krb5-auth-dialog master - en to uk translation catalogue (353 entries)

en: Kerberos Authentication Dialog
uk: Діалогове вікно аутентифікації Kerberos

en: Request, renew and view Kerberos tickets
uk: Запит, оновлення та перегляд квитків Kerberos

en: Kerberos Authentication allows you to list your current Kerberos tickets, and to request a new ticket (authenticate to the Kerberos Server). It also notifies you when your Kerberos credentials are about to expire and renews your ticket automatically if possible.
uk: «Розпізнавання Kerberos» надає вам змогу створити список ваших поточних квитків Kerberos і надсилати запит щодо нових квитків (проходити розпізнавання на сервері Kerberos). Крім того, програма здатна сповіщати вас про наближення завершення строку дії ваших мандатів Kerberos і оновлювати ваш квиток автоматично, якщо це можливо.

en: This is useful if you need to authenticate to a Kerberos Server (KDC) after your login to the desktop (e.g. on a mobile device).
uk: Це корисно, якщо ви хочете пройти розпізнавання на сервері Kerberos (KDC) після входу до робочого середовища (наприклад, на мобільному пристрої).

en: Kerberos authentication dialog
uk: Діалогове вікно розпізнавання Kerberos

en: Kerberos principal
uk: Адміністратор доступу Kerberos

en: The Kerberos principal to acquire the ticket for
uk: Адміністратор доступу Kerberos отримує квиток для

en: PKINIT identifier
uk: Ідентифікатор PKINIT

en: The principal's public/private/certificate identifier when using PKINIT
uk: Загально доступний або ж приватний Ідентифікатор чи ідентифікатор сертифікату адміністратора доступу при використанні PKINIT

en: PKINIT trust anchors
uk: Довірчі прив'язки PKINIT

en: PKINIT CA certificates
uk: Сертифікати PKINIT CA

en: Prompt minutes before expiry
uk: Показувати час до завершення

en: Start prompting/displaying notifications that many minutes before expiry
uk: Запустити повідомлення запиту/показу про час завершення

en: Forwardable ticket
uk: Квиток перенаправлення

en: Requested tickets should be forwardable
uk: Задані квитки повинні перенаправлятися

en: Renewable ticket
uk: Квиток може відновлюватися

en: Requested tickets should be renewable
uk: Задані квитки повинні відновлюватися

en: Proxiable ticket
uk: Квиток може передаватися через проксі

en: Requested tickets should be proxiable
uk: Задані квитки повинні передаватися через проксі

en: Configuration tickets
uk: Квитки налаштування

en: Show configuration tickets
uk: Показати квитки налаштування

en: valid ticket notification
uk: Повідомлення про дійсність квитка

en: Notify user when ticket becomes valid
uk: Попереджувати користувача, коли квиток стане чинним

en: ticket expiring notification
uk: Повідомлення про закінчення терміну дії квитка

en: Notify user when ticket is about to expire
uk: Попереджувати користувача, коли завершується термін дії квитка

en: ticket expired notification
uk: Повідомлення про закінчений терміну дії квитка

en: Notify user when ticket has expired
uk: Попереджувати користувача, коли завершився термін дії квитка

en: Enabled plugins
uk: Увімкнені модулі

en: List of plugins that should be loaded and activated on startup.
uk: Список модулів, які завантажуються при старті.

en: Prefere_nces
uk: Н_алаштування

en: _About
uk: _Про програму

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: Service Tickets
uk: Квиток на сервіс

en: Your ticket cache is currently empty
uk: Ваш кеш квитків зараз є порожнім

en: Get Ticket
uk: Отримати _квиток

en: Kerberos User
uk: Користувач Kerberos

en: The name of your Kerberos account. Leave blank to use your current username.
uk: Назва вашого облікового запису Kerberos. Не заповнюйте, якщо слід використовувати ваше поточне ім'я користувача.

en: Kerberos principal:
uk: Адміністратор доступу Kerberos:

en: Kerberos Ticket Options
uk: Параметри квитків Kerberos

en: Requested Kerberos tickets should be:
uk: Обрані квитки Kerberos повинні бути:

en: forwardable
uk: перенаправлення

en: If checked, request forwardable tickets
uk: При виборі, вимагає квитки перенаправлення

en: renewable
uk: можливість поновлення

en: If checked, request renewable tickets
uk: При виборі, вимагає квитки поновлення

en: proxiable
uk: передача через проксі

en: If checked, request proxiable tickets
uk: При виборі, вимагає квитки, які передаються через проксі

en: Userid
uk: Ід.користувача

en: Use Smartcard
uk: Використовувати смарткартку

en: If checked, use a security token (Smartcard) to authenticate.
uk: Якщо відмічено, використовувати пристрій безпеки (смарткартку) для автентифікації.

