krb5-auth-dialog master - en to sr translation catalogue (355 entries)

en: Kerberos Authentication Dialog
sr: Прозорче потврђивања идентитета Кербероса

en: Request, renew and view Kerberos tickets
sr: Захтевајте, обновите и прегледајте купоне Кербероса

en: Kerberos Authentication allows you to list your current Kerberos tickets, and to request a new ticket (authenticate to the Kerberos Server). It also notifies you when your Kerberos credentials are about to expire and renews your ticket automatically if possible.
sr: Потврђивање идентитета Кербероса вам дозвољава да прегледате ваше тренутне купоне Кербероса, и да затражите нови купон (да потврдите идентитет на серверу Кербероса). Такође вас обавештава када истичу ваша пуномоћства Кербероса и сам их обнавља ако је могуће.

en: This is useful if you need to authenticate to a Kerberos Server (KDC) after your login to the desktop (e.g. on a mobile device).
sr: Ово је корисно ако треба да потврдите идентитет на серверу Кербероса (КДЦ) након што се пријавите на радну површ (тј. на преносивом уређају).

en: Kerberos authentication dialog
sr: Прозорче потврђивања идентитета Кербероса

en: Kerberos principal
sr: Главник Кербероса

en: The Kerberos principal to acquire the ticket for
sr: Главник Кербероса за кога набавити купон

en: PKINIT identifier
sr: Одредник ПКИНИТ-а

en: The principal's public/private/certificate identifier when using PKINIT
sr: Главников јавни/лични/уверења одредник када се користи ПКИНИТ

en: PKINIT trust anchors
sr: Ослонци ПКИНИТ поверења

en: PKINIT CA certificates
sr: ЦА уверења ПКИНИТ-а

en: Prompt minutes before expiry
sr: Поставља упит пре истека минута

en: Start prompting/displaying notifications that many minutes before expiry
sr: Почиње да поставља упит/приказује обавештења толико минута пре истека

en: Forwardable ticket
sr: Проследљив купон

en: Requested tickets should be forwardable
sr: Захтевани купони треба да буду проследљиви

en: Renewable ticket
sr: Обновљив купон

en: Requested tickets should be renewable
sr: Захтевани купони треба да буду обновљиви

en: Proxiable ticket
sr: Посредљив купон

en: Requested tickets should be proxiable
sr: Захтевани купони треба да буду посредљиви

en: Configuration tickets
sr: Купони подешавања

en: Show configuration tickets
sr: Приказује купоне подешавања

en: valid ticket notification
sr: обавештење исправног купона

en: Notify user when ticket becomes valid
sr: Обавештава корисника када купон постане исправан

en: ticket expiring notification
sr: обавештење истека купона

en: Notify user when ticket is about to expire
sr: Обавештава корисника када ће купон да истекне

en: ticket expired notification
sr: обавештење истеклог купона

en: Notify user when ticket has expired
sr: Обавештава корисника када је купон истекао

en: Enabled plugins
sr: Укључени прикључци

en: List of plugins that should be loaded and activated on startup.
sr: Списак прикључака који би требали да буду учитани и покренути при покретању.

en: Prefere_nces
sr: _Поставке

en: _About
sr: _О програму

en: _Help
sr: По_моћ

en: _Quit
sr: _Изађи

en: Service Tickets
sr: Купони услуге

en: Your ticket cache is currently empty
sr: Остава вашег купона је тренутно празна

en: Get Ticket
sr: Добави купон

en: Kerberos User
sr: Корисник Кербероса

en: The name of your Kerberos account. Leave blank to use your current username.
sr: Назив вашег налога Кербероса. Оставите празним да користите ваше тренутно корисничко име.

en: Kerberos principal:
sr: Главник Кербероса:

en: Kerberos Ticket Options
sr: Могућности купона Кербероса

en: Requested Kerberos tickets should be:
sr: Захтевани купони Кербероса треба да буду:

en: forwardable
sr: проследљиви

en: If checked, request forwardable tickets
sr: Ако је изабрано, захтева проследљиве купоне

en: renewable
sr: обновљиви

en: If checked, request renewable tickets
sr: Ако је изабрано, захтева обновљиве купоне

en: proxiable
sr: посредљиви

en: If checked, request proxiable tickets
sr: Ако је изабрано, захтева посредљиве купоне

en: Kerberos
sr: Керберос

en: Userid
sr: ИБ корисника

en: Use Smartcard
sr: Користи паметну картицу

en: If checked, use a security token (Smartcard) to authenticate.
sr: Ако је изабрано, користи безбедносни модул (паметну картицу) за потврђивање идентитета.

en: Certificate and private key used for authentication
sr: Уверење и лични кључ коришћени за потврђивање идентитета

en: _Browse...
sr: _Разгледај...

