magic number for krb5_ap_rep structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_ap_rep

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP
en: Bad magic number for krb5_ap_rep_enc_part structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_ap_rep_enc_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_response structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_response

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_safe structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_safe

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAFE
en: Bad magic number for krb5_priv structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_priv

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV
en: Bad magic number for krb5_priv_enc_part structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_priv_enc_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_cred structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_cred

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED
en: Bad magic number for krb5_cred_info structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_cred_info

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_INFO
en: Bad magic number for krb5_cred_enc_part structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_cred_enc_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_pwd_data structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_pwd_data

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PWD_DATA
en: Bad magic number for krb5_address structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_address

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ADDRESS
en: Bad magic number for krb5_keytab_entry structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_keytab_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_context structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_context

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_os_context structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_os_context

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_OS_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_alt_method structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_alt_method

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ALT_METHOD
en: Bad magic number for krb5_etype_info_entry structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_etype_info_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ETYPE_INFO_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_db_context structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_db_context

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DB_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_auth_context structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_auth_context

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTH_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_keytab structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_keytab

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB
en: Bad magic number for krb5_rcache structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_rcache

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RCACHE
en: Bad magic number for krb5_ccache structure
cs: Špatné magické číslo pro strukturu krb5_ccache

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CCACHE
en: Bad magic number for krb5_preauth_ops
cs: Špatné magické číslo pro krb5_preauth_ops

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREAUTH_OPS
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge
cs: Špatné magické číslo pro krb5_sam_challenge

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge_2
cs: Špatné magické číslo pro krb5_sam_challenge_2

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE_2
en: Bad magic number for krb5_sam_key
cs: Špatné magické číslo pro krb5_sam_key

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_KEY kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC
en: Bad magic number for krb5_enc_sam_response_enc
cs: Špatné magické číslo pro krb5_enc_sam_response_enc

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC_2
en: Bad magic number for krb5_sam_response
cs: Špatné magické číslo pro krb5_sam_response

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_sam_response 2
cs: Špatné magické číslo pro krb5_sam_response 2

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE_2
en: Bad magic number for krb5_predicted_sam_response
cs: Špatné magické číslo pro krb5_predicted_sam_response

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREDICTED_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for passwd_phrase_element
cs: Špatné magické číslo pro passwd_phrase_element

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PASSWD_PHRASE_ELEMENT
en: Bad magic number for GSSAPI OID
cs: Špatné magické číslo pro GSSAPI OID

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_GSS_OID
en: Bad magic number for GSSAPI QUEUE
cs: Špatné magické číslo pro GSSAPI QUEUE

note: Translators: First number is hours, second number is minutes
en: Your credentials expire in %.2d:%.2dh
cs: Vaše pověření vyprší za %.2d:%.2dh

en: Your credentials expire in %d minute | Your credentials expire in %d minutes
cs[0]: Vaše pověření údaje vyprší za %d minutu
cs[1]: Vaše pověření vyprší za %d minuty
cs[2]: Vaše pověření vyprší za %d minut

en: Your credentials have expired
cs: Vaše pověření vypršelo

en: Remove Credentials Cache
cs: Odstranit mezipaměť s pověřeními

en: You have valid Kerberos credentials.
cs: Vaše pověření Kerberos jsou platná.

en: You've refreshed your Kerberos credentials.
cs: Aktualizovali jste svá pověření Kerberos.

en: Network credentials valid
cs: Síťová pověření jsou platná

en: Network credentials expiring
cs: Blíží se konec platnosti síťových pověření

en: Network credentials expired
cs: Platnost síťových pověření vypršela

en: Your Kerberos credentials have expired.
cs: Platnost vašich pověření Kerberos vypršela.

en: unknown error
cs: neznámá chyba

en: Expired
cs: Platnost vypršela

en:  (No network connection)
cs: (žádné připojení k síti)

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

note: Translators: this is an abbreviation for forwardable
en: Fwd
cs: Předat

note: Translators: this is an abbreviation for renewable
en: Renew
cs: Obnovit

en: Error displaying service ticket information
cs: Chyba zobrazení informací o lístku služby

en: Choose Certificate
cs: Vyberte certifikát

en: _Open
cs: _Otevřít

en: X509 Certificates
cs: Certifikáty X.509

en: all files
cs: všechny soubory

en: %s Error
cs: Chyba %s

en: Couldn't acquire Kerberos ticket: '%s'
cs: Nelze získat lístek Kerberos: „%s“

en: Please enter your Kerberos password:
cs: Vložte prosím své heslo Kerberos:

en: Please enter the password for '%s':
cs: Vložte prosím své heslo pro „%s“:

en: The password you entered is invalid
cs: Vložené heslo není platné

en: There was an error displaying help:
    %s
cs: Při pokusu o zobrazení nápovědy došlo k chybě:
    %s

en: Kerberos Network Authentication Dialog
cs: Dialog síťové autentizace Kerberos

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: kerberos;authentication;
cs: kerberos;autentizace;ověřování;
