krdc - en to lt translation catalogue (202 entries)

en: History
lt: Žurnalas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberSessions)
en: Remember open sessions for next startup
lt: Kito paleidimo metu prisiminti atvertus seansus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberHistory)
en: Remember connection history
lt: Atsiminti prisijungimų istoriją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WalletSupport)
en: Remember passwords (KWallet)
lt: Įsiminti slaptažodžius (KWallet)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SystemTrayIcon)
en: Enable system tray icon
lt: Įjungti sistemos dėklo ženkliuką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatusBar)
en: Show status bar
lt: Rodyti būsenos juostą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepAspectRatio)
en: Keep aspect ratio when scaling
lt: Keičiant mastelį išlaikyti proporcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLabel)
en: Background color of empty place:
lt: Tuščios vietos fono slapva:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionGroupBox)
en: When Connecting
lt: Jungiantis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPreferencesForNewConnections)
en: Show the preferences dialog for new connections
lt: Užmezgant naują ryšį rodyti parinkčių langą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: This option will resize the window to fit the connection size.  If it is too big, it will maximize the window.
lt: Šis pasirinkimas pakeis lango dydį, kad atitiktų ryšio dydį. Jei jis bus per didelis, bus išdidintas langas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: Resize to fit
lt: Keisti dydį kad tilptų

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: This option switches to fullscreen only if the connection resolution is the same as the current screen resolution
lt: Šis nustatymas perjungia į visą ekraną tik jei prisijungimo rezoliucija yra tokia pati kaip esamo ekrano rezoliucija.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: Switch to Fullscreen if appropriate
lt: Persijungti į pilno ekrano veikseną jei įmanoma

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabGroupBox)
en: Tab Settings
lt: Skirtukų nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBar)
en: Always show tab bar
lt: Visada rodyti skirtukų juostą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabCloseButton)
en: Show close button on tabs
lt: Rodyti uždarymo mygtuką ant skirtukų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabMiddleClick)
en: Middle-click on a tab closes it
lt: Vidurinio klavišo paspaudimas uždaro skirtuką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tabOrientationLabel)
en: Tab position:
lt: Skirtuko vieta:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Top
lt: Viršuje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Bottom
lt: Apačioje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Left
lt: Kairėje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Right
lt: Dešinėje

en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

en: Remove
lt: Pašalinti

en: The selected host cannot be handled.
lt: Su nurodytu mazgu dirbti nepavyks.

en: Unusable URL
lt: Netinkamas URL

[ctx: General Config]
en: General
lt: Bendra

en: General Configuration
lt: Bendros parinktys

en: Hosts
lt: Mazgai

en: Host Configuration
lt: Mazgo parinktys

en: Plugins
lt: Priedai

en: Plugin Configuration
lt: Priedų konfigūracija

en: Less than a minute ago
lt: Mažiau nei prieš minutę

en: A minute ago | %1 minutes ago
lt[0]: Prieš minutę
lt[1]: Prieš %1 minutes
lt[2]: Prieš %1 minučių
lt[3]: Prieš %1 minutę

en: An hour ago | %1 hours ago
lt[0]: Prieš valandą
lt[1]: Prieš %1 valandas
lt[2]: Prieš %1 valandų
lt[3]: Prieš %1 valandą

en: Yesterday | %1 days ago
lt[0]: Vakar
lt[1]: Prieš %1 dienas
lt[2]: Prieš %1 dienų
lt[3]: Prieš %1 dieną

en: Over a month ago | %1 months ago
lt[0]: Prieš mėnesį
lt[1]: Prieš %1 mėnesius
lt[2]: Prieš %1 mėnesių
lt[3]: Prieš %1 mėnesį

en: A year ago | %1 years ago
lt[0]: Prieš metus
lt[1]: Prieš %1 metus
lt[2]: Prieš %1 metų
lt[3]: Prieš %1 metus

en: Note that settings might only apply when you connect next time to this host.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie pakeitimai veiks tik jums iš naujo prisijungus prie nutolusio kompiuterio.

