krb5-auth-dialog - en to pl translation catalogue (353 entries)

en: Kerberos Authentication Dialog
pl: Uwierzytelnianie w sieci Kerberos

en: Request, renew and view Kerberos tickets
pl: Żądanie, odnawianie i wyświetlanie biletów sieci Kerberos

en: Kerberos Authentication allows you to list your current Kerberos tickets, and to request a new ticket (authenticate to the Kerberos Server). It also notifies you when your Kerberos credentials are about to expire and renews your ticket automatically if possible.
pl: Uwierzytelnianie Kerberos umożliwia wyświetlanie listy obecnych biletów Kerberos oraz żądanie nowych (uwierzytelniając w serwerze Kerberos). Powiadamia także o wygaśnięciu danych uwierzytelniających Kerberos i automatycznie odnawia bilet.

en: This is useful if you need to authenticate to a Kerberos Server (KDC) after your login to the desktop (e.g. on a mobile device).
pl: Jest to przydatne do uwierzytelniania w serwerze Kerberos (KDC) po zalogowaniu na komputerze (np. na telefonie komórkowym).

en: Kerberos authentication dialog
pl: Okno uwierzytelniania w sieci Kerberos

en: Kerberos principal
pl: Naczelnik Kerberos

en: The Kerberos principal to acquire the ticket for
pl: Naczelnik Kerberos, dla którego uzyskiwać bilet

en: PKINIT identifier
pl: Identyfikator PKINIT

en: The principal's public/private/certificate identifier when using PKINIT
pl: Publiczny/prywatny identyfikator lub certyfikat naczelnika podczas używania PKINIT

en: PKINIT trust anchors
pl: Kotwice zaufania PKINIT

en: PKINIT CA certificates
pl: Certyfikaty CA PKINIT

en: Prompt minutes before expiry
pl: Powiadomienie na minuty przed wygaśnięciem

en: Start prompting/displaying notifications that many minutes before expiry
pl: Rozpoczyna powiadamianie na tyle minut przed wygaśnięciem

en: Forwardable ticket
pl: Bilet przekazywalny

en: Requested tickets should be forwardable
pl: Żądane bilety powinny być przekazywalne

en: Renewable ticket
pl: Bilet odnawialny

en: Requested tickets should be renewable
pl: Żądane bilety powinny być odnawialne

en: Proxiable ticket
pl: Bilet mogący pośredniczyć

en: Requested tickets should be proxiable
pl: Żądane bilety powinny móc pośredniczyć

en: Configuration tickets
pl: Bilety konfiguracji

en: Show configuration tickets
pl: Wyświetlanie biletów konfiguracji

en: valid ticket notification
pl: Powiadomienie o ważnym bilecie

en: Notify user when ticket becomes valid
pl: Powiadamianie użytkownika, kiedy bilet staje się ważny

en: ticket expiring notification
pl: Powiadomienie o wygasającym bilecie

en: Notify user when ticket is about to expire
pl: Powiadamianie użytkownika, kiedy bilet ma niedługo wygasnąć

en: ticket expired notification
pl: Powiadomienie o wygaśnięciu biletu

en: Notify user when ticket has expired
pl: Powiadamianie użytkownika, kiedy bilet wygaśnie

en: Enabled plugins
pl: Włączone wtyczki

en: List of plugins that should be loaded and activated on startup.
pl: Lista wtyczek wczytywanych i włączanych podczas uruchamiania.

en: Prefere_nces
pl: Prefere_ncje

en: _About
pl: _O programie

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: Service Tickets
pl: Bilety usługi

en: Your ticket cache is currently empty
pl: Bufor biletów jest pusty

en: Get Ticket
pl: Uzyskaj bilet

en: Kerberos User
pl: Użytkownik Kerberos

en: The name of your Kerberos account. Leave blank to use your current username.
pl: Nazwa konta Kerberos. Pozostawienie pustego pola spowoduje użycie obecnej nazwy użytkownika.

en: Kerberos principal:
pl: Naczelnik Kerberos:

en: Kerberos Ticket Options
pl: Opcje biletów Kerberos

en: Requested Kerberos tickets should be:
pl: Żądane bilety Kerberos powinny być:

en: forwardable
pl: przekazywalne

en: If checked, request forwardable tickets
pl: Żąda przekazywalnych biletów

en: renewable
pl: odnawialne

en: If checked, request renewable tickets
pl: Żąda odnawialnych biletów

en: proxiable
pl: mogą pośredniczyć

en: If checked, request proxiable tickets
pl: Żąda biletów, które mogą pośredniczyć

en: Userid
pl: Identyfikator użytkownika

en: Use Smartcard
pl: Karta smartcard

en: If checked, use a security token (Smartcard) to authenticate.
pl: Używa tokena zabezpieczeń (kartę smartcard) do uwierzytelniania.