en: X509 trust anchors
sr: Ослонци Икс509 поверења

en: Certificate used to verify digital signatures.
sr: Уверење коришћено за проверу дигиталних потписа.

en: Configure the use of certificates and smartcards for your Kerberos network authentication.
sr: Подесите коришћење уверења и паметних картица за ваше потврђивање идентитета Керберос мреже.

en: PKINIT
sr: ПКИНИТ

en: Notifications
sr: Обавештења

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: Warn
sr: Упозори

en: Send notification about ticket expiry that many minutes before it finally expires
sr: Шаље обавештење о истеку купона онолико минута пре коначног истека

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: minutes before ticket expiry
sr: минута пре истека купона

en: Kerberos Authentication
sr: Потврда идентитета Кербероса

en: _Cancel
sr: От_кажи

en: _Renew Ticket
sr: _Обнови купон

note: Translators: files from dummy-strings.c are *all* possible errors returned from Kerberos (since Kerberos itself doesn't handle i18n). If in doubt please translate strings from files starting with ka- and krb5-auth- first since these are the ones the user will see in any case.
en: ASN.1 failed call to system time library
sr: АСН.1 неуспели позив временској библиотеци система

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_TIMEFORMAT
en: ASN.1 structure is missing a required field
sr: АСН.1 структури недостаје захтевано поље

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_FIELD
en: ASN.1 unexpected field number
sr: АСН.1 неочекивани број поља

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISPLACED_FIELD
en: ASN.1 type numbers are inconsistent
sr: АСН.1 бројеви врсте су непостојани

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_TYPE_MISMATCH
en: ASN.1 value too large
sr: АСН.1 вредност је превелика

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERFLOW
en: ASN.1 encoding ended unexpectedly
sr: АСН.1 шифровање је неочекивано завршено

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERRUN
en: ASN.1 identifier doesn't match expected value
sr: АСН.1 одредник не одговара очекиваној вредности

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_ID
en: ASN.1 length doesn't match expected value
sr: АСН.1 дужина не одговара очекиваној вредности

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_LENGTH
en: ASN.1 badly-formatted encoding
sr: АСН.1 лоше обликовано шифровање

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_FORMAT
en: ASN.1 parse error
sr: АСН.1 грешка обраде

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_PARSE_ERROR
en: ASN.1 bad return from gmtime
sr: АСН.1 лош повраћај из гм-времена

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_GMTIME
en: ASN.1 non-constructed indefinite encoding
sr: АСН.1 не-конструисано неодређено шифровање

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISMATCH_INDEF
en: ASN.1 missing expected EOC
sr: АСН.1 недостаје очекивани ЕОЦ

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_EOC
en: No error
sr: Нема грешака

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NONE
en: Client's entry in database has expired
sr: Унос клијента у бази података је истекао

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NAME_EXP
en: Server's entry in database has expired
sr: Унос сервера у бази података је истекао

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_EXP
en: Requested protocol version not supported
sr: Захтевано издање протокола није подржано

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BAD_PVNO
en: Client's key is encrypted in an old master key
sr: Кључ клијента је шифрован у старом главном кључу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_OLD_MAST_KVNO
en: Server's key is encrypted in an old master key
sr: Кључ сервера је шифрован у старом главном кључу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_OLD_MAST_KVNO
en: Client not found in Kerberos database
sr: Клијент није пронађен у бази података Кербероса

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Server not found in Kerberos database
sr: Сервер није пронађен у бази података Кербероса

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Principal has multiple entries in Kerberos database
sr: Главник има неколико уноса у бази података Кербероса

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PRINCIPAL_NOT_UNIQUE
en: Client or server has a null key
sr: Клијент или сервер има ништаван кључ

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NULL_KEY
en: Ticket is ineligible for postdating
sr: Купон није подесан за каснију употребу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANNOT_POSTDATE
en: Requested effective lifetime is negative or too short
sr: Затражено стварно време трајања је негативно или прекратко

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NEVER_VALID
en: KDC policy rejects request
sr: КДЦ политика одбацује захтев

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_POLICY
en: KDC can't fulfill requested option
sr: КДЦ не може да изврши захтевану могућност

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BADOPTION
en: KDC has no support for encryption type
sr: КДЦ не поседује подршку за врсту шифровања

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_ETYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for checksum type
sr: КДЦ не поседује подршку за врсту провера суме

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SUMTYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for padata type
sr: КДЦ не поседује подршку за врсту паралелних података

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PADATA_TYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for transited type
sr: КДЦ не поседује подршку за врсту пренешених

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TRTYPE_NOSUPP
en: Clients credentials have been revoked
sr: Пуномоћства клијената су опозвана

