krdc - en to kk translation catalogue (221 entries)

en: History
kk: Журналы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberSessions)
en: Remember open sessions for next startup
kk: Ашық сеансы келесіге дейін жаттап алынсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberHistory)
en: Remember connection history
kk: Қосылымдар журналға жазылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WalletSupport)
en: Remember passwords (KWallet)
kk: Парольдері жатталсын (KWallet)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SystemTrayIcon)
en: Enable system tray icon
kk: Жүйелік сөреде таңбашасы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatusBar)
en: Show status bar
kk: Күй-жай жолағы көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepAspectRatio)
en: Keep aspect ratio when scaling
kk: Масштабтағанда жақтар ара-қатынасы сақталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLabel)
en: Background color of empty place:
kk: Бос орын аясының түсі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionGroupBox)
en: When Connecting
kk: Қосылған кезде

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPreferencesForNewConnections)
en: Show the preferences dialog for new connections
kk: Жаңа қосылымдар үшін параметрлер диалогы шығырылсын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: This option will resize the window to fit the connection size.  If it is too big, it will maximize the window.
kk: Бұл параметр терезесін қосылымға лайықтап шақтайды. Ол тым үлкен болса терезені кеңінен жайады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: Resize to fit
kk: Өлшемі шақталсын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: This option switches to fullscreen only if the connection resolution is the same as the current screen resolution
kk: Бұл параметр, егерде қосылымға қажетті экран айырымдылығы экраныңыздығыдай болса ғана, толық экранды режімге ауыстырады

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: Switch to Fullscreen if appropriate
kk: Мүмкін болса, толық экранды режіміне ауысу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabGroupBox)
en: Tab Settings
kk: Қойындылар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBar)
en: Always show tab bar
kk: Жиектері әрқашанда көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabCloseButton)
en: Show close button on tabs
kk: Қойындыларда жабатын батырмасы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabMiddleClick)
en: Middle-click on a tab closes it
kk: Ортаңғы түртімімен қойынды жабылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tabOrientationLabel)
en: Tab position:
kk: Қойындының орны:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Top
kk: Жоғарда

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Bottom
kk: Төменде

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Left
kk: Сол жақта

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Right
kk: Оң жақта

en: Configure...
kk: Баптау...

en: Remove
kk: Өшіру

en: The selected host cannot be handled.
kk: Таңдалған хост жарамсыз.

en: Unusable URL
kk: URL пайдалануға келмейді

[ctx: General Config]
en: General
kk: Жалпы

en: General Configuration
kk: Жалпы параметрлері

en: Hosts
kk: Хосттар

en: Host Configuration
kk: Хост параметрлері

en: Plugins
kk: Плагиндері

en: Plugin Configuration
kk: Плагин параметрлері

en: Less than a minute ago
kk: Бір минуттан кем уақыт бұрын

en: A minute ago | %1 minutes ago
kk[0]: %1 минут бұрын

en: An hour ago | %1 hours ago
kk[0]: %1 сағат бұрын

en: Yesterday | %1 days ago
kk[0]: %1 күн бұрын

en: Over a month ago | %1 months ago
kk[0]: %1 ай бұрын

en: A year ago | %1 years ago
kk[0]: %1 жыл бұрын

en: Note that settings might only apply when you connect next time to this host.
kk: Параметрлеріңіз бұл хостқа келесі қосылғанда ғана күшіне енетінін ескерген жөн.

