krdc - en to lv translation catalogue (280 entries)

en: History
lv: Vēsture

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberSessions)
en: Remember open sessions for next startup
lv: Atcerēties atvērtās sesijas līdz nākamajai reizei

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberHistory)
en: Remember connection history
lv: Atcerēties savienojuma vēsturi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WalletSupport)
en: Remember passwords (KWallet)
lv: Atcerēties paroles („KWallet“)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SystemTrayIcon)
en: Enable system tray icon
lv: Rādīt sistēmas ikonu joslas ikonu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatusBar)
en: Show status bar
lv: Rādīt statusa joslu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepAspectRatio)
en: Keep aspect ratio when scaling
lv: Mainot izmēru, saglabāt malu attiecību

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLabel)
en: Background color of empty place:
lv: Tukšo vietu fona krāsa:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionGroupBox)
en: When Connecting
lv: Savienojoties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPreferencesForNewConnections)
en: Show the preferences dialog for new connections
lv: Jauniem savienojumiem rādīt konfigurācijas logu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: This option will resize the window to fit the connection size.  If it is too big, it will maximize the window.
lv: Šī opcija mainīs loga izmēru, lai tas ietilptu savienojuma izmēram. Ja tas būs pārāk liels, logu maksimizēs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: Resize to fit
lv: Mainīt izmēru, lai ietilpinātu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: This option switches to fullscreen only if the connection resolution is the same as the current screen resolution
lv: Šī opcija nosaka, ka uz pilnekrānu pārslēdzas tikai tad, ja savienojuma izšķirtspēja atbilst pašreizējās darbvirsmas izšķirtspējai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: Switch to Fullscreen if appropriate
lv: Pārslēgties uz pilnekrānu, kad piemērots

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultProtocolLabel)
en: Default protocol:
lv: Noklusējuma protokols:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabGroupBox)
en: Tab Settings
lv: Ciļņu iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBar)
en: Always show tab bar
lv: Vienmēr rādīt ciļņu joslu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabCloseButton)
en: Show close button on tabs
lv: Cilnēs rādīt aizvēršanas pogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabMiddleClick)
en: Middle-click on a tab closes it
lv: Vidējais klikšķis uz cilnes aizver to

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tabOrientationLabel)
en: Tab position:
lv: Ciļņu novietojums:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Top
lv: Augšā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Bottom
lv: Apakšā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Left
lv: Pa kreisi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Right
lv: Pa labi

en: Configure…
lv: Konfigurēt…

en: Remove
lv: Noņemt

en: Unusable URL
lv: Nelietojams URL

en: The selected host cannot be handled.
lv: Nevar sadarboties ar atlasīto datoru.

[ctx: General Config]
en: General
lv: Pamata

en: General Configuration
lv: Pamata konfigurācija

en: Hosts
lv: Resursdatori

en: Host Configuration
lv: Resursdatora konfigurācija

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Plugin Configuration
lv: Spraudņu konfigurācija

en: Less than a minute ago
lv: Mazāk nekā pirms minūtes

en: A minute ago | %1 minutes ago
lv[0]: Pirms %1 minūtes
lv[1]: Pirms %1 minūtēm
lv[2]: Pirms %1 minūtēm

en: An hour ago | %1 hours ago
lv[0]: Pirms %1 stundas
lv[1]: Pirms %1 stundām
lv[2]: Pirms %1 stundām

en: Yesterday | %1 days ago
lv[0]: Pirms %1 dienas
lv[1]: Pirms %1 dienām
lv[2]: Pirms %1 dienām

en: Over a month ago | %1 months ago
lv[0]: Vairāk nekā pirms %1 mēneša
lv[1]: Vairāk nekā pirms %1 mēnešiem
lv[2]: Vairāk nekā pirms %1 mēnešiem

en: A year ago | %1 years ago
lv[0]: Pirms %1 gada
lv[1]: Pirms %1 gadiem
lv[2]: Pirms %1 gadiem

en: Note that settings might only apply when you connect next time to this host.
lv: Ievērojiet, ka iestatījumi stāsies spēkā tikai nākamreiz pieslēdzoties šim resursdatoram.

en: Show this dialog again for this host
lv: Arī nākamreiz šim resurdatoram rādīt šo lodziņu

en: Remember password (KWallet)
lv: Atcerēties paroli („KWallet“)

note: i18n: ectx: label, entry (OpenSessions), group (General)
en: Sessions
lv: Sesijas

en: Please enter the SSH password.
lv: Ievadiet SSH paroli.

