krb5-auth-gialog master - en to tr translation catalogue (353 entries)

en: Kerberos Authentication Dialog
tr: Kerberos Kimlik Doğrulama Penceresi

en: Request, renew and view Kerberos tickets
tr: Kerberos biletleri iste, yenile ve görüntüle

en: Kerberos Authentication allows you to list your current Kerberos tickets, and to request a new ticket (authenticate to the Kerberos Server). It also notifies you when your Kerberos credentials are about to expire and renews your ticket automatically if possible.
tr: Kerberos Kimlik Doğrulama var olan Kerberos biletlerinizi listelemenizi, ve yeni bir bilet istemenizi sağlar (Kerberos Sunucusundan kimlik doğrulama). Ayrıca Kerberos kimlik bilgilerinizin süresi dolmaya yaklaştığında sizi uyarır ve biletlerinizi eğer mümkünse otomatik olarak yeniler.

en: This is useful if you need to authenticate to a Kerberos Server (KDC) after your login to the desktop (e.g. on a mobile device).
tr: Masaüstüne girişinizden sonra (örneğin mobil agıtta) Kerberos Sunucusuna (KDC) kimlik doğrulama yapmanız gerekirse bu kullanışlıdır.

en: Kerberos authentication dialog
tr: Kerberos kimlik doğrulama penceresi

en: Kerberos principal
tr: Kerberos yetkilisi

en: The Kerberos principal to acquire the ticket for
tr: Bilet alınacak Kerberos yetkilisi

en: PKINIT identifier
tr: PKINIT tanımlayıcısı

en: The principal's public/private/certificate identifier when using PKINIT
tr: PKINIT kullanılırken yetkilinin genel/özel/sertifika tanımlayıcıları

en: PKINIT trust anchors
tr: PKINIT güven tutucular

en: PKINIT CA certificates
tr: PKINIT CA sertifikaları

en: Prompt minutes before expiry
tr: Süresi dolmadan önce dakikaları göster

en: Start prompting/displaying notifications that many minutes before expiry
tr: Süre dolmadan şu kadar dakika önce uyarıları çıkarmaya/göstermeye başla

en: Forwardable ticket
tr: Yönlendirilebilen bilet

en: Requested tickets should be forwardable
tr: İstenen biletler yönlendirilebilir olmalıdır

en: Renewable ticket
tr: Yenilenebilir bilet

en: Requested tickets should be renewable
tr: İstenen biletler yenilenebilir olmalıdır

en: Proxiable ticket
tr: Vekillenebilir bilet

en: Requested tickets should be proxiable
tr: İstenen biletler vekillenebilir olmalı

en: Configuration tickets
tr: Yapılandırma biletleri

en: Show configuration tickets
tr: Yapılandırma biletlerini göster

en: valid ticket notification
tr: geçerli bilet bildirimi

en: Notify user when ticket becomes valid
tr: Bileti geçerli olduğunda kullanıcıya bildir

en: ticket expiring notification
tr: bilet süresi sona erme bildirimi

en: Notify user when ticket is about to expire
tr: Bilet süresi dolmak üzereyken kullanıcıya bildir

en: ticket expired notification
tr: bilet süresi sona erdi bildirimi

en: Notify user when ticket has expired
tr: Bilet süresi sona erdiğinde kullanıcıya bildir

en: Enabled plugins
tr: Etkinleştirilmiş eklentiler

en: List of plugins that should be loaded and activated on startup.
tr: Başlangıçta etkinleştirilmesi ve yüklenmesi gereken eklenti listesi.

en: Prefere_nces
tr: Terci_hler

en: _About
tr: _Hakkında

en: _Help
tr: _Yardım

en: _Quit
tr: _Kapat

en: Service Tickets
tr: Servis Biletleri

en: Your ticket cache is currently empty
tr: Bilet ön belleğiniz şu anda boş

en: Get Ticket
tr: Bilet Al

en: Kerberos User
tr: Kerberos Kullanıcısı

en: The name of your Kerberos account. Leave blank to use your current username.
tr: Kerberos hesap adınız. Geçerli kullanıcı adınızı kullanmak istiyorsanız boş bırakın.

en: Kerberos principal:
tr: Kerberos yetkilisi:

en: Kerberos Ticket Options
tr: Kerberos Bilet Seçenekleri

en: Requested Kerberos tickets should be:
tr: İstenen Kerberos biletleri şu şekilde olmalıdır:

en: forwardable
tr: yönlendirilebilen

en: If checked, request forwardable tickets
tr: Eğer seçilirse, yönlendirilebilen bilet ister

en: renewable
tr: yenilenebilen

en: If checked, request renewable tickets
tr: Eğer seçilirse, yenilenebilir bilet ister

en: proxiable
tr: vekillendirilebilir

en: If checked, request proxiable tickets
tr: İşaretlenirse, vekillenebilir biletleri iste

en: Userid
tr: Kullanıcı Kimliği

en: Use Smartcard
tr: Akıllı Kart Kullan

en: If checked, use a security token (Smartcard) to authenticate.
tr: Eğer seçilirse, kimlik doğrulamak için bir güvenlik jetonu (Akıllı Kart) kullanın.