en: Show this dialog again for this host
kk: Бұл хост үшін осы диалог қайта көрсетілсін

en: Remember password (KWallet)
kk: Паролі жатталсын (KWallet)

note: i18n: ectx: label, entry (OpenSessions), group (General)
en: Sessions
kk: Сеөнстар

note: i18n: ectx: Menu (session)
en: &Session
kk: &Сеанс

note: i18n: ectx: ToolBar (krdc_remote_view_toolbar)
en: Remote View Toolbar
kk: Қашық құралдары

en: KDE Remote Desktop Client
kk: KDE қашық үстел клиенті

en: Developer, Maintainer
kk: Құрастырушысы, жетілдірушісі

en: Developer
kk: Құрастырушысы

en: Former Developer
kk: Бұрынғы құрастырушысы

en: Initial RDP backend
kk: Бастапқы RDP бағдарламасы

en: Google Summer of Code 2007 KRDC project mentor
kk: Google Summer of Code 2007 KRDC жоба басшысы

en: LibVNCServer / LibVNCClient developers
kk: LibVNCServer / LibVNCClient құрастырушысы

en: VNC client library
kk: VNC клиент жиын файлы

en: Telepathy Tubes Integration
kk: Telepathy Tubes-пен біріктіруі

en: Start KRDC with the provided URL in fullscreen mode (works only with one URL)
kk: Келтірілген URL-мен KRDC-ді толық экранды режімінде (бір URL-мен ғана істейді)

en: URLs to connect after startup
kk: Жұмысты бастаған соң косылатын URL-дары

en: KDE Remote Desktop Client started
kk: KDE қашық үстел клиенті істей бастады

en: New Connection
kk: Жаңа қосылым

en: Copy Screenshot to Clipboard
kk: Экранды алмасу буферіне түсіріп алу

en: Screenshot
kk: Экранды түсіріп алу

en: Switch to Full Screen Mode
kk: Толық экранды режіміне ауысу

en: Full Screen
kk: Толық экран

en: View Only
kk: Тек көру ғана

en: Disconnect
kk: Ажырату

en: Show Local Cursor
kk: Жергілікті меңзерді көрсету

en: Local Cursor
kk: Жергілікті меңзер

en: Grab All Possible Keys
kk: Мүмкіндігінше барлық перне басуын қағып алу

en: Grab Keys
kk: Перне басуын қағып алу

en: Scale Remote Screen to Fit Window Size
kk: Қашықтағы экранын терезесіне шақтап масштабтау

en: Scale
kk: Масштабтау

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілері

en: The entered address does not have the required form.
     Syntax: [username@]host[:port]
kk: Келтірілген адрес керек пішімінде емес.
     Синтаксисі: [username@]host[:port]

en: Malformed URL
kk: Жарамсыз URL

en: The entered address cannot be handled.
kk: Келтірілген адрес жарамсыз.

en: Connecting to %1
kk: %1 дегенге қосылу

en: Authenticating at %1
kk: %1 дегенде аутентификациялану

en: Preparing connection to %1
kk: %1  дегенге қосылуға дайындалу

en: Connected to %1
kk: %1 дегенге қосылу

[ctx: window title when in full screen mode (for example displayed in tasklist)]
en: KDE Remote Desktop Client (Full Screen)
kk: KDE қашық үстел клиенті (толық экранды)

en: Switch to Window Mode
kk: Терезелі режіміне ауысу

en: Window Mode
kk: Терезелі режім

en: Connect
kk: Қосылым

en: Rename
kk: Қайта атау

en: Settings
kk: Параметрлері

en: Delete
kk: Өшіру

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: Bookmarks
kk: Бетбелгілері

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: History
kk: Журналы

en: Rename %1
kk: %1 дегеннің атауын өзгерту

en: Rename %1 to
kk: %1 дегеннің жаңа атауы:

en: Are you sure you want to delete %1?
kk: %1 дегенді шын өшірмексіз бе?

en: Delete %1
kk: %1 дегенді өшіру

en: Add Bookmark
kk: Бетбелгілеу

en: Close Tab
kk: Қойындыны жабу

en: Minimize Full Screen Window
kk: Толық экран терезесін түю

en: Stick Toolbar
kk: Құралдар панелін жапсыру

en: Are you sure you want to quit the KDE Remote Desktop Client?
kk: KDE қашық үстел клиентінен шықпақсыз ба?

