krb5-auth-dialog master - en to sr translation catalogue (358 entries)

en: Prefere_nces
sr: _Postavke

en: _About
sr: _O programu

en: _Help
sr: Po_moć

en: _Quit
sr: _Izađi

en: Remove Credentials _Cache
sr: Ukloni _ostavu punomoćstva

en: _List Tickets
sr: _Ispiši kupone

en: Service Tickets
sr: Kuponi usluge

en: Kerberos User
sr: Korisnik Kerberosa

en: The name of your Kerberos account. Leave blank to use your current username.
sr: Naziv vašeg naloga Kerberosa. Ostavite praznim da koristite vaše trenutno korisničko ime.

en: Kerberos principal:
sr: Glavnik Kerberosa:

en: Kerberos Ticket Options
sr: Mogućnosti kupona Kerberosa

en: Requested Kerberos tickets should be:
sr: Zahtevani kuponi Kerberosa treba da budu:

en: forwardable
sr: prosledljivi

en: If checked, request forwardable tickets
sr: Ako je izabrano, zahteva prosledljive kupone

en: renewable
sr: obnovljivi

en: If checked, request renewable tickets
sr: Ako je izabrano, zahteva obnovljive kupone

en: proxiable
sr: posredljivi

en: If checked, request proxiable tickets
sr: Ako je izabrano, zahteva posredljive kupone

en: Userid
sr: IB korisnika

en: Use Smartcard
sr: Koristi pametnu karticu

en: If checked, use a security token (Smartcard) to authenticate.
sr: Ako je izabrano, koristi bezbednosni modul (pametnu karticu) za potvrđivanje identiteta.

en: Certificate and private key used for authentication
sr: Uverenje i lični ključ korišćeni za potvrđivanje identiteta

en: _Browse...
sr: _Razgledaj...

en: X509 trust anchors
sr: Oslonci Iks509 poverenja

en: Certificate used to verify digital signatures.
sr: Uverenje korišćeno za proveru digitalnih potpisa.

en: Configure the use of certificates and smartcards for your Kerberos network authentication.
sr: Podesite korišćenje uverenja i pametnih kartica za vaše potvrđivanje identiteta Kerberos mreže.

en: Notifications
sr: Obaveštenja

note: Used in combination:
en: Warn
sr: Upozori

en: Send notification about ticket expiry that many minutes before it finally expires
sr: Šalje obaveštenje o isteku kupona onoliko minuta pre konačnog isteka

note: Used in combination:
en: minutes before ticket expiry
sr: minuta pre isteka kupona

en: Kerberos Authentication
sr: Potvrda identiteta Kerberosa

en: _Cancel
sr: Ot_kaži

en: _Renew Ticket
sr: _Obnovi kupon

note: Translators: files from dummy-strings.c are *all* possible errors returned from Kerberos (since Kerberos itself doesn't handle i18n). If in doubt please translate strings from files starting with ka- and krb5-auth- first since these are the ones the user will see in any case.
en: ASN.1 failed call to system time library
sr: ASN.1 neuspeli poziv vremenskoj biblioteci sistema

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_TIMEFORMAT
en: ASN.1 structure is missing a required field
sr: ASN.1 strukturi nedostaje zahtevano polje

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_FIELD
en: ASN.1 unexpected field number
sr: ASN.1 neočekivani broj polja

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISPLACED_FIELD
en: ASN.1 type numbers are inconsistent
sr: ASN.1 brojevi vrste su nepostojani

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_TYPE_MISMATCH
en: ASN.1 value too large
sr: ASN.1 vrednost je prevelika

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERFLOW
en: ASN.1 encoding ended unexpectedly
sr: ASN.1 šifrovanje je neočekivano završeno

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERRUN
en: ASN.1 identifier doesn't match expected value
sr: ASN.1 odrednik ne odgovara očekivanoj vrednosti

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_ID
en: ASN.1 length doesn't match expected value
sr: ASN.1 dužina ne odgovara očekivanoj vrednosti

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_LENGTH
en: ASN.1 badly-formatted encoding
sr: ASN.1 loše oblikovano šifrovanje

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_FORMAT
en: ASN.1 parse error
sr: ASN.1 greška obrade

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_PARSE_ERROR
en: ASN.1 bad return from gmtime
sr: ASN.1 loš povraćaj iz gm-vremena

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_GMTIME
en: ASN.1 non-constructed indefinite encoding
sr: ASN.1 ne-konstruisano neodređeno šifrovanje

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISMATCH_INDEF
en: ASN.1 missing expected EOC
sr: ASN.1 nedostaje očekivani EOC

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_EOC
en: No error
sr: Nema grešaka

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NONE
en: Client's entry in database has expired
sr: Unos klijenta u bazi podataka je istekao

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NAME_EXP
en: Server's entry in database has expired
sr: Unos servera u bazi podataka je istekao

