krdc - en to et translation catalogue (240 entries)

en: History
et: Ajalugu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberSessions)
en: Remember open sessions for next startup
et: Avatud seansid jäetakse meelde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberHistory)
en: Remember connection history
et: Ühenduse ajaloo meelespidamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WalletSupport)
en: Remember passwords (KWallet)
et: Paroolid jäetakse meelde (KWallet)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SystemTrayIcon)
en: Enable system tray icon
et: Paneeliikooni lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatusBar)
en: Show status bar
et: Olekuriba näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepAspectRatio)
en: Keep aspect ratio when scaling
et: Proportsiooni säilitamine skaleerimisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLabel)
en: Background color of empty place:
et: Tühja koha taustavärv:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionGroupBox)
en: When Connecting
et: Ühendumisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPreferencesForNewConnections)
en: Show the preferences dialog for new connections
et: Uute ühenduste korral näidatakse seadistustedialoogi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: This option will resize the window to fit the connection size.  If it is too big, it will maximize the window.
et: See valik muudab akna suurust, et see sobiks ühenduse suurusega. Kui see on liiga suur, maksimeeritakse aken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: Resize to fit
et: Suuruse muutmine sobilikuks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: This option switches to fullscreen only if the connection resolution is the same as the current screen resolution
et: Selle valimisel lülitutakse täisekraanirežiimi ainult siis, kui ühenduse lahutusvõime on võrdne aktiivse ekraani lahutusvõimega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: Switch to Fullscreen if appropriate
et: Vajaduse korral täisekraanirežiimi lülitumine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultProtocolLabel)
en: Default protocol:
et: Vaikimisi protokoll:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabGroupBox)
en: Tab Settings
et: Kaartide seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBar)
en: Always show tab bar
et: Kaardiriba on alati nähtaval

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabCloseButton)
en: Show close button on tabs
et: Sulgemisnupu näitamine sakkidel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabMiddleClick)
en: Middle-click on a tab closes it
et: Klõps hiire keskmise nupuga sakil sulgeb kaardi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tabOrientationLabel)
en: Tab position:
et: Saki asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Top
et: Ülal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Bottom
et: All

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Left
et: Vasakul

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Right
et: Paremal

en: Configure...
et: Seadista...

en: Remove
et: Eemalda

en: The selected host cannot be handled.
et: Valitud masinat ei ole võimalik käidelda.

en: Unusable URL
et: Kõlbmatu URL

[ctx: General Config]
en: General
et: Üldine

en: General Configuration
et: Üldine seadistamine

en: Hosts
et: Masinad

en: Host Configuration
et: Masina seadistamine

en: Plugins
et: Pluginad

en: Plugin Configuration
et: Pluginate seadistamine

en: Less than a minute ago
et: Vähem kui minuti eest

en: A minute ago | %1 minutes ago
et[0]: Minuti eest
et[1]: %1 minuti eest

en: An hour ago | %1 hours ago
et[0]: Tunni eest
et[1]: %1 tunni eest

en: Yesterday | %1 days ago
et[0]: Eile
et[1]: %1 päeva eest

en: Over a month ago | %1 months ago
et[0]: Kuu aja eest
et[1]: %1 kuu eest

en: A year ago | %1 years ago
et[0]: Aasta eest
et[1]: %1 aasta eest

en: Note that settings might only apply when you connect next time to this host.
et: Pane tähele, et seadistused võivad rakenduda alles järgmisel selle masinaga ühendumisel.

en: Show this dialog again for this host
et: Dialoogi näidatakse selle masina korral uuesti

en: Remember password (KWallet)
et: Parool jäetakse meelde (KWallet)

note: i18n: ectx: label, entry (OpenSessions), group (General)
en: Sessions
et: Seansid

note: i18n: ectx: Menu (session)
en: &Session
et: &Seanss

note: i18n: ectx: ToolBar (krdc_remote_view_toolbar)
en: Remote View Toolbar
et: Kaugvaateriba