en: Confirm Quit
kk: Шығуды құптау

en: Connect to:
kk: Келесіге қосылу:

en: Type here to connect to an address and filter the list.
kk: Адреспен байланыс ету я тізімінің сүзгілеу үшін дерегін осында келтіріңіз.

en: Type an IP or DNS Name here. Clear the line to get a list of connection methods.
kk: Мұнда IP не DNS бойынша атауын келтіріңіз. Қосылу әдістерінің тізімін алу үшін жолын тазалаңыз.

en: Goto Address
kk: Баратын адрес

en: Remote Desktops
kk: Қашықтағылары

en: Filter
kk: Сүзгі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vncGroupBox)
en: Connection
kk: Қосылым

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolutionLabel)
en: Desktop &resolution:
kk: Экранның &айырымдылығы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Here you can specify the resolution of the remote desktop. This resolution determines the size of the desktop that will be presented to you.
kk: Мұнда қашықтағының айырдымдылық қабілетін келтіре аласыз. Бұл көрсетілетін үстел бетінің өлшемін анықтайды.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Minimal (640x480)
kk: Ең төмен (640x480)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Small (800x600)
kk: Төмен (800x600)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Normal (1024x768)
kk: Орташа (1024x768)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Large (1280x1024)
kk: Жоғары (1280x1024)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Very Large (1600x1200)
kk: Өте жоғары (1600x1200)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Current Screen Resolution
kk: Қазіргі экранның айырымдылығы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Custom Resolution (...)
kk: Өзгеше айырымдылығы (...)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Current KRDC Size
kk: Қазіргі KRDC өлшемі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: &Width:
kk: &Ені:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingWidth)
en: This is the width of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
kk: Бұл қашықтағы үстелдің ені. Жоғардағы айырдылымығын Өзгеше деп қойса ғана бұл мәнді қолмен өзгерте аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: H&eight:
kk: Б&иіктігі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Height) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingHeight)
en: This is the height of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
kk: Бұл қашықтағы үстелдің биіктігі. Жоғардағы айырдылымығын Өзгеше деп қойса ғана бұл мәнді қолмен өзгерте аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorDepthLabel)
en: Color &depth:
kk: Түстерінің &байлығы:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Low Color (8 Bit)
kk: Шамалы түстер (8 бит)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: High Color (16 Bit)
kk: Көп түстер (16 бит)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color (24 Bit)
kk: Шын түстер (24 бит)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color with Alpha (32 Bit)
kk: Шын түстер, альфамен (24 бит)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutLabel)
en: &Keyboard layout:
kk: &Пернетақта сәйкестігі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Use this to specify your keyboard layout. This layout setting is used to send the correct keyboard codes to the server.
kk: Мұнда пернетақта сәйкестігіңізді келтіре аласыз. Бұл қашықтағы серверге дұрыс пернетақта кодтарын жіберуге керек.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Arabic (ar)
kk: Араб (ar)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Czech (cs)
kk: Чех (cs)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Danish (da)
kk: Дат (da)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: German (de)
kk: Неміс (de)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss German (de-ch)
kk: Швецариялық неміс (de-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: American Dvorak (en-dv)
kk: АҚШ Дворак (en-dv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: British English (en-gb)
kk: Британдық ағылшын (en-gb)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: US English (en-us)
kk: АҚШ ағылшын (en-us)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Spanish (es)
kk: Испан (es)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Estonian (et)
kk: Эстон (et)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Finnish (fi)
kk: Финн (fi)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Faroese (fo)
kk: Фароэз (fo)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French (fr)
kk: Француз (fr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian (fr-be)
kk: Белгиялық (fr-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French Canadian (fr-ca)
kk: Канадалық француз (fr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss French (fr-ch)
kk: Француз (fr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hebrew (he)
kk: Иврит (he)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Croatian (hr)
kk: Хорват (hr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hungarian (hu)
kk: Мадяр (hu)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Icelandic (is)
kk: Исландиялық (is)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Italian (it)
kk: Италиян (it)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Japanese (ja)
kk: Жапон (ja)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Korean (ko)
kk: Кореялық (ko)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Lithuanian (lt)
kk: Литов (lt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Latvian (lv)
kk: Латыш (lv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Macedonian (mk)
kk: Македон (mk)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Dutch (nl)
kk: Нидерландылық (nl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian Dutch (nl-be)
kk: Белгиялық (nl-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Norwegian (no)
kk: Норвег (no)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Polish (pl)
kk: Поляк (pl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Portuguese (pt)
kk: Португал (pt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Brazilian (pt-br)
kk: Бразилиялық (pt-br)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Russian (ru)
kk: Орыс (ru)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Slovenian (sl)
kk: Словен (sl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swedish (sv)
kk: Швед (sv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Thai (th)
kk: Тай (th)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Turkish (tr)
kk: Түрік (tr)