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_EXP
en: Requested protocol version not supported
sr: Zahtevano izdanje protokola nije podržano

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BAD_PVNO
en: Client's key is encrypted in an old master key
sr: Ključ klijenta je šifrovan u starom glavnom ključu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_OLD_MAST_KVNO
en: Server's key is encrypted in an old master key
sr: Ključ servera je šifrovan u starom glavnom ključu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_OLD_MAST_KVNO
en: Client not found in Kerberos database
sr: Klijent nije pronađen u bazi podataka Kerberosa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Server not found in Kerberos database
sr: Server nije pronađen u bazi podataka Kerberosa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Principal has multiple entries in Kerberos database
sr: Glavnik ima nekoliko unosa u bazi podataka Kerberosa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PRINCIPAL_NOT_UNIQUE
en: Client or server has a null key
sr: Klijent ili server ima ništavan ključ

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NULL_KEY
en: Ticket is ineligible for postdating
sr: Kupon nije podesan za kasniju upotrebu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANNOT_POSTDATE
en: Requested effective lifetime is negative or too short
sr: Zatraženo stvarno vreme trajanja je negativno ili prekratko

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NEVER_VALID
en: KDC policy rejects request
sr: KDC politika odbacuje zahtev

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_POLICY
en: KDC can't fulfill requested option
sr: KDC ne može da izvrši zahtevanu mogućnost

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BADOPTION
en: KDC has no support for encryption type
sr: KDC ne poseduje podršku za vrstu šifrovanja

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_ETYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for checksum type
sr: KDC ne poseduje podršku za vrstu provera sume

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SUMTYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for padata type
sr: KDC ne poseduje podršku za vrstu paralelnih podataka

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PADATA_TYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for transited type
sr: KDC ne poseduje podršku za vrstu prenešenih

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TRTYPE_NOSUPP
en: Clients credentials have been revoked
sr: Punomoćstva klijenata su opozvana

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_REVOKED
en: Credentials for server have been revoked
sr: Punomoćstva za server su opozvana

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_REVOKED
en: TGT has been revoked
sr: TGT je opozvan

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TGT_REVOKED
en: Client not yet valid - try again later
sr: Klijent još uvek nije ispravan — pokušajte kasnije

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOTYET
en: Server not yet valid - try again later
sr: Server još uvek nije ispravan — pokušajte kasnije

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_NOTYET
en: Password has expired
sr: Lozinka je istekla

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KEY_EXP
en: Preauthentication failed
sr: Nije uspelo ranije potvrđivanje identiteta

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_FAILED
en: Additional pre-authentication required
sr: Potrebna je dodatna ranija provera identiteta

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_REQUIRED
en: Requested server and ticket don't match
sr: Zahtevani server i kupon se ne podudaraju

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVER_NOMATCH
en: A service is not available that is required to process the request
sr: Nije dostupna usluga koja je zatražena za obradu zahteva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SVC_UNAVAILABLE
en: Decrypt integrity check failed
sr: Nije uspela provera celovitosti dešifrovanja

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BAD_INTEGRITY
en: Ticket expired
sr: Kupon je istekao

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_EXPIRED
en: Ticket not yet valid
sr: Kupon još nije ispravan

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_NYV
en: Request is a replay
sr: Zahtev je odgovor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_REPEAT
en: The ticket isn't for us
sr: Tiket nije za nas

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOT_US
en: Ticket/authenticator don't match
sr: Kupon i potvrđivač identiteta se ne poklapaju

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADMATCH
en: Clock skew too great
sr: Sat se nagnuo ka većem

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_SKEW
en: Incorrect net address
sr: Netačna adresa mreže

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADADDR
en: Protocol version mismatch
sr: Izdanje protokola ne odgovara

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADVERSION
en: Invalid message type
sr: Neispravna vrsta poruke

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MSG_TYPE
en: Message stream modified
sr: Izmenjen je tok poruke

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MODIFIED
en: Message out of order
sr: Poruka je van poretka

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADORDER
en: Illegal cross-realm ticket
sr: Neispravan kupon unakrsnog područja

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_ILL_CR_TKT
en: Key version is not available
sr: Izdanje ključa nije dostupno

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADKEYVER
en: Service key not available
sr: Ključ usluge nije dostupan

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOKEY krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_LOCALNAME
en: Mutual authentication failed
sr: Međusobno potvrđivanje identiteta nije uspelo

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MUT_FAIL
en: Incorrect message direction
sr: Netačan smer poruke

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADDIRECTION
en: Alternative authentication method required
sr: Potreban je rezervni način potvrđivanja identiteta

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_METHOD
en: Incorrect sequence number in message
sr: Netačan broj niza u poruci

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADSEQ
en: Inappropriate type of checksum in message
sr: Neodgovarajuća vrsta provere sume u poruci

