krb5-auth-dialog.po.master.gl - en to gl translation catalogue (351 entries)

en: Prefere_nces
gl: Prefere_ncias

en: _About
gl: _Sobre

en: _Help
gl: _Axuda

en: _Quit
gl: _Saír

en: Service Tickets
gl: Tiquets de servicio

en: Get Ticket
gl: Obter tique

en: Kerberos User
gl: Usuario de Kerberos

en: The name of your Kerberos account. Leave blank to use your current username.
gl: O nome da súa conta de Kerberos. Déixeo en branco para usar o seu nome de usuario actual.

en: Kerberos principal:
gl: Principal de Kerberos:

en: Kerberos Ticket Options
gl: Opcións do tique de Kerberos

en: Requested Kerberos tickets should be:
gl: Os tíckets solicitados a Kerberos deberían ser:

en: forwardable
gl: reenviábel

en: If checked, request forwardable tickets
gl: Se está seleccionado, pide tíckets reenviábeis

en: renewable
gl: renovábel

en: If checked, request renewable tickets
gl: Se está seleccionado pide tíckets anovábeis

en: proxiable
gl: vía proxy

en: If checked, request proxiable tickets
gl: Se está seleccionado, solicita tíckets utilizábeis vía proxy

en: Userid
gl: Id de usuario

en: Use Smartcard
gl: Empregar Smartcard

en: If checked, use a security token (Smartcard) to authenticate.
gl: Se está activado emprega un token de seguranza (Smartcard) para autenticar.

en: Certificate and private key used for authentication
gl: Certificado e chave privada empregada para a autenticación

en: _Browse...
gl: _Explorar...

en: X509 trust anchors
gl: Áncoras de confianza de X509

en: Certificate used to verify digital signatures.
gl: Certificado usado para comprobar firmas dixitais.

en: Configure the use of certificates and smartcards for your Kerberos network authentication.
gl: Configurar o uso do certificados e tarxeta intelixentes para a súa autenticación de rede de Kerberos.

en: Notifications
gl: Notificacións

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: Warn
gl: Advertir

en: Send notification about ticket expiry that many minutes before it finally expires
gl: Enviar notificación sobre a caducidade do tícket neses minutos antes de que caduque

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: minutes before ticket expiry
gl: minutos antes de que caduque o tique

en: Kerberos Authentication
gl: Configuración de autenticación de Kerberos

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: _Renew Ticket
gl: _Anovar tícket

note: Translators: files from dummy-strings.c are *all* possible errors returned from Kerberos (since Kerberos itself doesn't handle i18n). If in doubt please translate strings from files starting with ka- and krb5-auth- first since these are the ones the user will see in any case.
en: ASN.1 failed call to system time library
gl: ASN.1 fallou ao chamar a biblioteca de hora do sistema

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_TIMEFORMAT
en: ASN.1 structure is missing a required field
gl: ASN.1 falta un campo requirido na estrutura

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_FIELD
en: ASN.1 unexpected field number
gl: ASN.1 número de campo inesperado

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISPLACED_FIELD
en: ASN.1 type numbers are inconsistent
gl: ASN.1 os tipos de números son inconsistentes

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_TYPE_MISMATCH
en: ASN.1 value too large
gl: ASN.1 o valor é demasiado grande

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERFLOW
en: ASN.1 encoding ended unexpectedly
gl: ASN.1 a codificación finalizou inesperadamente

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERRUN
en: ASN.1 identifier doesn't match expected value
gl: ASN.1 o identificador non coincide co valor esperado

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_ID
en: ASN.1 length doesn't match expected value
gl: ASN.1 a lonxitude non coincide co valor esperado

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_LENGTH
en: ASN.1 badly-formatted encoding
gl: ASN.1 codificación mal formatada

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_FORMAT
en: ASN.1 parse error
gl: ASN.1 erro de análise

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_PARSE_ERROR
en: ASN.1 bad return from gmtime
gl: ASN.1 gmtime devolveu unha resposta incorrecta

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_GMTIME
en: ASN.1 non-constructed indefinite encoding
gl: ASN.1 codificación indefinida non construída

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISMATCH_INDEF
en: ASN.1 missing expected EOC
gl: ASN.1 falta o EOC esperado

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_EOC
en: No error
gl: Ningún erro