en: SSH Tunnel failure
lv: SSH tuneļa kļūme

en: Error connecting to %1: %2
lv: Kļūda, savienojoties ar „%1“: %2

en: Error authenticating with password: %1
lv: Kļūda, autentificējoties ar paroli: %1

en: Error creating tunnel socket
lv: Kļūda, veidojot tuneļa ligzdu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SshTunnelWidget)
en: SSH tunnel
lv: SSH tunelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_ssh_tunnel)
en: Connect via SSH tunnel
lv: Savienoties caur SSH tuneli

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ssh_groupBox)
en: SSH tunnel options
lv: SSH tuneļa opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_loopback)
en: Tunnel via loopback address
lv: Tunelis caur atgriezeniskās cilpas adresi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Port:
lv: Ports:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: Menu (session)
en: &Session
lv: &Sesija

note: i18n: ectx: ToolBar (krdc_remote_view_toolbar)
en: Remote View Toolbar
lv: Slēpt skata rīkjoslu

en: KDE Remote Desktop Client
lv: KDE attālās darbvirsmas klients

en: (c) 2007-2016, Urs Wolfer
    (c) 2001-2003, Tim Jansen
    (c) 2002-2003, Arend van Beelen jr.
    (c) 2000-2002, Const Kaplinsky
    (c) 2000, Tridia Corporation
    (c) 1999, AT&T Laboratories Boston
    (c) 1999-2003, Matthew Chapman
    (c) 2009, Collabora Ltd
lv: (c) 2007—2016, Urs Wolfer
    (c) 2001—2003, Tim Jansen
    (c) 2002—2003, Arend van Beelen jr.
    (c) 2000—2002, Const Kaplinsky
    (c) 2000, Tridia Corporation
    (c) 1999, AT&T Laboratories Boston
    (c) 1999—2003, Matthew Chapman
    (c) 2009, Collabora Ltd

en: Developer, Maintainer
lv: Izstrādātas, uzturētājs

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Former Developer
lv: Agrākais izstrādātājs

en: Initial RDP backend
lv: Sākotnējā RDP aizmugursistēma

en: Google Summer of Code 2007 KRDC project mentor
lv: „Google Summer of Code“ 2007 KRDC projekta mentors

en: LibVNCServer / LibVNCClient developers
lv: „LibVNCServer“ / „LibVNCClient“ izstrādātāji

en: VNC client library
lv: VNC klienta bibliotēka

en: Start KRDC with the provided URL in fullscreen mode (works only with one URL)
lv: Palaist KRDC ar norādīto URL pilnekrāna režīmā (strādā tikai ar vienu URL)

en: URLs to connect after startup
lv: URL, kurām pieslēgties pēc palaišanas

en: KDE Remote Desktop Client started
lv: KDE attālās darbvirsmas klients ir palaists

en: New Connection
lv: Jauns savienojums

en: Copy Screenshot to Clipboard
lv: Nokopēt ekrānattēlu uz starpliktuvi

en: Screenshot
lv: Ekrānattēls

en: Switch to Full Screen Mode
lv: Pārslēgties uz pilnekrāna režīmu

en: Full Screen
lv: Pilnekrāns

en: View Only
lv: Tikai skatīšanās

en: Clipboard Sharing
lv: Starpliktuves kopīgošana

en: Disconnect
lv: Atvienoties

en: Show Local Cursor
lv: Rādīt lokālo kursoru

en: Local Cursor
lv: Lokālais kursors

en: Grab All Possible Keys
lv: Sagrābt visus iespējamos taustiņus

en: Grab Keys
lv: Sagrābt taustiņus

en: Scale Remote Screen to Fit Window Size
lv: Mērogot attālo ekrānu, lai tas ietilptu logā

en: Scale
lv: Mērogot

en: Scaling Factor
lv: Mērogošanas koeficients

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Unable to load connection data from the provided file.
lv: Neizdodas no sniegtās datnes ielādēt savienojuma datus.

en: Load failed
lv: Ielādes kļūda

en: The entered address does not have the required form.
     Syntax: [username@]host[:port]
lv: Ievadītā adrese neatbilst noteiktajai formai.
     Sintakse: [username@]host[:port]

en: Malformed URL
lv: Nekorekts URL

en: The entered address cannot be handled.
lv: Ievadīto adresi nav iespējams apstrādāt.