en: Certificate and private key used for authentication
tr: Kimlik doğrulama için kullanılan özel anahtar ve sertifika

en: _Browse...
tr: _Göz At...

en: X509 trust anchors
tr: X509 güven tutucular

en: Certificate used to verify digital signatures.
tr: Sertifika sayısal imzaları onaylamak için kullanılırdı.

en: Configure the use of certificates and smartcards for your Kerberos network authentication.
tr: Kerberos ağ kimlik doğrulamanız için sertifika ve akıllı kartların kullanımını yapılandır.

en: Notifications
tr: Bildirimler

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: Warn
tr: Uyar

en: Send notification about ticket expiry that many minutes before it finally expires
tr: Bilet süresi dolmadan önce bilet bitiş süresi ile ilgili bildirim gönder

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: minutes before ticket expiry
tr: bilet süresi dolmadan önceki dakikalar

en: Kerberos Authentication
tr: Kerberos Kimlik Doğrulama

en: _Cancel
tr: _İptal Et

en: _Renew Ticket
tr: Bilet _Yenile

note: Translators: files from dummy-strings.c are *all* possible errors returned from Kerberos (since Kerberos itself doesn't handle i18n). If in doubt please translate strings from files starting with ka- and krb5-auth- first since these are the ones the user will see in any case.
en: ASN.1 failed call to system time library
tr: ASN.1 sistem zamanı kitaplığa çağrıda başarısız oldu

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_TIMEFORMAT
en: ASN.1 structure is missing a required field
tr: ASN.1 yapısının gerekli bir alanı eksik

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_FIELD
en: ASN.1 unexpected field number
tr: ASN.1 beklenmeyen alan numarası

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISPLACED_FIELD
en: ASN.1 type numbers are inconsistent
tr: ASN.1 tür numaraları tutarsız

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_TYPE_MISMATCH
en: ASN.1 value too large
tr: ASN.1 değeri çok büyük

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERFLOW
en: ASN.1 encoding ended unexpectedly
tr: ASN.1 kodlama beklenmeyen bir şekilde sonlandı

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERRUN
en: ASN.1 identifier doesn't match expected value
tr: ASN.1 tanımlayıcısı ile beklenen değer uyuşmuyor

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_ID
en: ASN.1 length doesn't match expected value
tr: ASN.1 uzunluğu ile beklenen değer uyuşmuyor

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_LENGTH
en: ASN.1 badly-formatted encoding
tr: ASN.1 kötü biçimlendirilmiş kodlama

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_FORMAT
en: ASN.1 parse error
tr: ASN.1 ayrıştırma hatası

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_PARSE_ERROR
en: ASN.1 bad return from gmtime
tr: ASN.1 gmtime'dan hatalı dönüş

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_GMTIME
en: ASN.1 non-constructed indefinite encoding
tr: ASN.1 yapılandırılmamış belirsiz kodlama

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISMATCH_INDEF
en: ASN.1 missing expected EOC
tr: ASN.1'in beklenen EOC'u eksik

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_EOC
en: No error
tr: Hata yok

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NONE
en: Client's entry in database has expired
tr: Veritabanındaki istemci girdisinin süresi doldu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NAME_EXP
en: Server's entry in database has expired
tr: Veritabanındaki sunucu girdisinin süresi doldu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_EXP
en: Requested protocol version not supported
tr: İstenen iletişim kuralı sürümü desteklenmiyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BAD_PVNO
en: Client's key is encrypted in an old master key
tr: İstemcinin anahtarı eski bir ana anahtar ile şifrelenmiş

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_OLD_MAST_KVNO
en: Server's key is encrypted in an old master key
tr: Sunucunun anahtarı eski ana anahtarda şifrelenir

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_OLD_MAST_KVNO
en: Client not found in Kerberos database
tr: Kerberos veritabanında istemci bulunmaz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Server not found in Kerberos database
tr: Kerberos veritabanında sunucu bulunmaz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Principal has multiple entries in Kerberos database
tr: Yetkilinin Kerberos veri tabanında birden çok girdisi var

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PRINCIPAL_NOT_UNIQUE
en: Client or server has a null key
tr: İstemci ya da sunucu boş bir anahtara sahip

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NULL_KEY
en: Ticket is ineligible for postdating
tr: Bilet ileri tarih için uygun değildir

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANNOT_POSTDATE
en: Requested effective lifetime is negative or too short
tr: İstenen etkili ömür negatif ya da çok kısadır

