krb5-auth-dialog master - en to hu translation catalogue (352 entries)

en: Kerberos Authentication Dialog
hu: Kerberos hitelesítési ablak

en: Request, renew and view Kerberos tickets
hu: Kerberos jegyek kérése, megújítása és megjelenítése

en: Kerberos Authentication allows you to list your current Kerberos tickets, and to request a new ticket (authenticate to the Kerberos Server). It also notifies you when your Kerberos credentials are about to expire and renews your ticket automatically if possible.
hu: A Kerberos hitelesítés segítségével listázhatja az aktuális Kerberos jegyeit, és új jegyet kérhet (hitelesíthet a Kerberos kiszolgáló felé). Emellett értesíti is Önt, ha a jegyei hamarosan lejárnak, és automatikusan meg is újítja azokat, ha lehetséges.

en: This is useful if you need to authenticate to a Kerberos Server (KDC) after your login to the desktop (e.g. on a mobile device).
hu: Ez hasznos, ha hitelesítenie kell egy Kerberos kiszolgáló (KDC) felé, miután bejelentkezett a fiókjába (például egy mobil eszközön).

en: Kerberos authentication dialog
hu: Kerberos hitelesítési ablak

en: Kerberos principal
hu: Kerberos résztvevő

en: The Kerberos principal to acquire the ticket for
hu: A Kerberos résztvevő, amelyhez jegyet akar szerezni

en: PKINIT identifier
hu: PKINIT azonosító

en: The principal's public/private/certificate identifier when using PKINIT
hu: A résztvevő nyilvános/személyes/tanúsítvány azonosítója a PKINIT használatakor

en: PKINIT trust anchors
hu: PKINIT bizalmi horgonyok

en: PKINIT CA certificates
hu: PKINIT CA tanúsítványok

en: Prompt minutes before expiry
hu: Figyelmeztetés a lejárat előtt ennyi perccel

en: Start prompting/displaying notifications that many minutes before expiry
hu: Figyelmeztetés/értesítések megjelenítése a lejárat előtt ennyi perccel

en: Forwardable ticket
hu: Továbbítható jegy

en: Requested tickets should be forwardable
hu: A kért jegyeknek továbbíthatónak kell lenniük

en: Renewable ticket
hu: Megújítható jegy

en: Requested tickets should be renewable
hu: A kért jegyeknek megújíthatónak kell lenniük

en: Proxiable ticket
hu: Proxyzható jegy

en: Requested tickets should be proxiable
hu: A kért jegyeknek proxyzhatónak kell lenniük

en: Configuration tickets
hu: Konfigurációs jegyek

en: Show configuration tickets
hu: Konfigurációs jegyek megjelenítése

en: valid ticket notification
hu: érvényes jegy értesítés

en: Notify user when ticket becomes valid
hu: Felhasználó értesítése, amikor a jegy érvényes lesz

en: ticket expiring notification
hu: jegylejárat értesítés

en: Notify user when ticket is about to expire
hu: Felhasználó értesítése, amikor a jegy lejárni készül

en: ticket expired notification
hu: lejárt jegy értesítés

en: Notify user when ticket has expired
hu: Felhasználó értesítése, amikor a jegy lejárt

en: Enabled plugins
hu: Engedélyezett bővítmények

en: List of plugins that should be loaded and activated on startup.
hu: A bővítmények listája, amelyeknek betöltöttnek és aktiváltnak kell lenniük indításkor.

en: Prefere_nces
hu: _Beállítások

en: _About
hu: _Névjegy

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: Service Tickets
hu: Szolgáltatásjegyek

en: Your ticket cache is currently empty
hu: A jegy gyorsítótára jelenleg üres

en: Get Ticket
hu: Jegy lekérése

en: Kerberos User
hu: Kerberos felhasználó

en: The name of your Kerberos account. Leave blank to use your current username.
hu: A Kerberos fiók neve. Hagyja üresen a jelenlegi felhasználónevének használatához.

en: Kerberos principal:
hu: Kerberos résztvevő:

en: Kerberos Ticket Options
hu: Kerberos jegybeállítások

en: Requested Kerberos tickets should be:
hu: A kért Kerberos jegyeknek ilyennek kell lenniük:

en: forwardable
hu: továbbítható

en: If checked, request forwardable tickets
hu: Ha be van jelölve, akkor továbbítható jegyeket kér

en: renewable
hu: megújítható

en: If checked, request renewable tickets
hu: Ha be van jelölve, akkor megújítható jegyeket kér

en: proxiable
hu: proxyzható

en: If checked, request proxiable tickets
hu: Ha be van jelölve, akkor proxyzható jegyeket kér

en: Userid
hu: Felhasználó-azonosító

en: Use Smartcard
hu: Intelligens kártya használata

en: If checked, use a security token (Smartcard) to authenticate.
hu: Ha be van jelölve, akkor biztonsági tokent (intelligens kártya) használ a hitelesítéshez.