en: Connecting to %1
lv: Savienojas ar „%1“

en: Authenticating at %1
lv: Autentificējas „%1“

en: Preparing connection to %1
lv: Sagatavo savienojumu ar „%1“

en: Connected to %1
lv: Savienots ar „%1“

en: Switch to Window Mode
lv: Pārslēgties uz loga režīmu

en: Window Mode
lv: Loga režīms

en: Connect
lv: Savienoties

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: History
lv: Vēsture

en: Rename %1
lv: Pārdēvēt „%1“

en: Rename %1 to
lv: Pārdēvēt „%1“ par

en: Are you sure you want to delete %1?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst „%1“?

en: Delete %1
lv: Dzēst „%1“

en: Add Bookmark
lv: Pievienot grāmatzīmi

en: Close Tab
lv: Aizvērt cilni

en: Minimize Full Screen Window
lv: Minimizēt pilnekrāna logu

en: Stick Toolbar
lv: Piestiprināt rīkjoslu

en: Are you sure you want to quit the KDE Remote Desktop Client?
lv: Vai tiešām vēlaties iziet no KDE attālās darbvirsmas klienta?

en: Confirm Quit
lv: Aizvēršanas apstiprināšana

en: Connect to:
lv: Pieslēgties pie:

en: Type here to connect to an address and filter the list.
lv: Rakstiet, lai savienotos ar adresi un filtrētu sarakstu.

en: Type an IP or DNS Name here. Clear the line to get a list of connection methods.
lv: Te ierakstiet IP vai DNS vārdu. Notīriet rindiņu, lai redzētu sarakstu ar savienojuma metodēm.

en: Goto Address
lv: Iet uz adresi

en: Remote Desktops
lv: Attālās darbvirsmas

en: Filter
lv: Filtrs

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, mainSettingsTab)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolutionLabel)
en: Resolution
lv: Izšķirtspēja

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Here you can specify the resolution of the remote desktop. This resolution determines the size of the desktop that will be presented to you.
lv: Šeit varat norādīt attālās darbvirsmas izmēru. Izmērs nosaka, cik liela būs jums parādītā darbvirsma.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Small (1280x720)
lv: Maza (800×600)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Medium (1600x900)
lv: Vidēja (1600×900)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Large (1920x1080)
lv: Liela (1280×1024)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Current Window Size
lv: Pašreizējais loga izmērs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Current Screen Resolution
lv: Pašreizējā ekrāna izšķirtspēja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Custom Resolution (…)
lv: Pielāgota izšķirtspēja (…)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: &Width:
lv: &Platums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingWidth)
en: This is the width of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
lv: Šis ir attālās darbvirsmas platums. Jūs to varat mainīt tikai tad, ja izvēlaties pielāgotu darbvirsmas izmēru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: H&eight:
lv: Au&gstums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Height) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingHeight)
en: This is the height of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
lv: Šis ir attālinātās darbvirsmas augstums. Jūs to varat mainīt tikai, ja izvēlaties pielāgotu darbvirsmas izmēru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ScaleToSize)
en: Scale window contents to match resolution
lv: Mērogot loga saturu, lai atbilstu izšķirtspējai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accelerationLabel)
en: Acceleration:
lv: Paātrināšana:

[ctx: Use best acceleration supported by both the server and krdc]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Use Best Available
lv: Izmantot labāko pieejamo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Force H.264
lv: Piespiest H.264

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Force RemoteFX
lv: Piespiest „RemoteFX“

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Disable All Acceleration
lv: Izslēgt visu paātrināšanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorDepthLabel)
en: Color &depth:
lv: Krāsu &dziļums:

[ctx: Use best color depth supported by both the server and krdc]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Use Best Available
lv: Izmantot labāko pieejamo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color with Alpha (32 Bit)
lv: Pilnas krāsas ar alfa (24 biti)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color (24 Bit)
lv: Pilnas krāsas (24 biti)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: High Color (16 Bit)
lv: Daudz krāsu (16 biti)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Low Color (8 Bit)
lv: Maz krāsu (8 biti)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, desktopScaleFactorLabel)
en: Desktop scale factor:
lv: Darbvirsmas mēroga koeficients:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_DesktopScaleFactor) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_DeviceScaleFactor) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GatewayTransportType)
en: Auto
lv: Automātisks