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NONE
en: Client's entry in database has expired
gl: Caducou a entrada do cliente na base de datos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NAME_EXP
en: Server's entry in database has expired
gl: Caducou a entrada do servidor na base de datos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_EXP
en: Requested protocol version not supported
gl: A versión do protocolo solicitado non é compatíbel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BAD_PVNO
en: Client's key is encrypted in an old master key
gl: A chave do cliente está cifrada nunha chave mestra antiga

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_OLD_MAST_KVNO
en: Server's key is encrypted in an old master key
gl: A chave do servidor está cifrada nunha chave mestra antiga

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_OLD_MAST_KVNO
en: Client not found in Kerberos database
gl: Non se encontrou o cliente na base de datos de Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Server not found in Kerberos database
gl: Non se encontrou o servidor na base de datos de Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Principal has multiple entries in Kerberos database
gl: O principal ten múltiplas entradas na base de datos de Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PRINCIPAL_NOT_UNIQUE
en: Client or server has a null key
gl: O cliente ou o servidor teñen unha chave baleira

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NULL_KEY
en: Ticket is ineligible for postdating
gl: O tícket é inintelixíbel para postdatación

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANNOT_POSTDATE
en: Requested effective lifetime is negative or too short
gl: O tempo efectivo de duración é negativo ou demasiado curto

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NEVER_VALID
en: KDC policy rejects request
gl: A política de KDC rexeita a solicitude

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_POLICY
en: KDC can't fulfill requested option
gl: KDC non pode cubrir totalmente a opción solicitada

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BADOPTION
en: KDC has no support for encryption type
gl: KDC non admite o tipo de cifrado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_ETYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for checksum type
gl: KDC non admite o tipo de tipo de suma de verificación

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SUMTYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for padata type
gl: KDC non é compatíbel co tipo padata

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PADATA_TYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for transited type
gl: KDC non é compatíbel co tipo de tránsito

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TRTYPE_NOSUPP
en: Clients credentials have been revoked
gl: Revogáronse as credenciais dos clientes

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_REVOKED
en: Credentials for server have been revoked
gl: Revogáronse as credenciais para o servidor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_REVOKED
en: TGT has been revoked
gl: O TGT foi revogado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TGT_REVOKED
en: Client not yet valid - try again later
gl: O cliente aínda non é válido; inténteo outra vez máis adiante

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOTYET
en: Server not yet valid - try again later
gl: O servidor aínda non é válido; inténteo outra vez máis adiante

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_NOTYET
en: Password has expired
gl: O contrasinal caducou

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KEY_EXP
en: Preauthentication failed
gl: Fallou a preautenticación

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_FAILED
en: Additional pre-authentication required
gl: Necesítase preautenticación adicional

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_REQUIRED
en: Requested server and ticket don't match
gl: O servidor e o tícket solicitados non coinciden

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVER_NOMATCH
en: A service is not available that is required to process the request
gl: Un servizo necesario para procesar a solicitude non está dispoñíbel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SVC_UNAVAILABLE
en: Decrypt integrity check failed
gl: Fallou a comprobación da integridade do descifrado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BAD_INTEGRITY
en: Ticket expired
gl: Caducou o tícket

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_EXPIRED
en: Ticket not yet valid
gl: O tícket aínda non é válido

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_NYV
en: Request is a replay
gl: A petición é unha repetición

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_REPEAT
en: The ticket isn't for us
gl: O tícket non é para nós

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOT_US
en: Ticket/authenticator don't match
gl: O tícket/autenticador non coincide

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADMATCH
en: Clock skew too great
gl: A desviación do reloxo é demasiado grande

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_SKEW
en: Incorrect net address
gl: Enderezo de rede incorrecto

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADADDR
en: Protocol version mismatch
gl: A versión dos protocolos non coincide

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADVERSION
en: Invalid message type
gl: O tipo da mensaxe non é válido

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MSG_TYPE
en: Message stream modified
gl: Fluxo da mensaxe modificado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MODIFIED
en: Message out of order
gl: Mensaxe fóra do intervalo

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADORDER
en: Illegal cross-realm ticket
gl: Tícket ilegal para interdominios

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_ILL_CR_TKT
en: Key version is not available
gl: A versión da chave non está dispoñíbel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADKEYVER
en: Service key not available
gl: A chave do servidor non está dispoñíbel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOKEY krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_LOCALNAME
en: Mutual authentication failed
gl: Fallou a autenticación mutua

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MUT_FAIL
en: Incorrect message direction
gl: A dirección da mensaxe é incorrecta

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADDIRECTION
en: Alternative authentication method required
gl: Requírese un método de autenticación alternativo

