krdc - en to ne translation catalogue (61 entries)

en: Tim Jansen
ne: टिम जान्सेन

en: Arend van Beelen jr.
ne: आरेन्ड वान बिलेन जेआर.

en: Scale
ne: मापन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vncGroupBox)
en: Connection
ne: जडान

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolutionLabel)
en: Desktop &resolution:
ne: डेस्कटप रिजोल्युसन:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Here you can specify the resolution of the remote desktop. This resolution determines the size of the desktop that will be presented to you.
ne: यहाँ तपाईँ टाढाको डेस्कटपको रिजोल्युसन निर्दिष्ट गर्न सक्नुहुन्छ। यो रिजोल्युसनले डेस्कटपको साइज निर्धारण गर्दछ जुन तपाईँलाई प्रस्तुत गर्नेछ।

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Minimal (640x480)
ne: न्यूनतम (६४०x४८०)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Small (800x600)
ne: सानो (६४०x४८०)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Normal (1024x768)
ne: सामान्य (१०२४x७६८)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Large (1280x1024)
ne: ठूलो (१२८०x१०२४)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Very Large (1600x1200)
ne: धेरै लामो (१६००x१२००)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: &Width:
ne: चौडाइ:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingWidth)
en: This is the width of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
ne: यो टाढाको डेस्कटपको चौडा हो। यदि तपाईँ माथिको डेस्कटप रिजोल्युसनको रूपमा अनुकूल चयन गर्नुभयो भने मात्र तपाईँले यो मान म्यानुअल तरिकाले परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: H&eight:
ne: उचाइ:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Height) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingHeight)
en: This is the height of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
ne: यो टाढाको डेस्कटपको उचाइ हो। यदि तपाईँ माथिको डेस्कटप रिजोल्युसनको रूपमा अनुकूल चयन गर्नुभयो भने मात्र तपाईँले यो मान म्यानुअल तरिकाले परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorDepthLabel)
en: Color &depth:
ne: रङ गहिराइ:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Low Color (8 Bit)
ne: न्यून रङ (८ बिट)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: High Color (16 Bit)
ne: उच्च रङ (१६ बिट)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color (24 Bit)
ne: सही रङ (२४ बिट)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutLabel)
en: &Keyboard layout:
ne: कुञ्जीपाटी सजावट:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Use this to specify your keyboard layout. This layout setting is used to send the correct keyboard codes to the server.
ne: तपाईँ कुञ्जीपाटी सजावट निर्दिष्ट गर्न यो प्रयोग गर्नुहोस्। यो सजावट सेटिङ सर्भरमा सही कुञ्जीपाटी कोड पठाउन प्रयोग गरिन्छ।

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Arabic (ar)
ne: अरबी (एआर)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Czech (cs)
ne: चेक (सीएस)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Danish (da)
ne: डेनिस (डी ए)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: German (de)
ne: जर्मन (डी ई)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss German (de-ch)
ne: स्विस जर्मन (de-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: British English (en-gb)
ne: ब्रिटिश अङ्ग्रेजी (en-gb)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: US English (en-us)
ne: यूएस अङ्ग्रेजी (en-us)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Spanish (es)
ne: स्पेनिश (es)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Estonian (et)
ne: इस्तोनियन (et)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Finnish (fi)
ne: फिनिश (fi)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French (fr)
ne: फ्रेन्च (fr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian (fr-be)
ne: बेल्जियम (fr-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French Canadian (fr-ca)
ne: फ्रेन्च क्यानेडियन (fr-ca)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss French (fr-ch)
ne: स्विस फ्रेन्च (fr-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Croatian (hr)
ne: क्रोएसियाली (hr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hungarian (hu)
ne: हङ्गेरियाली (hu)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Icelandic (is)
ne: आइसल्यान्डी (is)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Italian (it)
ne: इटालियन (it)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Japanese (ja)
ne: जापानी (ja)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Lithuanian (lt)
ne: लिथुनियाली (lt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Latvian (lv)
ne: लाट्भियाली (lv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Macedonian (mk)
ne: म्यासेडोनियन (mk)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Dutch (nl)
ne: डच (nl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian Dutch (nl-be)
ne: बेल्जियन डच (nl-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Norwegian (no)
ne: नर्वेली (no)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Polish (pl)
ne: पोलिश (pl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Portuguese (pt)
ne: पोर्चुगियाली (pt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Brazilian (pt-br)
ne: ब्राजिली (pt-br)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Russian (ru)
ne: रसियाली (ru)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Slovenian (sl)
ne: स्लोभेनियाली (sl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swedish (sv)
ne: स्विडिश (sv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Thai (th)
ne: थाई (th)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Turkish (tr)
ne: टर्किश (tr)

en: Access to the system requires a password.
ne: प्रणालीमा पहुँच गर्न पासवर्ड आवश्यक पर्दछ।

en: Connection Failure
ne: जडानको असफलता

en: Connection attempt to host failed.
ne: होस्टमा जडान प्रयास असफल भयो।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Use this to specify the performance of your connection. Note that you should select the speed of the weakest link - even if you have a high speed connection, it will not help you if the remote computer uses a slow modem. Choosing a level of quality that is too high on a slow link will cause slower response times. Choosing a lower quality will increase latencies in high speed connections and results in lower image quality, especially in 'Low Quality' mode.
ne: तपाईँको जडानको सम्पादन निर्दिष्ट गर्न यो प्रयोग गर्नुहोस्। याद गर्नुहोस् कि यदि तपाईँसँग उच्च गतिको जडान छ भने पनि - तपाईँले कम लिङ्कको गति चयन गर्नुपर्नेछ, यदि टाढाको कम्प्युटरले ढिलो मोडेम प्रयोग गर्दछ भने यसले तपाईँलाई मद्दत गर्नेछैन। ढिलो लिङ्कमा उच्च गुणस्तरको तह रोज्नाले थोरै पटक प्रतिक्रिया दिनेछ। कम गुणस्तर रोज्नाले उच्च गतिको जडानमा विलम्ब बढाउनेछ र कम छवि गुणस्तरमा नतिजा गर्दछ, खास गरेर 'कम गुणस्तर' मोडमा।

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: High Quality (LAN, direct connection)
ne: उच्च गुणस्तर (LAN, प्रत्यक्ष जडान)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Medium Quality (DSL, Cable, fast Internet)
ne: मध्यम गुणस्तर (DSL, केबल, द्रुत इन्टरनेट)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Low Quality (Modem, ISDN, slow Internet)
ne: न्यून गुणस्तर (मोडेम, ISDN, ढिलो इन्टरनेट)