en: Certificate and private key used for authentication
uk: Сертифікат та приватний ключ використовуються для автентифікації

en: _Browse...
uk: _Огляд...

en: X509 trust anchors
uk: Довірчі прив'язки X509

en: Certificate used to verify digital signatures.
uk: Сертифікат, який буде використано для перевірки цифрових підписів.

en: Configure the use of certificates and smartcards for your Kerberos network authentication.
uk: Налаштуйте використання сертифікатів та смарткарток для вашого розпізнавання у мережі за допомогою Kerberos.

en: Notifications
uk: Повідомлення

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: Warn
uk: Попередження

en: Send notification about ticket expiry that many minutes before it finally expires
uk: Надіслати повідомлення про завершення терміну дії квитка до часу його завершення

note: Used in combination: 'Warn x minutes before expiry'
en: minutes before ticket expiry
uk: хвилин до закінчення строку дії квитка

en: Kerberos Authentication
uk: Розпізнавання Kerberos

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Renew Ticket
uk: Оновити _квиток

note: Translators: files from dummy-strings.c are *all* possible errors returned from Kerberos (since Kerberos itself doesn't handle i18n). If in doubt please translate strings from files starting with ka- and krb5-auth- first since these are the ones the user will see in any case.
en: ASN.1 failed call to system time library
uk: ASN.1 зазнав невдачі при виклику системної бібліотеки часу

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_TIMEFORMAT
en: ASN.1 structure is missing a required field
uk: У структурі ASN.1 відсутнє обов'язкове поле

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_FIELD
en: ASN.1 unexpected field number
uk: Невідомий номер поля ASN.1

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISPLACED_FIELD
en: ASN.1 type numbers are inconsistent
uk: Номери типів ASN.1 непослідовні

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_TYPE_MISMATCH
en: ASN.1 value too large
uk: Значення ASN.1 надто довге

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERFLOW
en: ASN.1 encoding ended unexpectedly
uk: Кодування ASN.1 несподівано закінчилось

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_OVERRUN
en: ASN.1 identifier doesn't match expected value
uk: Ідентифікатор ASN.1 не відповідає очікуваному значенню

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_ID
en: ASN.1 length doesn't match expected value
uk: Довжина ASN.1 не відповідає очікуваному значенню

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_LENGTH
en: ASN.1 badly-formatted encoding
uk: Погано форматоване кодування ASN.1

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_FORMAT
en: ASN.1 parse error
uk: Помилка при аналізі ASN.1

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_PARSE_ERROR
en: ASN.1 bad return from gmtime
uk: Неправильний результат ASN.1 від gmtime

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_BAD_GMTIME
en: ASN.1 non-constructed indefinite encoding
uk: Невідоме або не створене  ASN.1 кодування

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISMATCH_INDEF
en: ASN.1 missing expected EOC
uk: У ASN.1 відсутній ідентифікатор кінця перетворення (EOC)

note: asn1_err.et:asn1:ASN1_MISSING_EOC
en: No error
uk: Без помилок

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NONE
en: Client's entry in database has expired
uk: Запис клієнта у базі даних має прострочений термін

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NAME_EXP
en: Server's entry in database has expired
uk: Запис сервера у базі даних має прострочений термін

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_EXP
en: Requested protocol version not supported
uk: Очікувана версія протоколу не підтримується

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BAD_PVNO
en: Client's key is encrypted in an old master key
uk: Ключ клієнта зашифровано застарілим головним ключем

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_OLD_MAST_KVNO
en: Server's key is encrypted in an old master key
uk: Ключ сервера зашифровано застарілим головним ключем

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_OLD_MAST_KVNO
en: Client not found in Kerberos database
uk: Клієнт відсутній у базі даних Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_C_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Server not found in Kerberos database
uk: Сервер відсутній у базі даних Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_S_PRINCIPAL_UNKNOWN
en: Principal has multiple entries in Kerberos database
uk: Адміністратор доступу має декілька записів у базі даних Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PRINCIPAL_NOT_UNIQUE
en: Client or server has a null key
uk: Клієнт або сервер має порожній ключ

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NULL_KEY
en: Ticket is ineligible for postdating
uk: Квиток не придатний для датування пізнішим числом

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANNOT_POSTDATE
en: Requested effective lifetime is negative or too short
uk: Величина запитаного ефективного часу життя є негативною або надто короткою

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_NEVER_VALID
en: KDC policy rejects request
uk: Політика Центру розподілу ключів (KDC) відкидає запит

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_POLICY
en: KDC can't fulfill requested option
uk: Центр розподілу ключів (KDC) не може завершити зазначену опцію

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_BADOPTION
en: KDC has no support for encryption type
uk: Центр розподілу ключів (KDC) не підтримує тип шифрування

