krdc - en to lt translation catalogue (270 entries)

en: History
lt: Istorija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberSessions)
en: Remember open sessions for next startup
lt: Kito paleidimo metu prisiminti atvertus seansus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberHistory)
en: Remember connection history
lt: Prisiminti prisijungimų istoriją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WalletSupport)
en: Remember passwords (KWallet)
lt: Prisiminti slaptažodžius (KWallet)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SystemTrayIcon)
en: Enable system tray icon
lt: Įjungti sistemos dėklo piktogramą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatusBar)
en: Show status bar
lt: Rodyti būsenos juostą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepAspectRatio)
en: Keep aspect ratio when scaling
lt: Keičiant mastelį išlaikyti proporcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLabel)
en: Background color of empty place:
lt: Tuščios vietos fono spalva:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionGroupBox)
en: When Connecting
lt: Jungiantis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPreferencesForNewConnections)
en: Show the preferences dialog for new connections
lt: Užmezgant naują ryšį rodyti parinkčių dialogą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: This option will resize the window to fit the connection size.  If it is too big, it will maximize the window.
lt: Ši parinktis pakeis lango dydį taip, kad atitiktų ryšio dydį. Jeigu jis bus per didelis, langas bus išskleistas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: Resize to fit
lt: Keisti dydį taip, kad tilptų

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: This option switches to fullscreen only if the connection resolution is the same as the current screen resolution
lt: Ši parinktis perjungia į visą ekraną tik tuo atveju, jei ryšio raiška yra tokia pati, kaip esamo ekrano raiška

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: Switch to Fullscreen if appropriate
lt: Perjungti į viso ekrano veikseną, jei įmanoma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultProtocolLabel)
en: Default protocol:
lt: Numatytasis protokolas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabGroupBox)
en: Tab Settings
lt: Kortelių nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBar)
en: Always show tab bar
lt: Visada rodyti kortelių juostą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabCloseButton)
en: Show close button on tabs
lt: Rodyti ant kortelių užvėrimo mygtuką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabMiddleClick)
en: Middle-click on a tab closes it
lt: Viduriniojo pelės mygtuko spustelėjimas užveria kortelę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tabOrientationLabel)
en: Tab position:
lt: Kortelės vieta:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Top
lt: Viršuje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Bottom
lt: Apačioje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Left
lt: Kairėje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Right
lt: Dešinėje

en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

en: Remove
lt: Šalinti

en: Unusable URL
lt: Netinkamas naudoti URL

en: The selected host cannot be handled.
lt: Nepavyko apdoroti pasirinkto mazgo.

[ctx: General Config]
en: General
lt: Bendra

en: General Configuration
lt: Bendra konfigūracija

en: Hosts
lt: Mazgai

en: Host Configuration
lt: Mazgų konfigūracija

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Plugin Configuration
lt: Įskiepių konfigūracija

en: Less than a minute ago
lt: Mažiau nei prieš minutę

en: A minute ago | %1 minutes ago
lt[0]: Prieš minutę
lt[1]: Prieš %1 minutes
lt[2]: Prieš %1 minučių
lt[3]: Prieš %1 minutę

en: An hour ago | %1 hours ago
lt[0]: Prieš valandą
lt[1]: Prieš %1 valandas
lt[2]: Prieš %1 valandų
lt[3]: Prieš %1 valandą

en: Yesterday | %1 days ago
lt[0]: Vakar
lt[1]: Prieš %1 dienas
lt[2]: Prieš %1 dienų
lt[3]: Prieš %1 dieną

en: Over a month ago | %1 months ago
lt[0]: Prieš mėnesį
lt[1]: Prieš %1 mėnesius
lt[2]: Prieš %1 mėnesių
lt[3]: Prieš %1 mėnesį

en: A year ago | %1 years ago
lt[0]: Prieš metus
lt[1]: Prieš %1 metus
lt[2]: Prieš %1 metų
lt[3]: Prieš %1 metus

en: Note that settings might only apply when you connect next time to this host.
lt: Turėkite omenyje, kad gali būti, jog nuostatos bus pritaikytos tik kitą kartą jungiantis prie šio mazgo.