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_INAPP_CKSUM
en: Policy rejects transited path
sr: Politika odbija prenešenu putanju

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_PATH_NOT_ACCEPTED
en: Response too big for UDP, retry with TCP
sr: Odgovor je prevelik za UDP, probajte sa TCP

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_RESPONSE_TOO_BIG
en: Generic error (see e-text)
sr: Opšta greška (pogledajte el. tekst)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_GENERIC
en: Field is too long for this implementation
sr: Polje je predugo za ovu primenu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_FIELD_TOOLONG
en: Client not trusted
sr: Klijent nije od poverenja

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOT_TRUSTED
en: KDC not trusted
sr: KDC nije od poverenja

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NOT_TRUSTED
en: Invalid signature
sr: Neispravan potpis

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_SIG
en: Key parameters not accepted
sr: Parametri ključa nisu prihvaćeni

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DH_KEY_PARAMETERS_NOT_ACCEPTED
en: Certificate mismatch
sr: Uverenje ne odgovara

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CERTIFICATE_MISMATCH
en: Can't verify certificate
sr: Ne mogu da proverim uverenje

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANT_VERIFY_CERTIFICATE
en: Invalid certificate
sr: Neispravno uverenje

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_CERTIFICATE
en: Revoked certificate
sr: Opozvano uverenje

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOKED_CERTIFICATE
en: Revocation status unknown
sr: Stanje opoziva nije poznato

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNKNOWN
en: Revocation status unavailable
sr: Stanje opoziva nije dostupno

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNAVAILABLE
en: Client name mismatch
sr: Naziv klijenta ne odgovara

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NAME_MISMATCH
en: KDC name mismatch
sr: Naziv KDC-a ne odgovara

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NAME_MISMATCH
en: Inconsistent key purpose
sr: Nedosledna svrha ključa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INCONSISTENT_KEY_PURPOSE
en: Digest in certificate not accepted
sr: Odabir u uverenju nije prihvaćen

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_CERT_NOT_ACCEPTED
en: Checksum must be included
sr: Suma provere mora biti uključena

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PA_CHECKSUM_MUST_BE_INCLUDED
en: Digest in signed-data not accepted
sr: Odabir u potpisanim podacima nije prihvaćen

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_SIGNED_DATA_NOT_ACCEPTED
en: Public key encryption not supported
sr: Šifrovanje javnog ključa nije podržano

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_RCSID
en: Invalid flag for file lock mode
sr: Neispravna opcija za režim zaključavanja datoteke

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADLOCKFLAG
en: Cannot read password
sr: Ne mogu da pročitam lozinku

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_CANTREADPWD
en: Password mismatch
sr: Lozinka ne odgovara

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADPWDMATCH
en: Password read interrupted
sr: Čitanje lozinke je prekinuto

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_PWDINTR
en: Illegal character in component name
sr: Neispravan znak u nazivu sastojka

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_ILLCHAR
en: Malformed representation of principal
sr: Loše predstavljanje glavnika

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_MALFORMED
en: Can't open/find Kerberos configuration file
sr: Ne mogu da otvorim/nađem datoteku podešavanja Kerberosa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_CANTOPEN
en: Improper format of Kerberos configuration file
sr: Neodgovarajući zapis datoteke podešavanja Kerberosa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_BADFORMAT
en: Insufficient space to return complete information
sr: Nedovoljno prostora za ispisivanje potpunog obaveštenja

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NOTENUFSPACE
en: Invalid message type specified for encoding
sr: Navedena je neispravna vrsta poruke za šifrovanje

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BADMSGTYPE
en: Credential cache name malformed
sr: Naziv ostave punomoćstva je loše zapisan

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_BADNAME
en: Unknown credential cache type
sr: Nepoznata vrsta ostave punomoćstva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_UNKNOWN_TYPE
en: Matching credential not found
sr: Nisam pronašao odgovarajuće punomoćstvo

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOTFOUND
en: End of credential cache reached
sr: Dostignut je kraj ostave punomoćstva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_END
en: Request did not supply a ticket
sr: Zahtev ne dostavlja kupon

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_SUPPLIED
en: Wrong principal in request
sr: Pogrešan glavnik u zahtevu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_WRONG_PRINC
en: Ticket has invalid flag set
sr: Pogrešno je podešena opcija na kuponu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_INVALID
en: Requested principal and ticket don't match
sr: Zahtevani glavnik i kupon se ne podudaraju

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PRINC_NOMATCH
en: KDC reply did not match expectations
sr: Odgovor KDC-a ne odgovara očekivanjima

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_MODIFIED
en: Clock skew too great in KDC reply
sr: Sat se nagnuo ka većem u odgovoru KDC-a

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_SKEW
en: Client/server realm mismatch in initial ticket request
sr: Područje klijenta/servera se ne podudaraju u početnom zahtevu kupona