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_ETYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for checksum type
uk: Центр розподілу ключів (KDC) не підтримує тип контрольної суми

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SUMTYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for padata type
uk: Центр розподілу ключів (KDC) не підтримує тип padata

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PADATA_TYPE_NOSUPP
en: KDC has no support for transited type
uk: Центр розподілу ключів (KDC) не підтримує тип передачі

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TRTYPE_NOSUPP
en: Clients credentials have been revoked
uk: Мандати клієнтів було анульовано

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_REVOKED
en: Credentials for server have been revoked
uk: Мандати сервера було анульовано

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_REVOKED
en: TGT has been revoked
uk: Квиток гарантування квитка (TGT) було анульовано

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_TGT_REVOKED
en: Client not yet valid - try again later
uk: Клієнт ще не справжній - спробуйте пізніше

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOTYET
en: Server not yet valid - try again later
uk: Сервер ще не справжній - спробуйте пізніше

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVICE_NOTYET
en: Password has expired
uk: Термін дії паролю закінчився

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KEY_EXP
en: Preauthentication failed
uk: Попередня аутентифікація зазнала невдачі

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_FAILED
en: Additional pre-authentication required
uk: Необхідна додаткова попередня аутентифікація

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PREAUTH_REQUIRED
en: Requested server and ticket don't match
uk: Необхідні сервер та квиток не збігаються

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SERVER_NOMATCH
en: A service is not available that is required to process the request
uk: Недоступна послуга, яка необхідна для обробки запиту

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_SVC_UNAVAILABLE
en: Decrypt integrity check failed
uk: Перевірка цілісності дешифрування зазнала невдачі

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BAD_INTEGRITY
en: Ticket expired
uk: Термін дії квитка завершився

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_EXPIRED
en: Ticket not yet valid
uk: Квиток ще не дійсний

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_NYV
en: Request is a replay
uk: Запит є повторним

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_REPEAT
en: The ticket isn't for us
uk: Чужий квиток

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOT_US
en: Ticket/authenticator don't match
uk: Квиток та автентифікатор не збігаються

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADMATCH
en: Clock skew too great
uk: Надто велика зміна фаз синхронних імпульсів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_SKEW
en: Incorrect net address
uk: Невірна мережева адреса

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADADDR
en: Protocol version mismatch
uk: Версія протоколу відсутня

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADVERSION
en: Invalid message type
uk: Неправильний тип повідомлення

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MSG_TYPE
en: Message stream modified
uk: Змінено потік повідомлення

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MODIFIED
en: Message out of order
uk: Повідомлення поза чергою

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADORDER
en: Illegal cross-realm ticket
uk: Неправильний міжобласний квиток

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_ILL_CR_TKT
en: Key version is not available
uk: Версія ключа недоступна

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADKEYVER
en: Service key not available
uk: Ключ послуги не доступний

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_NOKEY krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_LOCALNAME
en: Mutual authentication failed
uk: Взаємна аутентифікація зазнала невдачі

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_MUT_FAIL
en: Incorrect message direction
uk: Невірний напрямок повідомлення

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADDIRECTION
en: Alternative authentication method required
uk: Необхідно застосувати альтернативний метод аутентифікації

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_METHOD
en: Incorrect sequence number in message
uk: Невірний номер послідовності у повідомленні

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_BADSEQ
en: Inappropriate type of checksum in message
uk: Невірний тип контрольної суми у повідомленні

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_INAPP_CKSUM
en: Policy rejects transited path
uk: Політика забороняє шлях передачі

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_PATH_NOT_ACCEPTED
en: Response too big for UDP, retry with TCP
uk: Надто довга відповідь для UDP, спробуйте TCP

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_RESPONSE_TOO_BIG
en: Generic error (see e-text)
uk: Загальна помилка (див. e-text)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_GENERIC
en: Field is too long for this implementation
uk: Поле надто довге для цієї реалізації

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_ERR_FIELD_TOOLONG
en: Client not trusted
uk: Клієнт не має довіри

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NOT_TRUSTED
en: KDC not trusted
uk: Центр розподілу ключів (KDC) не має довіри

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NOT_TRUSTED
en: Invalid signature
uk: Неправильний підпис

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_SIG
en: Key parameters not accepted
uk: Параметри ключа не приймаються

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DH_KEY_PARAMETERS_NOT_ACCEPTED
en: Certificate mismatch
uk: Відсутній сертифікат

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CERTIFICATE_MISMATCH
en: Can't verify certificate
uk: Неможливо перевірити сертифікат

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CANT_VERIFY_CERTIFICATE
en: Invalid certificate
uk: Неправильний сертифікат

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INVALID_CERTIFICATE
en: Revoked certificate
uk: Скасований сертифікат