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_METHOD
en: Incorrect sequence number in message
gl: A secuencia de números na mensaxe é incorrecta

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADSEQ
en: Inappropriate type of checksum in message
gl: O tipo de suma de verificación da mensaxe é inapropiado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_INAPP_CKSUM
en: Policy rejects transited path
gl: A política rexeita a ruta transitada

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_PATH_NOT_ACCEPTED
en: Response too big for UDP, retry with TCP
gl: A resposta é demasiado grande para UDM, inténteo con TCP

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_RESPONSE_TOO_BIG
en: Generic error (see e-text)
gl: Erro xenérico (vexa e-text)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_GENERIC
en: Field is too long for this implementation
gl: O campo é demasiado grande para esta utilización

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_FIELD_TOOLONG
en: Client not trusted
gl: O cliente non é fiábel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOT_TRUSTED
en: KDC not trusted
gl: KDC non fiábel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NOT_TRUSTED
en: Invalid signature
gl: A sinatura non é válida

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_SIG
en: Key parameters not accepted
gl: Os parámetros da chave non foron aceptados

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DH_KEY_PARAMETERS_NOT_ACCEPTED
en: Certificate mismatch
gl: O certificado non coincide

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CERTIFICATE_MISMATCH
en: Can't verify certificate
gl: Non se pode verificar o certificado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANT_VERIFY_CERTIFICATE
en: Invalid certificate
gl: O certificado non é válido

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_CERTIFICATE
en: Revoked certificate
gl: Certificado revogado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOKED_CERTIFICATE
en: Revocation status unknown
gl: O status de revogación é descoñecido

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNKNOWN
en: Revocation status unavailable
gl: O status de revogación non está dispoñíbel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNAVAILABLE
en: Client name mismatch
gl: O nome do cliente non coincide

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NAME_MISMATCH
en: KDC name mismatch
gl: O nome de KDC non coincide

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NAME_MISMATCH
en: Inconsistent key purpose
gl: Proposta de chave inconsistente

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INCONSISTENT_KEY_PURPOSE
en: Digest in certificate not accepted
gl: O resumo do certificado non foi aceptado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_CERT_NOT_ACCEPTED
en: Checksum must be included
gl: A suma de verificación debe ser incluída

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PA_CHECKSUM_MUST_BE_INCLUDED
en: Digest in signed-data not accepted
gl: O resumo na data asinada non foi aceptado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_SIGNED_DATA_NOT_ACCEPTED
en: Public key encryption not supported
gl: O cifrado da chave pública non é compatíbel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_RCSID
en: Invalid flag for file lock mode
gl: A bandeira non é válida para o modo de bloqueo de ficheiro

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADLOCKFLAG
en: Cannot read password
gl: Non se pode ler o contrasinal

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_CANTREADPWD
en: Password mismatch
gl: O contrasinal non coincide

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADPWDMATCH
en: Password read interrupted
gl: Interrompeuse a lectura do contrasinal

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_PWDINTR
en: Illegal character in component name
gl: Carácter irregular no nome do compoñente

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_ILLCHAR
en: Malformed representation of principal
gl: A representación do principal está malformada

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_MALFORMED
en: Can't open/find Kerberos configuration file
gl: Non se pode abrir/encontrar o ficheiro de configuración de Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_CANTOPEN
en: Improper format of Kerberos configuration file
gl: O formato do ficheiro de configuración de Kerberos non é apropiado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_BADFORMAT
en: Insufficient space to return complete information
gl: O espazo é insuficiente para recoller información completa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NOTENUFSPACE
en: Invalid message type specified for encoding
gl: O tipo de mensaxe especificada non é válido para a codificación

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BADMSGTYPE
en: Credential cache name malformed
gl: O nome da caché de credenciais está malformado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_BADNAME
en: Unknown credential cache type
gl: O tipo de caché de credencial é descoñecido

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_UNKNOWN_TYPE
en: Matching credential not found
gl: Non se encontra unha credencial que coincida

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOTFOUND
en: End of credential cache reached
gl: Atinxiuse o fin da caché da credencial

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_END
en: Request did not supply a ticket
gl: A consulta non forneceu un tícket

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_SUPPLIED
en: Wrong principal in request
gl: Fallo principal na solicitude

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_WRONG_PRINC
en: Ticket has invalid flag set
gl: A definición da bandeira do tícket non é válida

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_INVALID
en: Requested principal and ticket don't match
gl: A solicitude principal e o tícket non coinciden