en: KDE Remote Desktop Client
et: KDE kaugtöölauaklient

en: (c) 2007-2016, Urs Wolfer
    (c) 2001-2003, Tim Jansen
    (c) 2002-2003, Arend van Beelen jr.
    (c) 2000-2002, Const Kaplinsky
    (c) 2000, Tridia Corporation
    (c) 1999, AT&T Laboratories Boston
    (c) 1999-2003, Matthew Chapman
    (c) 2009, Collabora Ltd
et: (c) 2007-2016: Urs Wolfer
    (c) 2001-2003: Tim Jansen
    (c) 2002-2003: Arend van Beelen jr.
    (c) 2000-2002: Const Kaplinsky
    (c) 2000: Tridia Corporation
    (c) 1999: AT&T Laboratories Boston
    (c) 1999-2003: Matthew Chapman
    (c) 2009: Collabora Ltd

en: Urs Wolfer
et: Urs Wolfe

en: Developer, Maintainer
et: Arendaja, hooldaja

en: Developer
et: Arendaja

en: Former Developer
et: Endine arendaja

en: Initial RDP backend
et: Algne RDP taustaliides

en: Google Summer of Code 2007 KRDC project mentor
et: Google Summer of Code 2007 KRDC projekti mentor

en: LibVNCServer / LibVNCClient developers
et: LibVNCServeri / LibVNCClienti arendajad

en: VNC client library
et: VNC kliendi teek

en: Telepathy Tubes Integration
et: Telepathy Tube'ide lõimimine

en: Start KRDC with the provided URL in fullscreen mode (works only with one URL)
et: KRDC käivitamine antud URL-iga täisekraanirežiimis (toimib ainult ühe URL-i korral)

en: URLs to connect after startup
et: URL-id, millega luua ühendus käivitamisel

en: KDE Remote Desktop Client started
et: KDE kaugtöölauaklient on käivitatud

en: New Connection
et: Uus ühendus

en: Copy Screenshot to Clipboard
et: Kopeeri ekraanipilt lõikepuhvrisse

en: Screenshot
et: Ekraanipilt

en: Switch to Full Screen Mode
et: Lülitu täisekraanirežiimi

en: Full Screen
et: Täisekraan

en: View Only
et: Ainult vaatamine

en: Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: Show Local Cursor
et: Näita kohalikku kursorit

en: Local Cursor
et: Kohalik kursor

en: Grab All Possible Keys
et: Kasuta kõiki võimalikke klahve

en: Grab Keys
et: Klahvide ülevõtmine

en: Scale Remote Screen to Fit Window Size
et: Mahuta kaugtöölaud aknasse

en: Scale
et: Skaleeri

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: The entered address does not have the required form.
     Syntax: [username@]host[:port]
et: Sisestatud aadress ei ole nõutud vormis.
     Süntaks: [kasutajanimi@]masin[:port]

en: Malformed URL
et: Vigane URL

en: The entered address cannot be handled.
et: Sisestatud aadressi käitlemine nurjus.

en: Connecting to %1
et: Ühendumine masinaga %1

en: Authenticating at %1
et: Autentimine masinas %1

en: Preparing connection to %1
et: Valmistumine ühenduseks masinaga %1

en: Connected to %1
et: Ühendatud masinaga %1

[ctx: window title when in full screen mode (for example displayed in tasklist)]
en: KDE Remote Desktop Client (Full Screen)
et: KDE kaugtöölauaklient (täisekraanis)

en: Switch to Window Mode
et: Lülitu aknarežiimi

en: Window Mode
et: Aknarežiim

en: Connect
et: Ühenda

en: Rename
et: Muuda nime

en: Settings
et: Seadistused

en: Delete
et: Kustuta

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: History
et: Ajalugu

en: Rename %1
et: %1 nime muutmine

en: Rename %1 to
et: %1 nime muutmine

en: Are you sure you want to delete %1?
et: Kas tõesti kustutada %1?

en: Delete %1
et: %1 kustutamine

en: Add Bookmark
et: Lisa järjehoidja

en: Close Tab
et: Sulge kaart

en: Minimize Full Screen Window
et: Minimeeri täisekraaniaken

en: Stick Toolbar
et: Kleepuv tööriistariba

en: Are you sure you want to quit the KDE Remote Desktop Client?
et: Kas tõesti väljuda KDE kaugtöölauakliendist?

en: Confirm Quit
et: Väljumise kinnitus

en: Connect to:
et: Ühendumine:

en: Type here to connect to an address and filter the list.
et: Kirjuta siia ühendumiseks aadressiga ja nimekirja filtreerimiseks.