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_IN_TKT_REALM_MISMATCH
en: Program lacks support for encryption type
sr: Programu nedostaje podrška za vrstu šifrovanja

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ETYPE_NOSUPP
en: Program lacks support for key type
sr: Programu nedostaje podrška za vrstu ključa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_KEYTYPE_NOSUPP
en: Requested encryption type not used in message
sr: Zahtevana vrsta šifrovanja nije korišćena u poruci

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_WRONG_ETYPE
en: Program lacks support for checksum type
sr: Programu nedostaje podrška za vrstu sume provere

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_SUMTYPE_NOSUPP
en: Cannot find KDC for requested realm
sr: Ne mogu da pronađem KDC za zatraženo područje

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_UNKNOWN
en: Kerberos service unknown
sr: Nije poznata usluga Kerberosa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SERVICE_UNKNOWN
en: Cannot contact any KDC for requested realm
sr: Ne mogu da kontaktiram KDC za zatraženo područje

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDC_UNREACH
en: No local name found for principal name
sr: Nisam pronašao mesni naziv za naziv glavnika

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_MUTUAL_FAILED
en: Replay cache type is already registered
sr: Vrsta ostave odgovora je već zabeležena

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_EXISTS
en: No more memory to allocate (in replay cache code)
sr: Nema više memorije za dodeljivanje (u kodu ostave odgovora)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_MALLOC
en: Replay cache type is unknown
sr: Nije poznata vrsta ostave odgovora

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_NOTFOUND
en: Generic unknown RC error
sr: Opšta nepoznata RC greška

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_UNKNOWN
en: Message is a replay
sr: Poruka je odgovor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REPLAY
en: Replay I/O operation failed XXX
sr: U/I radnja odgovora nije uspela HHH

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO
en: Replay cache type does not support non-volatile storage
sr: Vrsta ostave odgovora ne podržava ne-promenljivo skladište

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_NOIO
en: Replay cache name parse/format error
sr: Greška obrade/zapisa naziva ostave odgovora

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_PARSE
en: End-of-file on replay cache I/O
sr: Kraj datoteke na U/I ostave odgovora

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_EOF
en: No more memory to allocate (in replay cache I/O code)
sr: Nema više memorije za dodeljivanje (u U/I kodu ostave odgovora)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_MALLOC
en: Permission denied in replay cache code
sr: Zabranjeno ovlašćenje u kodu ostave odgovora

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_PERM
en: I/O error in replay cache i/o code
sr: U/I greška u u/i kodu ostave odgovora

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_IO
en: Generic unknown RC/IO error
sr: Opšta nepoznata RC/UI greška

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_UNKNOWN
en: Insufficient system space to store replay information
sr: Nedovoljno prostora na sistemu za skladištenje podataka odgovora

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_SPACE
en: Can't open/find realm translation file
sr: Ne mogu da otvorim/pronađem datoteku prevoda područja

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_CANTOPEN
en: Improper format of realm translation file
sr: Nepodesan zapis datoteke prevoda područja

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_BADFORMAT
en: Can't open/find lname translation database
sr: Ne mogu da otvorim/pronađem bazu podataka prevoda l-naziva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_CANTOPEN
en: No translation available for requested principal
sr: Nema dostupnog prevoda za zatraženog glavnika

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_NOTRANS
en: Improper format of translation database entry
sr: Nepodesan zapis unosa baze podataka prevoda

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_BADFORMAT
en: Cryptosystem internal error
sr: Unutrašnja greška šifro-sistema

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CRYPTO_INTERNAL
en: Key table name malformed
sr: Loš naziv tabele ključa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_BADNAME
en: Unknown Key table type
sr: Nepoznata vrsta tabele ključa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_UNKNOWN_TYPE
en: Key table entry not found
sr: Nisam pronašao unos tabele ključa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOTFOUND
en: End of key table reached
sr: Dostignut je kraj tabele ključa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_END
en: Cannot write to specified key table
sr: Ne mogu da pišem u navedenu tabelu ključa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOWRITE
en: Error writing to key table
sr: Greška pisanja u tabelu ključa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_IOERR
en: Cannot find ticket for requested realm
sr: Ne mogu da pronađem kupon za zatraženo područje

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_IN_RLM
en: DES key has bad parity
sr: DES ključ ima lošu parnost

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_BAD_KEYPAR
en: DES key is a weak key
sr: DES ključ je slab ključ

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_WEAK_KEY
en: Bad encryption type
sr: Loša vrsta šifrovanja

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_ENCTYPE
en: Key size is incompatible with encryption type
sr: Veličina ključa je nesaglasna sa vrstom šifrovanja

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_KEYSIZE
en: Message size is incompatible with encryption type
sr: Veličina poruke je nesaglasna sa vrstom šifrovanja