en: Certificate and private key used for authentication
pl: Certyfikat i klucz prywatny używane do uwierzytelniania

en: _Browse...
pl: _Przeglądaj…

en: X509 trust anchors
pl: Kotwice zaufania X.509

en: Certificate used to verify digital signatures.
pl: Certyfikat używany do sprawdzania poprawności podpisów cyfrowych.

en: Configure the use of certificates and smartcards for your Kerberos network authentication.
pl: Konfiguruje użycie certyfikatów i kart smartcard do uwierzytelniania w sieci Kerberos.

en: Notifications
pl: Powiadomienia

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: Warn
pl: Ostrzeganie

en: Send notification about ticket expiry that many minutes before it finally expires
pl: Wysyła powiadomienie o wygaśnięciu biletu na podaną liczbę minut przed jego ostatecznym wygaśnięciem

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: minutes before ticket expiry
pl: minut przed wygaśnięciem biletu

en: Kerberos Authentication
pl: Uwierzytelnianie Kerberos

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Renew Ticket
pl: _Odnów bilet

note: Translators: files from dummy-strings.c are *all* possible errors returned from Kerberos (since Kerberos itself doesn't handle i18n). If in doubt please translate strings from files starting with ka- and krb5-auth- first since these are the ones the user will see in any case.
en: ASN.1 failed call to system time library
pl: Wywołanie ASN.1 do systemowej biblioteki czasu się nie powiodło

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_TIMEFORMAT
en: ASN.1 structure is missing a required field
pl: W strukturze ASN.1 brakuje wymaganego pola

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_FIELD
en: ASN.1 unexpected field number
pl: Nieoczekiwany numer pola ASN.1

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISPLACED_FIELD
en: ASN.1 type numbers are inconsistent
pl: Niespójne numery typów ASN.1

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_TYPE_MISMATCH
en: ASN.1 value too large
pl: Za duża wartość ASN.1

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERFLOW
en: ASN.1 encoding ended unexpectedly
pl: Kodowanie ASN.1 nieoczekiwanie się zakończyło

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERRUN
en: ASN.1 identifier doesn't match expected value
pl: Identyfikator ASN.1 nie pasuje do oczekiwanej wartości

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_ID
en: ASN.1 length doesn't match expected value
pl: Długość ASN.1 nie pasuje do oczekiwanej wartości

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_LENGTH
en: ASN.1 badly-formatted encoding
pl: Błędnie sformatowane kodowanie ASN.1

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_FORMAT
en: ASN.1 parse error
pl: Błąd przetwarzania ASN.1

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_PARSE_ERROR
en: ASN.1 bad return from gmtime
pl: Błędny zwrot ASN.1 z gmtime

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_GMTIME
en: ASN.1 non-constructed indefinite encoding
pl: Nieskonstruowane nieskończone kodowanie ASN.1

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISMATCH_INDEF
en: ASN.1 missing expected EOC
pl: Brak oczekiwanego EOC w ASN.1

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_EOC
en: No error
pl: Brak błędu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NONE
en: Client's entry in database has expired
pl: Wpis klienta w bazie danych wygasł

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NAME_EXP
en: Server's entry in database has expired
pl: Wpis serwera w bazie danych wygasł

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_EXP
en: Requested protocol version not supported
pl: Zażądano nieobsługiwanej wersji protokołu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BAD_PVNO
en: Client's key is encrypted in an old master key
pl: Klucz klienta jest zaszyfrowany w poprzednim głównym kluczu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_OLD_MAST_KVNO
en: Server's key is encrypted in an old master key
pl: Klucz serwera jest zaszyfrowany w poprzednim głównym kluczu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_OLD_MAST_KVNO
en: Client not found in Kerberos database
pl: Nie odnaleziono klienta w bazie danych Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Server not found in Kerberos database
pl: Nie odnaleziono serwera w bazie danych Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Principal has multiple entries in Kerberos database
pl: Naczelnik ma wiele wpisów w bazie danych Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PRINCIPAL_NOT_UNIQUE
en: Client or server has a null key
pl: Klient lub serwer ma pusty klucz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NULL_KEY
en: Ticket is ineligible for postdating
pl: Bilet jest niezdatny do postdatowania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANNOT_POSTDATE
en: Requested effective lifetime is negative or too short
pl: Żądany skuteczny czas życia jest ujemny lub za krótki

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NEVER_VALID
en: KDC policy rejects request
pl: Polityka KDC odrzuca żądania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_POLICY
en: KDC can't fulfill requested option
pl: KDC nie może wypełnić żądanej opcji

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BADOPTION
en: KDC has no support for encryption type
pl: KDC nie obsługuje typu szyfrowania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_ETYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for checksum type
pl: KDC nie obsługuje typu sumy kontrolnej

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SUMTYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for padata type
pl: KDC nie obsługuje typu „padata”