en: Show this dialog again for this host
lt: Rodyti šiam mazgui šį dialogą dar kartą

en: Remember password (KWallet)
lt: Prisiminti slaptažodį (KWallet)

note: i18n: ectx: label, entry (OpenSessions), group (General)
en: Sessions
lt: Seansai

note: i18n: ectx: Menu (session)
en: &Session
lt: Se&ansas

note: i18n: ectx: ToolBar (krdc_remote_view_toolbar)
en: Remote View Toolbar
lt: Nuotolinio rodinio įrankių juosta

en: KDE Remote Desktop Client
lt: KDE nuotolinio darbalaukio kliento programa

en: Developer, Maintainer
lt: Plėtotojas, prižiūrėtojas

en: Developer
lt: Plėtotojas

en: Former Developer
lt: Ankstesnis plėtotojas

en: Initial RDP backend
lt: Pradinė RDP vidinė pusė

en: Google Summer of Code 2007 KRDC project mentor
lt: 2007-ųjų „Google vasaros kodo“ KRDC projekto vadovas

en: LibVNCServer / LibVNCClient developers
lt: LibVNCServer / LibVNCClient plėtotojai

en: VNC client library
lt: VNC kliento programos biblioteka

en: Start KRDC with the provided URL in fullscreen mode (works only with one URL)
lt: Paleisti KRDC viso ekrano veiksenoje su nurodytu URL (veikia tik su vienu URL)

en: URLs to connect after startup
lt: Paleidus programą jungtis prie šių URL

en: KDE Remote Desktop Client started
lt: KDE nuotolinio darbalaukio kliento programa paleista

en: New Connection
lt: Naujas ryšys

en: Copy Screenshot to Clipboard
lt: Kopijuoti ekrano kopiją į iškarpinę

en: Screenshot
lt: Ekrano kopija

en: Switch to Full Screen Mode
lt: Perjungti į viso ekrano veikseną

en: Full Screen
lt: Visas ekranas

en: View Only
lt: Tik žiūrėti

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Show Local Cursor
lt: Rodyti vietinį žymeklį

en: Local Cursor
lt: Vietinis žymeklis

en: Grab All Possible Keys
lt: Perimti visus įmanomus klavišus

en: Grab Keys
lt: Perimti klavišus

en: Scale Remote Screen to Fit Window Size
lt: Keisti nuotolinio ekrano mastelį taip, kad tilptų į langą

en: Scale
lt: Keisti mastelį

en: Scaling Factor
lt: Mastelio keitimo veiksnys

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Unable to load connection data from the provided file.
lt: Nepavyko iš pateikto failo įkelti ryšio duomenų.

en: Load failed
lt: Nepavyko įkelti

en: The entered address does not have the required form.
     Syntax: [username@]host[:port]
lt: Įvestas adresas nėra reikalaujamos formos.
    Sintaksė:  [naudotojovardas@]mazgas[:prievadas]

en: Malformed URL
lt: Netaisyklingas URL

en: The entered address cannot be handled.
lt: Įvestas adresas negali būti apdorotas.

en: Connecting to %1
lt: Jungiamasi prie %1

en: Authenticating at %1
lt: Nustatoma tapatybė ties %1

en: Preparing connection to %1
lt: Ruošiamasi prisijungti prie %1

en: Connected to %1
lt: Prisijungta prie %1

[ctx: window title when in full screen mode (for example displayed in tasklist)]
en: KDE Remote Desktop Client (Full Screen)
lt: KDE nuotolinio darbalaukio kliento programa (Visas ekranas)

en: Switch to Window Mode
lt: Perjungti į lango veikseną

en: Window Mode
lt: Lango veiksena

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: Bookmarks
lt: Žymelės

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: History
lt: Istorija

en: Rename %1
lt: Pervadinti %1

en: Rename %1 to
lt: Pervadinti %1 į

en: Are you sure you want to delete %1?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %1?

en: Delete %1
lt: Ištrinti %1

en: Add Bookmark
lt: Pridėti žymelę

en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

en: Minimize Full Screen Window
lt: Suskleisti viso ekrano langą

en: Stick Toolbar
lt: Pritvirtinti įrankių juostą

en: Are you sure you want to quit the KDE Remote Desktop Client?
lt: Ar tikrai norite išjungti KDE nuotolinio darbalaukio kliento programą?