en: Type an IP or DNS Name here. Clear the line to get a list of connection methods.
et: Kirjuta siia IP või nimeserver. Puhasta rida, et näha ühendusviiside loendit.

en: Goto Address
et: Aadressi avamine

en: Remote Desktops
et: Kaugtöölauad

en: Browse to media share path
et: Jagatud andmekandja asukoha sirvimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vncGroupBox)
en: Connection
et: Ühendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolutionLabel)
en: Desktop &resolution:
et: Töölaua la&hutus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Here you can specify the resolution of the remote desktop. This resolution determines the size of the desktop that will be presented to you.
et: Siin saab määrata kaugtöölaua lahutuse. See määrab sulle näidatava töölaua suuruse.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Minimal (640x480)
et: Minimaalne (640x480)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Small (800x600)
et: Väike (800x600)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Normal (1024x768)
et: Normaalne (1024x768)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Large (1280x1024)
et: Suur (1280x1024)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Very Large (1600x1200)
et: Väga suur (1600x1200)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Current Screen Resolution
et: Aktiivne ekraanilahutus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Custom Resolution (...)
et: Kohandatud lahutus (...)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Current KRDC Size
et: Aktiivne KRDC suurus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: &Width:
et: &Laius:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingWidth)
en: This is the width of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
et: Kaugtöölaua laius. Seda saab käsitsi muuta ainult siis, kui ülal on valitud omaloodud lahutus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: H&eight:
et: Kõr&gus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Height) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingHeight)
en: This is the height of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
et: Kaugtöölaua kõrgus. Seda saab käsitsi muuta ainult siis, kui ülal on valitud omaloodud lahutus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorDepthLabel)
en: Color &depth:
et: &Värvisügavus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Low Color (8 Bit)
et: 8-bitine (low color)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: High Color (16 Bit)
et: 16-bitine (high color)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color (24 Bit)
et: 24-bitine (true color)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color with Alpha (32 Bit)
et: True Color alfakanaliga (32-bitine)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutLabel)
en: &Keyboard layout:
et: &Klaviatuur:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Use this to specify your keyboard layout. This layout setting is used to send the correct keyboard codes to the server.
et: Siin saab määrata klaviatuuri tüübi. Seda kasutatakse korrektsete klahvikoodide saatmiseks serverile.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Arabic (ar)
et: Araabia (ar)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Czech (cs)
et: Tšehhi (cs)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Danish (da)
et: Taani (da)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: German (de)
et: Saksa (de)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss German (de-ch)
et: Šveitsi saksa (de-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: American Dvorak (en-dv)
et: Ameerika Dvorak (en-dv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: British English (en-gb)
et: Briti inglise (en-gb)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: US English (en-us)
et: USA inglise (en-us)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Spanish (es)
et: Hispaania (es)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Estonian (et)
et: Eesti (et)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Finnish (fi)
et: Soome (fi)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Faroese (fo)
et: Fääri (fo)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French (fr)
et: Prantsuse (fr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian (fr-be)
et: Belgia (fr-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French Canadian (fr-ca)
et: Kanada prantsuse (fr-ca)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss French (fr-ch)
et: Šveitsi prantsuse (fr-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hebrew (he)
et: Heebrea (he)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Croatian (hr)
et: Horvaadi (hr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hungarian (hu)
et: Ungari (ru)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Icelandic (is)
et: Islandi (is)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Italian (it)
et: Itaalia (it)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Japanese (ja)
et: Jaapani (ja)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Korean (ko)
et: Korea (ko)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Lithuanian (lt)
et: Leedu (lt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Latvian (lv)
et: Läti (lv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Macedonian (mk)
et: Makedoonia (mk)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Dutch (nl)
et: Hollandi (nl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian Dutch (nl-be)
et: Belgia hollandi (nl-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Norwegian (no)
et: Norra (no)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Polish (pl)
et: Poola (pl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Portuguese (pt)
et: Portugali (pt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Brazilian (pt-br)
et: Brasiilia (pt-br)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Russian (ru)
et: Vene (ru)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Slovenian (sl)
et: Sloveeni (sl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swedish (sv)
et: Rootsi (sv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Thai (th)
et: Tai (th)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Turkish (tr)
et: Türgi (tr)