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_REVOKED
en: Credentials for server have been revoked
sr: Пуномоћства за сервер су опозвана

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_REVOKED
en: TGT has been revoked
sr: ТГТ је опозван

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TGT_REVOKED
en: Client not yet valid - try again later
sr: Клијент још увек није исправан — покушајте касније

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOTYET
en: Server not yet valid - try again later
sr: Сервер још увек није исправан — покушајте касније

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_NOTYET
en: Password has expired
sr: Лозинка је истекла

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KEY_EXP
en: Preauthentication failed
sr: Није успело раније потврђивање идентитета

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_FAILED
en: Additional pre-authentication required
sr: Потребна је додатна ранија провера идентитета

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_REQUIRED
en: Requested server and ticket don't match
sr: Захтевани сервер и купон се не подударају

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVER_NOMATCH
en: A service is not available that is required to process the request
sr: Није доступна услуга која је затражена за обраду захтева

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SVC_UNAVAILABLE
en: Decrypt integrity check failed
sr: Није успела провера целовитости дешифровања

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BAD_INTEGRITY
en: Ticket expired
sr: Купон је истекао

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_EXPIRED
en: Ticket not yet valid
sr: Купон још није исправан

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_NYV
en: Request is a replay
sr: Захтев је одговор

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_REPEAT
en: The ticket isn't for us
sr: Тикет није за нас

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOT_US
en: Ticket/authenticator don't match
sr: Купон и потврђивач идентитета се не поклапају

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADMATCH
en: Clock skew too great
sr: Сат се нагнуо ка већем

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_SKEW
en: Incorrect net address
sr: Нетачна адреса мреже

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADADDR
en: Protocol version mismatch
sr: Издање протокола не одговара

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADVERSION
en: Invalid message type
sr: Неисправна врста поруке

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MSG_TYPE
en: Message stream modified
sr: Измењен је ток поруке

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MODIFIED
en: Message out of order
sr: Порука је ван поретка

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADORDER
en: Illegal cross-realm ticket
sr: Неисправан купон унакрсног подручја

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_ILL_CR_TKT
en: Key version is not available
sr: Издање кључа није доступно

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADKEYVER
en: Service key not available
sr: Кључ услуге није доступан

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOKEY krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_LOCALNAME
en: Mutual authentication failed
sr: Међусобно потврђивање идентитета није успело

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MUT_FAIL
en: Incorrect message direction
sr: Нетачан смер поруке

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADDIRECTION
en: Alternative authentication method required
sr: Потребан је резервни начин потврђивања идентитета

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_METHOD
en: Incorrect sequence number in message
sr: Нетачан број низа у поруци

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADSEQ
en: Inappropriate type of checksum in message
sr: Неодговарајућа врста провере суме у поруци

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_INAPP_CKSUM
en: Policy rejects transited path
sr: Политика одбија пренешену путању

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_PATH_NOT_ACCEPTED
en: Response too big for UDP, retry with TCP
sr: Одговор је превелик за УДП, пробајте са ТЦП

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_RESPONSE_TOO_BIG
en: Generic error (see e-text)
sr: Општа грешка (погледајте ел. текст)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_GENERIC
en: Field is too long for this implementation
sr: Поље је предуго за ову примену

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_FIELD_TOOLONG
en: Client not trusted
sr: Клијент није од поверења

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOT_TRUSTED
en: KDC not trusted
sr: КДЦ није од поверења

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NOT_TRUSTED
en: Invalid signature
sr: Неисправан потпис

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_SIG
en: Key parameters not accepted
sr: Параметри кључа нису прихваћени

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DH_KEY_PARAMETERS_NOT_ACCEPTED
en: Certificate mismatch
sr: Уверење не одговара

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CERTIFICATE_MISMATCH
en: Can't verify certificate
sr: Не могу да проверим уверење

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANT_VERIFY_CERTIFICATE
en: Invalid certificate
sr: Неисправно уверење

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_CERTIFICATE
en: Revoked certificate
sr: Опозвано уверење

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOKED_CERTIFICATE
en: Revocation status unknown
sr: Стање опозива није познато

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNKNOWN
en: Revocation status unavailable
sr: Стање опозива није доступно

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNAVAILABLE
en: Client name mismatch
sr: Назив клијента не одговара

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NAME_MISMATCH
en: KDC name mismatch
sr: Назив КДЦ-а не одговара

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NAME_MISMATCH
en: Inconsistent key purpose
sr: Недоследна сврха кључа

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INCONSISTENT_KEY_PURPOSE
en: Digest in certificate not accepted
sr: Одабир у уверењу није прихваћен

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_CERT_NOT_ACCEPTED
en: Checksum must be included
sr: Сума провере мора бити укључена