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NEVER_VALID
en: KDC policy rejects request
tr: KDC kuralı isteği reddediyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_POLICY
en: KDC can't fulfill requested option
tr: KDC istenen seçeneği yerine getiremiyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BADOPTION
en: KDC has no support for encryption type
tr: KDC'nin şifreleme türü için desteği yok

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_ETYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for checksum type
tr: KDC'nin sağlama türü için desteği yok

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SUMTYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for padata type
tr: KDC'nin padata türü için desteği yok

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PADATA_TYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for transited type
tr: KDC'nin transit türü için desteği yok

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TRTYPE_NOSUPP
en: Clients credentials have been revoked
tr: İstemci kimlik bilgiler iptal edildi

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_REVOKED
en: Credentials for server have been revoked
tr: Sunucu için kimlik bilgileri iptal edildi

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_REVOKED
en: TGT has been revoked
tr: TGT iptal edildi

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TGT_REVOKED
en: Client not yet valid - try again later
tr: İstemci henüz geçerli değil - daha sonra yeniden deneyin

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOTYET
en: Server not yet valid - try again later
tr: Sunucu henüz geçerli değil - daha sonra yeniden deneyin

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_NOTYET
en: Password has expired
tr: Parola süresi dolmuş

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KEY_EXP
en: Preauthentication failed
tr: Ön kimlik doğrulama başarısız oldu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_FAILED
en: Additional pre-authentication required
tr: Ek ön kimlik doğrulama gerekli

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_REQUIRED
en: Requested server and ticket don't match
tr: İstenen sunucu ve bilet uyuşmuyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVER_NOMATCH
en: A service is not available that is required to process the request
tr: İsteği işlemek için gerekli olan servis kullanılabilir değil

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SVC_UNAVAILABLE
en: Decrypt integrity check failed
tr: Doğruluk denetimi şifresinin açılması başarısız oldu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BAD_INTEGRITY
en: Ticket expired
tr: Bilet süresi doldu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_EXPIRED
en: Ticket not yet valid
tr: Bilet henüz geçerli değil

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_NYV
en: Request is a replay
tr: İstek bir tekrar

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_REPEAT
en: The ticket isn't for us
tr: Bilet bizim için değil

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOT_US
en: Ticket/authenticator don't match
tr: Bilet/doğrulayıcı eşleşmez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADMATCH
en: Clock skew too great
tr: Saat sapması çok büyük

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_SKEW
en: Incorrect net address
tr: Yanlış net adresi

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADADDR
en: Protocol version mismatch
tr: İletişim kuralı sürümü uyumsuzluğu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADVERSION
en: Invalid message type
tr: Geçersiz ileti türü

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MSG_TYPE
en: Message stream modified
tr: İleti akışı değiştirildi

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MODIFIED
en: Message out of order
tr: Bozuk ileti

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADORDER
en: Illegal cross-realm ticket
tr: Yasak çapraz yetki alanı bileti

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_ILL_CR_TKT
en: Key version is not available
tr: Anahtar sürümü kullanılabilir değil

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADKEYVER
en: Service key not available
tr: Servis anahtarı kullanılabilir değil

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOKEY krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_LOCALNAME
en: Mutual authentication failed
tr: Karşılıklı kimlik doğrulama başarısız oldu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MUT_FAIL
en: Incorrect message direction
tr: Yanlış ileti yönü

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADDIRECTION
en: Alternative authentication method required
tr: Alternatif kimlik doğrulama yöntemi gerekli

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_METHOD
en: Incorrect sequence number in message
tr: İletide yanlış sıra numarası

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADSEQ
en: Inappropriate type of checksum in message
tr: İletide uygunsuz sağlama türü

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_INAPP_CKSUM
en: Policy rejects transited path
tr: Kural transit yolu reddeder

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_PATH_NOT_ACCEPTED
en: Response too big for UDP, retry with TCP
tr: UDP için çok büyük yanıt, TCP ile yeniden deneyin

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_RESPONSE_TOO_BIG
en: Generic error (see e-text)
tr: Genel hata (e-metne bakınız)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_GENERIC
en: Field is too long for this implementation
tr: Alan bu uygulama için çok uzun

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_FIELD_TOOLONG
en: Client not trusted
tr: Güvenilir olmayan istemci

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOT_TRUSTED
en: KDC not trusted
tr: KDC güvenilir değildir

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NOT_TRUSTED
en: Invalid signature
tr: Geçersiz imza

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_SIG
en: Key parameters not accepted
tr: Anahtar parametreleri kabul edilemez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DH_KEY_PARAMETERS_NOT_ACCEPTED
en: Certificate mismatch
tr: Sertifika uyuşmazlığı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CERTIFICATE_MISMATCH
en: Can't verify certificate
tr: Sertifika onaylanamıyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANT_VERIFY_CERTIFICATE
en: Invalid certificate
tr: Geçersiz sertifika