en: Show this dialog again for this host
lt: Šiam mazgui vėl rodyti šį langą

en: Remember password (KWallet)
lt: Įsiminti slaptažodžius (KWallet)

note: i18n: ectx: label, entry (OpenSessions), group (General)
en: Sessions
lt: Seansai

note: i18n: ectx: Menu (session)
en: &Session
lt: Se&ansas

note: i18n: ectx: ToolBar (krdc_remote_view_toolbar)
en: Remote View Toolbar
lt: Nutolusio vaizdo įrankinė

en: KDE Remote Desktop Client
lt: KDE Nutolusio darbastalio klientas

en: Developer, Maintainer
lt: Programuotojas, prižiūrėtojas

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Former Developer
lt: Buvęs programuotojas

en: Initial RDP backend
lt: Pradinė RDP bazė

en: Google Summer of Code 2007 KRDC project mentor
lt: Google vasaros kodo 2007 KRDC projekto vadovas

en: LibVNCServer / LibVNCClient developers
lt: LibVNCServer / LibVNCClient kūrėjai

en: VNC client library
lt: VNC kliento biblioteka

en: Start KRDC with the provided URL in fullscreen mode (works only with one URL)
lt: Paleisti KRDC su pateiktu URL pilno ekrano veiksena (veikia tik su vienu URL)

en: URLs to connect after startup
lt: Paleidus programą jungtis prie šių URL

en: KDE Remote Desktop Client started
lt: KDE Nutolusio darbastalio klientas paleistas

en: New Connection
lt: Nauja jungtis

en: Copy Screenshot to Clipboard
lt: Kopijuoti ekrano vaizdą į talpyklę

en: Screenshot
lt: Nuotrauka

en: Switch to Full Screen Mode
lt: Persijungti į pilno ekrano veikseną

en: Full Screen
lt: Visas ekranas

en: View Only
lt: Tik žiūrėti

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Show Local Cursor
lt: Rodyti vietinį žymeklį

en: Local Cursor
lt: Vietinis žymeklis

en: Grab All Possible Keys
lt: Perimti visus įmanomus klavišus

en: Grab Keys
lt: Perimti klavišus

en: Scale Remote Screen to Fit Window Size
lt: Pakeisti nutolusio ekrano mastelį, kad tilptų į langą

en: Scale
lt: Keisti mastelį

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: The entered address does not have the required form.
     Syntax: [username@]host[:port]
lt: Įvestas adresas neturi reikalaujamos formos.
    Sintaksė:  [naudotojovardas@]kompiuteris[:prievadas]

en: Malformed URL
lt: Neteisingas URL

en: The entered address cannot be handled.
lt: Įvestas nesuprantamas adresas.

en: Connecting to %1
lt: Jungiamasi prie %1

en: Authenticating at %1
lt: Prisistatoma %1

en: Preparing connection to %1
lt: Ruošiamasi prisijungti prie %1

en: Connected to %1
lt: Prisijungta prie %1

[ctx: window title when in full screen mode (for example displayed in tasklist)]
en: KDE Remote Desktop Client (Full Screen)
lt: KDE Nutolusio darbastalio klientas (Visas ekranas)

en: Switch to Window Mode
lt: Persijungti į lango veikseną

en: Window Mode
lt: Nurodykite lango veikseną

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Delete
lt: Trinti

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: Bookmarks
lt: Žymelės

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: History
lt: Istorija

en: Rename %1
lt: Pervadinti %1

en: Rename %1 to
lt: Pervadinti %1 į

en: Are you sure you want to delete %1?
lt: Ar tikrai norite trinti %1?

en: Delete %1
lt: Trinti %1

en: Add Bookmark
lt: Pridėti žymelę

en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

en: Minimize Full Screen Window
lt: Sumažinti pilno ekrano langą

en: Stick Toolbar
lt: Pritvirtinti įrankinę

en: Are you sure you want to quit the KDE Remote Desktop Client?
lt: Ar tikrai norite išjungti KDE Nutolusio darbastalio klientą?

en: Confirm Quit
lt: Patvirtinti išjungimą

en: Connect to:
lt: Prisijungti prie:

en: Type here to connect to an address and filter the list.
lt: Rašykite čia, kad prisijungti prie adreso ir išfiltruoti sąrašą.

en: Type an IP or DNS Name here. Clear the line to get a list of connection methods.
lt: Įveskite IP arba DNS vardą čia. Išvalykite eilutę, kad gauti prisijungimo metodų sąrašą.

en: Goto Address
lt: Eiti adresu

en: Remote Desktops
lt: Nutolę darbastaliai

en: Filter
lt: Filtras

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vncGroupBox)
en: Connection
lt: Prisijungimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolutionLabel)
en: Desktop &resolution:
lt: S&kiriamoji raiška:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Here you can specify the resolution of the remote desktop. This resolution determines the size of the desktop that will be presented to you.
lt: Nurodykite nutolusio darbastalio skiriamąją raišką. Šis parametras nusako, kokio dydžio vaizdas bus jums pateiktas.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Minimal (640x480)
lt: Minimali (640x480)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Small (800x600)
lt: Maža (800x600)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Normal (1024x768)
lt: Įpasta (1024x768)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Large (1280x1024)
lt: Didelė (1280x1024)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Very Large (1600x1200)
lt: Labai didelė (1600x1200)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Current Screen Resolution
lt: Dabartinė ekrano raiška