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PA_CHECKSUM_MUST_BE_INCLUDED
en: Digest in signed-data not accepted
sr: Одабир у потписаним подацима није прихваћен

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_SIGNED_DATA_NOT_ACCEPTED
en: Public key encryption not supported
sr: Шифровање јавног кључа није подржано

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_RCSID
en: Invalid flag for file lock mode
sr: Неисправна опција за режим закључавања датотеке

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADLOCKFLAG
en: Cannot read password
sr: Не могу да прочитам лозинку

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_CANTREADPWD
en: Password mismatch
sr: Лозинка не одговара

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADPWDMATCH
en: Password read interrupted
sr: Читање лозинке је прекинуто

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_PWDINTR
en: Illegal character in component name
sr: Неисправан знак у називу састојка

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_ILLCHAR
en: Malformed representation of principal
sr: Лоше представљање главника

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_MALFORMED
en: Can't open/find Kerberos configuration file
sr: Не могу да отворим/нађем датотеку подешавања Кербероса

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_CANTOPEN
en: Improper format of Kerberos configuration file
sr: Неодговарајући запис датотеке подешавања Кербероса

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_BADFORMAT
en: Insufficient space to return complete information
sr: Недовољно простора за исписивање потпуног обавештења

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NOTENUFSPACE
en: Invalid message type specified for encoding
sr: Наведена је неисправна врста поруке за шифровање

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BADMSGTYPE
en: Credential cache name malformed
sr: Назив оставе пуномоћства је лоше записан

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_BADNAME
en: Unknown credential cache type
sr: Непозната врста оставе пуномоћства

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_UNKNOWN_TYPE
en: Matching credential not found
sr: Нисам пронашао одговарајуће пуномоћство

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOTFOUND
en: End of credential cache reached
sr: Достигнут је крај оставе пуномоћства

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_END
en: Request did not supply a ticket
sr: Захтев не доставља купон

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_SUPPLIED
en: Wrong principal in request
sr: Погрешан главник у захтеву

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_WRONG_PRINC
en: Ticket has invalid flag set
sr: Погрешно је подешена опција на купону

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_INVALID
en: Requested principal and ticket don't match
sr: Захтевани главник и купон се не подударају

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PRINC_NOMATCH
en: KDC reply did not match expectations
sr: Одговор КДЦ-а не одговара очекивањима

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_MODIFIED
en: Clock skew too great in KDC reply
sr: Сат се нагнуо ка већем у одговору КДЦ-а

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_SKEW
en: Client/server realm mismatch in initial ticket request
sr: Подручје клијента/сервера се не подударају у почетном захтеву купона

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_IN_TKT_REALM_MISMATCH
en: Program lacks support for encryption type
sr: Програму недостаје подршка за врсту шифровања

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ETYPE_NOSUPP
en: Program lacks support for key type
sr: Програму недостаје подршка за врсту кључа

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_KEYTYPE_NOSUPP
en: Requested encryption type not used in message
sr: Захтевана врста шифровања није коришћена у поруци

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_WRONG_ETYPE
en: Program lacks support for checksum type
sr: Програму недостаје подршка за врсту суме провере

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_SUMTYPE_NOSUPP
en: Cannot find KDC for requested realm
sr: Не могу да пронађем КДЦ за затражено подручје

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_UNKNOWN
en: Kerberos service unknown
sr: Није позната услуга Кербероса

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SERVICE_UNKNOWN
en: Cannot contact any KDC for requested realm
sr: Не могу да контактирам КДЦ за затражено подручје

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDC_UNREACH
en: No local name found for principal name
sr: Нисам пронашао месни назив за назив главника

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_MUTUAL_FAILED
en: Replay cache type is already registered
sr: Врста оставе одговора је већ забележена

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_EXISTS
en: No more memory to allocate (in replay cache code)
sr: Нема више меморије за додељивање (у коду оставе одговора)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_MALLOC
en: Replay cache type is unknown
sr: Није позната врста оставе одговора

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_NOTFOUND
en: Generic unknown RC error
sr: Општа непозната РЦ грешка

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_UNKNOWN
en: Message is a replay
sr: Порука је одговор

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REPLAY
en: Replay I/O operation failed XXX
sr: У/И радња одговора није успела ХХХ

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO
en: Replay cache type does not support non-volatile storage
sr: Врста оставе одговора не подржава не-променљиво складиште

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_NOIO
en: Replay cache name parse/format error
sr: Грешка обраде/записа назива оставе одговора

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_PARSE
en: End-of-file on replay cache I/O
sr: Крај датотеке на У/И оставе одговора