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_CERTIFICATE
en: Revoked certificate
tr: İptal edilen sertifika

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOKED_CERTIFICATE
en: Revocation status unknown
tr: Yürürlülükten kaldırma durumu bilinmiyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNKNOWN
en: Revocation status unavailable
tr: İptal etme durumu kullanılamaz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNAVAILABLE
en: Client name mismatch
tr: İstemci adı uyuşmazlığı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NAME_MISMATCH
en: KDC name mismatch
tr: KDC adı uyuşmazlığı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NAME_MISMATCH
en: Inconsistent key purpose
tr: Tutarsız tuş amacı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INCONSISTENT_KEY_PURPOSE
en: Digest in certificate not accepted
tr: Sertifikadaki özet kabul edilemez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_CERT_NOT_ACCEPTED
en: Checksum must be included
tr: Sağlama toplamı içerilmeli

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PA_CHECKSUM_MUST_BE_INCLUDED
en: Digest in signed-data not accepted
tr: İmzalı verideki derleme kabul edilmiyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_SIGNED_DATA_NOT_ACCEPTED
en: Public key encryption not supported
tr: Açık anahtar şifreleme desteklenmez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_RCSID
en: Invalid flag for file lock mode
tr: Dosya kilit kipi için geçersiz bayrak

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADLOCKFLAG
en: Cannot read password
tr: Parola okunamıyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_CANTREADPWD
en: Password mismatch
tr: Parola uyumsuzluğu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADPWDMATCH
en: Password read interrupted
tr: Parola okuma kesintiye uğradı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_PWDINTR
en: Illegal character in component name
tr: Bileşen adında yasadışı karakter

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_ILLCHAR
en: Malformed representation of principal
tr: Yetkilinin kusurlu temsili

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_MALFORMED
en: Can't open/find Kerberos configuration file
tr: Kerberos yapılandırma dosyası açılamıyor/bulunamıyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_CANTOPEN
en: Improper format of Kerberos configuration file
tr: Kerberos yapılandırma dosyası uygunsuz biçimli

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_BADFORMAT
en: Insufficient space to return complete information
tr: Bilgileri tam olarak dönmek için yetersiz alan

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NOTENUFSPACE
en: Invalid message type specified for encoding
tr: Kodlama için belirtilen geçersiz ileti türü

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BADMSGTYPE
en: Credential cache name malformed
tr: Kimlik bilgisi ön bellek adı bozulmuş

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_BADNAME
en: Unknown credential cache type
tr: Bilinmeyen kimlik bilgisi ön bellek türü

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_UNKNOWN_TYPE
en: Matching credential not found
tr: Eşleşen kimlik bilgisi bulunamadı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOTFOUND
en: End of credential cache reached
tr: Kimlik bilgileri ön belleğinin sonuna varıldı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_END
en: Request did not supply a ticket
tr: İstek bir bilet sağlamadı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_SUPPLIED
en: Wrong principal in request
tr: İstekte yanlış yetkili

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_WRONG_PRINC
en: Ticket has invalid flag set
tr: Bilet geçersiz bayrak kümesine sahip

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_INVALID
en: Requested principal and ticket don't match
tr: İstenilen yetkili ve bilet eşleşmiyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PRINC_NOMATCH
en: KDC reply did not match expectations
tr: KDC yanıtı beklenileni karşılamadı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_MODIFIED
en: Clock skew too great in KDC reply
tr: KDC yanıtındaki saat sapması çok büyük

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_SKEW
en: Client/server realm mismatch in initial ticket request
tr: Başlangıç bilet isteğinde istemci/sunucu realm uyumsuzluğu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_IN_TKT_REALM_MISMATCH
en: Program lacks support for encryption type
tr: Program şifreleme türü için destek içermiyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ETYPE_NOSUPP
en: Program lacks support for key type
tr: Program anahtar türü için destek içermiyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_KEYTYPE_NOSUPP
en: Requested encryption type not used in message
tr: İstenen şifreleme türü iletide kullanılmıyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_WRONG_ETYPE
en: Program lacks support for checksum type
tr: Program sağlama toplamı türü için destek içermiyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_SUMTYPE_NOSUPP
en: Cannot find KDC for requested realm
tr: İstenen realm için KDC bulunamıyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_UNKNOWN
en: Kerberos service unknown
tr: Bilinmeyen Kerberos servisi

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SERVICE_UNKNOWN
en: Cannot contact any KDC for requested realm
tr: İstenen realm için herhangi bir KDC ile iletişim kurulamıyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDC_UNREACH
en: No local name found for principal name
tr: Yetkili adı için yerel bir ad bulunamadı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_MUTUAL_FAILED
en: Replay cache type is already registered
tr: Tekrar ön bellek türü zaten kayıtlı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_EXISTS
en: No more memory to allocate (in replay cache code)
tr: Ayrılacak daha çok bellek yok (ön bellek kodu tekrarında)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_MALLOC
en: Replay cache type is unknown
tr: Tekrar ön bellek türü bilinmiyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_NOTFOUND
en: Generic unknown RC error
tr: Genel bilinmeyen RC hatası