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_DesktopScaleFactor)
en: Do not scale
lv: Bez mērogošanas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_DesktopScaleFactor)
en: Custom
lv: Pielāgots

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceScaleFactorLabel)
en: Device scale factor:
lv: Ierīces mērogošanas koeficients:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutLabel)
en: &Keyboard layout:
lv: &Tastatūras izkārtojums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Use this to specify your keyboard layout. This layout setting is used to send the correct keyboard codes to the server.
lv: Šeit varat norādīt tastatūras izkārtojumu. Šo iestatījumu programma izmanto, lai uz serveri nosūtītu pareizus tastatūras kodus.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Arabic (ar)
lv: Arābu (ar)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Czech (cs)
lv: Čehu (cs)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Danish (da)
lv: Dāņu (da)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: German (de)
lv: Vācu (de)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss German (de-ch)
lv: Šveices vācu (de-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: American Dvorak (en-dv)
lv: Amerikāņu dvorak (en-dv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: British English (en-gb)
lv: Britu angļu (en-gb)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: US English (en-us)
lv: ASV angļu (en-us)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Spanish (es)
lv: Spāņu (es)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Estonian (et)
lv: Igauņu (et)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Finnish (fi)
lv: Somu (fi)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Faroese (fo)
lv: Fēru (fo)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French (fr)
lv: Franču (fr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian (fr-be)
lv: Beļģu (fr-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French Canadian (fr-ca)
lv: Kanādas franču (fr-ca)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss French (fr-ch)
lv: Šveices franču (fr-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hebrew (he)
lv: Ebreju (he)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Croatian (hr)
lv: Horvātu (hr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hungarian (hu)
lv: Ungāru (hu)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Icelandic (is)
lv: Islandiešu (is)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Italian (it)
lv: Itāļu (it)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Japanese (ja)
lv: Japāņu (ja)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Korean (ko)
lv: Korejiešu (ko)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Lithuanian (lt)
lv: Lietuviešu (lt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Latvian (lv)
lv: Latviešu (lv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Macedonian (mk)
lv: Maķedoniešu (mk)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Dutch (nl)
lv: Nīderlandiešu (nl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian Dutch (nl-be)
lv: Nīderlandes beļģu (nl-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Norwegian (no)
lv: Norvēģu (no)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Polish (pl)
lv: Poļu (pl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Portuguese (pt)
lv: Portugāļu (pt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Brazilian (pt-br)
lv: Brazīļu (pt-br)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Russian (ru)
lv: Krievu (ru)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Slovenian (sl)
lv: Slovēņu (sl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swedish (sv)
lv: Zviedru (sv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Thai (th)
lv: Taizemes (th)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Turkish (tr)
lv: Turku (tr)

[ctx: label for soundsettings in preferences dialog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en: Sound:
lv: Skaņa:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On This Computer
lv: Šajā datorā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On Remote Computer
lv: Attālajā datorā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: Disable Sound
lv: Izslēgt skaņu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shareMediaLabel)
en: Share Media:
lv: Kopīgot multividi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shareSmartcardLabel)
en: Share Smartcard:
lv: Kopīgot viedkarti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, consoleModeLabel)
en: Alternate Session Type:
lv: Alternatīvās sesijas tips:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ConsoleMode)
en: Admin (or console) session
lv: Administrācijas (vai konsoles) sesija

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, securitySettingsTab)
en: Security
lv: Drošība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gSecurityLabel)
en: Security:
lv: Drošība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlsSecLevelLabel)
en: TLS security level:
lv: TLS drošības līmenis:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: any
lv: jebkāda

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 80 bit
lv: 80 bitu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 112 bit
lv: 112 bitu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 128 bit
lv: 128 biti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 192 bit
lv: 192 biti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 256 bit
lv: 256 biti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authPkgListLabel)
en: Authentication Package List:
lv: Autentifikācijas pakotņu saraksts:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, proxySettingsTab)
en: Proxy
lv: Starpniekserveris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, protocolLabel)
en: Protocol:
lv: Protokols:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pPasswordLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gPasswordLabel)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pUsernameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gUsernameLabel)
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pHostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gServerLabel)
en: Server:
lv: Serveris:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kcfg_ProxyHost) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kcfg_GatewayServer)
en: host:port
lv: resursdators:ports