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Custom Resolution (...)
lt: Pasirinkta raiška (...)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: &Width:
lt: &Plotis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingWidth)
en: This is the width of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
lt: Nutolusio darbastalio plotis. Šią reikšmę galite keisti tik tuomet, jei aukščiau nustatėte, kad nutolusio darbastalio dydis bus „Pasirinktas“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: H&eight:
lt: &Aukštis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Height) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingHeight)
en: This is the height of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
lt: Nutolusio darbastalio aukštis. Šią reikšmę galite keisti tik tuomet, jei aukščiau nustatėte, kad nutolusio darbastalio dydis bus „Pasirinktas“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorDepthLabel)
en: Color &depth:
lt: Spalvų &skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Low Color (8 Bit)
lt: Mažai spalvų (8 bitų)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: High Color (16 Bit)
lt: Daug spalvų (16 bitų)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color (24 Bit)
lt: Tikros spalvos (24 bitų)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutLabel)
en: &Keyboard layout:
lt: &Klaviatūros išdėstymas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Use this to specify your keyboard layout. This layout setting is used to send the correct keyboard codes to the server.
lt: Pasirinkite naudojamą klaviatūros išdėstymą. Ši parinktis reikalinga tam, kad nutolusiam kompiuteriui būtų siunčiamos teisingos klavišų reikšmės.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Arabic (ar)
lt: Arabų (ar)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Czech (cs)
lt: Čekų (cs)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Danish (da)
lt: Danų (da)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: German (de)
lt: Vokiečių (de)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss German (de-ch)
lt: Šveicarų vokiečių (de-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: American Dvorak (en-dv)
lt: Amerikiečių Dvoržak (en-dv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: British English (en-gb)
lt: Britų anglų (en-gb)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: US English (en-us)
lt: JAV anglų (en-us)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Spanish (es)
lt: Ispanų (es)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Estonian (et)
lt: Estų (et)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Finnish (fi)
lt: Suomių (fi)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Faroese (fo)
lt: Farerų (fo)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French (fr)
lt: Prancūzų (fr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian (fr-be)
lt: Belgų (fr-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French Canadian (fr-ca)
lt: Kanados prancūzų (fr-ca)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss French (fr-ch)
lt: Šveicarijos prancūzų (fr-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hebrew (he)
lt: Hebrajų (he)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Croatian (hr)
lt: Kroatų (hr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hungarian (hu)
lt: Vengrų (hu)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Icelandic (is)
lt: Islandų (is)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Italian (it)
lt: Italų (it)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Japanese (ja)
lt: Japonų (jp)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Korean (ko)
lt: Korėjiečių (ko)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Lithuanian (lt)
lt: Lietuvių (lt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Latvian (lv)
lt: Latvių (lv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Macedonian (mk)
lt: Makedonų (mk)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Dutch (nl)
lt: Olandų (nl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian Dutch (nl-be)
lt: Belgijos olandų (nl-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Norwegian (no)
lt: Norvegų (no)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Polish (pl)
lt: Lenkų (pl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Portuguese (pt)
lt: Portugalų (pt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Brazilian (pt-br)
lt: Brazilų (pt-br)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Russian (ru)
lt: Rusų (ru)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Slovenian (sl)
lt: Slovėnų (sl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swedish (sv)
lt: Švedų (sv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Thai (th)
lt: Tailandiečių (th)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Turkish (tr)
lt: Turkų (tr)

[ctx: label for soundsettings in preferences dialog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en: Sound:
lt: Garsas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On This Computer
lt: Šiame kompiuteryje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On Remote Computer
lt: Nutolusiame kompiuteryje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: Disable Sound
lt: Išjungti garsą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, expertGroupBox)
en: Expert Options
lt: Sudėtingos parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, consoleLabel)
en: Console login:
lt: Prisijungimas per konsolę:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Console)
en: Attach to Windows Server console
lt: Prijungti prie Windows Server konsolės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extraOptionsLabel)
en: Extra options:
lt: Papildomos parinktys:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, loginGroupBox)
en: Login
lt: Registravimasis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultUserLabel)
en: Default user name:
lt: Numatytas naudotojo vardas:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kcfg_DefaultRdpUserName)
en: No default user name
lt: Nėra numatyto naudotojo vardo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RecognizeLdapLogins)
en: Automatically recognize "LDAP"-Logins and share passwords
lt: Automatiškai atpažinti "LDAP" prisijungimus ir dalintis slaptažodžiais

en: Enter Username
lt: Įrašykite naudotojo vardą

en: Please enter the username you would like to use for login.
lt: Įrašykite naudotojo, kuriuo jungsitės, vardą.