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOKED_CERTIFICATE
en: Revocation status unknown
uk: Невідомий стан скасування

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNKNOWN
en: Revocation status unavailable
uk: Стан скасування недоступний

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_REVOCATION_STATUS_UNAVAILABLE
en: Client name mismatch
uk: Відсутнє ім'я клієнта

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_CLIENT_NAME_MISMATCH
en: KDC name mismatch
uk: Відсутнє ім'я центру розподілу ключів (KDC)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_KDC_NAME_MISMATCH
en: Inconsistent key purpose
uk: Суперечлива мета ключа

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_INCONSISTENT_KEY_PURPOSE
en: Digest in certificate not accepted
uk: Неприйнятний дайджест сертифікату

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_CERT_NOT_ACCEPTED
en: Checksum must be included
uk: Контрольна сума повинна бути включена

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_PA_CHECKSUM_MUST_BE_INCLUDED
en: Digest in signed-data not accepted
uk: Неприйнятний дайджест у підписаних даних

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KDC_ERR_DIGEST_IN_SIGNED_DATA_NOT_ACCEPTED
en: Public key encryption not supported
uk: Шифрування з відкритим ключем не підтримується

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_RCSID
en: Invalid flag for file lock mode
uk: Неправильний прапорець для режиму блокування файлу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADLOCKFLAG
en: Cannot read password
uk: Неможливо прочитати пароль

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_CANTREADPWD
en: Password mismatch
uk: Пароль не збігається

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_BADPWDMATCH
en: Password read interrupted
uk: Перервано при читанні паролю

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIBOS_PWDINTR
en: Illegal character in component name
uk: Недопустимий символ у імені складової

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_ILLCHAR
en: Malformed representation of principal
uk: Спотворене представлення адміністратора доступу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PARSE_MALFORMED
en: Can't open/find Kerberos configuration file
uk: Неможливо відкрити/знайти файл налаштувань Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_CANTOPEN
en: Improper format of Kerberos configuration file
uk: Неправильний формат файлу налаштувань Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_BADFORMAT
en: Insufficient space to return complete information
uk: Недостатньо місця для видачі повної інформації

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NOTENUFSPACE
en: Invalid message type specified for encoding
uk: Для кодування вибрано неправильний тип повідомлення

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BADMSGTYPE
en: Credential cache name malformed
uk: Спотворено мандат імені кешу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_BADNAME
en: Unknown credential cache type
uk: Невідомий тип мандату кешу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_UNKNOWN_TYPE
en: Matching credential not found
uk: Відповідний мандат не знайдено

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOTFOUND
en: End of credential cache reached
uk: Досягнуто кінець мандату кешу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_END
en: Request did not supply a ticket
uk: Запит не підтримує роботу з квитками

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_SUPPLIED
en: Wrong principal in request
uk: Запит містить неправильний мандат

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_WRONG_PRINC
en: Ticket has invalid flag set
uk: Квиток має неправильний прапорець

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_TKT_INVALID
en: Requested principal and ticket don't match
uk: Запитані мандат та квиток не збігаються

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PRINC_NOMATCH
en: KDC reply did not match expectations
uk: Відповідь Центру розподілу ключів (KDC) не відповідає очікуванням

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_MODIFIED
en: Clock skew too great in KDC reply
uk: Відповідь Центру розподілу ключів (KDC) має надто велику зміну фаз синхронних імпульсів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDCREP_SKEW
en: Client/server realm mismatch in initial ticket request
uk: Область клієнта/сервера не збігається у початковому запиті квитка

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_IN_TKT_REALM_MISMATCH
en: Program lacks support for encryption type
uk: Програмі бракує підтримки типу шифрування

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ETYPE_NOSUPP
en: Program lacks support for key type
uk: Програмі бракує підтримки типу ключа

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_KEYTYPE_NOSUPP
en: Requested encryption type not used in message
uk: Запитаний тип шифрування не використовується у повідомленні

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_WRONG_ETYPE
en: Program lacks support for checksum type
uk: Програмі бракує підтримки типу контрольної суми

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_SUMTYPE_NOSUPP
en: Cannot find KDC for requested realm
uk: Неможливо знайти Центр розподілу ключів (KDC) для обраної області

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_UNKNOWN
en: Kerberos service unknown
uk: Невідома послуга Kerberos

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SERVICE_UNKNOWN
en: Cannot contact any KDC for requested realm
uk: Неможливо зв'язатися із жодним з Центрів розподілу ключів (KDC) для заданої області

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KDC_UNREACH
en: No local name found for principal name
uk: Не знайдено локального імені для адміністратора доступу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_MUTUAL_FAILED
en: Replay cache type is already registered
uk: Тип відтворення кешу вже зареєстровано