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_EOF
en: No more memory to allocate (in replay cache I/O code)
sr: Нема више меморије за додељивање (у У/И коду оставе одговора)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_MALLOC
en: Permission denied in replay cache code
sr: Забрањено овлашћење у коду оставе одговора

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_PERM
en: I/O error in replay cache i/o code
sr: У/И грешка у у/и коду оставе одговора

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_IO
en: Generic unknown RC/IO error
sr: Општа непозната РЦ/УИ грешка

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_UNKNOWN
en: Insufficient system space to store replay information
sr: Недовољно простора на систему за складиштење података одговора

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_SPACE
en: Can't open/find realm translation file
sr: Не могу да отворим/пронађем датотеку превода подручја

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_CANTOPEN
en: Improper format of realm translation file
sr: Неподесан запис датотеке превода подручја

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_BADFORMAT
en: Can't open/find lname translation database
sr: Не могу да отворим/пронађем базу података превода л-назива

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_CANTOPEN
en: No translation available for requested principal
sr: Нема доступног превода за затраженог главника

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_NOTRANS
en: Improper format of translation database entry
sr: Неподесан запис уноса базе података превода

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_BADFORMAT
en: Cryptosystem internal error
sr: Унутрашња грешка шифро-система

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CRYPTO_INTERNAL
en: Key table name malformed
sr: Лош назив табеле кључа

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_BADNAME
en: Unknown Key table type
sr: Непозната врста табеле кључа

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_UNKNOWN_TYPE
en: Key table entry not found
sr: Нисам пронашао унос табеле кључа

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOTFOUND
en: End of key table reached
sr: Достигнут је крај табеле кључа

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_END
en: Cannot write to specified key table
sr: Не могу да пишем у наведену табелу кључа

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOWRITE
en: Error writing to key table
sr: Грешка писања у табелу кључа

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_IOERR
en: Cannot find ticket for requested realm
sr: Не могу да пронађем купон за затражено подручје

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_IN_RLM
en: DES key has bad parity
sr: ДЕС кључ има лошу парност

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_BAD_KEYPAR
en: DES key is a weak key
sr: ДЕС кључ је слаб кључ

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_WEAK_KEY
en: Bad encryption type
sr: Лоша врста шифровања

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_ENCTYPE
en: Key size is incompatible with encryption type
sr: Величина кључа је несагласна са врстом шифровања

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_KEYSIZE
en: Message size is incompatible with encryption type
sr: Величина поруке је несагласна са врстом шифровања

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_MSIZE
en: Credentials cache type is already registered.
sr: Врста оставе пуномоћства је већ забележена.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_TYPE_EXISTS
en: Key table type is already registered.
sr: Врста табеле кључа је већ забележена.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_TYPE_EXISTS
en: Credentials cache I/O operation failed XXX
sr: У/И радња оставе пуномоћства није успела ХХХ

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_IO
en: Credentials cache permissions incorrect
sr: Нису исправна овлашћења оставе пуномоћства

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_PERM
en: No credentials cache found
sr: Нисам пронашао оставу пуномоћства

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_NOFILE
en: Internal credentials cache error
sr: Унутрашња грешка оставе пуномоћства

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_INTERNAL
en: Error writing to credentials cache
sr: Грешка писања у оставу пуномоћства

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_WRITE
en: No more memory to allocate (in credentials cache code)
sr: Нема више меморије за додељивање (у коду оставе пуномоћства)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOMEM
en: Bad format in credentials cache
sr: Лош запис у остави пуномоћства

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_FORMAT
en: No credentials found with supported encryption types
sr: Нисам пронашао пуномоћства са подржаном врстом шифровања

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOT_KTYPE
en: Invalid KDC option combination (library internal error)
sr: Неисправна комбинација могућности КДЦ-а (унутрашња грешка библиотеке)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_INVALID_FLAGS
en: Request missing second ticket
sr: Захтеву недостаје други купон

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_2ND_TKT
en: No credentials supplied to library routine
sr: Нису достављена пуномоћства у поступку библиотеке

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOCREDS_SUPPLIED
en: Bad sendauth version was sent
sr: Послато је лоше издање слања пријаве

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAUTHVERS
en: Bad application version was sent (via sendauth)
sr: Послато је лоше издање програма (путем слања пријаве)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAPPLVERS
en: Bad response (during sendauth exchange)
sr: Лош одговор (за време размене слања пријаве)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADRESPONSE
en: Server rejected authentication (during sendauth exchange)
sr: Сервер је одбио потврђивање идентитета (за време размене слања пријаве)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_REJECTED
en: Unsupported preauthentication type
sr: Неподржана врста пред-потврђивања идентитета

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_BAD_TYPE
en: Required preauthentication key not supplied
sr: Није достављен затражен кључ пред-потврђивања идентитета