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PRINC_NOMATCH
en: KDC reply did not match expectations
gl: A resposta KDC non coincidiu co esperado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_MODIFIED
en: Clock skew too great in KDC reply
gl: A desviación do reloxo é demasiado grande na resposta de KDC

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_SKEW
en: Client/server realm mismatch in initial ticket request
gl: Non coinciden o dominio do cliente/servidor no tícket da solicitude inicial

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_IN_TKT_REALM_MISMATCH
en: Program lacks support for encryption type
gl: O programa carece de compatibilidade para tipo de cifrado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ETYPE_NOSUPP
en: Program lacks support for key type
gl: O programa carece de compatibilidade para o tipo de chave

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_KEYTYPE_NOSUPP
en: Requested encryption type not used in message
gl: O tipo de cifrado solicitado non se encontra na mensaxe

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_WRONG_ETYPE
en: Program lacks support for checksum type
gl: O programa carece de compatibilidade para o tipo de suma de verificación

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_SUMTYPE_NOSUPP
en: Cannot find KDC for requested realm
gl: Non se pode encontrar KDC para o dominio solicitado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_UNKNOWN
en: Kerberos service unknown
gl: Servizo de Kerberos descoñecido

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SERVICE_UNKNOWN
en: Cannot contact any KDC for requested realm
gl: Non se pode contactar con ningún KDC para o dominio solicitado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDC_UNREACH
en: No local name found for principal name
gl: Non se encontra o nome local para o nome principal

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_MUTUAL_FAILED
en: Replay cache type is already registered
gl: O tipo de caché de repetición xa está rexistrado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_EXISTS
en: No more memory to allocate (in replay cache code)
gl: Non hai máis memoria para asignar (no código da caché de repetición)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_MALLOC
en: Replay cache type is unknown
gl: O tipo de caché de repetición é descoñecido

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_NOTFOUND
en: Generic unknown RC error
gl: Erro xenérico descoñecido de RC

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_UNKNOWN
en: Message is a replay
gl: A mensaxe é unha repetición

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REPLAY
en: Replay I/O operation failed XXX
gl: A operación de repetición I/O XXX fallou

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO
en: Replay cache type does not support non-volatile storage
gl: O tipo de caché de repeticion non é compatíbel con almacenamento non volátil

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_NOIO
en: Replay cache name parse/format error
gl: Erro de procesado/formato no nome da caché de repetición

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_PARSE
en: End-of-file on replay cache I/O
gl: Fin de ficheiro na caché de repetición I/O

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_EOF
en: No more memory to allocate (in replay cache I/O code)
gl: Non hai máis memoria para asignar (no código I/O da caché de repetición)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_MALLOC
en: Permission denied in replay cache code
gl: Permiso denegado no código da caché de repetición

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_PERM
en: I/O error in replay cache i/o code
gl: Erro I/O no código i/o da caché de repetición

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_IO
en: Generic unknown RC/IO error
gl: Erro xenérico RC/IO descoñecido

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_UNKNOWN
en: Insufficient system space to store replay information
gl: Espazo insuficiente no sistema para gardar información de repetición

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_SPACE
en: Can't open/find realm translation file
gl: Non se pode abrir/encontrar o ficheiro de tradución de dominio

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_CANTOPEN
en: Improper format of realm translation file
gl: Formato inapropiado do ficheiro de tradución de dominio

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_BADFORMAT
en: Can't open/find lname translation database
gl: Non se pode abrir/encontrar a base de datos de tradución de nomes

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_CANTOPEN
en: No translation available for requested principal
gl: Non hai tradución dispoñíbel para a principal seleccionada

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_NOTRANS
en: Improper format of translation database entry
gl: Formato inapropiado da entrada da base de datos de tradución

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_BADFORMAT
en: Cryptosystem internal error
gl: Erro interno do sistema de cifrado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CRYPTO_INTERNAL
en: Key table name malformed
gl: O nome da táboa de chaves está malformado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_BADNAME
en: Unknown Key table type
gl: O tipo da táboa de chaves é descoñecido

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_UNKNOWN_TYPE
en: Key table entry not found
gl: Non se encontra a entrada da táboa de chaves

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOTFOUND
en: End of key table reached
gl: Atinxiuse o fin da táboa de chaves

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_END
en: Cannot write to specified key table
gl: Non se pode escribir na táboa de chaves especificada

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOWRITE
en: Error writing to key table
gl: Produciuse un erro ao escribir na táboa de chaves