en: Certificate and private key used for authentication
hu: A hitelesítéshez használt tanúsítvány és személyes kulcs

en: _Browse...
hu: _Tallózás…

en: X509 trust anchors
hu: X509 bizalmi horgony

en: Certificate used to verify digital signatures.
hu: A digitális aláírások ellenőrzésére használt tanúsítvány.

en: Configure the use of certificates and smartcards for your Kerberos network authentication.
hu: A tanúsítványok és intelligens kártyák használatának beállítása a Kerberos hálózati hitelesítéséhez.

en: Notifications
hu: Értesítések

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: Warn
hu: Figyelmeztetés

en: Send notification about ticket expiry that many minutes before it finally expires
hu: Figyelmeztetés küldése ennyi perccel azelőtt, hogy a jegy végleg lejárna

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: minutes before ticket expiry
hu: perc a jegy lejárta előtt

en: Kerberos Authentication
hu: Kerberos hitelesítés

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Renew Ticket
hu: Jegy _megújítása

note: Translators: files from dummy-strings.c are *all* possible errors returned from Kerberos (since Kerberos itself doesn't handle i18n). If in doubt please translate strings from files starting with ka- and krb5-auth- first since these are the ones the user will see in any case.
en: ASN.1 failed call to system time library
hu: ASN.1 rendszeridő programkönyvtár hívása sikertelen

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_TIMEFORMAT
en: ASN.1 structure is missing a required field
hu: ASN.1 a szerkezetből hiányzik egy szükséges mező

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_FIELD
en: ASN.1 unexpected field number
hu: ASN.1 váratlan mezőszám

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISPLACED_FIELD
en: ASN.1 type numbers are inconsistent
hu: ASN.1 a típusszámok nem következetesek

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_TYPE_MISMATCH
en: ASN.1 value too large
hu: ASN.1 az érték túl nagy

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERFLOW
en: ASN.1 encoding ended unexpectedly
hu: ASN.1 a kódolás váratlanul befejeződött

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERRUN
en: ASN.1 identifier doesn't match expected value
hu: ASN.1 az azonosító nem egyezik a várt értékkel

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_ID
en: ASN.1 length doesn't match expected value
hu: ASN.1 a hossz nem egyezik a várt értékkel

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_LENGTH
en: ASN.1 badly-formatted encoding
hu: ASN.1 hibásan formázott kódolás

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_FORMAT
en: ASN.1 parse error
hu: ASN.1 feldolgozási hiba

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_PARSE_ERROR
en: ASN.1 bad return from gmtime
hu: ASN.1 hibás visszatérés a gmtime-ból

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_GMTIME
en: ASN.1 non-constructed indefinite encoding
hu: ASN.1 nem létrehozott, nem meghatározott kódolás

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISMATCH_INDEF
en: ASN.1 missing expected EOC
hu: ASN.1 hiányzó várt EOC

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_EOC
en: No error
hu: Nincs hiba

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NONE
en: Client's entry in database has expired
hu: Az ügyfél adatbázis-bejegyzése lejárt

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NAME_EXP
en: Server's entry in database has expired
hu: A kiszolgáló adatbázis-bejegyzése lejárt

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_EXP
en: Requested protocol version not supported
hu: A kért protokollverzió nem támogatott

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BAD_PVNO
en: Client's key is encrypted in an old master key
hu: Az ügyfél kulcsa egy régi mesterkulcsban van titkosítva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_OLD_MAST_KVNO
en: Server's key is encrypted in an old master key
hu: A kiszolgáló kulcsa egy régi mesterkulcsban van titkosítva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_OLD_MAST_KVNO
en: Client not found in Kerberos database
hu: Az ügyfél nem található a Kerberos adatbázisban

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Server not found in Kerberos database
hu: A kiszolgáló nem található a Kerberos adatbázisban

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Principal has multiple entries in Kerberos database
hu: A résztvevőhöz több bejegyzés tartozik a Kerberos adatbázisban

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PRINCIPAL_NOT_UNIQUE
en: Client or server has a null key
hu: Az ügyfélnek vagy a kiszolgálónak null kulcsa van

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NULL_KEY
en: Ticket is ineligible for postdating
hu: A jegy alkalmatlan későbbre keltezéshez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANNOT_POSTDATE
en: Requested effective lifetime is negative or too short
hu: A kért tényleges élettartam negatív vagy túl rövid

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NEVER_VALID
en: KDC policy rejects request
hu: A KDC házirend visszautasítja a kérést

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_POLICY
en: KDC can't fulfill requested option
hu: A KDC nem tudja teljesíteni a kért beállítást

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BADOPTION
en: KDC has no support for encryption type
hu: A KDC nem támogatja a titkosítási típust