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PADATA_TYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for transited type
pl: KDC nie obsługuje typu „transited”

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TRTYPE_NOSUPP
en: Clients credentials have been revoked
pl: Unieważniono dane uwierzytelniające klienta

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_REVOKED
en: Credentials for server have been revoked
pl: Unieważniono dane uwierzytelniające serwera

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_REVOKED
en: TGT has been revoked
pl: Unieważniono TGT

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TGT_REVOKED
en: Client not yet valid - try again later
pl: Klient nie jest jeszcze ważny — proszę spróbować później

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOTYET
en: Server not yet valid - try again later
pl: Serwer nie jest jeszcze ważny — proszę spróbować później

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_NOTYET
en: Password has expired
pl: Hasło wygasło

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KEY_EXP
en: Preauthentication failed
pl: Uprzednie uwierzytelnienie się nie powiodło

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_FAILED
en: Additional pre-authentication required
pl: Wymagane jest dodatkowe uprzednie uwierzytelnienie

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_REQUIRED
en: Requested server and ticket don't match
pl: Żądany serwer i bilet się nie zgadzają

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVER_NOMATCH
en: A service is not available that is required to process the request
pl: Usługa wymagana do przetworzenia żądania jest niedostępna

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SVC_UNAVAILABLE
en: Decrypt integrity check failed
pl: Sprawdzenie integralności odszyfrowania się nie powiodło

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BAD_INTEGRITY
en: Ticket expired
pl: Bilet wygasł

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_EXPIRED
en: Ticket not yet valid
pl: Bilet nie jest jeszcze ważny

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_NYV
en: Request is a replay
pl: Żądanie jest powtórką

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_REPEAT
en: The ticket isn't for us
pl: Bilet nie jest dla nas

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOT_US
en: Ticket/authenticator don't match
pl: Bilet/uwierzytelniający się nie zgadzają

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADMATCH
en: Clock skew too great
pl: Odchylenie zegara jest za duże

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_SKEW
en: Incorrect net address
pl: Niepoprawny adres sieciowy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADADDR
en: Protocol version mismatch
pl: Wersja protokołu się nie zgadza

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADVERSION
en: Invalid message type
pl: Nieprawidłowy typ komunikatu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MSG_TYPE
en: Message stream modified
pl: Zmodyfikowano potok komunikatów

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MODIFIED
en: Message out of order
pl: Komunikaty nie są w kolejności

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADORDER
en: Illegal cross-realm ticket
pl: Niedozwolony bilet międzyobszarowy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_ILL_CR_TKT
en: Key version is not available
pl: Wersja klucza jest niedostępna

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADKEYVER
en: Service key not available
pl: Klucz usługi jest niedostępny

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOKEY krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_LOCALNAME
en: Mutual authentication failed
pl: Wzajemne uwierzytelnienie się nie powiodło

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MUT_FAIL
en: Incorrect message direction
pl: Niepoprawny kierunek komunikatu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADDIRECTION
en: Alternative authentication method required
pl: Wymagana jest alternatywna metoda uwierzytelniania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_METHOD
en: Incorrect sequence number in message
pl: Niepoprawny numer sekwencji w komunikacie

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADSEQ
en: Inappropriate type of checksum in message
pl: Nieodpowiedni typ sumy kontrolnej w komunikacie

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_INAPP_CKSUM
en: Policy rejects transited path
pl: Polityka odrzuca ścieżki „transited”

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_PATH_NOT_ACCEPTED
en: Response too big for UDP, retry with TCP
pl: Odpowiedź jest za duża dla UDP, proszę ponowić za pomocą TCP

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_RESPONSE_TOO_BIG
en: Generic error (see e-text)
pl: Ogólny błąd (proszę zobaczyć „e-text”)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_GENERIC
en: Field is too long for this implementation
pl: Pole jest za długie dla tej implementacji

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_FIELD_TOOLONG
en: Client not trusted
pl: Niezaufany klient

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOT_TRUSTED
en: KDC not trusted
pl: Niezaufane KDC

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NOT_TRUSTED
en: Invalid signature
pl: Nieprawidłowy podpis

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_SIG
en: Key parameters not accepted
pl: Nie przyjęto parametrów klucza

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DH_KEY_PARAMETERS_NOT_ACCEPTED
en: Certificate mismatch
pl: Certyfikat się nie zgadza

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CERTIFICATE_MISMATCH
en: Can't verify certificate
pl: Nie można sprawdzić poprawności certyfikatu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANT_VERIFY_CERTIFICATE
en: Invalid certificate
pl: Nieprawidłowy certyfikat

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_CERTIFICATE
en: Revoked certificate
pl: Unieważniony certyfikat

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOKED_CERTIFICATE
en: Revocation status unknown
pl: Nieznany stan unieważnienia