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_IOERR
en: Cannot find ticket for requested realm
gl: Non se pode atopar tícket para o dominio solicitado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_IN_RLM
en: DES key has bad parity
gl: A chave DES ten unha mala paridade

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_BAD_KEYPAR
en: DES key is a weak key
gl: A chave DES é unha chave feble

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_WEAK_KEY
en: Bad encryption type
gl: Tipo de cifrado incorrecto

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_ENCTYPE
en: Key size is incompatible with encryption type
gl: O tamaño da chave é incompatíbel co tipo de cifrado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_KEYSIZE
en: Message size is incompatible with encryption type
gl: O tamaño da mensaxe é incompatíbel co tipo de cifrado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_MSIZE
en: Credentials cache type is already registered.
gl: O tipo de caché de credenciais xa está rexistrado.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_TYPE_EXISTS
en: Key table type is already registered.
gl: O tipo de táboa de chaves xa está rexistrado.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_TYPE_EXISTS
en: Credentials cache I/O operation failed XXX
gl: Fallou a operación XXX de credenciais de caché I/O

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_IO
en: Credentials cache permissions incorrect
gl: Os permisos da caché de credenciais está incorrecta

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_PERM
en: No credentials cache found
gl: Non se encontra a caché de credenciais

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_NOFILE
en: Internal credentials cache error
gl: Erro interno da caché de credenciais

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_INTERNAL
en: Error writing to credentials cache
gl: Erro ao escribir na caché de credenciais

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_WRITE
en: No more memory to allocate (in credentials cache code)
gl: Non hai máis memoria para asignar (no código da caché de credenciais)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOMEM
en: Bad format in credentials cache
gl: Mal formato na caché de credenciais

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_FORMAT
en: No credentials found with supported encryption types
gl: Non se encontran credenciais con tipos de cifrado compatíbeis

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOT_KTYPE
en: Invalid KDC option combination (library internal error)
gl: A opción de combinación KDC non é válida (erro interno da biblioteca)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_INVALID_FLAGS
en: Request missing second ticket
gl: Solicita o segundo tícket perdido

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_2ND_TKT
en: No credentials supplied to library routine
gl: Non se forneceron credenciais para a rutina de biblioteca

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOCREDS_SUPPLIED
en: Bad sendauth version was sent
gl: Enviouse unha versión mala de sendauth

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAUTHVERS
en: Bad application version was sent (via sendauth)
gl: Enviouse unha mala versión do aplicativo (vía sendauth)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAPPLVERS
en: Bad response (during sendauth exchange)
gl: Mala resposta (durante o intercambio sendauth)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADRESPONSE
en: Server rejected authentication (during sendauth exchange)
gl: O servidor rexeitou a autenticación (durante o intercambio sendauth)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_REJECTED
en: Unsupported preauthentication type
gl: Tipo de preautenticación non compatíbel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_BAD_TYPE
en: Required preauthentication key not supplied
gl: Non se forneceu a chave requirida de preautenticación

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_NO_KEY
en: Generic preauthentication failure
gl: Fallo xenérico de preautenticación

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_FAILED
en: Unsupported replay cache format version number
gl: O número da versión do formato da caché de repetición non é compatíbel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RCACHE_BADVNO
en: Unsupported credentials cache format version number
gl: O número de versión do formato da caché de credenciais non é compatíbel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CCACHE_BADVNO
en: Unsupported key table format version number
gl: O número da versión do formato da táboa de chaves non é compatíbel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KEYTAB_BADVNO
en: Program lacks support for address type
gl: O programa carece de compatibilidade para o tipo de enderezo

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ATYPE_NOSUPP
en: Message replay detection requires rcache parameter
gl: A detección da mensaxe de resposta require un parámetro rcache

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REQUIRED
en: Hostname cannot be canonicalized
gl: O nome do host non pode ser canonizado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_HOSTNAME
en: Cannot determine realm for host
gl: Non se pode determinar o dominio do host

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_HOST_REALM_UNKNOWN
en: Conversion to service principal undefined for name type
gl: A conversión ao servizo principal non está definida polo tipo de nome

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SNAME_UNSUPP_NAMETYPE
en: Initial Ticket response appears to be Version 4 error
gl: A resposta ao Tícket inicial semella ser un erro de Versión 4

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_V4_REPLY
en: Cannot resolve network address for KDC in requested realm
gl: Non se pode resolver o enderezo de rede para KDC no dominio solicitado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_CANT_RESOLVE
en: Requesting ticket can't get forwardable tickets
gl: A solicitude de tícket non pode obter tíckets reenviábeis