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_MSIZE
en: Credentials cache type is already registered.
sr: Vrsta ostave punomoćstva je već zabeležena.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_TYPE_EXISTS
en: Key table type is already registered.
sr: Vrsta tabele ključa je već zabeležena.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_TYPE_EXISTS
en: Credentials cache I/O operation failed XXX
sr: U/I radnja ostave punomoćstva nije uspela HHH

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_IO
en: Credentials cache permissions incorrect
sr: Nisu ispravna ovlašćenja ostave punomoćstva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_PERM
en: No credentials cache found
sr: Nisam pronašao ostavu punomoćstva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_NOFILE
en: Internal credentials cache error
sr: Unutrašnja greška ostave punomoćstva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_INTERNAL
en: Error writing to credentials cache
sr: Greška pisanja u ostavu punomoćstva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_WRITE
en: No more memory to allocate (in credentials cache code)
sr: Nema više memorije za dodeljivanje (u kodu ostave punomoćstva)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOMEM
en: Bad format in credentials cache
sr: Loš zapis u ostavi punomoćstva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_FORMAT
en: No credentials found with supported encryption types
sr: Nisam pronašao punomoćstva sa podržanom vrstom šifrovanja

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOT_KTYPE
en: Invalid KDC option combination (library internal error)
sr: Neispravna kombinacija mogućnosti KDC-a (unutrašnja greška biblioteke)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_INVALID_FLAGS
en: Request missing second ticket
sr: Zahtevu nedostaje drugi kupon

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_2ND_TKT
en: No credentials supplied to library routine
sr: Nisu dostavljena punomoćstva u postupku biblioteke

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOCREDS_SUPPLIED
en: Bad sendauth version was sent
sr: Poslato je loše izdanje slanja prijave

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAUTHVERS
en: Bad application version was sent (via sendauth)
sr: Poslato je loše izdanje programa (putem slanja prijave)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAPPLVERS
en: Bad response (during sendauth exchange)
sr: Loš odgovor (za vreme razmene slanja prijave)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADRESPONSE
en: Server rejected authentication (during sendauth exchange)
sr: Server je odbio potvrđivanje identiteta (za vreme razmene slanja prijave)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_REJECTED
en: Unsupported preauthentication type
sr: Nepodržana vrsta pred-potvrđivanja identiteta

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_BAD_TYPE
en: Required preauthentication key not supplied
sr: Nije dostavljen zatražen ključ pred-potvrđivanja identiteta

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_NO_KEY
en: Generic preauthentication failure
sr: Opšti neuspeh pred-potvrđivanja identiteta

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_FAILED
en: Unsupported replay cache format version number
sr: Nepodržan zapis broja izdanja ostave odgovora

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RCACHE_BADVNO
en: Unsupported credentials cache format version number
sr: Nepodržan zapis broja izdanja ostave punomoćstva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CCACHE_BADVNO
en: Unsupported key table format version number
sr: Nepodržan zapis broja izdanja tabele ključa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KEYTAB_BADVNO
en: Program lacks support for address type
sr: Programu nedostaje podrška za vrstu adrese

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ATYPE_NOSUPP
en: Message replay detection requires rcache parameter
sr: Otkrivanje odgovora poruke zahteva parametar r-ostave

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REQUIRED
en: Hostname cannot be canonicalized
sr: Naziv domaćina ne može biti standardizovan

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_HOSTNAME
en: Cannot determine realm for host
sr: Ne mogu da odredim područje za domaćina

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_HOST_REALM_UNKNOWN
en: Conversion to service principal undefined for name type
sr: Pretvaranje u glavnika usluge nije određeno za vrstu naziva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SNAME_UNSUPP_NAMETYPE
en: Initial Ticket response appears to be Version 4 error
sr: Početni odgovor kupona izgleda da je greška izdanja 4

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_V4_REPLY
en: Cannot resolve network address for KDC in requested realm
sr: Ne mog da rešim adresu mreže za KDC u zatraženom području

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_CANT_RESOLVE
en: Requesting ticket can't get forwardable tickets
sr: Zahtevanje kupona ne može da dobavi prosledljive kupone

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TKT_NOT_FORWARDABLE
en: Bad principal name while trying to forward credentials
sr: Loš naziv glavnika dok sam pokušavao da prosledim punomoćstva

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FWD_BAD_PRINCIPAL
en: Looping detected inside krb5_get_in_tkt
sr: Petlja je otkrivena unutar krb5_dobavi_u_tkt

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_GET_IN_TKT_LOOP
en: Configuration file does not specify default realm
sr: Datoteka podešavanja ne navodi osnovno područje

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NODEFREALM
en: Bad SAM flags in obtain_sam_padata
sr: Loša SAM opcija u „dobij_sam_paralelne_podatke“