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_NO_KEY
en: Generic preauthentication failure
sr: Општи неуспех пред-потврђивања идентитета

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_FAILED
en: Unsupported replay cache format version number
sr: Неподржан запис броја издања оставе одговора

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RCACHE_BADVNO
en: Unsupported credentials cache format version number
sr: Неподржан запис броја издања оставе пуномоћства

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CCACHE_BADVNO
en: Unsupported key table format version number
sr: Неподржан запис броја издања табеле кључа

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KEYTAB_BADVNO
en: Program lacks support for address type
sr: Програму недостаје подршка за врсту адресе

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ATYPE_NOSUPP
en: Message replay detection requires rcache parameter
sr: Откривање одговора поруке захтева параметар р-оставе

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REQUIRED
en: Hostname cannot be canonicalized
sr: Назив домаћина не може бити стандардизован

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_HOSTNAME
en: Cannot determine realm for host
sr: Не могу да одредим подручје за домаћина

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_HOST_REALM_UNKNOWN
en: Conversion to service principal undefined for name type
sr: Претварање у главника услуге није одређено за врсту назива

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SNAME_UNSUPP_NAMETYPE
en: Initial Ticket response appears to be Version 4 error
sr: Почетни одговор купона изгледа да је грешка издања 4

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_V4_REPLY
en: Cannot resolve network address for KDC in requested realm
sr: Не мог да решим адресу мреже за КДЦ у затраженом подручју

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_CANT_RESOLVE
en: Requesting ticket can't get forwardable tickets
sr: Захтевање купона не може да добави проследљиве купоне

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TKT_NOT_FORWARDABLE
en: Bad principal name while trying to forward credentials
sr: Лош назив главника док сам покушавао да проследим пуномоћства

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FWD_BAD_PRINCIPAL
en: Looping detected inside krb5_get_in_tkt
sr: Петља је откривена унутар крб5_добави_у_ткт

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_GET_IN_TKT_LOOP
en: Configuration file does not specify default realm
sr: Датотека подешавања не наводи основно подручје

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NODEFREALM
en: Bad SAM flags in obtain_sam_padata
sr: Лоша САМ опција у „добиј_сам_паралелне_податке“

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_UNSUPPORTED
en: Invalid encryption type in SAM challenge
sr: Неисправна врста шифровања у САМ изазову

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_INVALID_ETYPE
en: Missing checksum in SAM challenge
sr: Недостаје сума провере у САМ изазову

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_NO_CHECKSUM
en: Bad checksum in SAM challenge
sr: Лоша сума провере у САМ изазову

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_BAD_CHECKSUM
en: Keytab name too long
sr: Назив табеле кључа је предуг

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NAME_TOOLONG
en: Key version number for principal in key table is incorrect
sr: Број издања кључа за главника у табели кључа није тачан

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_KVNONOTFOUND
en: This application has expired
sr: Овај програм је истекао

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_APPL_EXPIRED
en: This Krb5 library has expired
sr: Ова Крб5 библиотека је истекла

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIB_EXPIRED
en: New password cannot be zero length
sr: Нова лозинка не може бити нулте дужине

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_PWDNULL
en: Password change failed
sr: Промена лозинке није успела

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_FAIL
en: Bad format in keytab
sr: Лош запис у табели кључа

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_FORMAT
en: Encryption type not permitted
sr: Врста шифровања није дозвољена

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOPERM_ETYPE
en: No supported encryption types (config file error?)
sr: Нема подржаних врста шифровања (грешка датотеке подешавања?)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_ETYPE_NOSUPP
en: Program called an obsolete, deleted function
sr: Програм је позвао застарелу, обрисану функцију

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_OBSOLETE_FN
en: unknown getaddrinfo failure
sr: непознат неуспех добављања података адресе

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_FAIL
en: no data available for host/domain name
sr: нема доступних података за назив домаћина/домена

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NODATA
en: host/domain name not found
sr: нисам пронашао назив домаћина/домена

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NONAME
en: service name unknown
sr: непознат назив услуге

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_SERVICE
en: Cannot determine realm for numeric host address
sr: Не могу да одредим подручје за бројевну адресу домаћина

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NUMERIC_REALM
en: Invalid key generation parameters from KDC
sr: Неисправни параметри стварања кључа из КДЦ-а

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_S2K_PARAMS
en: service not available
sr: услуга није доступна

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NO_SERVICE
en: Ccache function not supported: read-only ccache type
sr: Функција ц-оставе није подржана: врста ц-оставе само за читање

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_READONLY
en: Ccache function not supported: not implemented
sr: Функција ц-оставе није подржана: није примењена

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOSUPP
en: Invalid format of Kerberos lifetime or clock skew string
sr: Неисправан запис животног века Кербероса или ниска нагињања сата