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_ETYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for checksum type
hu: A KDC nem támogatja az ellenőrzőösszeg típust

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SUMTYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for padata type
hu: A KDC nem támogatja a padata típust

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PADATA_TYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for transited type
hu: A KDC nem támogatja a továbbított típust

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TRTYPE_NOSUPP
en: Clients credentials have been revoked
hu: Az ügyfelek hitelesítési adatai vissza lettek vonva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_REVOKED
en: Credentials for server have been revoked
hu: A kiszolgáló hitelesítési adatai vissza lettek vonva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_REVOKED
en: TGT has been revoked
hu: A TGT vissza lett vonva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TGT_REVOKED
en: Client not yet valid - try again later
hu: Az ügyfél még nem érvényes - próbálja újra később

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOTYET
en: Server not yet valid - try again later
hu: A kiszolgáló még nem érvényes - próbálja újra később

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_NOTYET
en: Password has expired
hu: A jelszó lejárt

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KEY_EXP
en: Preauthentication failed
hu: Előhitelesítés sikertelen

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_FAILED
en: Additional pre-authentication required
hu: További előhitelesítés szükséges

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_REQUIRED
en: Requested server and ticket don't match
hu: A kért kiszolgáló és jegy nem egyezik

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVER_NOMATCH
en: A service is not available that is required to process the request
hu: A kérés feldolgozásához szükséges szolgáltatás nem érhető el

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SVC_UNAVAILABLE
en: Decrypt integrity check failed
hu: A visszafejtés integritás-ellenőrzése sikertelen

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BAD_INTEGRITY
en: Ticket expired
hu: A jegy lejárt

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_EXPIRED
en: Ticket not yet valid
hu: A jegy még nem érvényes

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_NYV
en: Request is a replay
hu: A kérés egy visszajátszás

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_REPEAT
en: The ticket isn't for us
hu: A jegy nem nekünk szól

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOT_US
en: Ticket/authenticator don't match
hu: A jegy/hitelesítő nem egyezik

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADMATCH
en: Clock skew too great
hu: Az órajelelcsúszás túl nagy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_SKEW
en: Incorrect net address
hu: Érvénytelen hálózati cím

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADADDR
en: Protocol version mismatch
hu: Protokollverzió-eltérés

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADVERSION
en: Invalid message type
hu: Érvénytelen üzenettípus

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MSG_TYPE
en: Message stream modified
hu: Üzenetfolyam módosítva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MODIFIED
en: Message out of order
hu: Rossz sorrendű üzenet

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADORDER
en: Illegal cross-realm ticket
hu: Érvénytelen realm-ek közötti jegy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_ILL_CR_TKT
en: Key version is not available
hu: Kulcsverzió nem érhető el

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADKEYVER
en: Service key not available
hu: Szolgáltatáskulcs nem érhető el

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOKEY krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_LOCALNAME
en: Mutual authentication failed
hu: Kölcsönös hitelesítés sikertelen

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MUT_FAIL
en: Incorrect message direction
hu: Érvénytelen üzenetirány

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADDIRECTION
en: Alternative authentication method required
hu: Alternatív hitelesítési módszer szükséges

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_METHOD
en: Incorrect sequence number in message
hu: Érvénytelen sorszám az üzenetben

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADSEQ
en: Inappropriate type of checksum in message
hu: Nem megfelelő ellenőrzőösszeg-típus az üzenetben

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_INAPP_CKSUM
en: Policy rejects transited path
hu: Házirend tiltja a továbbított útvonalat

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_PATH_NOT_ACCEPTED
en: Response too big for UDP, retry with TCP
hu: A válasz túl nagy az UDP-hez, újrapróbálkozás TCP-vel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_RESPONSE_TOO_BIG
en: Generic error (see e-text)
hu: Általános hiba (lásd e-text)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_GENERIC
en: Field is too long for this implementation
hu: A mező túl nagy ehhez a megvalósításhoz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_FIELD_TOOLONG
en: Client not trusted
hu: Az ügyfél nem megbízható

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOT_TRUSTED
en: KDC not trusted
hu: A KDC nem megbízható

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NOT_TRUSTED
en: Invalid signature
hu: Érvénytelen aláírás

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_SIG
en: Key parameters not accepted
hu: Kulcsparaméterek nem elfogadottak

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DH_KEY_PARAMETERS_NOT_ACCEPTED
en: Certificate mismatch
hu: Tanúsítványeltérés

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CERTIFICATE_MISMATCH
en: Can't verify certificate
hu: A tanúsítvány nem ellenőrizhető

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANT_VERIFY_CERTIFICATE
en: Invalid certificate
hu: Érvénytelen tanúsítvány

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_CERTIFICATE
en: Revoked certificate
hu: Visszavont tanúsítvány