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_UNSUPPORTED
en: Invalid encryption type in SAM challenge
sr: Neispravna vrsta šifrovanja u SAM izazovu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_INVALID_ETYPE
en: Missing checksum in SAM challenge
sr: Nedostaje suma provere u SAM izazovu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_NO_CHECKSUM
en: Bad checksum in SAM challenge
sr: Loša suma provere u SAM izazovu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_BAD_CHECKSUM
en: Keytab name too long
sr: Naziv tabele ključa je predug

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NAME_TOOLONG
en: Key version number for principal in key table is incorrect
sr: Broj izdanja ključa za glavnika u tabeli ključa nije tačan

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_KVNONOTFOUND
en: This application has expired
sr: Ovaj program je istekao

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_APPL_EXPIRED
en: This Krb5 library has expired
sr: Ova Krb5 biblioteka je istekla

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIB_EXPIRED
en: New password cannot be zero length
sr: Nova lozinka ne može biti nulte dužine

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_PWDNULL
en: Password change failed
sr: Promena lozinke nije uspela

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_FAIL
en: Bad format in keytab
sr: Loš zapis u tabeli ključa

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_FORMAT
en: Encryption type not permitted
sr: Vrsta šifrovanja nije dozvoljena

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOPERM_ETYPE
en: No supported encryption types (config file error?)
sr: Nema podržanih vrsta šifrovanja (greška datoteke podešavanja?)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_ETYPE_NOSUPP
en: Program called an obsolete, deleted function
sr: Program je pozvao zastarelu, obrisanu funkciju

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_OBSOLETE_FN
en: unknown getaddrinfo failure
sr: nepoznat neuspeh dobavljanja podataka adrese

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_FAIL
en: no data available for host/domain name
sr: nema dostupnih podataka za naziv domaćina/domena

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NODATA
en: host/domain name not found
sr: nisam pronašao naziv domaćina/domena

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NONAME
en: service name unknown
sr: nepoznat naziv usluge

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_SERVICE
en: Cannot determine realm for numeric host address
sr: Ne mogu da odredim područje za brojevnu adresu domaćina

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NUMERIC_REALM
en: Invalid key generation parameters from KDC
sr: Neispravni parametri stvaranja ključa iz KDC-a

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_S2K_PARAMS
en: service not available
sr: usluga nije dostupna

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NO_SERVICE
en: Ccache function not supported: read-only ccache type
sr: Funkcija c-ostave nije podržana: vrsta c-ostave samo za čitanje

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_READONLY
en: Ccache function not supported: not implemented
sr: Funkcija c-ostave nije podržana: nije primenjena

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOSUPP
en: Invalid format of Kerberos lifetime or clock skew string
sr: Neispravan zapis životnog veka Kerberosa ili niska naginjanja sata

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_DELTAT_BADFORMAT
en: Supplied data not handled by this plugin
sr: Ovaj priključak ne rukuje priloženim podacima

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_NO_HANDLE
en: Plugin does not support the operaton
sr: Priključak ne podržava radnju

