krdc - en to nl translation catalogue (267 entries)

en: History
nl: Geschiedenis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberSessions)
en: Remember open sessions for next startup
nl: Geopende sessies bij volgende start onthouden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberHistory)
en: Remember connection history
nl: Geschiedenis van verbinding onthouden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WalletSupport)
en: Remember passwords (KWallet)
nl: Wachtwoorden onthouden (KWallet)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SystemTrayIcon)
en: Enable system tray icon
nl: Systeemvakpictogram activeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatusBar)
en: Show status bar
nl: Statusbalk tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepAspectRatio)
en: Keep aspect ratio when scaling
nl: Aspectverhouding behouden bij het schalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLabel)
en: Background color of empty place:
nl: Achtergrondkleur voor lege ruimte:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionGroupBox)
en: When Connecting
nl: Bij verbinden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPreferencesForNewConnections)
en: Show the preferences dialog for new connections
nl: De voorkeuren-dialoog tonen bij nieuwe verbindingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: This option will resize the window to fit the connection size.  If it is too big, it will maximize the window.
nl: Deze optie past de grootte van het venster aan om bij de grootte van de de verbinding te passen.  Als het te groot is, zal het het venster maximaliseren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: Resize to fit
nl: Grootte wijzigen zodat deze past

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: This option switches to fullscreen only if the connection resolution is the same as the current screen resolution
nl: Deze optie schakelt alleen naar volledig scherm als resolutie van de verbinding gelijk is aan de huidige schermresolutie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: Switch to Fullscreen if appropriate
nl: Beeld schermvullend maken als dat van toepassing is

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultProtocolLabel)
en: Default protocol:
nl: Standaard protocol:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabGroupBox)
en: Tab Settings
nl: Tabinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBar)
en: Always show tab bar
nl: Tabbalk altijd tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabCloseButton)
en: Show close button on tabs
nl: Toon de sluitknop op de tab

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabMiddleClick)
en: Middle-click on a tab closes it
nl: Een tab sluit met de midden-klik erop

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tabOrientationLabel)
en: Tab position:
nl: Tabbladpositie:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Top
nl: Boven

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Bottom
nl: Onder

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Left
nl: Links

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Right
nl: Rechts

en: Configure...
nl: Configureren...

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Unusable URL
nl: Onbruikbaar URL-adres

en: The selected host cannot be handled.
nl: De geselecteerde host kan niet worden afgehandeld.

[ctx: General Config]
en: General
nl: Algemeen

en: General Configuration
nl: Algemene configuratie

en: Host Configuration
nl: Host-configuratie

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Plugin Configuration
nl: Plugin-configuratie

en: Less than a minute ago
nl: Minder dan een minuut geleden

en: A minute ago | %1 minutes ago
nl[0]: Een minuut geleden
nl[1]: %1 minuten geleden

en: An hour ago | %1 hours ago
nl[0]: Een uur geleden
nl[1]: %1 uren geleden

en: Yesterday | %1 days ago
nl[0]: Gisteren
nl[1]: %1 dagen geleden

en: Over a month ago | %1 months ago
nl[0]: Meer dan een maand geleden
nl[1]: %1 maanden geleden

en: A year ago | %1 years ago
nl[0]: Een jaar geleden
nl[1]: %1 jaren geleden

en: Note that settings might only apply when you connect next time to this host.
nl: Merk op dat instellingen mogelijk alleen van toepassing zijn bij het de volgende keer verbinden met deze host.

en: Show this dialog again for this host
nl: Dit dialoogvenster opnieuw tonen voor deze host

en: Remember password (KWallet)
nl: Wachtwoord onthouden (KWallet)

note: i18n: ectx: label, entry (OpenSessions), group (General)
en: Sessions
nl: Sessies

note: i18n: ectx: Menu (session)
en: &Session
nl: &Sessie

note: i18n: ectx: ToolBar (krdc_remote_view_toolbar)
en: Remote View Toolbar
nl: Externe-weergave-balk

en: KDE Remote Desktop Client
nl: KDE Bureaubladcliënt op afstand

en: Developer, Maintainer
nl: Ontwikkelaar, onderhouder

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Former Developer
nl: Voormalig ontwikkelaar