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_EXISTS
en: No more memory to allocate (in replay cache code)
uk: Не залишилося пам'яті для розміщення (для коду відтворення кешу)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_MALLOC
en: Replay cache type is unknown
uk: Невідомий тип відтворення кешу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_TYPE_NOTFOUND
en: Generic unknown RC error
uk: Звичайна невідома RC помилка

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_UNKNOWN
en: Message is a replay
uk: Повторне повідомлення

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REPLAY
en: Replay I/O operation failed XXX
uk: Повторення операції вводу/виводу зазнало невдачі XXX

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO
en: Replay cache type does not support non-volatile storage
uk: Тип повторення кешу не підтримується для нез'ємних сховищ

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_NOIO
en: Replay cache name parse/format error
uk: Помилка аналізу/форматування імені відтворення кешу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_PARSE
en: End-of-file on replay cache I/O
uk: Кінець файлу при відтворенні кешу вводу/виводу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_EOF
en: No more memory to allocate (in replay cache I/O code)
uk: Немає пам'яті для розміщення (у коді вводу/виводу відтворення кешу)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_MALLOC
en: Permission denied in replay cache code
uk: Заборонено для коду відтворення кешу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_PERM
en: I/O error in replay cache i/o code
uk: Помилка вводу/виводу у коду вводу/виводу відтворення кешу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_IO
en: Generic unknown RC/IO error
uk: Звичайна невідома помилка RC/вводу/виводу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_UNKNOWN
en: Insufficient system space to store replay information
uk: Недостатньо системного простору для зберігання інформації відтворення

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_IO_SPACE
en: Can't open/find realm translation file
uk: Неможливо відкрити/знайти файл перетворення області

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_CANTOPEN
en: Improper format of realm translation file
uk: Невідповідний формат файлу перетворення області

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TRANS_BADFORMAT
en: Can't open/find lname translation database
uk: Неможливо знайти ім'я база даних перетворення

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_CANTOPEN
en: No translation available for requested principal
uk: Для бажаного адміністратора доступу перетворення відсутнє

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_NOTRANS
en: Improper format of translation database entry
uk: Невідповідний формат перетворення запису бази даних

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LNAME_BADFORMAT
en: Cryptosystem internal error
uk: Внутрішня помилка криптосистеми

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CRYPTO_INTERNAL
en: Key table name malformed
uk: Змінене ім'я таблиці ключів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_BADNAME
en: Unknown Key table type
uk: Невідомий тип таблиці ключів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_UNKNOWN_TYPE
en: Key table entry not found
uk: Не знайдено запису таблиці ключів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOTFOUND
en: End of key table reached
uk: Досягнуто кінця таблиці ключів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_END
en: Cannot write to specified key table
uk: Неможливо записувати до вказаної таблиці ключів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NOWRITE
en: Error writing to key table
uk: Помилка при записі до таблиці ключів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_IOERR
en: Cannot find ticket for requested realm
uk: Неможливо знайти квиток для вказаної області

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_TKT_IN_RLM
en: DES key has bad parity
uk: Ключ DES має погану парність

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_BAD_KEYPAR
en: DES key is a weak key
uk: Ключ DES є слабким

note: krb5_err.et:krb5:KRB5DES_WEAK_KEY
en: Bad encryption type
uk: Поганий тип шифрування

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_ENCTYPE
en: Key size is incompatible with encryption type
uk: Розмір ключа є несумісним з типом шифрування

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_KEYSIZE
en: Message size is incompatible with encryption type
uk: Розмір повідомлення є несумісним з типом шифрування

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_BAD_MSIZE
en: Credentials cache type is already registered.
uk: Тип кешу мандатів вже зареєстровано.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_TYPE_EXISTS
en: Key table type is already registered.
uk: Тип таблиці ключів вже зареєстровано.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_TYPE_EXISTS
en: Credentials cache I/O operation failed XXX
uk: Кешу мандатів зазнав помилки при операції вводу/виводу XXX

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_IO
en: Credentials cache permissions incorrect
uk: Невірні права кешу мандатів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_PERM
en: No credentials cache found
uk: Не знайдено жодних кешу мандатів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_NOFILE
en: Internal credentials cache error
uk: Внутрішня помилка кешу мандатів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FCC_INTERNAL
en: Error writing to credentials cache
uk: Помилка при записі у кеш мандатів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_WRITE
en: No more memory to allocate (in credentials cache code)
uk: Нема пам'яті для розміщення (у коді кешу мандатів)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOMEM
en: Bad format in credentials cache
uk: Поганий формат кешу мандатів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_FORMAT
en: No credentials found with supported encryption types
uk: Не знайдено жодних мандатів, які б підтримували типи шифрування

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOT_KTYPE
en: Invalid KDC option combination (library internal error)
uk: Невірна комбінація параметрів Центру розподілу ключів (KDC) (внутрішня помилка бібліотеки)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_INVALID_FLAGS
en: Request missing second ticket
uk: Запит відсутнього другого квитка