[ctx: label for soundsettings in preferences dialog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en: Sound:
et: Heli:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On This Computer
et: Selles arvutis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On Remote Computer
et: Kaugarvutis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: Disable Sound
et: Heli keelamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_SoundSystem)
en: None
et: Puudub

[ctx: label for performance settings in preferences dialog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, performanceLabel)
en: Performance:
et: Jõudlus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Performance)
en: Broadband
et: Lairibaühendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFX)
en: Enhanced visual experience
et: Täiustatud visuaalne kogemus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFX)
en: RemoteFX covers a set of technologies that enhance visual experience of the Remote Desktop Protocol.
et: RemoteFX tähistab tehnoloogiaid, mis täiustavad kaugekraani protokolli visuaalset kogemust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shareMediaLabel)
en: Share Media:
et: Jagatud meedia:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_ShareMedia)
en: Share a local media directory with the remote host.
et: Kohaliku meediakataloogi jagamine kaugmasinaga.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, expertGroupBox)
en: Expert Options
et: Täppisvalikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, consoleLabel)
en: Console login:
et: Konsoolist sisselogimine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Console)
en: Attach to Windows Server console
et: Ühendumine Windows Serveri konsooliga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extraOptionsLabel)
en: Extra options:
et: Lisavalikud:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_ExtraOptions)
en: Here you can enter additional xfreerdp (FreeRDP) options.
et: Siin saab määrata täiendavad xfreerdp (FreeRDP) valikud.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, loginGroupBox)
en: Login
et: Sisselogimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultUserLabel)
en: Default user name:
et: Vaikimisi kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kcfg_DefaultRdpUserName)
en: No default user name
et: Vaikimisi kasutajanimi puudub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RecognizeLdapLogins)
en: Automatically recognize "LDAP"-Logins and share passwords
et: LDAP kasutajanimede automaatne tuvastamine ja paroolide jagamine

en: Media Folder does not Exist
et: Meediakataloogi ei ole olemas

en: The folder %1 does not exist.
    Please set an existing folder to share or empty the "Share Media" option if you do not want to share any folder.
et: Kataloogi %1 ei ole olemas.
    Palun vali jagamiseks olemasolev kataloog või eemalda märge kastikesest "Jagatud meedia", kui sa ei soovi ühtegi kataloogi jagada.

en: Enter Username
et: Kasutajanime sisestamine

en: Please enter the username you would like to use for login.
et: Palun sisesta kasutajanimi, millega soovid sisse logida.

en: Access to the system requires a password.
et: Süsteemi kasutamiseks on vaja parooli.

en: Could not start "%1"; make sure %1 is properly installed.
et: "%1" käivitamine nurjus. Palun kontrolli, kas %1 on korrektselt paigaldatud.

en: RDP Failure
et: RDP nurjumine

en: The version of "xfreerdp" you are using is too old.
    xfreerdp 1.0.2 or greater is required.
et: Kasutatav "xfreerdp" versioon on liiga vana.
    Vajalik on xfreerdp 1.0.2 või uuem.

en: Connection failed. You might have passed a wrong address or username.
et: Ühendumine nurjus. Võib-olla andsid vale aadressi või kasutajanime.

en: Name or service not known.
et: Tundmatu nimi või teenus.

en: Connection Failure
et: Ühendus nurjus

en: Connection attempt to host failed.
et: Katse luua ühendust masinaga nurjus.

en: Authentication failure, check credentials.
et: Autentimine nurjus. Palun kontrolli oma andmeid.

en: Connection attempt to host failed. Security negotiation or connection failure.
et: Katse luua ühendust masinaga nurjus. Turbekõneluste või ühenduse nurjumine.

en: Connect to a Windows Remote Desktop (RDP)
et: Ühendumine Windowsi kaugtöölauaga (RDP)

en: New RDP Connection...
et: Uus RDP ühendus...

en: <html>Enter the address here. Port is optional.<br /><i>Example: rdpserver:3389 (host:port)</i></html>
et: <html>Kirjuta siia aadress. Port ei ole kohustuslik.<br /><i>Näide: rdpserver:3389 (masin:port)</i></html>

en: The application "xfreerdp" cannot be found on your system; make sure it is properly installed if you need RDP support.
et: Sinu süsteemist ei leitud rakendust ""xfreerdp". Palun kontrolli, kas see on korrektselt paigaldatud, kui soovid RDP toetust.