en: Initial RDP backend
nl: Eerste RDP-backend

en: Google Summer of Code 2007 KRDC project mentor
nl: KRDC-projectmentor voor Google Summer of Code 2007

en: LibVNCServer / LibVNCClient developers
nl: Ontwikkelaars van LibVNCServer en LibVNCClient

en: VNC client library
nl: VNC-client-bibliotheek

en: Start KRDC with the provided URL in fullscreen mode (works only with one URL)
nl: KRDC met het opgegeven URL-adres schermvullend starten (werkt alleen met één URL-adres)

en: URLs to connect after startup
nl: URL-adressen om mee te verbinden na het opstarten

en: KDE Remote Desktop Client started
nl: Verbinding met bureaublad op afstand gestart

en: New Connection
nl: Nieuwe verbinding

en: Copy Screenshot to Clipboard
nl: Schermafdruk naar klembord kopiëren

en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: Switch to Full Screen Mode
nl: Beeld schermvullend maken

en: Full Screen
nl: Volledig scherm

en: View Only
nl: Alleen kijken

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Show Local Cursor
nl: Lokale muisaanwijzer tonen

en: Local Cursor
nl: Lokale muisaanwijzer

en: Grab All Possible Keys
nl: Alle mogelijke toetsen overnemen

en: Grab Keys
nl: Toetsen pakken

en: Scale Remote Screen to Fit Window Size
nl: Extern scherm schalen tot venstergrootte

en: Scale
nl: Schalen

en: Scaling Factor
nl: Schaalfactor

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Unable to load connection data from the provided file.
nl: Verbindingsgegevens laden va het geleverde bestand lukt niet.

en: Load failed
nl: Laden is mislukt

en: The entered address does not have the required form.
     Syntax: [username@]host[:port]
nl: Het ingevoerde adres heeft niet de vereiste vorm.
     Syntax: [gebruikersnaam@]host[:poort]

en: Malformed URL
nl: Ongeldig URL-adres

en: The entered address cannot be handled.
nl: Het invoerde adres kon niet worden afgehandeld.

en: Connecting to %1
nl: Verbindt met %1

en: Authenticating at %1
nl: Authenticeert op %1

en: Preparing connection to %1
nl: Bereidt verbinding naar %1 voor

en: Connected to %1
nl: Verbonden met %1

en: Switch to Window Mode
nl: Ga naar venstermodus

en: Window Mode
nl: Venstermodus

en: Connect
nl: Verbinden

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: History
nl: Geschiedenis

en: Rename %1
nl: %1 hernoemen

en: Rename %1 to
nl: %1 hernoemen naar

en: Are you sure you want to delete %1?
nl: Wilt u %1 verwijderen?

en: Delete %1
nl: %1 verwijderen

en: Add Bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

en: Close Tab
nl: Tabblad sluiten

en: Minimize Full Screen Window
nl: Schermvullend venster minimaliseren

en: Stick Toolbar
nl: Werkbalk vastzetten

en: Are you sure you want to quit the KDE Remote Desktop Client?
nl: Wilt u KDE Remote Desktop Client afsluiten?

en: Confirm Quit
nl: Afsluiten bevestigen

en: Connect to:
nl: Verbinden met:

en: Type here to connect to an address and filter the list.
nl: Typ hier om te verbinden naar een adres en de lijst te filteren.

en: Type an IP or DNS Name here. Clear the line to get a list of connection methods.
nl: Type hier een IP-adres of DNS-naam. Wis de regel om een lijst met verbindingensmethoden te krijgen.

en: Goto Address
nl: Ga naar adres

en: Remote Desktops
nl: Bureaubladen op afstand

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, mainSettingsTab)
en: General
nl: Algemeen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolutionLabel)
en: Resolution
nl: Resolutie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Here you can specify the resolution of the remote desktop. This resolution determines the size of the desktop that will be presented to you.
nl: Hier kunt u de resolutie opgeven van het bureaublad op afstand. Dit bepaalt de grootte van het bureaublad dat wordt weergegeven.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Small (1280x720)
nl: Klein (1280x720)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Medium (1600x900)
nl: Middel (1600x900)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Large (1920x1080)
nl: Groot (1920x1080)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Current Window Size
nl: Huidige venstergrootte