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOKED_CERTIFICATE
en: Revocation status unknown
hu: Visszavonási állapot ismeretlen

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNKNOWN
en: Revocation status unavailable
hu: Visszavonási állapot nem érhető el

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNAVAILABLE
en: Client name mismatch
hu: Ügyfélnév-eltérés

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NAME_MISMATCH
en: KDC name mismatch
hu: KDC-név eltérés

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NAME_MISMATCH
en: Inconsistent key purpose
hu: Nem következetes kulcscél

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INCONSISTENT_KEY_PURPOSE
en: Digest in certificate not accepted
hu: A tanúsítvány kivonata nem elfogadott

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_CERT_NOT_ACCEPTED
en: Checksum must be included
hu: Szerepelnie kell az ellenőrzőösszegnek

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PA_CHECKSUM_MUST_BE_INCLUDED
en: Digest in signed-data not accepted
hu: Az aláírt adatok kivonata nem elfogadott

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_SIGNED_DATA_NOT_ACCEPTED
en: Public key encryption not supported
hu: Nyilvános kulcsú titkosítás nem támogatott

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_RCSID
en: Invalid flag for file lock mode
hu: Érvénytelen jelző a fájl zárolási módhoz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADLOCKFLAG
en: Cannot read password
hu: Nem olvasható a jelszó

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_CANTREADPWD
en: Password mismatch
hu: Jelszóeltérés

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADPWDMATCH
en: Password read interrupted
hu: Jelszóolvasás megszakadt

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_PWDINTR
en: Illegal character in component name
hu: Érvénytelen karakter az összetevő nevében

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_ILLCHAR
en: Malformed representation of principal
hu: A résztvevő helytelenül formázott ábrázolása

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_MALFORMED
en: Can't open/find Kerberos configuration file
hu: A Kerberos beállítófájl nem nyitható meg/nem található

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_CANTOPEN
en: Improper format of Kerberos configuration file
hu: Nem megfelelő formátumú Kerberos beállítófájl

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_BADFORMAT
en: Insufficient space to return complete information
hu: Nincs elég hely a teljes információ visszaadásához

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NOTENUFSPACE
en: Invalid message type specified for encoding
hu: Érvénytelen üzenettípus van megadva a kódoláshoz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BADMSGTYPE
en: Credential cache name malformed
hu: A hitelesítési adatok gyorsítótárának neve helytelenül formázott

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_BADNAME
en: Unknown credential cache type
hu: Ismeretlen hitelesítési adat gyorsítótártípus

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_UNKNOWN_TYPE
en: Matching credential not found
hu: Nem található egyező hitelesítési adat

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOTFOUND
en: End of credential cache reached
hu: A hitelesítési adatok gyorsítótárának vége elérve

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_END
en: Request did not supply a ticket
hu: A kérés nem adott meg jegyet

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_SUPPLIED
en: Wrong principal in request
hu: Hibás résztvevő a kérésben

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_WRONG_PRINC
en: Ticket has invalid flag set
hu: A jegyben érvénytelen jelző van megadva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_INVALID
en: Requested principal and ticket don't match
hu: A kért résztvevő és a jegy nem egyezik

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PRINC_NOMATCH
en: KDC reply did not match expectations
hu: A KDC válasz nem egyezett a várakozásokkal

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_MODIFIED
en: Clock skew too great in KDC reply
hu: Az órajelelcsúszás túl nagy a KDC válaszban

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_SKEW
en: Client/server realm mismatch in initial ticket request
hu: Ügyfél/kiszolgáló realm eltérés a kezdeti jegykérésben

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_IN_TKT_REALM_MISMATCH
en: Program lacks support for encryption type
hu: A program nem támogatja a titkosítási típust

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ETYPE_NOSUPP
en: Program lacks support for key type
hu: A program nem támogatja a kulcstípust

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_KEYTYPE_NOSUPP
en: Requested encryption type not used in message
hu: A kért titkosítási típus nincs használva az üzenetben

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_WRONG_ETYPE
en: Program lacks support for checksum type
hu: A program nem támogatja az ellenőrzőösszeg-típust

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_SUMTYPE_NOSUPP
en: Cannot find KDC for requested realm
hu: Nem található KDC a kért realm-hez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_UNKNOWN
en: Kerberos service unknown
hu: A Kerberos szolgáltatás ismeretlen

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SERVICE_UNKNOWN
en: Cannot contact any KDC for requested realm
hu: Nem lehet kapcsolatba lépni egyetlen KDC-vel sem a kért realm-hez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDC_UNREACH
en: No local name found for principal name
hu: Nem található helyi név a résztvevő nevéhez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_MUTUAL_FAILED
en: Replay cache type is already registered
hu: A visszajátszási gyorsítótártípus már regisztrálva van