[ctx: label for soundsettings in preferences dialog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en: Sound:
kk: Дыбысы:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On This Computer
kk: Осы компьютерінде

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On Remote Computer
kk: Қашықтағы компьютерінде

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: Disable Sound
kk: Дыбыс болмасын

[ctx: label for performance settings in preferences dialog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, performanceLabel)
en: Performance:
kk: Жыдамдығы:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Performance)
en: Modem
kk: Модем

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Performance)
en: Broadband
kk: Кеңжолақты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFX)
en: Enhanced visual experience
kk: Жетілдірген көрнектілік

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_RemoteFX)
en: RemoteFX covers a set of technologies that enhance visual experience of the Remote Desktop Protocol.
kk: RemoteFX бірнеше RDP протоколын қолданатын жетілдірген көрнектілік технологияларды қамтиды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shareMediaLabel)
en: Share Media:
kk: Ортақ тасушыіы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_ShareMedia)
en: Share a local media directory with the remote host.
kk: Жергілікті каталогын қашықтағы хостпен ортақтастыру.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, expertGroupBox)
en: Expert Options
kk: Қосымша параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, consoleLabel)
en: Console login:
kk: Консольден кіру:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Console)
en: Attach to Windows Server console
kk: Windows Server консоліне жалғаулы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extraOptionsLabel)
en: Extra options:
kk: Үстеме параметрлері

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_ExtraOptions)
en: Here you can enter additional xfreerdp (FreeRDP) options.
kk: Мұнда xfreerdp (FreeRDP) дегеннің қосымша параметрлерін келтре аласыз.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, loginGroupBox)
en: Login
kk: Кіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultUserLabel)
en: Default user name:
kk: Әдетті пайдаланушысы:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kcfg_DefaultRdpUserName)
en: No default user name
kk: Әдеттісі жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RecognizeLdapLogins)
en: Automatically recognize "LDAP"-Logins and share passwords
kk: "LDAP"-паййдаланушылар мен ортақ парольдері автотанылсын

en: Enter Username
kk: Пайдаланушысын келтіріңіз

en: Please enter the username you would like to use for login.
kk: Кіретін пайдаланушысын келтіріңіз.

en: Access to the system requires a password.
kk: Бұл жүйеге қатынау үшін пароль керек.

en: RDP Failure
kk: RDP жаңылысы

en: The version of "xfreerdp" you are using is too old.
    xfreerdp 1.0.2 or greater is required.
kk: Қолданған "xfreerdp" нұсқасы тым ескі:
    xfreerdp 1.0.2 не одан да жаңасы қажет.

en: Name or service not known.
kk: Беймәлім атау не қызмет.

en: Connection Failure
kk: Қосылым жаңылысы

en: Connection attempt to host failed.
kk: Хостқа қосылу жаңылысы.

en: Connect to a Windows Remote Desktop (RDP)
kk: Windows қашықтағы үстеліне (RDP) қосылу

en: New RDP Connection...
kk: Жаңа RDP қосылымы

en: <html>Enter the address here. Port is optional.<br /><i>Example: rdpserver:3389 (host:port)</i></html>
kk: <html>Мұнда адресін келтіріңіз. Керек болса, портымен қоса.<br /> <i>Мысал: rdpserver:3389 (хост_порты)</i></html>

en: The application "xfreerdp" cannot be found on your system; make sure it is properly installed if you need RDP support.
kk: "xfreerdp" жүйеңізде табылмай жегілмеді; егер RDP қажет болса, ол дұрыс орнатылғанын тексеріңіз.