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Current Screen Resolution
nl: Huidige schermresolutie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Custom Resolution (...)
nl: Aangepaste resolutie (...)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: &Width:
nl: &Breedte:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingWidth)
en: This is the width of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
nl: Breedte van het bureaublad op afstand. U kunt deze instelling alleen veranderen als u hierboven "Aangepast" selecteert.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: H&eight:
nl: &Hoogte:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Height) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingHeight)
en: This is the height of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
nl: Hoogte van het bureaublad op afstand. U kunt deze instelling alleen veranderen als u hierboven "Aangepast" selecteert.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ScaleToSize)
en: Scale window contents to match resolution
nl: Vensterinhoud schalen om overeen te komen met de resolutie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accelerationLabel)
en: Acceleration:
nl: Versnelling:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Use Best Available
nl: Best beschikbaar gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Force H.264
nl: H.264 afdwingen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Force RemoteFX
nl: RemoteFX afdwingen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Disable All Acceleration
nl: Alle versnelling uitschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorDepthLabel)
en: Color &depth:
nl: Kleur&diepte:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color with Alpha (32 Bit)
nl: Ware kleuren met alfa (32 bit)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color (24 Bit)
nl: Ware kleuren (24 bit)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: High Color (16 Bit)
nl: Hoge kleuren (16 bit)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Low Color (8 Bit)
nl: Lage kleuren (8 bit)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, desktopScaleFactorLabel)
en: Desktop scale factor:
nl: Schaalfactor van bureaublad:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_DesktopScaleFactor)
en: Do not scale
nl: Niet schalen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_DesktopScaleFactor)
en: Custom
nl: Aangepast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceScaleFactorLabel)
en: Device scale factor:
nl: Schaalfactor van apparaat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutLabel)
en: &Keyboard layout:
nl: &Toetsenbordindeling:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Use this to specify your keyboard layout. This layout setting is used to send the correct keyboard codes to the server.
nl: Gebruik dit om uw toetsenbordindeling op te geven. Zodoende kunnen de juiste toets-codes naar de computer op afstand worden gezonden.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Arabic (ar)
nl: Arabisch (ar)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Czech (cs)
nl: Tsjechisch (cs)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Danish (da)
nl: Deens (da)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: German (de)
nl: Duits (de)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss German (de-ch)
nl: Duits-Zwitserland (de-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: American Dvorak (en-dv)
nl: Amerikaans Dvorak (en-dv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: British English (en-gb)
nl: Brits Engels (en-gb)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: US English (en-us)
nl: Engels VS (en-us)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Spanish (es)
nl: Spaans (es)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Estonian (et)
nl: Ests (et)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Finnish (fi)
nl: Fins (fi)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Faroese (fo)
nl: Faeröers (fo)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French (fr)
nl: Frans (fr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian (fr-be)
nl: Belgisch (fr-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French Canadian (fr-ca)
nl: Frans-Canadees (fr-ca)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss French (fr-ch)
nl: Frans-Zwitserland (fr-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hebrew (he)
nl: Hebreeuws (he)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Croatian (hr)
nl: Kroatisch (hr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hungarian (hu)
nl: Hongaars (hu)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Icelandic (is)
nl: IJslands (is)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Italian (it)
nl: Italiaans (it)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Japanese (ja)
nl: Japans (ja)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Korean (ko)
nl: Koreaans (ko)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Lithuanian (lt)
nl: Litouws (lt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Latvian (lv)
nl: Lets (lv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Macedonian (mk)
nl: Macedonisch (mk)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Dutch (nl)
nl: Nederlands (nl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian Dutch (nl-be)
nl: Belgisch-Nederlands (nl-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Norwegian (no)
nl: Noors (no)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Polish (pl)
nl: Pools (pl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Portuguese (pt)
nl: Portugees (pt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Brazilian (pt-br)
nl: Braziliaans (pt-br)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Russian (ru)
nl: Russisch (ru)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Slovenian (sl)
nl: Sloveens (sl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swedish (sv)
nl: Zweeds (sv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Turkish (tr)
nl: Turks (tr)

[ctx: label for soundsettings in preferences dialog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en: Sound:
nl: Geluid:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On This Computer
nl: Op deze computer

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On Remote Computer
nl: Op externe computer