en: Confirm Quit
lt: Patvirtinti išjungimą

en: Connect to:
lt: Prisijungti prie:

en: Type here to connect to an address and filter the list.
lt: Rašykite čia, norėdami prisijungti prie adreso ir filtruoti sąrašą.

en: Type an IP or DNS Name here. Clear the line to get a list of connection methods.
lt: Čia įveskite IP arba DNS vardą. Išvalykite eilutę norėdami gauti prisijungimo metodų sąrašą.

en: Goto Address
lt: Eiti adresu

en: Remote Desktops
lt: Nuotoliniai darbalaukiai

en: Filter
lt: Filtras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolutionLabel)
en: Resolution
lt: Raiška

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Use Best Available
lt: Naudoti geriausią prieinamą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Force H.264
lt: Priverstinai naudoti H.264

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Force RemoteFX
lt: Priverstinai naudoti RemoteFX

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Disable All Acceleration
lt: Išjungti visą spartinimą

[ctx: label for soundsettings in preferences dialog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en: Sound:
lt: Garsas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accelerationLabel)
en: Acceleration:
lt: Spartinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlsSecLevelLabel)
en: TLS security level:
lt: TLS saugumo lygis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Use this to specify your keyboard layout. This layout setting is used to send the correct keyboard codes to the server.
lt: Pasirinkite naudojamą klaviatūros išdėstymą. Ši nuostata yra naudojama siųsti teisingas klavišų reikšmes į serverį.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Arabic (ar)
lt: Arabų (ar)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Czech (cs)
lt: Čekų (cs)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Danish (da)
lt: Danų (da)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: German (de)
lt: Vokiečių (de)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss German (de-ch)
lt: Vokiečių (Šveicarija) (de-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: American Dvorak (en-dv)
lt: Amerikiečių Dvorako (en-dv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: British English (en-gb)
lt: Anglų (Britų) (en-gb)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: US English (en-us)
lt: Anglų (JAV) (en-us)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Spanish (es)
lt: Ispanų (es)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Estonian (et)
lt: Estų (et)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Finnish (fi)
lt: Suomių (fi)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Faroese (fo)
lt: Farerų (fo)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French (fr)
lt: Prancūzų (fr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian (fr-be)
lt: Belgų (fr-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French Canadian (fr-ca)
lt: Prancūzų (Kanada) (fr-ca)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss French (fr-ch)
lt: Prancūzų (Šveicarija) (fr-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hebrew (he)
lt: Hebrajų (he)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Croatian (hr)
lt: Kroatų (hr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hungarian (hu)
lt: Vengrų (hu)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Icelandic (is)
lt: Islandų (is)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Italian (it)
lt: Italų (it)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Japanese (ja)
lt: Japonų (jp)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Korean (ko)
lt: Korėjiečių (ko)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Lithuanian (lt)
lt: Lietuvių (lt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Latvian (lv)
lt: Latvių (lv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Macedonian (mk)
lt: Makedoniečių (mk)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Dutch (nl)
lt: Olandų (nl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian Dutch (nl-be)
lt: Belgijos olandų (nl-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Norwegian (no)
lt: Norvegų (no)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Polish (pl)
lt: Lenkų (pl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Portuguese (pt)
lt: Portugalų (pt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Brazilian (pt-br)
lt: Brazilų (pt-br)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Russian (ru)
lt: Rusų (ru)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Slovenian (sl)
lt: Slovėnų (sl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swedish (sv)
lt: Švedų (sv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Thai (th)
lt: Tailandiečių (th)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Turkish (tr)
lt: Turkų (tr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color with Alpha (32 Bit)
lt: Tikros spalvos su alfa (32 bitų)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color (24 Bit)
lt: Tikros spalvos (24 bitų)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: High Color (16 Bit)
lt: Daug spalvų (16 bitų)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Low Color (8 Bit)
lt: Mažai spalvų (8 bitų)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On This Computer
lt: Šiame kompiuteryje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On Remote Computer
lt: Nuotoliniame kompiuteryje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: Disable Sound
lt: Išjungti garsą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ScaleToSize)
en: Scale window contents to match resolution
lt: Keisti lango turinio dydį taip, kad atitiktų raišką