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_UNKNOWN
en: Message is a replay
tr: İleti bir yanıt

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REPLAY
en: Replay I/O operation failed XXX
tr: Tekrar I/O işlemi başarısız oldu XXX

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO
en: Replay cache type does not support non-volatile storage
tr: Yeniden oynatma ön bellek türü geçici olmayan depolamayı desteklemiyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_NOIO
en: Replay cache name parse/format error
tr: Yeniden oynatma ön bellek adı ayrıştırma/biçimleme hatası

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_PARSE
en: End-of-file on replay cache I/O
tr: Yeniden oynatma ön belleği I/O'da dosya sonu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_EOF
en: No more memory to allocate (in replay cache I/O code)
tr: Ayrılacak daha çok bellek yok (I/O kod ön bellek tekrarında)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_MALLOC
en: Permission denied in replay cache code
tr: Yeniden oynatma ön belleği kodu içinde izin reddedildi

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_PERM
en: I/O error in replay cache i/o code
tr: Yeniden oynatma ön belleği i/o kodunda I/O hatası

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_IO
en: Generic unknown RC/IO error
tr: Genel bilinmeyen RC/IO hatası

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_UNKNOWN
en: Insufficient system space to store replay information
tr: Tekrar bilgilerini depolamak için yetersiz sistem alanı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_SPACE
en: Can't open/find realm translation file
tr: realm çeviri dosyası açılamıyor/bulunamıyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_CANTOPEN
en: Improper format of realm translation file
tr: Yanlış biçimde realm çeviri dosyası

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_BADFORMAT
en: Can't open/find lname translation database
tr: lname çeviri veritabanı açılamıyor/bulunamıyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_CANTOPEN
en: No translation available for requested principal
tr: İstenen yetkili için hiçbir çeviri uygun değil

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_NOTRANS
en: Improper format of translation database entry
tr: Çeviri veri tabanı girdisi uygunsuz biçimli

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_BADFORMAT
en: Cryptosystem internal error
tr: Şifreleme iç hata

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CRYPTO_INTERNAL
en: Key table name malformed
tr: Anahtar tablo adı hatalı biçimlendirilmiş

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_BADNAME
en: Unknown Key table type
tr: Bilinmeyen Anahtar tablo türü

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_UNKNOWN_TYPE
en: Key table entry not found
tr: Anahtar tablo girdisi bulunamaz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOTFOUND
en: End of key table reached
tr: Anahtar tablosunun sonuna varıldı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_END
en: Cannot write to specified key table
tr: Belirtilen anahtar tablosuna yazılamıyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOWRITE
en: Error writing to key table
tr: Anahtar tablosuna yazarken hata

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_IOERR
en: Cannot find ticket for requested realm
tr: İstenen realm için bilet bulunamıyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_IN_RLM
en: DES key has bad parity
tr: DES anahtarı kötü eşliğe sahip

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_BAD_KEYPAR
en: DES key is a weak key
tr: DES anahtarı zayıf bir anahtardır

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_WEAK_KEY
en: Bad encryption type
tr: Kötü şifreleme türü

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_ENCTYPE
en: Key size is incompatible with encryption type
tr: Anahtar boyutu şifreleme türü ile uyumsuzdur

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_KEYSIZE
en: Message size is incompatible with encryption type
tr: İleti boyutu şifreleme türü ile uyumsuzdur

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_MSIZE
en: Credentials cache type is already registered.
tr: Kimlik bilgileri ön bellek türü zaten kayıtlıdır.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_TYPE_EXISTS
en: Key table type is already registered.
tr: Anahtar tablo türü zaten kayıtlıdır.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_TYPE_EXISTS
en: Credentials cache I/O operation failed XXX
tr: Kimlik bilgileri ön bellek I/O işlemi başarısız oldu XXX

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_IO
en: Credentials cache permissions incorrect
tr: Yanlış kimlik bilgileri ön bellek izinleri

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_PERM
en: No credentials cache found
tr: Kimlik bilgileri ön belleği bulunamaz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_NOFILE
en: Internal credentials cache error
tr: İç kimlik bilgileri ön bellek hatası

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_INTERNAL
en: Error writing to credentials cache
tr: Kimlik bilgileri ön belleğe yazarken hata

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_WRITE
en: No more memory to allocate (in credentials cache code)
tr: Ayrılacak daha çok bellek yok (kimlik bilgileri ön bellek kodunda)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOMEM
en: Bad format in credentials cache
tr: Kimlik bilgileri ön belleğinde hatalı biçim