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_EXISTS
en: No more memory to allocate (in replay cache code)
hu: Nincs több lefoglalható memória (a visszajátszási gyorsítótár kódban)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_MALLOC
en: Replay cache type is unknown
hu: A visszajátszási gyorsítótár típusa ismeretlen

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_NOTFOUND
en: Generic unknown RC error
hu: Általános ismeretlen RC hiba

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_UNKNOWN
en: Message is a replay
hu: Az üzenet egy visszajátszás

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REPLAY
en: Replay I/O operation failed XXX
hu: Visszajátszási I/O művelet sikertelen XXX

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO
en: Replay cache type does not support non-volatile storage
hu: A visszajátszási gyorsítótártípus nem támogatja a nem felejtő tárolókat

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_NOIO
en: Replay cache name parse/format error
hu: Visszajátszási gyorsítótárnév feldolgozási/formázási hiba

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_PARSE
en: End-of-file on replay cache I/O
hu: Fájl vége visszajátszási gyorsítótár I/O során

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_EOF
en: No more memory to allocate (in replay cache I/O code)
hu: Nincs több lefoglalható memória (a visszajátszási gyorsítótár I/O kódban)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_MALLOC
en: Permission denied in replay cache code
hu: Hozzáférés megtagadva a visszajátszási gyorsítótár kódban

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_PERM
en: I/O error in replay cache i/o code
hu: I/O hiba a visszajátszási gyorsítótár I/O kódban

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_IO
en: Generic unknown RC/IO error
hu: Általános ismeretlen RC/IO hiba

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_UNKNOWN
en: Insufficient system space to store replay information
hu: Nincs elég rendszerterület a visszajátszási információ tárolásához

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_SPACE
en: Can't open/find realm translation file
hu: Nem nyitható meg/nem található realm fordítási fájl

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_CANTOPEN
en: Improper format of realm translation file
hu: Nem megfelelő formátumú realm fordítási fájl

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_BADFORMAT
en: Can't open/find lname translation database
hu: Nem nyitható meg/nem található lname fordítási adatbázis

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_CANTOPEN
en: No translation available for requested principal
hu: Nem érhető el fordítás a kért résztvevőhöz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_NOTRANS
en: Improper format of translation database entry
hu: Nem megfelelő formátumú fordítási adatbázis bejegyzés

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_BADFORMAT
en: Cryptosystem internal error
hu: Kriptorendszer belső hiba

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CRYPTO_INTERNAL
en: Key table name malformed
hu: A kulcstábla neve helytelenül formázott

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_BADNAME
en: Unknown Key table type
hu: Ismeretlen kulcstábla típus

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_UNKNOWN_TYPE
en: Key table entry not found
hu: A kulcstábla bejegyzés nem található

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOTFOUND
en: End of key table reached
hu: A kulcstábla vége elérve

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_END
en: Cannot write to specified key table
hu: Nem lehet írni a megadott kulcstáblába

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOWRITE
en: Error writing to key table
hu: Hiba a kulcstáblába íráskor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_IOERR
en: Cannot find ticket for requested realm
hu: Nem található jegy a kért realm-hez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_IN_RLM
en: DES key has bad parity
hu: A DES kulcsnak rossz a paritása

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_BAD_KEYPAR
en: DES key is a weak key
hu: A DES kulcs egy gyenge kulcs

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_WEAK_KEY
en: Bad encryption type
hu: Hibás titkosítástípus

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_ENCTYPE
en: Key size is incompatible with encryption type
hu: A kulcsméret nem kompatibilis a titkosítástípussal

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_KEYSIZE
en: Message size is incompatible with encryption type
hu: Az üzenetméret nem kompatibilis a titkosítástípussal

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_MSIZE
en: Credentials cache type is already registered.
hu: A hitelesítési adatok gyorsítótárának típusa már regisztrálva van.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_TYPE_EXISTS
en: Key table type is already registered.
hu: A kulcstábla típusa már regisztrálva van.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_TYPE_EXISTS
en: Credentials cache I/O operation failed XXX
hu: A hitelesítési adatok gyorsítótárának I/O művelete sikertelen XXX

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_IO
en: Credentials cache permissions incorrect
hu: A hitelesítési adatok gyorsítótárának jogosultságai nem megfelelőek

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_PERM
en: No credentials cache found
hu: Nem található hitelesítési adat gyorsítótár

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_NOFILE
en: Internal credentials cache error
hu: Belső hitelesítési adat gyorsítótár hiba

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_INTERNAL
en: Error writing to credentials cache
hu: Hiba a hitelesítési adatok gyorsítótárának írásakor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_WRITE
en: No more memory to allocate (in credentials cache code)
hu: Nincs több lefoglalható memória (a hitelesítési adat gyorsítótár kódban)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOMEM
en: Bad format in credentials cache
hu: Rossz formátum a hitelesítési adatok gyorsítótárában