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: any
lt: bet koks

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 80 bit
lt: 80 bitų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 112 bit
lt: 112 bitų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 128 bit
lt: 128 bitai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 192 bit
lt: 192 bitai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 256 bit
lt: 256 bitai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutLabel)
en: &Keyboard layout:
lt: &Klaviatūros išdėstymas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: &Width:
lt: &Plotis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingWidth)
en: This is the width of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
lt: Nuotolinio darbalaukio plotis. Šią reikšmę galite keisti tik rankiniu būdu, jei aukščiau nustatėte nuotolinio darbalaukio raišką kaip „Tinkintą raišką“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: H&eight:
lt: &Aukštis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Height) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingHeight)
en: This is the height of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
lt: Nuotolinio darbalaukio aukštis. Šią reikšmę galite keisti tik rankiniu būdu, jei aukščiau nustatėte nuotolinio darbalaukio raišką kaip „Tinkintą raišką“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shareMediaLabel)
en: Share Media:
lt: Bendrinti mediją:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Here you can specify the resolution of the remote desktop. This resolution determines the size of the desktop that will be presented to you.
lt: Nurodykite nuotolinio darbalaukio raišką. Ši raiška nustato jums pateikiamo darbalaukio vaizdo dydį.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Small (1280x720)
lt: Mažas (1280x720)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Medium (1600x900)
lt: Vidutinis (1600x900)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Large (1920x1080)
lt: Didelis (1920x1080)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Current Window Size
lt: Dabartinis lango dydis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Current Screen Resolution
lt: Dabartinė ekrano raiška

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Custom Resolution (...)
lt: Tinkinta raiška (...)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, proxySettingsTab)
en: Proxy
lt: Įgaliotasis serveris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, protocolLabel)
en: Protocol:
lt: Protokolas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pPasswordLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gPasswordLabel)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pUsernameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gUsernameLabel)
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pHostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gServerLabel)
en: Server:
lt: Serveris:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kcfg_ProxyHost) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kcfg_GatewayServer)
en: host:port
lt: mazgas:prievadas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, gatewaySettingsTab)
en: Gateway
lt: Tinklų sietuvas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gTransportTypeLabel)
en: Transport type:
lt: Perdavimo tipas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GatewayTransportType)
en: Auto
lt: Automatinis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gDomainLabel)
en: Domain:
lt: Domenas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorDepthLabel)
en: Color &depth:
lt: Spalvų &skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, advancedNetworkSettingsLabel)
en: Advanced Network Settings
lt: Išplėstinės tinklo nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shareSmartcardLabel)
en: Share Smartcard:
lt: Bendrinti lustinę kortelę:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gSecurityLabel)
en: Security:
lt: Saugumas:

[ctx: @title:dialog]
en: Logon Error
lt: Prisijungimo klaida

[ctx: @label]
en: Host: %1:%2
    Common Name: %3
    Subject: %4
    Issuer: %5
    Fingerprint: %6
lt: Mazgas: %1:%2
    Bendras pavadinimas: %3
    Subjektas: %4
    Išdavė: %5
    Kontrolinis kodas: %6

[ctx: @label]
en: Access to this system requires a username and password.
lt: Prieigai prie šios sistemos reikia nurodyti naudotojo vardą ir slaptažodį.

[ctx: @label]
en: The certificate for this system is unknown. Do you wish to continue?
lt: Šios sistemos liudijimas yra nežinomas. Ar norite tęsti?

[ctx: @title:dialog]
en: Verify Certificate
lt: Patvirtinti liudijimą

[ctx: @label]
en: Remember this certificate
lt: Prisiminti šį liudijimą

[ctx: @label]
en: The certificate for this system has changed. Do you wish to continue?
lt: Šios sistemos liudijimas pasikeitė. Ar norite tęsti?