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNKNOWN
en: Revocation status unavailable
pl: Niedostępny stan unieważnienia

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNAVAILABLE
en: Client name mismatch
pl: Nazwa klienta się nie zgadza

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NAME_MISMATCH
en: KDC name mismatch
pl: Nazwa KDC się nie zgadza

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NAME_MISMATCH
en: Inconsistent key purpose
pl: Niespójny cel klucza

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INCONSISTENT_KEY_PURPOSE
en: Digest in certificate not accepted
pl: Nie przyjęto „digest” w certyfikacie

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_CERT_NOT_ACCEPTED
en: Checksum must be included
pl: Należy dołączyć sumę kontrolną

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PA_CHECKSUM_MUST_BE_INCLUDED
en: Digest in signed-data not accepted
pl: Nie przyjęto „digest” w „signed-data”

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_SIGNED_DATA_NOT_ACCEPTED
en: Public key encryption not supported
pl: Szyfrowanie klucza publicznego jest nieobsługiwane

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_RCSID
en: Invalid flag for file lock mode
pl: Nieprawidłowa flaga dla trybu blokady pliku

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADLOCKFLAG
en: Cannot read password
pl: Nie można odczytać hasła

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_CANTREADPWD
en: Password mismatch
pl: Hasło się nie zgadza

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADPWDMATCH
en: Password read interrupted
pl: Przerwano odczyt hasła

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_PWDINTR
en: Illegal character in component name
pl: Niedozwolony znak w nazwie składnika

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_ILLCHAR
en: Malformed representation of principal
pl: Błędnie sformatowana reprezentacja naczelnika

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_MALFORMED
en: Can't open/find Kerberos configuration file
pl: Nie można otworzyć/odnaleźć pliku konfiguracji Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_CANTOPEN
en: Improper format of Kerberos configuration file
pl: Niepoprawny format pliku konfiguracji Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_BADFORMAT
en: Insufficient space to return complete information
pl: Niewystarczające miejsce na zwrot pełnych informacji

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NOTENUFSPACE
en: Invalid message type specified for encoding
pl: Podano nieprawidłowy typ komunikatu do kodowania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BADMSGTYPE
en: Credential cache name malformed
pl: Błędnie sformatowana nazwa bufora danych uwierzytelniających

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_BADNAME
en: Unknown credential cache type
pl: Nieznany typ bufora danych uwierzytelniających

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_UNKNOWN_TYPE
en: Matching credential not found
pl: Nie odnaleziono pasujących danych uwierzytelniających

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOTFOUND
en: End of credential cache reached
pl: Osiągnięto koniec bufora danych uwierzytelniających

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_END
en: Request did not supply a ticket
pl: Żądanie nie dostarczyło biletu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_SUPPLIED
en: Wrong principal in request
pl: Błędny naczelnik w żądaniu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_WRONG_PRINC
en: Ticket has invalid flag set
pl: Bilet ma ustawioną nieprawidłową flagę

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_INVALID
en: Requested principal and ticket don't match
pl: Żądany naczelnik i bilet się nie zgadzają

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PRINC_NOMATCH
en: KDC reply did not match expectations
pl: Odpowiedź KDC nie pasuje do oczekiwań

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_MODIFIED
en: Clock skew too great in KDC reply
pl: Odchylenie zegara w odpowiedzi KDC jest za duże

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_SKEW
en: Client/server realm mismatch in initial ticket request
pl: Obszar klienta/serwera w początkowym żądaniu biletu się nie zgadza

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_IN_TKT_REALM_MISMATCH
en: Program lacks support for encryption type
pl: Program nie obsługuje typu szyfrowania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ETYPE_NOSUPP
en: Program lacks support for key type
pl: Program nie obsługuje typu klucza

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_KEYTYPE_NOSUPP
en: Requested encryption type not used in message
pl: Żądany typ szyfrowania nie jest użyty w komunikacie

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_WRONG_ETYPE
en: Program lacks support for checksum type
pl: Program nie obsługuje typu sumy kontrolnej

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_SUMTYPE_NOSUPP
en: Cannot find KDC for requested realm
pl: Nie można odnaleźć KDC dla żądanego obszaru

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_UNKNOWN
en: Kerberos service unknown
pl: Nieznana usługa Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SERVICE_UNKNOWN
en: Cannot contact any KDC for requested realm
pl: Nie można skontaktować się z żadnym KDC dla żądanego obszaru

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDC_UNREACH
en: No local name found for principal name
pl: Nie odnaleziono lokalnej nazwy dla naczelnika

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_MUTUAL_FAILED
en: Replay cache type is already registered
pl: Typ bufora powtórki jest już zarejestrowany

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_EXISTS
en: No more memory to allocate (in replay cache code)
pl: Brak pamięci do przydzielenia (w kodzie bufora powtórki)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_MALLOC
en: Replay cache type is unknown
pl: Nieznany typ bufora powtórki