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: Disable Sound
nl: Geluid uitschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shareMediaLabel)
en: Share Media:
nl: Gedeelde media:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shareSmartcardLabel)
en: Share Smartcard:
nl: Smartcard delen:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, securitySettingsTab)
en: Security
nl: Beveiliging

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gSecurityLabel)
en: Security:
nl: Beveiliging:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlsSecLevelLabel)
en: TLS security level:
nl: Beveiligingsniveau van TLS:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: any
nl: elke

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 80 bit
nl: 80 bits

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 112 bit
nl: 112 bits

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 128 bit
nl: 128 bits

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 192 bit
nl: 192 bits

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 256 bit
nl: 256 bits

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authPkgListLabel)
en: Authentication Package List:
nl: Authenticatiepakketlijst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pPasswordLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gPasswordLabel)
en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pUsernameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gUsernameLabel)
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kcfg_ProxyHost) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kcfg_GatewayServer)
en: host:port
nl: host:poort

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gTransportTypeLabel)
en: Transport type:
nl: Transporttype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gDomainLabel)
en: Domain:
nl: Domein:

[ctx: @label]
en: Host: %1:%2
    Common Name: %3
    Subject: %4
    Issuer: %5
    Fingerprint: %6
nl: Host: %1:%2
    Gewone naam: %3
    Onderwerp: %4
    Indiener: %5
    Vingerafdruk: %6

[ctx: @label]
en: Access to this system requires a username and password.
nl: Toegang tot dit systeem vereist een gebruikersnaam en wachtwoord.

[ctx: @label]
en: The certificate for this system is unknown. Do you wish to continue?
nl: Het servercertificaat voor dit systeem is onbekend. Wilt u doorgaan?

[ctx: @title:dialog]
en: Verify Certificate
nl: Certificaat verifiëren

[ctx: @label]
en: Remember this certificate
nl: Dit certificaat onthouden

[ctx: @label]
en: The certificate for this system has changed. Do you wish to continue?
nl: Het certificaat voor dit systeem is gewijzigd. Wilt u doorgaan?

[ctx: @title:dialog]
en: Certificate has Changed
nl: Certificaat is gewijzigd

[ctx: @label]
en: Previous certificate:
    %1
    New Certificate:
    %2
nl: Vorig certificaat:
    %1
    Nieuw certificaat:
    %2

[ctx: @title:dialog]
en: Login Failure
nl: Aanmeldfout

[ctx: @label]
en: Unable to login with the provided credentials. Please double check the user and password.
nl: Aanmelden lukt niet met de geleverde credentials. Controleer nog eens de gebruiker en het wachtwoord.

[ctx: @title:dialog]
en: Account Problems
nl: Accountproblemen

[ctx: @label]
en: The provided account is not allowed to log in to this machine. Please contact your system administrator.
nl: Het geleverde account mag zich niet aanmelden in deze machine. Neem contact op met uw systeembeheerder.

[ctx: @title:dialog]
en: Password Problems
nl: Wachtwoordproblemen

[ctx: @label]
en: Unable to login with the provided password. Please contact your system administrator to change it.
nl: Aanmelden met het geleverde wachtwoord lukt niet. Neem contact op met uw systeembeheerder om het te wijzigen.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Lost
nl: Verbinding verbroken

[ctx: @label]
en: Lost connection to the server.
nl: Verbinding met de server is verbroken.

[ctx: @title:dialog]
en: Server not Found
nl: Server niet gevonden

[ctx: @label]
en: Could not find the server.
nl: Kon de server niet vinden.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Refused
nl: Verbinding geweigerd

[ctx: @label]
en: The server refused the connection request.
nl: De server weigerde het verzoek om verbinding.

[ctx: @title:dialog]
en: Could not Connect
nl: Kon niet verbinden

[ctx: @label]
en: Could not connect to the server.
nl: Kon niet verbinden met de server.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Closed
nl: Verbinding gesloten

[ctx: @label]
en: The connection to the server was closed.
nl: Verbinding met de server is gesloten.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Failed
nl: Verbinding is mislukt

[ctx: @label]
en: An unknown error occurred
nl: Er is een onbekende fout opgetreden

[ctx: @title:dialog]
en: Logon Error
nl: Aanmeldfout

en: Connect to a Windows Remote Desktop (RDP)
nl: Verbinding met een Windows-bureaublad op afstand (RDP)

en: New RDP Connection...
nl: Nieuwe RDP-verbinding...

en: <html>Enter the address here. Port is optional.<br /><i>Example: rdpserver:3389 (host:port)</i></html>
nl: <html>Voer hier het adres in. De poort is optioneel <br /><i>Voorbeeld: rdpserver:3389 (hostnaam:poort)</i></html>

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: None
nl: Geen

[ctx: Remove the selected url from the bookarks menu]
en: Remove the bookmark for %1.
nl: De bladwijzer voor %1 verwijderen.