en: Access to the system requires a password.
lt: Prisijungimui prie kompiuterio reikalingas slaptažodis.

en: RDP Failure
lt: RDP klaida

en: Connection Failure
lt: Ryšio klaida

en: Connection attempt to host failed.
lt: Nepavyko bandymas prisijungti prie kompiuterio.

en: Connect to a Windows Remote Desktop (RDP)
lt: Prisijungti prie nutolusio Windows darbastalio (RDP)

en: New RDP Connection...
lt: Naujas RDP seansas...

en: <html>Enter the address here. Port is optional.<br /><i>Example: rdpserver:3389 (host:port)</i></html>
lt: <html>Įrašykite adresą. Prievado galite nenurodyti.<br /><i>Pavyzdžiui: rdpserver:3389 (mazgas:prievadas)</i></html>

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: None
lt: Jokio

[ctx: Remove the selected url from the bookarks menu]
en: Remove the bookmark for %1.
lt: Pašalinti žymę %1.

[ctx: Add the selected url to the bookmarks menu]
en: Bookmark %1.
lt: Žymelė %1.

[ctx: Header of the connections list, title/url for remote connection]
en: Remote Desktop
lt: Nutolęs darbastalis

[ctx: Header of the connections list, the last time this connection was initiated]
en: Last Connected
lt: Paskutinis prijungtas

[ctx: Header of the connections list, the number of times this connection has been visited]
en: Visits
lt: Apsilankymų

[ctx: Header of the connections list, the time when this entry was created]
en: Created
lt: Sukurta

[ctx: Header of the connections list, where this entry comes from]
en: Source
lt: Šaltinis

en: Server not found.
lt: Serveris nerastas.

en: VNC authentication failed.
lt: VNC patvirtinimo klaida.

en: VNC authentication failed because of too many authentication tries.
lt: VNC patvirtinimas nepavyko pernelg daug kartų.

en: VNC server closed connection.
lt: VNC serveris nutraukė ryšį.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Use this to specify the performance of your connection. Note that you should select the speed of the weakest link - even if you have a high speed connection, it will not help you if the remote computer uses a slow modem. Choosing a level of quality that is too high on a slow link will cause slower response times. Choosing a lower quality will increase latencies in high speed connections and results in lower image quality, especially in 'Low Quality' mode.
lt: Parinkite ryšio spartos kokybę. Atkreipkite dėmesį, kad reikia nurodyti silpniausios grandies ryšio spartą. Net jei jūsų ryšys labai spartus, tačiau kitas kompiuterias ryšiui naudoja modemą, reikia nurodyti žemą ryšio kokybę. Parinkus pernelyg aukštą ryšio kokybės lygį esant prastam ryšiui, dirbant bus jaučiamos didelės pauzės. Parinkus pernelyg žemą kokybės lygį bus pastebimas duomenų perdavimo vėlavimas ir vaizdas bus prastos kokybės, ypač jei parinkote „Prastos kokybės“ lygį.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: High Quality (LAN, direct connection)
lt: Aukšta kokybė (vietinis tinklas, tiesioginis ryšys)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Medium Quality (DSL, Cable, fast Internet)
lt: Vidutinė kokybė (DSL, kabelis, greitas internetas)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Low Quality (Modem, ISDN, slow Internet)
lt: Prasta kokybė (modemas, ISDN, lėtas internetas)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Scaling)
en: Scale to Size:
lt: Keisti į dydį:

en: Authentication failed. Please try again.
lt: Patvirtinimas nepavyko. Pabandykite dar kartą.

en: VNC failure
lt: VNC klaida

en: New VNC Connection...
lt: Naujas VNC seansas...

en: Connect to a VNC Remote Desktop
lt: Prisijungti prie nutolusio VNC darbastalio

en: <html>Enter the address here.<br /><i>Example: vncserver:1 (host:port / screen)</i></html>
lt: <html>Įrašykite adresą.<br /><i>Pavyzdžiui: vncserver:1 (mazgas:prievadas / ekranas)</i></html>