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_NOTFOUND
en: Generic unknown RC error
pl: Ogólny, nieznany błąd RC

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_UNKNOWN
en: Message is a replay
pl: Komunikat jest powtórką

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REPLAY
en: Replay I/O operation failed XXX
pl: Działanie wejścia/wyjścia powtórki się nie powiodło XXX

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO
en: Replay cache type does not support non-volatile storage
pl: Typ bufora powtórki nie obsługuje nietymczasowej pamięci masowej

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_NOIO
en: Replay cache name parse/format error
pl: Błąd przetwarzania/formatu nazwy bufora powtórki

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_PARSE
en: End-of-file on replay cache I/O
pl: Koniec pliku w wejściu/wyjściu bufora powtórki

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_EOF
en: No more memory to allocate (in replay cache I/O code)
pl: Brak pamięci do przydzielenia (w kodzie wejścia/wyjścia bufora powtórki)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_MALLOC
en: Permission denied in replay cache code
pl: Odmowa uprawnień w kodzie bufora powtórki

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_PERM
en: I/O error in replay cache i/o code
pl: Błąd wejścia/wyjścia w kodzie wejścia/wyjścia bufora powtórki

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_IO
en: Generic unknown RC/IO error
pl: Ogólny, nieznany błąd RC lub wejścia/wyjścia

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_UNKNOWN
en: Insufficient system space to store replay information
pl: Brak miejsca w systemie do przechowania informacji o powtórce

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_SPACE
en: Can't open/find realm translation file
pl: Nie można otworzyć/odnaleźć pliku tłumaczenia obszaru

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_CANTOPEN
en: Improper format of realm translation file
pl: Niepoprawny format pliku tłumaczenia obszaru

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_BADFORMAT
en: Can't open/find lname translation database
pl: Nie można otworzyć/odnaleźć bazy danych tłumaczenia „lname”

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_CANTOPEN
en: No translation available for requested principal
pl: Niedostępne tłumaczenie dla żądanego naczelnika

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_NOTRANS
en: Improper format of translation database entry
pl: Niepoprawny format wpisu bazy danych tłumaczenia

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_BADFORMAT
en: Cryptosystem internal error
pl: Wewnętrzny błąd systemu szyfrowania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CRYPTO_INTERNAL
en: Key table name malformed
pl: Błędnie sformatowana nazwa tablicy kluczy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_BADNAME
en: Unknown Key table type
pl: Nieznany typ tablicy kluczy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_UNKNOWN_TYPE
en: Key table entry not found
pl: Nie odnaleziono wpisu tablicy kluczy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOTFOUND
en: End of key table reached
pl: Osiągnięto koniec tabeli kluczy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_END
en: Cannot write to specified key table
pl: Nie można zapisać do podanej tablicy kluczy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOWRITE
en: Error writing to key table
pl: Błąd podczas zapisywania do tablicy kluczy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_IOERR
en: Cannot find ticket for requested realm
pl: Nie można odnaleźć biletu dla żądanego obszaru

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_IN_RLM
en: DES key has bad parity
pl: Klucz DES ma błędną parzystość

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_BAD_KEYPAR
en: DES key is a weak key
pl: Klucz DES jest słaby

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_WEAK_KEY
en: Bad encryption type
pl: Błędny typ szyfrowania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_ENCTYPE
en: Key size is incompatible with encryption type
pl: Rozmiar klucza jest niezgodny z typem szyfrowania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_KEYSIZE
en: Message size is incompatible with encryption type
pl: Rozmiar komunikatu jest niezgodny z typem szyfrowania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_MSIZE
en: Credentials cache type is already registered.
pl: Typ bufora danych uwierzytelniających jest już zarejestrowany.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_TYPE_EXISTS
en: Key table type is already registered.
pl: Typ tablicy klucza jest już zarejestrowany.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_TYPE_EXISTS
en: Credentials cache I/O operation failed XXX
pl: Działanie wejścia/wyjścia bufora danych uwierzytelniających się nie powiodło XXX

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_IO
en: Credentials cache permissions incorrect
pl: Niepoprawne uprawnienia bufora danych uwierzytelniających

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_PERM
en: No credentials cache found
pl: Nie odnaleziono bufora danych uwierzytelniających

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_NOFILE
en: Internal credentials cache error
pl: Wewnętrzny błąd bufora danych uwierzytelniających

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_INTERNAL
en: Error writing to credentials cache
pl: Błąd podczas zapisywania do bufora danych uwierzytelniających

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_WRITE
en: No more memory to allocate (in credentials cache code)
pl: Brak pamięci do przydzielenia (w kodzie bufora danych uwierzytelniających)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOMEM
en: Bad format in credentials cache
pl: Błędny format w buforze danych uwierzytelniających