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NO_2ND_TKT
en: No credentials supplied to library routine
uk: Відсутні мандати, які б надавалися бібліотеці програми

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOCREDS_SUPPLIED
en: Bad sendauth version was sent
uk: Надіслано погану версію sendauth

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAUTHVERS
en: Bad application version was sent (via sendauth)
uk: Надіслано погану версію програми (через sendauth)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADAPPLVERS
en: Bad response (during sendauth exchange)
uk: Погана відповідь (під час обміну sendauth)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_BADRESPONSE
en: Server rejected authentication (during sendauth exchange)
uk: Сервер відхилив аутентифікацію (під час обміну sendauth)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SENDAUTH_REJECTED
en: Unsupported preauthentication type
uk: Тип попередньої аутентифікації не підтримується

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_BAD_TYPE
en: Required preauthentication key not supplied
uk: Очікуваний ключ попередньої аутентифікації не підтримується

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_NO_KEY
en: Generic preauthentication failure
uk: Звичайна невдача при попередній аутентифікації

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PREAUTH_FAILED
en: Unsupported replay cache format version number
uk: Формат номеру версії кешу відтворення не підтримується

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RCACHE_BADVNO
en: Unsupported credentials cache format version number
uk: Формат номеру версії кешу мандатів не підтримується

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CCACHE_BADVNO
en: Unsupported key table format version number
uk: Формат номеру версії таблиці ключів не підтримується

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KEYTAB_BADVNO
en: Program lacks support for address type
uk: Програмі не вистачає підтримки для типу адреси

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PROG_ATYPE_NOSUPP
en: Message replay detection requires rcache parameter
uk: Повідомлення відтворення виявлення вимагає параметр rcache

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_RC_REQUIRED
en: Hostname cannot be canonicalized
uk: Неможливо привести ім'я вузла до канонічної форми

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_HOSTNAME
en: Cannot determine realm for host
uk: Неможливо визначити область для вузла

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_HOST_REALM_UNKNOWN
en: Conversion to service principal undefined for name type
uk: Для типу імені не визначено перетворення у послугу адміністратора доступу

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SNAME_UNSUPP_NAMETYPE
en: Initial Ticket response appears to be Version 4 error
uk: Початкова версія відповіді на квиток схожа на помилку версії 4

note: krb5_err.et:krb5:KRB5KRB_AP_ERR_V4_REPLY
en: Cannot resolve network address for KDC in requested realm
uk: Неможливо отримати мережеву адресу Центру розподілу ключів (KDC) для заданої області

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_REALM_CANT_RESOLVE
en: Requesting ticket can't get forwardable tickets
uk: Заданий квиток не може отримати квитки перенаправлення

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_TKT_NOT_FORWARDABLE
en: Bad principal name while trying to forward credentials
uk: Невірне ім'я адміністратора доступу при спробі отримання мандатів на перенаправлення

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_FWD_BAD_PRINCIPAL
en: Looping detected inside krb5_get_in_tkt
uk: Виявлено зациклення у krb5_get_in_tkt

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_GET_IN_TKT_LOOP
en: Configuration file does not specify default realm
uk: Файл налаштувань не визначає первинну область

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_NODEFREALM
en: Bad SAM flags in obtain_sam_padata
uk: obtain_sam_padata містить невірні прапорці диспетчера рахунків (SAM)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_UNSUPPORTED
en: Invalid encryption type in SAM challenge
uk: Невірний тип шифрування у виклику диспетчера рахунків (SAM)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_INVALID_ETYPE
en: Missing checksum in SAM challenge
uk: Виклик диспетчера рахунків (SAM) не містить контрольної суми

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_NO_CHECKSUM
en: Bad checksum in SAM challenge
uk: Виклик диспетчера рахунків (SAM) містить невірну контрольну суму

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_SAM_BAD_CHECKSUM
en: Keytab name too long
uk: Ім'я keytab надто довге

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_NAME_TOOLONG
en: Key version number for principal in key table is incorrect
uk: Версія номеру ключа для адміністратора доступу у таблиці ключів є невірною.

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_KVNONOTFOUND
en: This application has expired
uk: Термін дії програми завершився

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_APPL_EXPIRED
en: This Krb5 library has expired
uk: Термін дії бібліотеки Krb5 завершився

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_LIB_EXPIRED
en: New password cannot be zero length
uk: Новий пароль повинен бути ненульової довжини

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_PWDNULL
en: Password change failed
uk: При зміні паролю виникла помилка

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CHPW_FAIL
en: Bad format in keytab
uk: Поганий формат keytab

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_KT_FORMAT
en: Encryption type not permitted
uk: Тип шифрування не дозволено

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_NOPERM_ETYPE
en: No supported encryption types (config file error?)
uk: Нема типів шифрування, які підтримуються (помилка у файлі налаштувань?)