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_OP_NOTSUPP
en: Kerberos V5 magic number table
sr: Tabela čarobnog broja Kerberosa v5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_NONE
en: Bad magic number for krb5_principal structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu glavnika_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRINCIPAL
en: Bad magic number for krb5_data structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu podataka_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DATA
en: Bad magic number for krb5_keyblock structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu bloka_ključa_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYBLOCK
en: Bad magic number for krb5_checksum structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu provere_sume_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM
en: Bad magic number for krb5_encrypt_block structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu bloka_šifrovanja_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENCRYPT_BLOCK
en: Bad magic number for krb5_enc_data structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu šifrovanih_podataka_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_DATA
en: Bad magic number for krb5_cryptosystem_entry structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu unosa_šifro_sistema_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRYPTOSYSTEM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_cs_table_entry structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu unosa_tabele_šifro_sistema_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CS_TABLE_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_checksum_entry structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu unosa_provere_sume_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_authdata structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu prijavnih_podataka_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHDATA
en: Bad magic number for krb5_transited structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu premeštenog_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TRANSITED
en: Bad magic number for krb5_enc_tkt_part structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu šifrovanog_sastojka_kupona_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_TKT_PART
en: Bad magic number for krb5_ticket structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu kupona_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TICKET
en: Bad magic number for krb5_authenticator structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu prijavnika_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHENTICATOR
en: Bad magic number for krb5_tkt_authent structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu prijavljivanja_kupona_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TKT_AUTHENT
en: Bad magic number for krb5_creds structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu punomoćja_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CREDS
en: Bad magic number for krb5_last_req_entry structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu unosa_poslednjeg_zahteva_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_LAST_REQ_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_pa_data structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu podataka_pred-prijavljivanja_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PA_DATA
en: Bad magic number for krb5_kdc_req structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu kdc_zahteva_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REQ
en: Bad magic number for krb5_enc_kdc_rep_part structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu sastojka_odgovora_šifrovanog_kdc_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_KDC_REP_PART
en: Bad magic number for krb5_kdc_rep structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu kdc_odgovora_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REP
en: Bad magic number for krb5_error structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu greške_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ERROR
en: Bad magic number for krb5_ap_req structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu ap_zahteva_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REQ
en: Bad magic number for krb5_ap_rep structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu ap_odgovora_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP
en: Bad magic number for krb5_ap_rep_enc_part structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu sastojka_šifrovanog_ap_odgovora_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_response structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu odgovora_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_safe structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu bezbednog_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAFE
en: Bad magic number for krb5_priv structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu ličnog_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV
en: Bad magic number for krb5_priv_enc_part structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu sastojka_šifrovanog_ličnog_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_cred structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu punomoćja_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED
en: Bad magic number for krb5_cred_info structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu obaveštenja_punomoćja_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_INFO
en: Bad magic number for krb5_cred_enc_part structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu sastojka_šifrovanog_punomoćja_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_pwd_data structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu podataka_lozinke_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PWD_DATA
en: Bad magic number for krb5_address structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu adrese_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ADDRESS
en: Bad magic number for krb5_keytab_entry structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu unosa_tabele_ključa_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_context structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu sadržaja_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_os_context structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu sadržaja_os-a_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_OS_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_alt_method structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu načina_izmene_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ALT_METHOD
en: Bad magic number for krb5_etype_info_entry structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu unosa_obaveštenja_el.-vrste_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ETYPE_INFO_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_db_context structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu sadržaja_baze_podataka_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DB_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_auth_context structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu sadržaja_prijavljivanja_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTH_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_keytab structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu tabele_ključa_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB
en: Bad magic number for krb5_rcache structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu r-ostave_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RCACHE
en: Bad magic number for krb5_ccache structure
sr: Loš čarobni broj za strukturu c-ostave_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CCACHE
en: Bad magic number for krb5_preauth_ops
sr: Loš čarobni broj za ops_pred-prijavljivanja_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREAUTH_OPS
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge
sr: Loš čarobni broj za izazov_sam-a_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge_2
sr: Loš čarobni broj za izazov_2_sam-a_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE_2
en: Bad magic number for krb5_sam_key
sr: Loš čarobni broj za ključ_sam-a_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_KEY kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC
en: Bad magic number for krb5_enc_sam_response_enc
sr: Loš čarobni broj za šifrovani_odgovor_sam-a_šifrovanja_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC_2
en: Bad magic number for krb5_sam_response
sr: Loš čarobni broj za odgovor_sam-a_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_sam_response 2
sr: Loš čarobni broj za odgovor_sam-a_krb5 2

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE_2
en: Bad magic number for krb5_predicted_sam_response
sr: Loš čarobni broj za predviđeni_odgovor_sam-a_krb5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREDICTED_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for passwd_phrase_element
sr: Loš čarobni broj za element_reči_lozinke

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PASSWD_PHRASE_ELEMENT
en: Bad magic number for GSSAPI OID
sr: Loš čarobni broj za GSSAPI IUB

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_GSS_OID
en: Bad magic number for GSSAPI QUEUE
sr: Loš čarobni broj za GSSAPI RED

en: Your credentials expire in %.2d:%.2dh
sr: Vaša punomoćstva ističu za %.2d:%.2d

en: Your credentials expire in %d minute | Your credentials expire in %d minutes
sr[0]: Vaša punomoćstva ističu za %d minut
sr[1]: Vaša punomoćstva ističu za %d minuta
sr[2]: Vaša punomoćstva ističu za %d minuta
sr[3]: Vaša punomoćstva ističu za jedan minut

en: Your credentials have expired
sr: Vaša punomoćstva su istekla

en: List Tickets
sr: Ispiši kupone

en: Get Ticket
sr: Dobavi kupon

en: Don't show me this again
sr: Ne prikazuj mi više ovo

en: Remove Credentials Cache
sr: Ukloni ostavu punomoćstva

en: You have valid Kerberos credentials.
sr: Imate ispravna punomoćstva Kerberosa.

en: You've refreshed your Kerberos credentials.
sr: Osvežili ste vaša punomoćstva Kerberosa.

en: Network credentials valid
sr: Punomoćstva mreže su ispravna

en: Network credentials expiring
sr: Punomoćstva mreže ističu

en: Network credentials expired
sr: Punomoćstva mreže su istekla

en: Your Kerberos credentials have expired.
sr: Vaša punomoćstva Kerberosa su istekla.

en: unknown error
sr: nepoznata greška

en: Your ticket cache is currently empty
sr: Ostava vašeg kupona je trenutno prazna

en: Expired
sr: Isteklo

en:  (No network connection)
sr:  (Nema mrežne veze)

en: Principal
sr: Glavnik

en: Start Time
sr: Vreme početka

en: End Time
sr: Vreme završetka

note: Translators: this is an abbreviation for forwardable
en: Fwd
sr: Prosled.