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, gatewaySettingsTab)
en: Gateway
lv: Vārteja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gTransportTypeLabel)
en: Transport type:
lv: Transporta tips:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gDomainLabel)
en: Domain:
lv: Domēns:

[ctx: @label]
en: Host: %1:%2
    Common Name: %3
    Subject: %4
    Issuer: %5
    Fingerprint: %6
lv: Resursdators: %1:%2
    Kopējais nosaukums: %3
    Temats: %4
    Izdevējs: %5
    Digitālnospiedums: %6

[ctx: @label]
en: Access to this system requires a username and password.
lv: Lai piekļūtu šai sistēmai, nepieciešams lietotājvārds un parole.

[ctx: @label]
en: The certificate for this system is unknown. Do you wish to continue?
lv: Šīs sistēmas sertifikāts nav zināms. Vai vēlaties turpināt?

[ctx: @title:dialog]
en: Verify Certificate
lv: Verificēt sertifikātu

[ctx: @label]
en: Remember this certificate
lv: Atcerēties šo sertifikātu

[ctx: @label]
en: The certificate for this system has changed. Do you wish to continue?
lv: Ir mainījies šīs sistēmas sertifikāts. Vai vēlaties turpināt?

[ctx: @title:dialog]
en: Certificate has Changed
lv: Sertifikāts ir mainījies

[ctx: @label]
en: Previous certificate:
    %1
    New Certificate:
    %2
lv: Iepriekšējais sertifikāts:
    %1
    Jaunais sertifikāts:
    %2

[ctx: @title:dialog]
en: Login Failure
lv: Ierakstīšanās kļūda

[ctx: @label]
en: Unable to login with the provided credentials. Please double check the user and password.
lv: Neizdodas ierakstīties ar norādīto informāciju. Vēlreiz pārbaudiet lietotājvārdu un paroli.

[ctx: @title:dialog]
en: Account Problems
lv: Problēmas ar kontu

[ctx: @label]
en: The provided account is not allowed to log in to this machine. Please contact your system administrator.
lv: Norādītajam kontam nav atļauts ierakstīties šajā iekārtā. Sazinieties ar sistēmas administratoru.

[ctx: @title:dialog]
en: Password Problems
lv: Problēma ar paroli

[ctx: @label]
en: Unable to login with the provided password. Please contact your system administrator to change it.
lv: Nevar ierakstīties ar sniegto paroli. Lai to mainītu, sazinieties ar sistēmas administratoru.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Lost
lv: Savienojums zudis

[ctx: @label]
en: Lost connection to the server.
lv: Zaudēts savienojums ar serveri.

[ctx: @title:dialog]
en: Could not Connect
lv: Nevar savienoties

[ctx: @label]
en: Could not connect to the server.
lv: Nevarēja savienoties ar serveri.

[ctx: @title:dialog]
en: Server not Found
lv: Serveris nav atrasts.

[ctx: @label]
en: Could not find the server.
lv: Nevarēja atrast serveri.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Refused
lv: Savienojums ir noraidīts

[ctx: @label]
en: The server refused the connection request.
lv: Serveris noraidīja savienojuma pieprasījumu.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Closed
lv: Savienojums ir slēgts

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Failed
lv: Savienojums neizdevās

[ctx: @label]
en: An unknown error occurred
lv: Sistēma saskārās ar nezināmu kļūdu

[ctx: @title:dialog]
en: Logon Error
lv: Ierakstīšanās kļūda

en: Connect to a Windows Remote Desktop (RDP)
lv: Pieslēgties „Windows“ sistēmas attālai darbvirsmai (RDP)

en: New RDP Connection…
lv: Jauns RDP savienojums…

en: <html>Enter the address here. Port is optional.<br /><i>Example: rdpserver:3389 (host:port)</i></html>
lv: <html>Ievadiet adresi. Ports nav obligāts<br /><i>Piemēram: „rdpserver:3389“ (resursdators:ports)</i></html>

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: None
lv: Nav

[ctx: Remove the selected url from the bookarks menu]
en: Remove the bookmark for %1.
lv: Noņemt „%1“ grāmatzīmi.