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CONFIG_ETYPE_NOSUPP
en: Program called an obsolete, deleted function
uk: Програма викликала застарілу, видалену функцію

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_OBSOLETE_FN
en: unknown getaddrinfo failure
uk: Невідома помилка getaddrinfo

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_FAIL
en: no data available for host/domain name
uk: Дані про ім'я вузла/домену відсутні

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NODATA
en: host/domain name not found
uk: Ім'я вузла/домену не знайдено

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_NONAME
en: service name unknown
uk: Невідоме ім'я послуги

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_EAI_SERVICE
en: Cannot determine realm for numeric host address
uk: Неможливо визначити область для числової адреси вузла

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NUMERIC_REALM
en: Invalid key generation parameters from KDC
uk: Центр розподілу ключів надіслав невірні параметри створення ключа

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_BAD_S2K_PARAMS
en: service not available
uk: Послуга недоступна

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_ERR_NO_SERVICE
en: Ccache function not supported: read-only ccache type
uk: Функція ccache не підтримується: тип ccache -"лише для читання"

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_READONLY
en: Ccache function not supported: not implemented
uk: Функція ccache не підтримується: не реалізована

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_CC_NOSUPP
en: Invalid format of Kerberos lifetime or clock skew string
uk: Неправильний формат часу життя Kerberos або ж рядка зміни фаз синхронних імпульсів

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_DELTAT_BADFORMAT
en: Supplied data not handled by this plugin
uk: Надані дані не опрацьовуються даним додатком

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_NO_HANDLE
en: Plugin does not support the operation
uk: У додатку не передбачено підтримки цієї дії

note: krb5_err.et:krb5:KRB5_PLUGIN_OP_NOTSUPP
en: Kerberos V5 magic number table
uk: Таблиця магічних чисел Kerberos V5

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_NONE
en: Bad magic number for krb5_principal structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_principal

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRINCIPAL
en: Bad magic number for krb5_data structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_data

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DATA
en: Bad magic number for krb5_keyblock structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_keyblock

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYBLOCK
en: Bad magic number for krb5_checksum structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_checksum

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM
en: Bad magic number for krb5_encrypt_block structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_encrypt_block

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENCRYPT_BLOCK
en: Bad magic number for krb5_enc_data structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_enc_data

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_DATA
en: Bad magic number for krb5_cryptosystem_entry structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_cryptosystem_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRYPTOSYSTEM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_cs_table_entry structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_cs_table_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CS_TABLE_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_checksum_entry structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_checksum_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CHECKSUM_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_authdata structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_authdata

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHDATA
en: Bad magic number for krb5_transited structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_transited

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TRANSITED
en: Bad magic number for krb5_enc_tkt_part structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_enc_tkt_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_TKT_PART
en: Bad magic number for krb5_ticket structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_ticket

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TICKET
en: Bad magic number for krb5_authenticator structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_authenticator

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTHENTICATOR
en: Bad magic number for krb5_tkt_authent structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_tkt_authent

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_TKT_AUTHENT
en: Bad magic number for krb5_creds structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_creds

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CREDS
en: Bad magic number for krb5_last_req_entry structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_last_req_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_LAST_REQ_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_pa_data structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_pa_data

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PA_DATA
en: Bad magic number for krb5_kdc_req structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_kdc_req

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REQ
en: Bad magic number for krb5_enc_kdc_rep_part structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_enc_kdc_rep_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_KDC_REP_PART
en: Bad magic number for krb5_kdc_rep structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_kdc_rep

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KDC_REP
en: Bad magic number for krb5_error structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_error

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ERROR
en: Bad magic number for krb5_ap_req structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_ap_req

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REQ
en: Bad magic number for krb5_ap_rep structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_ap_rep

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP
en: Bad magic number for krb5_ap_rep_enc_part structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_ap_rep_enc_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AP_REP_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_response structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_response

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_safe structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_safe

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAFE
en: Bad magic number for krb5_priv structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_priv

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV
en: Bad magic number for krb5_priv_enc_part structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_priv_enc_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PRIV_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_cred structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_cred

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED
en: Bad magic number for krb5_cred_info structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_cred_info

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_INFO
en: Bad magic number for krb5_cred_enc_part structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_cred_enc_part

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CRED_ENC_PART
en: Bad magic number for krb5_pwd_data structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_pwd_data

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PWD_DATA
en: Bad magic number for krb5_address structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_address

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ADDRESS
en: Bad magic number for krb5_keytab_entry structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_keytab_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_context structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_context

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_os_context structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_os_context