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_DELTAT_BADFORMAT
en: Supplied data not handled by this plugin
sr: Овај прикључак не рукује приложеним подацима

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_NO_HANDLE
en: Plugin does not support the operation
sr: Прикључак не подржава радњу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_OP_NOTSUPP
en: Kerberos V5 magic number table
sr: Табела чаробног броја Кербероса в5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_NONE
en: Bad magic number for krb5_principal structure
sr: Лош чаробни број за структуру главника_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRINCIPAL
en: Bad magic number for krb5_data structure
sr: Лош чаробни број за структуру података_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DATA
en: Bad magic number for krb5_keyblock structure
sr: Лош чаробни број за структуру блока_кључа_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYBLOCK
en: Bad magic number for krb5_checksum structure
sr: Лош чаробни број за структуру провере_суме_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM
en: Bad magic number for krb5_encrypt_block structure
sr: Лош чаробни број за структуру блока_шифровања_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENCRYPT_BLOCK
en: Bad magic number for krb5_enc_data structure
sr: Лош чаробни број за структуру шифрованих_података_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_DATA
en: Bad magic number for krb5_cryptosystem_entry structure
sr: Лош чаробни број за структуру уноса_шифро_система_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRYPTOSYSTEM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_cs_table_entry structure
sr: Лош чаробни број за структуру уноса_табеле_шифро_система_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CS_TABLE_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_checksum_entry structure
sr: Лош чаробни број за структуру уноса_провере_суме_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_authdata structure
sr: Лош чаробни број за структуру пријавних_података_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHDATA
en: Bad magic number for krb5_transited structure
sr: Лош чаробни број за структуру премештеног_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TRANSITED
en: Bad magic number for krb5_enc_tkt_part structure
sr: Лош чаробни број за структуру шифрованог_састојка_купона_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_TKT_PART
en: Bad magic number for krb5_ticket structure
sr: Лош чаробни број за структуру купона_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TICKET
en: Bad magic number for krb5_authenticator structure
sr: Лош чаробни број за структуру пријавника_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHENTICATOR
en: Bad magic number for krb5_tkt_authent structure
sr: Лош чаробни број за структуру пријављивања_купона_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TKT_AUTHENT
en: Bad magic number for krb5_creds structure
sr: Лош чаробни број за структуру пуномоћја_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CREDS
en: Bad magic number for krb5_last_req_entry structure
sr: Лош чаробни број за структуру уноса_последњег_захтева_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_LAST_REQ_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_pa_data structure
sr: Лош чаробни број за структуру података_пред-пријављивања_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PA_DATA
en: Bad magic number for krb5_kdc_req structure
sr: Лош чаробни број за структуру кдц_захтева_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REQ
en: Bad magic number for krb5_enc_kdc_rep_part structure
sr: Лош чаробни број за структуру састојка_одговора_шифрованог_кдц_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_KDC_REP_PART
en: Bad magic number for krb5_kdc_rep structure
sr: Лош чаробни број за структуру кдц_одговора_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REP
en: Bad magic number for krb5_error structure
sr: Лош чаробни број за структуру грешке_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ERROR
en: Bad magic number for krb5_ap_req structure
sr: Лош чаробни број за структуру ап_захтева_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REQ
en: Bad magic number for krb5_ap_rep structure
sr: Лош чаробни број за структуру ап_одговора_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP
en: Bad magic number for krb5_ap_rep_enc_part structure
sr: Лош чаробни број за структуру састојка_шифрованог_ап_одговора_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_response structure
sr: Лош чаробни број за структуру одговора_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_safe structure
sr: Лош чаробни број за структуру безбедног_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAFE
en: Bad magic number for krb5_priv structure
sr: Лош чаробни број за структуру личног_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV
en: Bad magic number for krb5_priv_enc_part structure
sr: Лош чаробни број за структуру састојка_шифрованог_личног_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_cred structure
sr: Лош чаробни број за структуру пуномоћја_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED
en: Bad magic number for krb5_cred_info structure
sr: Лош чаробни број за структуру обавештења_пуномоћја_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_INFO
en: Bad magic number for krb5_cred_enc_part structure
sr: Лош чаробни број за структуру састојка_шифрованог_пуномоћја_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_pwd_data structure
sr: Лош чаробни број за структуру података_лозинке_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PWD_DATA
en: Bad magic number for krb5_address structure
sr: Лош чаробни број за структуру адресе_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ADDRESS
en: Bad magic number for krb5_keytab_entry structure
sr: Лош чаробни број за структуру уноса_табеле_кључа_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_context structure
sr: Лош чаробни број за структуру садржаја_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_os_context structure
sr: Лош чаробни број за структуру садржаја_ос-а_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_OS_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_alt_method structure
sr: Лош чаробни број за структуру начина_измене_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ALT_METHOD
en: Bad magic number for krb5_etype_info_entry structure
sr: Лош чаробни број за структуру уноса_обавештења_ел.-врсте_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ETYPE_INFO_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_db_context structure
sr: Лош чаробни број за структуру садржаја_базе_података_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DB_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_auth_context structure
sr: Лош чаробни број за структуру садржаја_пријављивања_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTH_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_keytab structure
sr: Лош чаробни број за структуру табеле_кључа_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB
en: Bad magic number for krb5_rcache structure
sr: Лош чаробни број за структуру р-оставе_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RCACHE
en: Bad magic number for krb5_ccache structure
sr: Лош чаробни број за структуру ц-оставе_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CCACHE
en: Bad magic number for krb5_preauth_ops
sr: Лош чаробни број за опс_пред-пријављивања_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREAUTH_OPS
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge
sr: Лош чаробни број за изазов_сам-а_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge_2
sr: Лош чаробни број за изазов_2_сам-а_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE_2
en: Bad magic number for krb5_sam_key
sr: Лош чаробни број за кључ_сам-а_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_KEY kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC
en: Bad magic number for krb5_enc_sam_response_enc
sr: Лош чаробни број за шифровани_одговор_сам-а_шифровања_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC_2
en: Bad magic number for krb5_sam_response
sr: Лош чаробни број за одговор_сам-а_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_sam_response 2
sr: Лош чаробни број за одговор_сам-а_крб5 2