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: Remove the selected url from the bookarks menu]
en: Remove the bookmark for %1.
kk: %1 дегенге сілтейтін бетбелгіні өшіру

[ctx: Add the selected url to the bookmarks menu]
en: Bookmark %1.
kk: %1 бетбелгісі

[ctx: Header of the connections list, title/url for remote connection]
en: Remote Desktop
kk: Қашықтағысы

[ctx: Header of the connections list, the last time this connection was initiated]
en: Last Connected
kk: Соңғы қосылғаны

[ctx: Header of the connections list, the number of times this connection has been visited]
en: Visits
kk: Неше рет

[ctx: Header of the connections list, the time when this entry was created]
en: Created
kk: Құрылған кезі

[ctx: Header of the connections list, where this entry comes from]
en: Source
kk: Көзі

en: VNC authentication type is not supported.
kk: VNC аутентификация түрінің қолдауы жоқ..

en: Server not found.
kk: Сервері табылған жоқ.

en: VNC authentication failed.
kk: VNC аутентификациясының жаңылысы.

en: VNC authentication failed because of too many authentication tries.
kk: Тым көп әрекеттер себебінен VNC аутентификацияңыз өтпеді.

en: VNC server closed connection.
kk: VNC сервері байланысты үзді.

en: Disconnected: %1.
kk: Ажыратылды: %1

en: Reconnecting.
kk: Қайта қосылу.

en: Reconnected.
kk: Қайта қосылды.

en: Connected.
kk: Қосылды.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Use this to specify the performance of your connection. Note that you should select the speed of the weakest link - even if you have a high speed connection, it will not help you if the remote computer uses a slow modem. Choosing a level of quality that is too high on a slow link will cause slower response times. Choosing a lower quality will increase latencies in high speed connections and results in lower image quality, especially in 'Low Quality' mode.
kk: Қосылымыңыздың жылдамдылығын осында келтіріңіз. Байланыс тізбегінің ең нашар буынының жылдамдылығын көрсету керек - Сіздің жағында қосылымыңыз тамаша болса да, қашықтағы компьютер баяу модем арқылы істеп тұрса - жалпы байланысыңыз нашар болмақ. Баяу байланыста жылдам қосылымды көрсеткеде, әсіресе "Сапасы төмен" режімінде, б айланысыңызды, іс жүзінде, одан да нашар қылады.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: High Quality (LAN, direct connection)
kk: Сапасы жоғары (LAN, тікелей қосылым)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Medium Quality (DSL, Cable, fast Internet)
kk: Сапасы орташа (DSL, кабельді, жылдам Интернет)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Low Quality (Modem, ISDN, slow Internet)
kk: Сапасы төмен (модем, ISDN, баяу Интернет)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Scaling)
en: Scale to Size:
kk: Келтіретін өлшемі:

en: Authentication failed. Please try again.
kk: Аутентификация жаңылысы. Қайталап көріңіз.

en: VNC failure
kk: VNC жаңылысы

en: New VNC Connection...
kk: Жаңа VNC қосылымы...

en: Connect to a VNC Remote Desktop
kk: Қашықтағы үстелге VNC қосылымы

en: <html>Enter the address here.<br /><i>Example: vncserver:1 (host:port / screen)</i></html>
kk: <html>Мұнда адресін келтіріңіз. Керек болса, портымен қоса.<br /> <i>Мысал:vncserver:1 (хост:порты / экраны)</i></html>