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_OS_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_alt_method structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_alt_method

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ALT_METHOD
en: Bad magic number for krb5_etype_info_entry structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_etype_info_entry

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ETYPE_INFO_ENTRY
en: Bad magic number for krb5_db_context structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_db_context

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_DB_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_auth_context structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_auth_context

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_AUTH_CONTEXT
en: Bad magic number for krb5_keytab structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_keytab

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_KEYTAB
en: Bad magic number for krb5_rcache structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_rcache

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_RCACHE
en: Bad magic number for krb5_ccache structure
uk: Погане магічне число для структури krb5_ccache

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_CCACHE
en: Bad magic number for krb5_preauth_ops
uk: Погане магічне число для krb5_preauth_ops

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREAUTH_OPS
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge
uk: Погане магічне число для krb5_sam_challenge

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE
en: Bad magic number for krb5_sam_challenge_2
uk: Погане магічне число для krb5_sam_challenge_2

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_CHALLENGE_2
en: Bad magic number for krb5_sam_key
uk: Погане магічне число для krb5_sam_key

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_KEY kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC
en: Bad magic number for krb5_enc_sam_response_enc
uk: Погане магічне число для krb5_enc_sam_response_enc

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_ENC_SAM_RESPONSE_ENC_2
en: Bad magic number for krb5_sam_response
uk: Погане магічне число для krb5_sam_response

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for krb5_sam_response 2
uk: Погане магічне число для krb5_sam_response 2

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_SAM_RESPONSE_2
en: Bad magic number for krb5_predicted_sam_response
uk: Погане магічне число для krb5_predicted_sam_response

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PREDICTED_SAM_RESPONSE
en: Bad magic number for passwd_phrase_element
uk: Погане магічне число для passwd_phrase_element

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_PASSWD_PHRASE_ELEMENT
en: Bad magic number for GSSAPI OID
uk: Погане магічне число для GSSAPI OID

note: kv5m_err.et:kv5m:KV5M_GSS_OID
en: Bad magic number for GSSAPI QUEUE
uk: Погане магічне число для GSSAPI QUEUE

note: Translators: First number is hours, second number is minutes
en: Your credentials expire in %.2d:%.2dh
uk: Термін дії Ваших мандатів завершиться через %.2d:%.2d годин

en: Your credentials expire in %d minute | Your credentials expire in %d minutes
uk[0]: Термін дії Вашого мандату закінчиться через %d хвилину
uk[1]: Термін дії Вашого мандату закінчиться через %d хвилин(и)
uk[2]: Термін дії Вашого мандату закінчиться через %d хвилин(и)

en: Your credentials have expired
uk: Термін дії Вашого мандату закінчився

en: Remove Credentials Cache
uk: Очистити кеш мандатів

en: You have valid Kerberos credentials.
uk: У вас є чинні мандати Kerberos.

en: You've refreshed your Kerberos credentials.
uk: Ви оновили власні мандати Kerberos.

en: Network credentials valid
uk: Чинні мережеві мандати

en: Network credentials expiring
uk: Термін дії мережевих мандатів закінчується

en: Network credentials expired
uk: Термін дії мережевих мандатів закінчився

en: Your Kerberos credentials have expired.
uk: Строк дії ваших мандатів Kerberos вичерпано.

en: unknown error
uk: невідома помилка

en: Expired
uk: Вийшов термін

en:  (No network connection)
uk:   (Немає з'єднання із мережею)

en: Principal
uk: Голова

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

note: Translators: this is an abbreviation for forwardable
en: Fwd
uk: Пересланий

note: Translators: this is an abbreviation for proxiable
en: Proxy
uk: Проксі

note: Translators: this is an abbreviation for renewable
en: Renew
uk: Оновити

en: Error displaying service ticket information
uk: Помилка при показі інформації про квиток

en: Choose Certificate
uk: Оберіть сертифікат

en: _Open
uk: _Відкрити

en: X509 Certificates
uk: Сертифікат X509

en: all files
uk: усі файли

en: %s Error
uk: Помилка %s

en: Couldn't acquire Kerberos ticket: '%s'
uk: Неможливо отримати квиток Kerberos: «%s»

en: Please enter your Kerberos password:
uk: Введіть Ваш пароль Kerberos:

en: Please enter the password for '%s':
uk: Будь ласка, введіть пароль для '%s':

en: The password you entered is invalid
uk: Введений Вами пароль невірний

en: There was an error displaying help:
    %s
uk: При показі довідки виникла помилка:
    %s

en: Kerberos Network Authentication Dialog
uk: Діалогове вікно мережевої аутентифікації Kerberos

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: kerberos;authentication;
uk: kerberos;authentication;керберос;цербер;аутентифікація;автентифікація;розпізнавання;