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE_2
en: Bad magic number for krb5_predicted_sam_response
sr: Лош чаробни број за предвиђени_одговор_сам-а_крб5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREDICTED_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for passwd_phrase_element
sr: Лош чаробни број за елемент_речи_лозинке

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PASSWD_PHRASE_ELEMENT
en: Bad magic number for GSSAPI OID
sr: Лош чаробни број за ГССАПИ ИУБ

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_GSS_OID
en: Bad magic number for GSSAPI QUEUE
sr: Лош чаробни број за ГССАПИ РЕД

note: Translators: First number is hours, second number is minutes
en: Your credentials expire in %.2d:%.2dh
sr: Ваша пуномоћства истичу за %.2d:%.2d

en: Your credentials expire in %d minute | Your credentials expire in %d minutes
sr[0]: Ваша пуномоћства истичу за %d минут
sr[1]: Ваша пуномоћства истичу за %d минута
sr[2]: Ваша пуномоћства истичу за %d минута
sr[3]: Ваша пуномоћства истичу за један минут

en: Your credentials have expired
sr: Ваша пуномоћства су истекла

en: Remove Credentials Cache
sr: Уклони оставу пуномоћства

en: You have valid Kerberos credentials.
sr: Имате исправна пуномоћства Кербероса.

en: You've refreshed your Kerberos credentials.
sr: Освежили сте ваша пуномоћства Кербероса.

en: Network credentials valid
sr: Пуномоћства мреже су исправна

en: Network credentials expiring
sr: Пуномоћства мреже истичу

en: Network credentials expired
sr: Пуномоћства мреже су истекла

en: Your Kerberos credentials have expired.
sr: Ваша пуномоћства Кербероса су истекла.

en: unknown error
sr: непозната грешка

en: Expired
sr: Истекло

en:  (No network connection)
sr:  (Нема мрежне везе)

en: Principal
sr: Главник

en: Start
sr: Почетак

en: End
sr: Крај

note: Translators: this is an abbreviation for forwardable
en: Fwd
sr: Прослед.

note: Translators: this is an abbreviation for proxiable
en: Proxy
sr: Посред.

note: Translators: this is an abbreviation for renewable
en: Renew
sr: Обновљ.

en: Error displaying service ticket information
sr: Грешка приказивања података купона услуге

en: Choose Certificate
sr: Изаберите уверење

en: _Open
sr: От_вори

en: X509 Certificates
sr: X.509 уверење

en: all files
sr: све датотеке

en: %s Error
sr: %s грешка

en: Couldn't acquire Kerberos ticket: '%s'
sr: Не могу да набавим купон Кербероса: „%s“

en: Please enter your Kerberos password:
sr: Унесите вашу лозинку Кербероса:

en: Please enter the password for '%s':
sr: Унесите лозинку за „%s“:

en: The password you entered is invalid
sr: Лозинка коју сте унели је неисправна

en: There was an error displaying help:
    %s
sr: Дошло је до грешке приказивања помоћи:
    %s

en: Kerberos Network Authentication Dialog
sr: Прозорче мрежног потврђивања идентитета Кербероса

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: kerberos;authentication;
sr: керберос;потврда идентитета;