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_FORMAT
en: No credentials found with supported encryption types
tr: Desteklenen şifreleme türlerinde kimlik bilgileri bulunamadı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOT_KTYPE
en: Invalid KDC option combination (library internal error)
tr: Geçersiz KDC seçeneği birleşimi (kütüphane iç hatası)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_INVALID_FLAGS
en: Request missing second ticket
tr: Eksik olan ikinci bileti iste

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_2ND_TKT
en: No credentials supplied to library routine
tr: Kitaplık yordamına kimlik bilgileri sunulmadı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOCREDS_SUPPLIED
en: Bad sendauth version was sent
tr: Hatalı sendauth sürümü gönderildi

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAUTHVERS
en: Bad application version was sent (via sendauth)
tr: Kötü uygulama sürümü gönderildi (sendauth yolu ile)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAPPLVERS
en: Bad response (during sendauth exchange)
tr: Hatalı yanıt (sendauth exchange sırasında)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADRESPONSE
en: Server rejected authentication (during sendauth exchange)
tr: Sunucu kimlik doğrulamayı reddetti (sendauth exchange sırasında)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_REJECTED
en: Unsupported preauthentication type
tr: Desteklenmeyen önceden kimlik doğrulama türü

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_BAD_TYPE
en: Required preauthentication key not supplied
tr: Gereken ön kimlik doğrulama anahtarı ürünle birlikte verilmez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_NO_KEY
en: Generic preauthentication failure
tr: Genel ön kimlik doğrulama hatası

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_FAILED
en: Unsupported replay cache format version number
tr: Desteklenmeyen yeniden oynatma ön bellek biçim sürüm numarası

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RCACHE_BADVNO
en: Unsupported credentials cache format version number
tr: Desteklenmeyen kimlik bilgileri ön bellek biçim sürüm numarası

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CCACHE_BADVNO
en: Unsupported key table format version number
tr: Desteklenmeyen anahtar tablo biçimi sürüm numarası

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KEYTAB_BADVNO
en: Program lacks support for address type
tr: Program adres türü için destek içermiyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ATYPE_NOSUPP
en: Message replay detection requires rcache parameter
tr: İleti yeniden oynatma algılama rcache parametresine gereksinir

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REQUIRED
en: Hostname cannot be canonicalized
tr: Makine adı kurallara uydurulamıyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_HOSTNAME
en: Cannot determine realm for host
tr: İstemci için alana karar verilemiyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_HOST_REALM_UNKNOWN
en: Conversion to service principal undefined for name type
tr: Servis yetkilisine dönüştürme, ad türü için tanımlanmamış

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SNAME_UNSUPP_NAMETYPE
en: Initial Ticket response appears to be Version 4 error
tr: Başlangıç Bilet yanıtı Sürüm 4 hatası olarak görünüyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_V4_REPLY
en: Cannot resolve network address for KDC in requested realm
tr: İstenen realm'de KDC için ağ adresi çözülemiyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_CANT_RESOLVE
en: Requesting ticket can't get forwardable tickets
tr: İstenilen bilet iletilebilir biletler alamaz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TKT_NOT_FORWARDABLE
en: Bad principal name while trying to forward credentials
tr: Kimlik bilgileri iletilirken kötü yetkili adı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FWD_BAD_PRINCIPAL
en: Looping detected inside krb5_get_in_tkt
tr: krb5_get_in_tkt içerisinde döngü algılandı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_GET_IN_TKT_LOOP
en: Configuration file does not specify default realm
tr: Yapılandırma dosyası öntanımlı realm belirtmez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NODEFREALM
en: Bad SAM flags in obtain_sam_padata
tr: obtain_sam_padata'da kötü SAM bayrakları

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_UNSUPPORTED
en: Invalid encryption type in SAM challenge
tr: SAM kimlik sormada geçersiz şifreleme türü

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_INVALID_ETYPE
en: Missing checksum in SAM challenge
tr: SAM kimlik sormada eksik sağlama toplamı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_NO_CHECKSUM
en: Bad checksum in SAM challenge
tr: SAM kimlik sormada kötü sağlama toplamı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_BAD_CHECKSUM
en: Keytab name too long
tr: Keytab adı çok uzun

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NAME_TOOLONG
en: Key version number for principal in key table is incorrect
tr: Anahtar tablosundaki yetkili için anahtar sürüm numarası geçersiz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_KVNONOTFOUND
en: This application has expired
tr: Bu uygulamanın süresi doldu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_APPL_EXPIRED
en: This Krb5 library has expired
tr: Krb5 kütüphanesinin süresi doldu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIB_EXPIRED
en: New password cannot be zero length
tr: Yeni parola boş geçilemez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_PWDNULL
en: Password change failed
tr: Parola değiştirme başarısız oldu

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_FAIL
en: Bad format in keytab
tr: Keytab içinde hatalı biçim