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TKT_NOT_FORWARDABLE
en: Bad principal name while trying to forward credentials
gl: Aparece un mal nome principal mentres se intenta reenviar credenciais

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FWD_BAD_PRINCIPAL
en: Looping detected inside krb5_get_in_tkt
gl: Bucle detectado en  krb5_get_in_tkt

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_GET_IN_TKT_LOOP
en: Configuration file does not specify default realm
gl: O ficheiro de configuración non especifica o dominio predeterminado

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NODEFREALM
en: Bad SAM flags in obtain_sam_padata
gl: Aparecen malas bandeiras SAM en obtain_sam_padata

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_UNSUPPORTED
en: Invalid encryption type in SAM challenge
gl: Tipo de cifrado incorrecto no desafío SAM

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_INVALID_ETYPE
en: Missing checksum in SAM challenge
gl: Non se encontra a suma de verificación no desafío SAM

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_NO_CHECKSUM
en: Bad checksum in SAM challenge
gl: Mala suma de verificación no desafío SAM

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_BAD_CHECKSUM
en: Keytab name too long
gl: Nome demasiado longo na táboa de chaves

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NAME_TOOLONG
en: Key version number for principal in key table is incorrect
gl: O número da versión da chave para principal na táboa de chaves é incorrecta

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_KVNONOTFOUND
en: This application has expired
gl: Este aplicativo caducou

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_APPL_EXPIRED
en: This Krb5 library has expired
gl: Esta biblioteca Krb5 caducou

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIB_EXPIRED
en: New password cannot be zero length
gl: O novo contrasinal non pode ter tamaño cero

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_PWDNULL
en: Password change failed
gl: Fallou o cambio de chave

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_FAIL
en: Bad format in keytab
gl: Mal formato na táboa de chaves

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_FORMAT
en: Encryption type not permitted
gl: O tipo de cifrado non está permitido

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOPERM_ETYPE
en: No supported encryption types (config file error?)
gl: Non hai tipos de cifrado compatíbeis (erro no ficheiro de configuración?)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_ETYPE_NOSUPP
en: Program called an obsolete, deleted function
gl: O progrma chamou por unha función obsoleta, borrada

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_OBSOLETE_FN
en: unknown getaddrinfo failure
gl: fallo descoñecido getaddrinfo

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_FAIL
en: no data available for host/domain name
gl: non hai datos dispoñíbeis para o nome do host/dominio

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NODATA
en: host/domain name not found
gl: o nome do host/dominio non se encontra

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NONAME
en: service name unknown
gl: o nome do servizo é descoñecido

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_SERVICE
en: Cannot determine realm for numeric host address
gl: Non se pode determinar o dominio para o enderezo de host numérico

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NUMERIC_REALM
en: Invalid key generation parameters from KDC
gl: Os parámetros de xeración de chave de KDC non son válidos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_S2K_PARAMS
en: service not available
gl: o servizo non está dispoñíbel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NO_SERVICE
en: Ccache function not supported: read-only ccache type
gl: A función Ccaché non é compatíbel: tipo de ccaché de só lectura

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_READONLY
en: Ccache function not supported: not implemented
gl: A función de ccaché non se admite: non implementada

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOSUPP
en: Invalid format of Kerberos lifetime or clock skew string
gl: O formato da cadea de duración ou desviación temporal de Kerberos non é válido

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_DELTAT_BADFORMAT
en: Supplied data not handled by this plugin
gl: Os datos fornecidos non foron manipulados por este complemento

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_NO_HANDLE
en: Plugin does not support the operaton
gl: O complemento non é compatíbel coa operación

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_OP_NOTSUPP
en: Kerberos V5 magic number table
gl: Táboa de números máxica de Kerberos V5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_NONE
en: Bad magic number for krb5_principal structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_principal

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRINCIPAL
en: Bad magic number for krb5_data structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_data

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DATA
en: Bad magic number for krb5_keyblock structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_keyblock

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYBLOCK
en: Bad magic number for krb5_checksum structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_checksum

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM
en: Bad magic number for krb5_encrypt_block structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_encrypt_block

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENCRYPT_BLOCK
en: Bad magic number for krb5_enc_data structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_enc_data

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_DATA
en: Bad magic number for krb5_cryptosystem_entry structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_cryptosystem_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRYPTOSYSTEM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_cs_table_entry structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_cs_table_entry structure

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CS_TABLE_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_checksum_entry structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_checksum_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_authdata structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_authdata