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: None
et: Puudub

[ctx: Remove the selected url from the bookarks menu]
en: Remove the bookmark for %1.
et: %1 järjehoidja eemaldamine.

[ctx: Add the selected url to the bookmarks menu]
en: Bookmark %1.
et: Järjehoidja %1.

[ctx: Header of the connections list, title/url for remote connection]
en: Remote Desktop
et: Kaugtöölaud

[ctx: Header of the connections list, the last time this connection was initiated]
en: Last Connected
et: Viimati ühendatud

[ctx: Header of the connections list, the number of times this connection has been visited]
en: Visits
et: Külastused

[ctx: Header of the connections list, the time when this entry was created]
en: Created
et: Loodud

[ctx: Header of the connections list, where this entry comes from]
en: Source
et: Lähtekoht

en: VNC authentication type is not supported.
et: VNC autentimise tüüp ei ole toetatud.

en: Server not found.
et: Serverit ei leitud.

en: VNC authentication failed.
et: VNC autentimine nurjus.

en: VNC authentication failed because of too many authentication tries.
et: VNC autentimine nurjus liiga paljude autentimiskatsete tõttu.

en: VNC server closed connection.
et: VNC server sulges ühenduse.

en: Disconnected: %1.
et: Lahutatud: %1.

en: Reconnecting.
et: Taasühendumine.

en: Reconnected.
et: Taasühendatud.

en: Connected.
et: Ühendatud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, connectionLabel)
en: Connection &type:
et: Ühenduse &tüüp:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Use this to specify the performance of your connection. Note that you should select the speed of the weakest link - even if you have a high speed connection, it will not help you if the remote computer uses a slow modem. Choosing a level of quality that is too high on a slow link will cause slower response times. Choosing a lower quality will increase latencies in high speed connections and results in lower image quality, especially in 'Low Quality' mode.
et: Siin saab määrata sinu ühenduse omadusi. Märkus: valida tuleks kõige nõrgema lüli kiirus - isegi kui sinul on ülikiire ühendus, ei ole sellest kasu, kui kaugarvuti kasutab aeglast modemit. Liiga kõrge kvaliteedi valimine aeglasele ühendusele põhjustab vastuste aeglustumist. Madalama kvaliteedi valimine suurendab kiirete ühenduste pöördumisaega ja annab tulemuseks kehvema videokvaliteedi, seda eriti režiimi 'Madal kvaliteet' puhul.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: High Quality (LAN, direct connection)
et: Kõrge kvaliteet (LAN, otseühendus)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Medium Quality (DSL, Cable, fast Internet)
et: Keskmine kvaliteet (DSL, kaabel, kiire internet)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Low Quality (Modem, ISDN, slow Internet)
et: Madal kvaliteet (modem, ISDN, aeglane internet)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Scaling)
en: Scale to Size:
et: Skaleerimine suurusele:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_ssh_tunnel)
en: Connect via SSH tunnel
et: Ühendus SSH tunneli kaudu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ssh_groupBox)
en: SSH tunnel options
et: SSH tunneli valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_loopback)
en: Tunnel via loopback address
et: Tunnel loopback-aadressi kaudu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
et: Kasutajanimi:

en: Error connecting to %1: %2
et: Tõrge ühendumisel masinaga %1: %2

en: Error authenticating with password: %1
et: Tõrge autentimisel parooliga: %1

en: Error creating tunnel socket
et: Tõrge tunneli pesa loomisel

en: Authentication failed. Please try again.
et: Autentimine nurjus. Palun proovi uuesti.

en: Please enter the SSH password.
et: Palun sisesta SSH parool.

en: VNC failure
et: VNC nurjumine

en: SSH Tunnel failure
et: SSH tunneli nurjumine

en: New VNC Connection...
et: Uus VNC ühendus...

en: Connect to a VNC Remote Desktop
et: Ühendumine VNC kaugtöölauaga

en: <html>Enter the address here.<br /><i>Example: vncserver:1 (host:port / screen)</i></html>
et: <html>Kirjuta siia aadress.<br /><i>Näide: vncserver:1 (masin:port / kuva)</i></html>