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_FORMAT
en: Encryption type not permitted
tr: Şifreleme türüne izin verilmez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOPERM_ETYPE
en: No supported encryption types (config file error?)
tr: Desteklenen şifreleme türü yok (config dosya hatası?)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_ETYPE_NOSUPP
en: Program called an obsolete, deleted function
tr: Program artık kullanılmayan, silinmiş bir işlev çağırdı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_OBSOLETE_FN
en: unknown getaddrinfo failure
tr: bilinmeyen getaddrinfo hatası

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_FAIL
en: no data available for host/domain name
tr: ana makine/alan adı için kullanılabilir veri yok

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NODATA
en: host/domain name not found
tr: ana makine/alan adı bulunamaz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NONAME
en: service name unknown
tr: servis adı bilinmez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_SERVICE
en: Cannot determine realm for numeric host address
tr: Sayısal ana bilgisayar adresi için realm algılanamıyor

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NUMERIC_REALM
en: Invalid key generation parameters from KDC
tr: KDC'den geçersiz anahtar üretim parametreleri

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_S2K_PARAMS
en: service not available
tr: servis kullanılabilir değil

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NO_SERVICE
en: Ccache function not supported: read-only ccache type
tr: Ccache işlevi desteklenmiyor: salt-okunur ccache türü

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_READONLY
en: Ccache function not supported: not implemented
tr: Ccache işlevi desteklenmiyor: uygulanamadı

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOSUPP
en: Invalid format of Kerberos lifetime or clock skew string
tr: Kerberos ömrü veya saat sapması karakter dizisinin biçimi geçersiz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_DELTAT_BADFORMAT
en: Supplied data not handled by this plugin
tr: Sağlanan veri bu eklenti tarafından ele alınamaz

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_NO_HANDLE
en: Plugin does not support the operation
tr: Eklenti bu işlemi desteklemez

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_OP_NOTSUPP
en: Kerberos V5 magic number table
tr: Kerberos V5 sihirli numara tablosu

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_NONE
en: Bad magic number for krb5_principal structure
tr: krb5_principal yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRINCIPAL
en: Bad magic number for krb5_data structure
tr: krb5_data yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DATA
en: Bad magic number for krb5_keyblock structure
tr: krb5_keyblock yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYBLOCK
en: Bad magic number for krb5_checksum structure
tr: krb5_checksum yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM
en: Bad magic number for krb5_encrypt_block structure
tr: krb5_encrypt_block yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENCRYPT_BLOCK
en: Bad magic number for krb5_enc_data structure
tr: krb5_enc_data yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_DATA
en: Bad magic number for krb5_cryptosystem_entry structure
tr: krb5_cryptosystem_entry yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRYPTOSYSTEM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_cs_table_entry structure
tr: krb5_cs_table_entry yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CS_TABLE_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_checksum_entry structure
tr: krb5_checksum_entry yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_authdata structure
tr: krb5_authdata yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHDATA
en: Bad magic number for krb5_transited structure
tr: krb5_transited yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TRANSITED
en: Bad magic number for krb5_enc_tkt_part structure
tr: krb5_enc_tkt_part yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_TKT_PART
en: Bad magic number for krb5_ticket structure
tr: krb5_ticket yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TICKET
en: Bad magic number for krb5_authenticator structure
tr: krb5_authenticator yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHENTICATOR
en: Bad magic number for krb5_tkt_authent structure
tr: krb5_tkt_authent yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TKT_AUTHENT
en: Bad magic number for krb5_creds structure
tr: krb5_creds yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CREDS
en: Bad magic number for krb5_last_req_entry structure
tr: krb5_last_req_entry yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_LAST_REQ_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_pa_data structure
tr: krb5_pa_data yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PA_DATA
en: Bad magic number for krb5_kdc_req structure
tr: krb5_kdc_req yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REQ
en: Bad magic number for krb5_enc_kdc_rep_part structure
tr: krb5_enc_kdc_rep_part yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_KDC_REP_PART
en: Bad magic number for krb5_kdc_rep structure
tr: krb5_kdc_rep yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REP
en: Bad magic number for krb5_error structure
tr: krb5_error yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ERROR
en: Bad magic number for krb5_ap_req structure
tr: krb5_ap_req yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REQ
en: Bad magic number for krb5_ap_rep structure
tr: krb5_ap_rep yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP
en: Bad magic number for krb5_ap_rep_enc_part structure
tr: krb5_ap_rep_enc_part yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_response structure
tr: krb5_response yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_safe structure
tr: krb5_safe yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAFE
en: Bad magic number for krb5_priv structure
tr: krb5_priv yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV
en: Bad magic number for krb5_priv_enc_part structure
tr: krb5_priv_enc_part yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_cred structure
tr: krb5_cred yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED
en: Bad magic number for krb5_cred_info structure
tr: krb5_cred_info yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_INFO
en: Bad magic number for krb5_cred_enc_part structure
tr: krb5_cred_enc_part yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_pwd_data structure
tr: krb5_pwd_data yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PWD_DATA
en: Bad magic number for krb5_address structure
tr: krb5_address yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ADDRESS
en: Bad magic number for krb5_keytab_entry structure
tr: krb5_keytab_entry yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_context structure
tr: krb5_context yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_os_context structure
tr: krb5_os_context yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_OS_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_alt_method structure
tr: krb5_alt_method yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ALT_METHOD
en: Bad magic number for krb5_etype_info_entry structure
tr: krb5_etype_info_entry yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ETYPE_INFO_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_db_context structure
tr: krb5_db_context yapısı için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DB_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_auth_context structure
tr: krb5_auth_context yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTH_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_keytab structure
tr: krb5_keytab yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB
en: Bad magic number for krb5_rcache structure
tr: krb5_rcache yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RCACHE
en: Bad magic number for krb5_ccache structure
tr: krb5_ccache yapısı için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CCACHE
en: Bad magic number for krb5_preauth_ops
tr: krb5_preauth_ops için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREAUTH_OPS
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge
tr: krb5_sam_challenge için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge_2
tr: krb5_sam_challenge_2 için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE_2
en: Bad magic number for krb5_sam_key
tr: krb5_sam_key için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_KEY kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC
en: Bad magic number for krb5_enc_sam_response_enc
tr: krb5_enc_sam_response_enc için hatalı sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC_2
en: Bad magic number for krb5_sam_response
tr: krb5_sam_response için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_sam_response 2
tr: krb5_sam_response 2 için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE_2
en: Bad magic number for krb5_predicted_sam_response
tr: krb5_predicted_sam_response için hatalı sihirli numara