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_FORMAT
en: No credentials found with supported encryption types
hu: Támogatott titkosítási típusokkal nem találhatók hitelesítési adatok

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOT_KTYPE
en: Invalid KDC option combination (library internal error)
hu: Érvénytelen KDC beállításkombináció (belső programkönyvtárhiba)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_INVALID_FLAGS
en: Request missing second ticket
hu: Hiányzó második jegy kérése

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_2ND_TKT
en: No credentials supplied to library routine
hu: Nincsenek hitelesítési adatok megadva a programkönyvtári rutinhoz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOCREDS_SUPPLIED
en: Bad sendauth version was sent
hu: Rossz sendauth verzió lett elküldve

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAUTHVERS
en: Bad application version was sent (via sendauth)
hu: Rossz alkalmazásverzió lett elküldve (sendauth-on keresztül)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAPPLVERS
en: Bad response (during sendauth exchange)
hu: Rossz válasz (a sendauth adatcsere közben)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADRESPONSE
en: Server rejected authentication (during sendauth exchange)
hu: A kiszolgáló elutasította a hitelesítést (a sendauth adatcsere közben)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_REJECTED
en: Unsupported preauthentication type
hu: Nem támogatott előhitelesítési típus

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_BAD_TYPE
en: Required preauthentication key not supplied
hu: Szükséges előhitelesítési kulcs nincs megadva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_NO_KEY
en: Generic preauthentication failure
hu: Általános előhitelesítési hiba

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_FAILED
en: Unsupported replay cache format version number
hu: Nem támogatott formátumú visszajátszási gyorsítótár verziószám

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RCACHE_BADVNO
en: Unsupported credentials cache format version number
hu: Nem támogatott formátumú hitelesítési adat gyorsítótár verziószám

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CCACHE_BADVNO
en: Unsupported key table format version number
hu: Nem támogatott formátumú kulcstábla verziószám

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KEYTAB_BADVNO
en: Program lacks support for address type
hu: A program nem támogatja a címtípust

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ATYPE_NOSUPP
en: Message replay detection requires rcache parameter
hu: Az üzenet-visszajátszás észlelése rcache paramétert igényel

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REQUIRED
en: Hostname cannot be canonicalized
hu: A gépnév nem lehet kanonikus alakban

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_HOSTNAME
en: Cannot determine realm for host
hu: A realm nem határozható meg a géphez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_HOST_REALM_UNKNOWN
en: Conversion to service principal undefined for name type
hu: A szolgáltatási résztvevőre történő átalakítás nem meghatározott a névtípushoz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SNAME_UNSUPP_NAMETYPE
en: Initial Ticket response appears to be Version 4 error
hu: A kezdeti jegy válasz 4-es verziójú hibának tűnik

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_V4_REPLY
en: Cannot resolve network address for KDC in requested realm
hu: A KDC hálózati címe nem oldható fel a kért realm-ben

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_CANT_RESOLVE
en: Requesting ticket can't get forwardable tickets
hu: A kérő jegy nem kaphat továbbítható jegyeket

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TKT_NOT_FORWARDABLE
en: Bad principal name while trying to forward credentials
hu: Rossz résztvevőnév a hitelesítési adatok továbbítási kísérlete során

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FWD_BAD_PRINCIPAL
en: Looping detected inside krb5_get_in_tkt
hu: Ciklus észlelve a krb5_get_in_tkt-ban

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_GET_IN_TKT_LOOP
en: Configuration file does not specify default realm
hu: A beállítófájl nem ad meg alapértelmezett realm-et

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NODEFREALM
en: Bad SAM flags in obtain_sam_padata
hu: Rossz SAM jelzők az obtain_sam_padata-ban

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_UNSUPPORTED
en: Invalid encryption type in SAM challenge
hu: Érvénytelen titkosítástípus a SAM kihívásban

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_INVALID_ETYPE
en: Missing checksum in SAM challenge
hu: Hiányzó ellenőrzőösszeg a SAM kihívásban

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_NO_CHECKSUM
en: Bad checksum in SAM challenge
hu: Rossz ellenőrzőösszeg a SAM kihívásban

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_BAD_CHECKSUM
en: Keytab name too long
hu: A kulcstáblázat neve túl hosszú

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NAME_TOOLONG
en: Key version number for principal in key table is incorrect
hu: A résztvevő kulcsának verziószáma a kulcstáblázatban nem megfelelő

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_KVNONOTFOUND
en: This application has expired
hu: Ez az alkalmazás lejárt

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_APPL_EXPIRED
en: This Krb5 library has expired
hu: Ez a Krb5 programkönyvtár lejárt

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIB_EXPIRED
en: New password cannot be zero length
hu: Az új jelszó nem lehet nulla hosszúságú