[ctx: @title:dialog]
en: Certificate has Changed
lt: Liudijimas pasikeitė

[ctx: @label]
en: Previous certificate:
    %1
    New Certificate:
    %2
lt: Ankstesnis liudijimas:
    %1
    Naujas liudijimas:
    %2

[ctx: @title:dialog]
en: Login Failure
lt: Prisijungimo nesėkmė

[ctx: @label]
en: Unable to login with the provided credentials. Please double check the user and password.
lt: Nepavyko prisijungti naudojant pateiktus prisijungimo duomenis. Dar kartą patikrinkite naudotoją ir slaptažodį.

[ctx: @title:dialog]
en: Account Problems
lt: Problemos su paskyra

[ctx: @label]
en: The provided account is not allowed to log in to this machine. Please contact your system administrator.
lt: Pateiktai paskyrai neleidžiama prisijungti prie šio kompiuterio. Susisiekite su sistemos administratoriumi.

[ctx: @title:dialog]
en: Password Problems
lt: Problemos su slaptažodžiu

[ctx: @label]
en: Unable to login with the provided password. Please contact your system administrator to change it.
lt: Nepavyko prisijungti naudojant pateiktą slaptažodį. Susisiekite su sistemos administratoriumi, kad jį pakeistų.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Lost
lt: Ryšys nutrūko

[ctx: @label]
en: Lost connection to the server.
lt: Nutrūko ryšys su serveriu.

[ctx: @title:dialog]
en: Server not Found
lt: Serveris nerastas

[ctx: @label]
en: Could not find the server.
lt: Nepavyko rasti serverio.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Refused
lt: Ryšys atmestas

[ctx: @label]
en: The server refused the connection request.
lt: Serveris atsisakė priimti užklausą užmegzti ryšį.

[ctx: @title:dialog]
en: Could not Connect
lt: Nepavyko prisijungti

[ctx: @label]
en: Could not connect to the server.
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Closed
lt: Ryšys nutrauktas

[ctx: @label]
en: The connection to the server was closed.
lt: Ryšys su serveriu buvo nutrauktas.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Failed
lt: Ryšys patyrė nesėkmę

[ctx: @label]
en: An unknown error occurred
lt: Įvyko nežinoma klaida

en: Connect to a Windows Remote Desktop (RDP)
lt: Prisijungti prie nuotolinio „Windows“ darbalaukio (RDP)

en: New RDP Connection...
lt: Naujas RDP ryšys...

en: <html>Enter the address here. Port is optional.<br /><i>Example: rdpserver:3389 (host:port)</i></html>
lt: <html>Įrašykite adresą. Prievadas nebūtinas.<br /><i>Pavyzdys: rdpserver:3389 (mazgas:prievadas)</i></html>

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: None
lt: Nėra

[ctx: Remove the selected url from the bookarks menu]
en: Remove the bookmark for %1.
lt: Pašalinti %1 žymelę.

[ctx: Add the selected url to the bookmarks menu]
en: Bookmark %1.
lt: Žymelė %1.

[ctx: Header of the connections list, title/url for remote connection]
en: Remote Desktop
lt: Nuotolinis darbalaukis

[ctx: Header of the connections list, the last time this connection was initiated]
en: Last Connected
lt: Paskutinis prisijungimas

[ctx: Header of the connections list, the number of times this connection has been visited]
en: Visits
lt: Apsilankymų

[ctx: Header of the connections list, the time when this entry was created]
en: Created
lt: Sukurta

[ctx: Header of the connections list, where this entry comes from]
en: Source
lt: Šaltinis

en: VNC authentication type is not supported.
lt: VNC tapatybės nustatymo tipas yra nepalaikomas.

en: Server not found.
lt: Serveris nerastas.

en: VNC authentication failed.
lt: VNC tapatybės nustatymas patyrė nesėkmę.

en: VNC authentication failed because of too many authentication tries.
lt: VNC tapatybės patvirtinimas patyrė nesėkmę dėl per daug bandymų nustatyti tapatybę.

en: VNC server closed connection.
lt: VNC serveris nutraukė ryšį.

en: Disconnected: %1.
lt: Atsijungta: %1.

en: Reconnecting.
lt: Jungiamasi iš naujo.

en: Reconnected.
lt: Prisijungta iš naujo.

