krdc 0 - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Connect
hr: Spoji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: &Width:
hr: Š&irina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: H&eight:
hr: &Visina:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Arabic (ar)
hr: Arapski (ar)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: British English (en-gb)
hr: Britanski engleski (en-gb)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Brazilian (pt-br)
hr: Brazilski (pt-br)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vncGroupBox)
en: Connection
hr: Veza

en: Access to the system requires a password.
hr: Pristup sustavu zahtjeva zaporku.