note: Translators: this is an abbreviation for proxiable
en: Proxy
sr: Posred.

note: Translators: this is an abbreviation for renewable
en: Renew
sr: Obnov.

en: Error displaying service ticket information
sr: Greška prikazivanja podataka kupona usluge

en: Choose Certificate
sr: Izaberite uverenje

en: _Open
sr: Ot_vori

en: X509 Certificates
sr: X.509 uverenje

en: all files
sr: sve datoteke

en: %s Error
sr: %s greška

en: Couldn't acquire Kerberos ticket: '%s'
sr: Ne mogu da nabavim kupon Kerberosa: „%s“

en: Please enter your Kerberos password:
sr: Unesite vašu lozinku Kerberosa:

en: Please enter the password for '%s':
sr: Unesite lozinku za „%s“:

en: The password you entered is invalid
sr: Lozinka koju ste uneli je neispravna

en: There was an error displaying help:
    %s
sr: Došlo je do greške prikazivanja pomoći:
    %s

en: Kerberos Authentication Dialog
sr: Prozorče potvrđivanja identiteta Kerberosa

en: Request, renew and view Kerberos tickets
sr: Zahtevajte, obnovite i pregledajte kupone Kerberosa

en: Kerberos Authentication allows you to list your current Kerberos tickets, and to request a new ticket (authenticate to the Kerberos Server). It also notifies you when your Kerberos credentials are about to expire and renews your ticket automatically if possible.
sr: Potvrđivanje identiteta Kerberosa vam dozvoljava da pregledate vaše trenutne kupone Kerberosa, i da zatražite novi kupon (da potvrdite identitet na serveru Kerberosa). Takođe vas obaveštava kada ističu vaša punomoćstva Kerberosa i sam ih obnavlja ako je moguće.

en: This is useful if you need to authenticate to a Kerberos Server (KDC) after your login to the desktop (e.g. on a mobile device).
sr: Ovo je korisno ako treba da potvrdite identitet na serveru Kerberosa (KDC) nakon što se prijavite na radnu površ (tj. na prenosivom uređaju).

en: Kerberos authentication dialog
sr: Prozorče potvrđivanja identiteta Kerberosa

en: Kerberos Network Authentication Dialog
sr: Prozorče mrežnog potvrđivanja identiteta Kerberosa

en: kerberos;authentication;
sr: kerberos;potvrda identiteta;

en: Kerberos principal
sr: Glavnik Kerberosa

en: The Kerberos principal to acquire the ticket for
sr: Glavnik Kerberosa za koga nabaviti kupon

en: PKINIT identifier
sr: Odrednik PKINIT-a

en: The principal's public/private/certificate identifier when using PKINIT
sr: Glavnikov javni/lični/uverenja odrednik kada se koristi PKINIT

en: PKINIT trust anchors
sr: Oslonci PKINIT poverenja

en: PKINIT CA certificates
sr: CA uverenja PKINIT-a

en: Prompt minutes before expiry
sr: Postavlja upit pre isteka minuta

en: Start prompting/displaying notifications that many minutes before expiry
sr: Počinje da postavlja upit/prikazuje obaveštenja toliko minuta pre isteka

en: Forwardable ticket
sr: Prosledljiv kupon

en: Requested tickets should be forwardable
sr: Zahtevani kuponi treba da budu prosledljivi

en: Renewable ticket
sr: Obnovljiv kupon

en: Requested tickets should be renewable
sr: Zahtevani kuponi treba da budu obnovljivi

en: Proxiable ticket
sr: Posredljiv kupon

en: Requested tickets should be proxiable
sr: Zahtevani kuponi treba da budu posredljivi

en: Configuration tickets
sr: Kuponi podešavanja

en: Show configuration tickets
sr: Prikazuje kupone podešavanja

en: valid ticket notification
sr: obaveštenje ispravnog kupona

en: Notify user when ticket becomes valid
sr: Obaveštava korisnika kada kupon postane ispravan

en: ticket expiring notification
sr: obaveštenje isteka kupona

en: Notify user when ticket is about to expire
sr: Obaveštava korisnika kada će kupon da istekne

en: ticket expired notification
sr: obaveštenje isteklog kupona

en: Notify user when ticket has expired
sr: Obaveštava korisnika kada je kupon istekao

en: Enabled plugins
sr: Uključeni priključci

en: List of plugins that should be loaded and activated on startup.
sr: Spisak priključaka koji bi trebali da budu učitani i pokrenuti pri pokretanju.

en: Warning: running q-agent setuid on this system is dangerous
sr: Upozorenje: pokretanje „q-agent setuid“-a na ovom sistemu je opasno