en: Connected.
lt: Prisijungta.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vncGroupBox)
en: Connection
lt: Prisijungimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, connectionLabel)
en: Connection &type:
lt: Ryšio &tipas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Use this to specify the performance of your connection. Note that you should select the speed of the weakest link - even if you have a high speed connection, it will not help you if the remote computer uses a slow modem. Choosing a level of quality that is too high on a slow link will cause slower response times. Choosing a lower quality will increase latencies in high speed connections and results in lower image quality, especially in 'Low Quality' mode.
lt: Parinkite ryšio spartos kokybę. Atkreipkite dėmesį, kad reikia nurodyti silpniausios grandies ryšio spartą. Net jei jūsų ryšys labai spartus, tačiau kitas kompiuteris ryšiui naudoja lėtą modemą, reikia nurodyti lėto ryšio kokybę. Parinkus pernelyg aukštą ryšio kokybės lygį esant prastam ryšiui, dirbant bus jaučiamos didelės pauzės. Parinkus pernelyg žemą kokybės lygį bus pastebimas duomenų perdavimo vėlavimas ir vaizdas bus prastos kokybės, ypač jei parinkote „Žemos kokybės“ lygį.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: High Quality (LAN, direct connection)
lt: Aukšta kokybė (vietinis tinklas, tiesioginis ryšys)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Medium Quality (DSL, Cable, fast Internet)
lt: Vidutinė kokybė (DSL, kabelis, greitas internetas)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Low Quality (Modem, ISDN, slow Internet)
lt: Žema kokybė (modemas, ISDN, lėtas internetas)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Scaling)
en: Scale to Size:
lt: Keisti į dydį:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Minimal (640x480)
lt: Minimalus (640x480)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Small (800x600)
lt: Mažas (800x600)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Normal (1024x768)
lt: Normalus (1024x768)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Large (1280x1024)
lt: Didelis (1280x1024)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Very Large (1600x1200)
lt: Labai didelis (1600x1200)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_ssh_tunnel)
en: Connect via SSH tunnel
lt: Prisijungti per SSH tunelį

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ssh_groupBox)
en: SSH tunnel options
lt: SSH tunelio parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_loopback)
en: Tunnel via loopback address
lt: Tunelis per kilpinio sujunginio adresą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Port:
lt: Prievadas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
lt: Naudotojo vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dont_copy_passwords)
en: Don't copy passwords from supported password managers to remote hosts
lt: Nekopijuoti į nuotolinius mazgus slaptažodžių iš palaikomų slaptažodžių tvarkytuvių

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dont_copy_passwords)
en: Supported password managers (like KeePassXC) mark copied passwords with an additional MIME type "x-kde-passwordManagerHint" which is used for filtering.
lt: Palaikomos slaptažodžių tvarkytuvės (pavyzdžiui, KeePassXC) pažymi nukopijuotus slaptažodžius papildomu MIME tipu „x-kde-passwordManagerHint“, kuris yra naudojamas filtravimui.

en: Error connecting to %1: %2
lt: Klaida jungiantis prie %1: %2

en: Error authenticating with password: %1
lt: Klaida nustatant tapatybę naudojant slaptažodį: %1

en: Error creating tunnel socket
lt: Klaida kuriant tunelio lizdą

en: Access to the system requires a password.
lt: Prieigai prie kompiuterio reikia nurodyti slaptažodį.

en: Authentication failed. Please try again.
lt: Tapatybės nustatymas patyrė nesėkmę. Bandykite dar kartą.

en: Please enter the SSH password.
lt: Įveskite SSH slaptažodį.

en: VNC failure
lt: VNC nesėkmė

en: SSH Tunnel failure
lt: SSH tunelio nesėkmė

en: New VNC Connection...
lt: Naujas VNC ryšys...

en: Connect to a VNC Remote Desktop
lt: Prisijungti prie nuotolinio VNC darbalaukio

en: <html>Enter the address here.<br /><i>Example: vncserver:1 (host:port / screen)</i></html>
lt: <html>Įrašykite adresą.<br /><i>Pavyzdžiui: vncserver:1 (mazgas:prievadas / ekranas)</i></html>