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_PWDNULL
en: Password change failed
hu: Jelszóváltoztatás sikertelen

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_FAIL
en: Bad format in keytab
hu: Hibás formátum a kulcstáblázatban

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_FORMAT
en: Encryption type not permitted
hu: A titkosítási típus nem engedélyezett

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOPERM_ETYPE
en: No supported encryption types (config file error?)
hu: Nincsenek támogatott titkosítási típusok (beállítófájl hiba?)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_ETYPE_NOSUPP
en: Program called an obsolete, deleted function
hu: A program egy elavult, törölt függvényt hívott

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_OBSOLETE_FN
en: unknown getaddrinfo failure
hu: ismeretlen getaddrinfo hiba

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_FAIL
en: no data available for host/domain name
hu: nem érhetőek el adatok a gép-/tartománynévhez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NODATA
en: host/domain name not found
hu: gép-/tartománynév nem található

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NONAME
en: service name unknown
hu: a szolgáltatásnév ismeretlen

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_SERVICE
en: Cannot determine realm for numeric host address
hu: Nem határozható meg realm a számszerű gépcímhez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NUMERIC_REALM
en: Invalid key generation parameters from KDC
hu: Érvénytelen kulcs-előállítási paraméterek a KDC-től

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_S2K_PARAMS
en: service not available
hu: a szolgáltatás nem érhető el

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NO_SERVICE
en: Ccache function not supported: read-only ccache type
hu: A ccache függvény nem támogatott: csak olvasható ccache típus

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_READONLY
en: Ccache function not supported: not implemented
hu: A ccache függvény nem támogatott: nincs megvalósítva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOSUPP
en: Invalid format of Kerberos lifetime or clock skew string
hu: Érvénytelen formátumú Kerberos élettartam vagy órajeleltérés karakterlánc

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_DELTAT_BADFORMAT
en: Supplied data not handled by this plugin
hu: A megadott adatokat nem kezeli ez a bővítmény

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_NO_HANDLE
en: Plugin does not support the operation
hu: A bővítmény nem támogatja a műveletet

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_OP_NOTSUPP
en: Kerberos V5 magic number table
hu: Kerberos V5 mágikus szám táblázat

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_NONE
en: Bad magic number for krb5_principal structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_principal szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRINCIPAL
en: Bad magic number for krb5_data structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_data szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DATA
en: Bad magic number for krb5_keyblock structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_keyblock szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYBLOCK
en: Bad magic number for krb5_checksum structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_checksum szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM
en: Bad magic number for krb5_encrypt_block structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_encrypt_block szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENCRYPT_BLOCK
en: Bad magic number for krb5_enc_data structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_enc_data szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_DATA
en: Bad magic number for krb5_cryptosystem_entry structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_cryptosystem_entry szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRYPTOSYSTEM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_cs_table_entry structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_cs_table_entry szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CS_TABLE_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_checksum_entry structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_checksum_entry szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_authdata structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_authdata szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHDATA
en: Bad magic number for krb5_transited structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_transited szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TRANSITED
en: Bad magic number for krb5_enc_tkt_part structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_enc_tkt_part szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_TKT_PART
en: Bad magic number for krb5_ticket structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_ticket szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TICKET
en: Bad magic number for krb5_authenticator structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_authenticator szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHENTICATOR
en: Bad magic number for krb5_tkt_authent structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_tkt_authent szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TKT_AUTHENT
en: Bad magic number for krb5_creds structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_creds szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CREDS
en: Bad magic number for krb5_last_req_entry structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_last_req_entry szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_LAST_REQ_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_pa_data structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_pa_data szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PA_DATA
en: Bad magic number for krb5_kdc_req structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_kdc_req szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REQ
en: Bad magic number for krb5_enc_kdc_rep_part structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_enc_kdc_rep_part szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_KDC_REP_PART
en: Bad magic number for krb5_kdc_rep structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_kdc_rep szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REP
en: Bad magic number for krb5_error structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_error szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ERROR
en: Bad magic number for krb5_ap_req structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_ap_req szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REQ
en: Bad magic number for krb5_ap_rep structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_ap_rep szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP
en: Bad magic number for krb5_ap_rep_enc_part structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_ap_rep_enc_part szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_response structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_response szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_safe structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_safe szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAFE
en: Bad magic number for krb5_priv structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_priv szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV
en: Bad magic number for krb5_priv_enc_part structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_priv_enc_part szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_cred structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_cred szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED
en: Bad magic number for krb5_cred_info structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_cred_info szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_INFO
en: Bad magic number for krb5_cred_enc_part structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_cred_enc_part szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_pwd_data structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_pwd_data szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PWD_DATA
en: Bad magic number for krb5_address structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_address szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ADDRESS
en: Bad magic number for krb5_keytab_entry structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_keytab_entry szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_context structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_context szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_os_context structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_os_context szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_OS_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_alt_method structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_alt_method szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ALT_METHOD
en: Bad magic number for krb5_etype_info_entry structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_etype_info_entry szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ETYPE_INFO_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_db_context structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_db_context szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DB_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_auth_context structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_auth_context szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTH_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_keytab structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_keytab szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB
en: Bad magic number for krb5_rcache structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_rcache szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RCACHE
en: Bad magic number for krb5_ccache structure
hu: Hibás mágikus szám a krb5_ccache szerkezethez