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREDICTED_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for passwd_phrase_element
tr: passwd_phrase_element için kötü sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PASSWD_PHRASE_ELEMENT
en: Bad magic number for GSSAPI OID
tr: GSSAPI OID için kötü sihirli sayı

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_GSS_OID
en: Bad magic number for GSSAPI QUEUE
tr: GSSAPI QUEUE için kötü sihirli sayı

note: Translators: First number is hours, second number is minutes
en: Your credentials expire in %.2d:%.2dh
tr: Kimlik bilgilerinizin %.2d:%.2dh tarihinde süresi dolacak

en: Your credentials expire in %d minute | Your credentials expire in %d minutes
tr[0]: Kimlik bilgilerinizin %d dakika içinde süresi dolacak

en: Your credentials have expired
tr: Kimlik bilgilerinizin süresi doldu

en: Remove Credentials Cache
tr: Kimlik Bilgileri Ön Belleğini Sil

en: You have valid Kerberos credentials.
tr: Geçerli Kerberos kimlik bilgilerine sahipsiniz.

en: You've refreshed your Kerberos credentials.
tr: Kerberos kimlik bilgilerinizi tazelediniz.

en: Network credentials valid
tr: Geçerli ağ kimlik bilgileri

en: Network credentials expiring
tr: Süresi dolan ağ kimlik bilgileri

en: Network credentials expired
tr: Ağ kimlik bilgilerinin süresi doldu

en: Your Kerberos credentials have expired.
tr: Kerberos kimlik bilgilerinizin süresi doldu.

en: unknown error
tr: bilinmeyen hata

en: Expired
tr: Süresi Dolmuş

en:  (No network connection)
tr:  (Ağ bağlantısı yok)

en: Principal
tr: Yetkili

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

note: Translators: this is an abbreviation for forwardable
en: Fwd
tr: İlt

note: Translators: this is an abbreviation for proxiable
en: Proxy
tr: Vekil

note: Translators: this is an abbreviation for renewable
en: Renew
tr: Yenile

en: Error displaying service ticket information
tr: Servis bilet bilgisi gösterilirken hata

en: Choose Certificate
tr: Sertifika Seç

en: _Open
tr: _Aç

en: X509 Certificates
tr: X509 Sertifikaları

en: all files
tr: tüm dosyalar

en: %s Error
tr: %s Hata

en: Couldn't acquire Kerberos ticket: '%s'
tr: Kerberos bileti edinilemedi: '%s'

en: Please enter your Kerberos password:
tr: Lütfen Kerberos parolanızı girin:

en: Please enter the password for '%s':
tr: Lütfen '%s' için parola girin:

en: The password you entered is invalid
tr: Girilen parola geçersiz

en: There was an error displaying help:
    %s
tr: Yardım gösterilirken bir hata oluştu:
    %s

en: Kerberos Network Authentication Dialog
tr: Kerberos Ağ Kimlik Doğrulama Penceresi

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: kerberos;authentication;
tr: kerberos;kimlik doğrulama;yetkilendirme;