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHDATA
en: Bad magic number for krb5_transited structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_transited

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TRANSITED
en: Bad magic number for krb5_enc_tkt_part structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_enc_tkt_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_TKT_PART
en: Bad magic number for krb5_ticket structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_ticket

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TICKET
en: Bad magic number for krb5_authenticator structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_authenticator

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHENTICATOR
en: Bad magic number for krb5_tkt_authent structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_tkt_authent

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TKT_AUTHENT
en: Bad magic number for krb5_creds structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_creds

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CREDS
en: Bad magic number for krb5_last_req_entry structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_last_req_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_LAST_REQ_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_pa_data structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_pa_data

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PA_DATA
en: Bad magic number for krb5_kdc_req structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_kdc_req

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REQ
en: Bad magic number for krb5_enc_kdc_rep_part structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_enc_kdc_rep_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_KDC_REP_PART
en: Bad magic number for krb5_kdc_rep structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_kdc_rep

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REP
en: Bad magic number for krb5_error structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_error

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ERROR
en: Bad magic number for krb5_ap_req structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_ap_req

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REQ
en: Bad magic number for krb5_ap_rep structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_ap_rep

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP
en: Bad magic number for krb5_ap_rep_enc_part structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_ap_rep_enc_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_response structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_response

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_safe structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_safe

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAFE
en: Bad magic number for krb5_priv structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_priv

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV
en: Bad magic number for krb5_priv_enc_part structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_priv_enc_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_cred structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_cred

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED
en: Bad magic number for krb5_cred_info structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_cred_info

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_INFO
en: Bad magic number for krb5_cred_enc_part structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_cred_enc_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_pwd_data structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_pwd_data

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PWD_DATA
en: Bad magic number for krb5_address structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_address

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ADDRESS
en: Bad magic number for krb5_keytab_entry structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_keytab_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_context structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_context

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_os_context structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_os_context

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_OS_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_alt_method structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_alt_method

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ALT_METHOD
en: Bad magic number for krb5_etype_info_entry structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_etype_info_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ETYPE_INFO_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_db_context structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_db_context

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DB_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_auth_context structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_auth_context

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTH_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_keytab structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_keytab

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB
en: Bad magic number for krb5_rcache structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_rcache

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RCACHE
en: Bad magic number for krb5_ccache structure
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_ccache

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CCACHE
en: Bad magic number for krb5_preauth_ops
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_preauth_ops

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREAUTH_OPS
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_sam_challenge

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge_2
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_sam_challenge_2

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE_2
en: Bad magic number for krb5_sam_key
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_sam_key

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_KEY kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC
en: Bad magic number for krb5_enc_sam_response_enc
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_enc_sam_response_enc

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC_2
en: Bad magic number for krb5_sam_response
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_sam_response

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_sam_response 2
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_sam_response 2

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE_2
en: Bad magic number for krb5_predicted_sam_response
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura krb5_predicted_sam_response

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREDICTED_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for passwd_phrase_element
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura passwd_phrase_element

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PASSWD_PHRASE_ELEMENT
en: Bad magic number for GSSAPI OID
gl: Número máxico incorrecto para a estrutura GSSAPI OID

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_GSS_OID
en: Bad magic number for GSSAPI QUEUE
gl: Número máxico incorrecto para GSSAPI QUEUE

note: Translators: First number is hours, second number is minutes
en: Your credentials expire in %.2d:%.2dh
gl: As súas credenciais caducan en %.2d:%.2dh

en: Your credentials expire in %d minute | Your credentials expire in %d minutes
gl[0]: As súas credenciais caducan dentro de %d minuto
gl[1]: As súas credenciais caducan dentro de %d minutos

en: Your credentials have expired
gl: As súas credenciais caducaron

en: Remove Credentials Cache
gl: Quitar a caché de credenciais

en: You have valid Kerberos credentials.
gl: As súas credenciais de Kerberos son válidas.

en: You've refreshed your Kerberos credentials.
gl: Actualizou as súas credenciais Kerberos.

en: Network credentials valid
gl: As credenciais de rede son válidas

en: Network credentials expiring
gl: As credenciais de rede van caducar

en: Network credentials expired
gl: As credenciais de rede caducaron

en: Your Kerberos credentials have expired.
gl: As súas credenciais de Kerberos caducaron.