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_FORMAT
en: No credentials found with supported encryption types
pl: Nie odnaleziono danych uwierzytelniających z obsługiwanymi typami szyfrowania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOT_KTYPE
en: Invalid KDC option combination (library internal error)
pl: Nieprawidłowe połączenie opcji KDC (wewnętrzny błąd biblioteki)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_INVALID_FLAGS
en: Request missing second ticket
pl: Brak drugiego biletu w żądaniu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_2ND_TKT
en: No credentials supplied to library routine
pl: Nie dostarczono danych uwierzytelniających do funkcji biblioteki

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOCREDS_SUPPLIED
en: Bad sendauth version was sent
pl: Wysłano błędną wersję „sendauth”

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAUTHVERS
en: Bad application version was sent (via sendauth)
pl: Wysłano błędną wersję programu (przez „sendauth”)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAPPLVERS
en: Bad response (during sendauth exchange)
pl: Błędna odpowiedź (podczas wymiany „sendauth”)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADRESPONSE
en: Server rejected authentication (during sendauth exchange)
pl: Serwer odrzucił uwierzytelnianie (podczas wymiany „sendauth”)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_REJECTED
en: Unsupported preauthentication type
pl: Nieobsługiwany typ uprzedniego uwierzytelniania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_BAD_TYPE
en: Required preauthentication key not supplied
pl: Nie dostarczono wymaganego klucza uprzedniego uwierzytelniania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_NO_KEY
en: Generic preauthentication failure
pl: Ogólne niepowodzenie uprzedniego uwierzytelniania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_FAILED
en: Unsupported replay cache format version number
pl: Nieobsługiwany numer wersji formatu bufora powtórek

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RCACHE_BADVNO
en: Unsupported credentials cache format version number
pl: Nieobsługiwany numer wersji formatu bufora danych uwierzytelniających

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CCACHE_BADVNO
en: Unsupported key table format version number
pl: Nieobsługiwany numer wersji formatu tablicy kluczy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KEYTAB_BADVNO
en: Program lacks support for address type
pl: Program nie obsługuje typu adresu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ATYPE_NOSUPP
en: Message replay detection requires rcache parameter
pl: Wykrywanie powtórek komunikatów wymaga parametru „rcache”

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REQUIRED
en: Hostname cannot be canonicalized
pl: Nie można ustandaryzować nazwy komputera

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_HOSTNAME
en: Cannot determine realm for host
pl: Nie można ustalić obszaru dla komputera

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_HOST_REALM_UNKNOWN
en: Conversion to service principal undefined for name type
pl: Nieokreślona konwersja na naczelnika usługi dla typu nazwy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SNAME_UNSUPP_NAMETYPE
en: Initial Ticket response appears to be Version 4 error
pl: Błąd: odpowiedź początkowego biletu wygląda na wersję 4

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_V4_REPLY
en: Cannot resolve network address for KDC in requested realm
pl: Nie można rozwiązać adresu sieciowego dla KDC w żądanym obszarze

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_CANT_RESOLVE
en: Requesting ticket can't get forwardable tickets
pl: Żądanie biletu nie może uzyskać przekazywalnych biletów

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TKT_NOT_FORWARDABLE
en: Bad principal name while trying to forward credentials
pl: Błędna nazwa naczelnika podczas próby przekazania danych uwierzytelniających

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FWD_BAD_PRINCIPAL
en: Looping detected inside krb5_get_in_tkt
pl: Wykryto pętlę w „krb5_get_in_tkt”

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_GET_IN_TKT_LOOP
en: Configuration file does not specify default realm
pl: Plik konfiguracji nie określa domyślnego obszaru

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NODEFREALM
en: Bad SAM flags in obtain_sam_padata
pl: Błędne flagi SAM w „obtain_sam_padata”

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_UNSUPPORTED
en: Invalid encryption type in SAM challenge
pl: Nieprawidłowy typ szyfrowania w wyzwaniu SAM

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_INVALID_ETYPE
en: Missing checksum in SAM challenge
pl: Brak sumy kontrolnej w wyzwaniu SAM

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_NO_CHECKSUM
en: Bad checksum in SAM challenge
pl: Błędna suma kontrolna w wyzwaniu SAM

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_BAD_CHECKSUM
en: Keytab name too long
pl: Nazwa tablicy kluczy jest za długa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NAME_TOOLONG
en: Key version number for principal in key table is incorrect
pl: Niepoprawny numer wersji klucza dla naczelnika w tablicy kluczy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_KVNONOTFOUND
en: This application has expired
pl: Ten program wygasł

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_APPL_EXPIRED
en: This Krb5 library has expired
pl: Ta biblioteka KRB5 wygasła

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIB_EXPIRED
en: New password cannot be zero length
pl: Nowe hasło nie może być zerowej długości

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_PWDNULL
en: Password change failed
pl: Zmiana hasła się nie powiodła