[ctx: Add the selected url to the bookmarks menu]
en: Bookmark %1.
lv: Pievienot „%1“ grāmatzīmēm

[ctx: Header of the connections list, title/url for remote connection]
en: Remote Desktop
lv: Attālā darbvirsma

[ctx: Header of the connections list, the last time this connection was initiated]
en: Last Connected
lv: Pēdējais savienojums

[ctx: Header of the connections list, the number of times this connection has been visited]
en: Visits
lv: Apmeklējumi

[ctx: Header of the connections list, the time when this entry was created]
en: Created
lv: Izveidots

[ctx: Header of the connections list, where this entry comes from]
en: Source
lv: Avots

en: VNC authentication type is not supported.
lv: VNC autentifikācijas tips nav atbalstīts.

en: Server not found.
lv: Serveris nav atrasts.

en: VNC authentication failed.
lv: Neveiksmīga VNC autentificēšanās.

en: VNC authentication failed because of too many authentication tries.
lv: VNC autentificēšanās neizdevās, jo bija pārāk daudz autentificēšanās mēģinājumu.

en: VNC server closed connection.
lv: VNC serveris pārtrauca savienojumu.

en: Disconnected: %1.
lv: Atvienojās: „%1“.

en: Reconnecting.
lv: Savienojas no jauna.

en: Reconnected.
lv: Savienojies no jauna.

en: Connected.
lv: Savienojies.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vncGroupBox)
en: Connection
lv: Savienojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, connectionLabel)
en: Connection &type:
lv: Savienojuma &tips:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Use this to specify the performance of your connection. Note that you should select the speed of the weakest link - even if you have a high speed connection, it will not help you if the remote computer uses a slow modem. Choosing a level of quality that is too high on a slow link will cause slower response times. Choosing a lower quality will increase latencies in high speed connections and results in lower image quality, especially in 'Low Quality' mode.
lv: Izmantojiet šo lai norādītu tīkla pieslēguma ātrumu. Ņemiet vērā, ka vajadzētu izvēlēties lēnākā savienojuma posma ātrumu — pat ja jums ir ātrs pieslēgums, jo tas nepalīdzēs ja attālais dators izmanto lēnu modemu. Nepiemēroti augsta ātruma izvēle izraisīs lēnu attālās darbvirsmas reakciju. Nepiemēroti zema ātruma izvēle padarīs reakcijas laiku lēnāku nekā tas varētu būt un samazinās attēlu kvalitāti, it īpaši „Zemas kvalitātes“ režīmā.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: High Quality (LAN, direct connection)
lv: Augsta kvalitāte (LAN, tiešs savienojums)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Medium Quality (DSL, Cable, fast Internet)
lv: Vidēja kvalitāte (DSL, kabelis, ātrs internets)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Low Quality (Modem, ISDN, slow Internet)
lv: Zema kvalitāte (Modems, ISDN, lēns internets)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Scaling)
en: Scale to Size:
lv: Mērogot uz izmēru:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Minimal (640x480)
lv: Ļoti mazs (640×480)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Small (800x600)
lv: Mazs (800×600)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Normal (1024x768)
lv: Normāls (1024×768)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Large (1280x1024)
lv: Liels (1280×1024)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Very Large (1600x1200)
lv: Ļoti liels (1600×1200)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dont_copy_passwords)
en: Don't copy passwords from supported password managers to remote hosts
lv: Nekopēt paroles no atbalstītiem paroļu pārvaldniekiem uz attāliem resursdatoriem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dont_copy_passwords)
en: Supported password managers (like KeePassXC) mark copied passwords with an additional MIME type "x-kde-passwordManagerHint" which is used for filtering.
lv: Atbalstītie paroļu pārvaldnieki (piemēram, „KeePassXC“) kopētās paroles marķē ar papildu MIME tipu „x-kde-passwordManagerHint“, ko izmanto filtrēšanai.

en: Access to the system requires a password.
lv: Lai piekļūtu šai sistēmai, nepieciešama parole.

en: Authentication failed. Please try again.
lv: Neveiksmīga autentificēšanās. Mēģiniet vēlreiz.

en: VNC failure
lv: VNC kļūme

en: New VNC Connection…
lv: Jauns VNC savienojums…

en: Connect to a VNC Remote Desktop
lv: Pieslēgties VNC attālajai darbvirsmai

en: <html>Enter the address here.<br /><i>Example: vncserver:1 (host:port / screen)</i></html>
lv: <html>Šeit ievadiet adresi.<br /><i>Piemēram: „vncserver:1“ (resursdators:ports / ekrāns )</i></html>