en: unknown error
gl: erro descoñecido

en: Your ticket cache is currently empty
gl: A súa caché de tiques está baleira actualmente

en: Expired
gl: Caducado

en:  (No network connection)
gl:  (Non hai conexión coa rede)

en: Start Time
gl: Tempo de inicio

en: End Time
gl: Tempo de finalización

note: Translators: this is an abbreviation for forwardable
en: Fwd
gl: Rnv

note: Translators: this is an abbreviation for renewable
en: Renew
gl: Renovar

en: Error displaying service ticket information
gl: Produciuse un erro ao mostrar a información do tiquet de servizo

en: Choose Certificate
gl: Seleccione o certificado

en: _Open
gl: _Abrir

en: X509 Certificates
gl: Certificados X509

en: all files
gl: todos os ficheiros

en: %s Error
gl: Erro %s

en: Couldn't acquire Kerberos ticket: '%s'
gl: No se puido obter o tícket de Kerberos: «%s»

en: Please enter your Kerberos password:
gl: Introduza o seu contrasinal de Kerberos:

en: Please enter the password for '%s':
gl: Introduza o contrasinal para '%s':

en: The password you entered is invalid
gl: O contrasinal que introduciu non é válido

en: There was an error displaying help:
    %s
gl: Ocorreu un erro ao mostrar a axuda:
    %s

en: Kerberos Authentication Dialog
gl: Diálogo de autenticación de Kerberos

en: Request, renew and view Kerberos tickets
gl: Solicitar, renovar e ver ticket de Kerberos:

en: Kerberos Authentication allows you to list your current Kerberos tickets, and to request a new ticket (authenticate to the Kerberos Server). It also notifies you when your Kerberos credentials are about to expire and renews your ticket automatically if possible.
gl: A autenticación Kerberos permítelle mostrar os seus tiques de Kerberos actuais, e solicitar un novo tique (autenticarse no servidor de Kerberos). Tamén lle notifica cando as súas credenciais de Kerberos están a piques de expirar e renova o seu tique automaticamente se é posíbel.

en: This is useful if you need to authenticate to a Kerberos Server (KDC) after your login to the desktop (e.g. on a mobile device).
gl: Isto é útil se precisa autenticarse nun servidor de Kerberos (KDC) despois de iniciar sesión no escritorio (p.ex. en dispositivos móbiles).

en: Kerberos authentication dialog
gl: Diálogo de autenticación de Kerberos

en: Kerberos Network Authentication Dialog
gl: Diálogo de autenticación de rede de Kerberos

en: kerberos;authentication;
gl: kerberos;autenticación

en: Kerberos principal
gl: Principal de Kerberos

en: The Kerberos principal to acquire the ticket for
gl: O principal de Kerberos para o que adquirir o tícket

en: PKINIT identifier
gl: Identificador PKINT

en: The principal's public/private/certificate identifier when using PKINIT
gl: O identificador público/privado/certificado do principal ao usar PKINIT

en: PKINIT trust anchors
gl: Áncoras de confianza de PKINIT

en: PKINIT CA certificates
gl: Certificados PKINIT CA

en: Prompt minutes before expiry
gl: Mostrar minutos antes de caducar

en: Start prompting/displaying notifications that many minutes before expiry
gl: Deixar de mostrar notificacións eses minutos antes de que caduque

en: Forwardable ticket
gl: Tícket reenviábel

en: Requested tickets should be forwardable
gl: Os tíckets solicitados deberán ser reenviábeis

en: Renewable ticket
gl: Tícket anovábel

en: Requested tickets should be renewable
gl: Os tíckets solicitados deberían ser anovábeis

en: Proxiable ticket
gl: Tícket utilizábel vía proxy

en: Requested tickets should be proxiable
gl: Os tíckets solicitados deberían ser utilizábeis vía proxy

en: Configuration tickets
gl: Configuracións dos tícket

en: Show configuration tickets
gl: Mostrar configuración dos tícket

en: valid ticket notification
gl: tícket de notificación válido

en: Notify user when ticket becomes valid
gl: Notificarlle ao usuario cando un tícket se convirta en válido

en: ticket expiring notification
gl: notificación de caducidade de tícket

en: Notify user when ticket is about to expire
gl: Notificarlle ao usuario cando un tícket vai caducar

en: ticket expired notification
gl: notificación de tícket caducado

en: Notify user when ticket has expired
gl: Notificarlle ao usuario cando un tícket caducou

en: Enabled plugins
gl: Engadidos activados

en: List of plugins that should be loaded and activated on startup.
gl: Lista de engadidos que se debería cargar e activar ao inicio.