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CCACHE
en: Bad magic number for krb5_preauth_ops
hu: Hibás mágikus szám ehhez: krb5_preauth_ops

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREAUTH_OPS
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge
hu: Hibás mágikus szám ehhez: krb5_sam_challenge

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge_2
hu: Hibás mágikus szám ehhez: krb5_sam_challenge_2

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE_2
en: Bad magic number for krb5_sam_key
hu: Hibás mágikus szám ehhez: krb5_sam_key

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_KEY kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC
en: Bad magic number for krb5_enc_sam_response_enc
hu: Hibás mágikus szám ehhez: krb5_enc_sam_response_enc

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC_2
en: Bad magic number for krb5_sam_response
hu: Hibás mágikus szám ehhez: krb5_sam_response

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_sam_response 2
hu: Hibás mágikus szám ehhez: krb5_sam_response 2

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE_2
en: Bad magic number for krb5_predicted_sam_response
hu: Hibás mágikus szám ehhez: krb5_predicted_sam_response

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREDICTED_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for passwd_phrase_element
hu: Hibás mágikus szám ehhez: passwd_phrase_element

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PASSWD_PHRASE_ELEMENT
en: Bad magic number for GSSAPI OID
hu: Hibás mágikus szám ehhez: GSSAPI OID

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_GSS_OID
en: Bad magic number for GSSAPI QUEUE
hu: Hibás mágikus szám ehhez: GSSAPI QUEUE

note: Translators: First number is hours, second number is minutes
en: Your credentials expire in %.2d:%.2dh
hu: A hitelesítési adatai %.2d:%.2d múlva lejárnak

en: Your credentials expire in %d minute | Your credentials expire in %d minutes
hu[0]: A hitelesítési adatai %d perc múlva lejárnak
hu[1]: A hitelesítési adatai %d perc múlva lejárnak

en: Your credentials have expired
hu: A hitelesítési adatai lejártak

en: Remove Credentials Cache
hu: Hitelesítési adat gyorsítótár eltávolítása

en: You have valid Kerberos credentials.
hu: Érvényes Kerberos hitelesítési adatai vannak.

en: You've refreshed your Kerberos credentials.
hu: Frissítette a Kerberos hitelesítési adatait.

en: Network credentials valid
hu: A hálózati hitelesítési adatai érvényesek

en: Network credentials expiring
hu: A hálózati hitelesítési adatai lejárnak

en: Network credentials expired
hu: A hálózati hitelesítési adatai lejártak

en: Your Kerberos credentials have expired.
hu: A Kerberos hitelesítési adatai lejártak.

en: unknown error
hu: ismeretlen hiba

en: Expired
hu: Lejárt

en:  (No network connection)
hu:  (Nincs hálózati kapcsolat)

en: Principal
hu: Résztvevő

en: Start
hu: Kezdés

en: End
hu: Befejezés

note: Translators: this is an abbreviation for forwardable
en: Fwd
hu: Tov

note: Translators: this is an abbreviation for renewable
en: Renew
hu: Megúj

en: Error displaying service ticket information
hu: Hiba a szolgáltatási jegyinformációk megjelenítésekor

en: Choose Certificate
hu: Válasszon tanúsítványt

en: _Open
hu: Me_gnyitás

en: X509 Certificates
hu: X509 tanúsítványok

en: all files
hu: minden fájl

en: %s Error
hu: %s hiba

en: Couldn't acquire Kerberos ticket: '%s'
hu: Nem szerezhető Kerberos jegy: „%s”

en: Please enter your Kerberos password:
hu: Kérjük adja meg a Kerberos jelszavát:

en: Please enter the password for '%s':
hu: Kérjük adja meg a jelszavát ehhez: „%s”:

en: The password you entered is invalid
hu: A megadott jelszó érvénytelen

en: There was an error displaying help:
    %s
hu: Hiba történt a súgó megjelenítésekor:
    %s

en: Kerberos Network Authentication Dialog
hu: Kerberos hálózati hitelesítés ablak

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: kerberos;authentication;
hu: kerberos;hitelesítés;