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_FAIL
en: Bad format in keytab
pl: Błędny format w tablicy kluczy

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_FORMAT
en: Encryption type not permitted
pl: Niedozwolony typ szyfrowania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOPERM_ETYPE
en: No supported encryption types (config file error?)
pl: Brak obsługiwanych typów szyfrowania (błąd pliku konfiguracji?)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_ETYPE_NOSUPP
en: Program called an obsolete, deleted function
pl: Program wywołał przestarzałą, usuniętą funkcję

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_OBSOLETE_FN
en: unknown getaddrinfo failure
pl: nieznane niepowodzenie „getaddrinfo”

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_FAIL
en: no data available for host/domain name
pl: brak dostępnych danych dla nazwy komputera/domeny

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NODATA
en: host/domain name not found
pl: nie odnaleziono nazwy komputera/domeny

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NONAME
en: service name unknown
pl: nieznana nazwa usługi

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_SERVICE
en: Cannot determine realm for numeric host address
pl: Nie można ustalić obszaru dla numerycznego adresu komputera

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NUMERIC_REALM
en: Invalid key generation parameters from KDC
pl: Nieprawidłowe parametry tworzenia klucza z KDC

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_S2K_PARAMS
en: service not available
pl: niedostępna usługa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NO_SERVICE
en: Ccache function not supported: read-only ccache type
pl: Nieobsługiwana funkcja „ccache”: typ „ccache” tylko do odczytu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_READONLY
en: Ccache function not supported: not implemented
pl: Nieobsługiwana funkcja „ccache”: niezaimplementowana

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOSUPP
en: Invalid format of Kerberos lifetime or clock skew string
pl: Nieprawidłowy format czasu życia Kerberos lub ciągu odchylenia zegara

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_DELTAT_BADFORMAT
en: Supplied data not handled by this plugin
pl: Dostarczone dane nie są obsługiwane przez tę wtyczkę

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_NO_HANDLE
en: Plugin does not support the operation
pl: Wtyczka nie obsługuje działania

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_OP_NOTSUPP
en: Kerberos V5 magic number table
pl: Tablica magicznych liczb Kerberos V5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_NONE
en: Bad magic number for krb5_principal structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_principal”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRINCIPAL
en: Bad magic number for krb5_data structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_data”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DATA
en: Bad magic number for krb5_keyblock structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_keyblock”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYBLOCK
en: Bad magic number for krb5_checksum structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_checksum”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM
en: Bad magic number for krb5_encrypt_block structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_encrypt_block”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENCRYPT_BLOCK
en: Bad magic number for krb5_enc_data structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_enc_data”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_DATA
en: Bad magic number for krb5_cryptosystem_entry structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_cryptosystem_entry”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRYPTOSYSTEM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_cs_table_entry structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_cs_table_entry”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CS_TABLE_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_checksum_entry structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_checksum_entry”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_authdata structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_authdata”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHDATA
en: Bad magic number for krb5_transited structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_transited”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TRANSITED
en: Bad magic number for krb5_enc_tkt_part structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_enc_tkt_part”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_TKT_PART
en: Bad magic number for krb5_ticket structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_ticket”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TICKET
en: Bad magic number for krb5_authenticator structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_authenticator”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHENTICATOR
en: Bad magic number for krb5_tkt_authent structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_tkt_authent”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TKT_AUTHENT
en: Bad magic number for krb5_creds structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_creds”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CREDS
en: Bad magic number for krb5_last_req_entry structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_last_req_entry”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_LAST_REQ_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_pa_data structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_pa_data”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PA_DATA
en: Bad magic number for krb5_kdc_req structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_kdc_req”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REQ
en: Bad magic number for krb5_enc_kdc_rep_part structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_enc_kdc_rep_part”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_KDC_REP_PART
en: Bad magic number for krb5_kdc_rep structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_kdc_rep”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REP
en: Bad magic number for krb5_error structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_error”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ERROR
en: Bad magic number for krb5_ap_req structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_ap_req”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REQ
en: Bad magic number for krb5_ap_rep structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_ap_rep”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP
en: Bad magic number for krb5_ap_rep_enc_part structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_ap_rep_enc_part”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_response structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_response”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_safe structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_safe”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAFE
en: Bad magic number for krb5_priv structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_priv”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV
en: Bad magic number for krb5_priv_enc_part structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_priv_enc_part”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_cred structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_cred”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED
en: Bad magic number for krb5_cred_info structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_cred_info”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_INFO
en: Bad magic number for krb5_cred_enc_part structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_cred_enc_part”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_pwd_data structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_pwd_data”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PWD_DATA
en: Bad magic number for krb5_address structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_address”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ADDRESS
en: Bad magic number for krb5_keytab_entry structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_keytab_entry”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_context structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_context”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_os_context structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_os_context”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_OS_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_alt_method structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_alt_method”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ALT_METHOD
en: Bad magic number for krb5_etype_info_entry structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_etype_info_entry”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ETYPE_INFO_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_db_context structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_db_context”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DB_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_auth_context structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_auth_context”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTH_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_keytab structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_keytab”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB
en: Bad magic number for krb5_rcache structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_rcache”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RCACHE
en: Bad magic number for krb5_ccache structure
pl: Błędna magiczna liczba dla struktury „krb5_ccache”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CCACHE
en: Bad magic number for krb5_preauth_ops
pl: Błędna magiczna liczba dla „krb5_preauth_ops”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREAUTH_OPS
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge
pl: Błędna magiczna liczba dla „krb5_sam_challenge”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge_2
pl: Błędna magiczna liczba dla „krb5_sam_challenge_2”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE_2
en: Bad magic number for krb5_sam_key
pl: Błędna magiczna liczba dla „krb5_sam_key”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_KEY kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC
en: Bad magic number for krb5_enc_sam_response_enc
pl: Błędna magiczna liczba dla „krb5_enc_sam_response_enc”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC_2
en: Bad magic number for krb5_sam_response
pl: Błędna magiczna liczba dla „krb5_sam_response”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_sam_response 2
pl: Błędna magiczna liczba dla „krb5_sam_response 2”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE_2
en: Bad magic number for krb5_predicted_sam_response
pl: Błędna magiczna liczba dla „krb5_predicted_sam_response”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREDICTED_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for passwd_phrase_element
pl: Błędna magiczna liczba dla „passwd_phrase_element”

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PASSWD_PHRASE_ELEMENT
en: Bad magic number for GSSAPI OID
pl: Błędna magiczna liczba dla „OID” GSSAPI

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_GSS_OID
en: Bad magic number for GSSAPI QUEUE
pl: Błędna magiczna liczba dla „QUEUE” GSSAPI

note: Translators: First number is hours, second number is minutes
en: Your credentials expire in %.2d:%.2dh
pl: Dane uwierzytelniające wygasną za %.2d∶%.2d godz.

en: Your credentials expire in %d minute | Your credentials expire in %d minutes
pl[0]: Dane uwierzytelniające wygasną za %d minutę
pl[1]: Dane uwierzytelniające wygasną za %d minuty
pl[2]: Dane uwierzytelniające wygasną za %d minut

en: Your credentials have expired
pl: Dane uwierzytelniające wygasły

en: Remove Credentials Cache
pl: Usuń bufor danych uwierzytelniających

en: You have valid Kerberos credentials.
pl: Ważne dane uwierzytelniające Kerberos.

en: You've refreshed your Kerberos credentials.
pl: Odświeżono dane uwierzytelniające Kerberos.

en: Network credentials valid
pl: Ważne dane uwierzytelniające sieci

en: Network credentials expiring
pl: Wygasające dane uwierzytelniające sieci

en: Network credentials expired
pl: Dane uwierzytelniające sieci wygasły

en: Your Kerberos credentials have expired.
pl: Dane uwierzytelniające Kerberos wygasły.

en: unknown error
pl: nieznany błąd

en: Expired
pl: Wygasło

en:  (No network connection)
pl:  (Brak połączenia sieciowego)

en: Principal
pl: Naczelnik

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

note: Translators: this is an abbreviation for forwardable
en: Fwd
pl: Przekaz.

note: Translators: this is an abbreviation for proxiable
en: Proxy
pl: Pośred.

note: Translators: this is an abbreviation for renewable
en: Renew
pl: Odnaw.

en: Error displaying service ticket information
pl: Błąd podczas wyświetlania informacji o bilecie usługi

en: Choose Certificate
pl: Wybór certyfikatu

en: _Open
pl: _Otwórz

en: X509 Certificates
pl: Certyfikaty X.509

en: all files
pl: Wszystkie pliki

en: %s Error
pl: Błąd %s

en: Couldn't acquire Kerberos ticket: '%s'
pl: Nie można uzyskać biletu Kerberos: „%s”

en: Please enter your Kerberos password:
pl: Hasło Kerberos:

en: Please enter the password for '%s':
pl: Hasło dla „%s”:

en: The password you entered is invalid
pl: Podane hasło jest nieprawidłowe

en: There was an error displaying help:
    %s
pl: Wystąpił błąd podczas wyświetlania pomocy:
    %s

en: Kerberos Network Authentication Dialog
pl: Okno uwierzytelniania w sieci Kerberos

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: kerberos;authentication;
pl: uwierzytelnianie;uwierzytelnij;autoryzacja;autoryzuj;autentykacja;autentykuj;authentication;bilet;ticket;kerberos;krb;krb5;