[ctx: Add the selected url to the bookmarks menu]
en: Bookmark %1.
nl: Bladwijzer %1

[ctx: Header of the connections list, title/url for remote connection]
en: Remote Desktop
nl: Bureaublad op afstand

[ctx: Header of the connections list, the last time this connection was initiated]
en: Last Connected
nl: Laatst verbonden

[ctx: Header of the connections list, the number of times this connection has been visited]
en: Visits
nl: Bezoeken

[ctx: Header of the connections list, the time when this entry was created]
en: Created
nl: Aangemaakt

[ctx: Header of the connections list, where this entry comes from]
en: Source
nl: Bron

en: VNC authentication type is not supported.
nl: Het type VNC-authenticatie wordt niet ondersteund.

en: Server not found.
nl: Server niet gevonden.

en: VNC authentication failed.
nl: VNC-authenticatie is mislukt.

en: VNC authentication failed because of too many authentication tries.
nl: VNC-authenticatie is mislukt vanwege teveel authenticatiepogingen.

en: VNC server closed connection.
nl: VNC-server verbrak de verbinding.

en: Disconnected: %1.
nl: Verbinding verbroken: %1.

en: Reconnecting.
nl: Bezig opnieuw te verbinden.

en: Reconnected.
nl: Opnieuw verbonden

en: Connected.
nl: Verbonden.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vncGroupBox)
en: Connection
nl: Verbinding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, connectionLabel)
en: Connection &type:
nl: Verbindings&type:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Use this to specify the performance of your connection. Note that you should select the speed of the weakest link - even if you have a high speed connection, it will not help you if the remote computer uses a slow modem. Choosing a level of quality that is too high on a slow link will cause slower response times. Choosing a lower quality will increase latencies in high speed connections and results in lower image quality, especially in 'Low Quality' mode.
nl: Gebruik dit om de snelheid van uw verbinding op te geven. Opmerking: selecteer de snelheid van de zwakste schakel - zelfs als u een breedband-verbinding hebt, dan hebt u er weinig aan als de computer op afstand gebruik maakt van een traag modem. Als u een te hoge kwaliteit kiest op een trage verbinding, dan ontvangt u vertraagde reactietijden. Als u een lagere kwaliteit kiest, dan zal de responsetijd versnellen, maar krijgt u een mindere beeldkwaliteit, vooral bij de "Lage kwaliteit"-stand.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: High Quality (LAN, direct connection)
nl: Hoge kwaliteit (LAN, rechtstreekse verbinding)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Medium Quality (DSL, Cable, fast Internet)
nl: Gemiddelde kwaliteit ((A)DSL, kabel, breedband internet)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Low Quality (Modem, ISDN, slow Internet)
nl: Lage kwaliteit (modem, ISDN, trage internetverbinding)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Scaling)
en: Scale to Size:
nl: Schalen naar grootte:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Minimal (640x480)
nl: Minimaal (640x480)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Small (800x600)
nl: Klein (800x600)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Normal (1024x768)
nl: Normaal (1024x768)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Large (1280x1024)
nl: Groot (1280x1024)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Very Large (1600x1200)
nl: Heel groot (1600x1200)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_ssh_tunnel)
en: Connect via SSH tunnel
nl: Verbinden via SSH-tunnel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ssh_groupBox)
en: SSH tunnel options
nl: Opties voor SSH-tunnel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_loopback)
en: Tunnel via loopback address
nl: Tunnel via loopback-adres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Port:
nl: Poort:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
nl: Gebruikersnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dont_copy_passwords)
en: Don't copy passwords from supported password managers to remote hosts
nl: Geen wachtwoorden kopiëren van ondersteunde wachtwoordbeheerders naar hosts op afstand

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dont_copy_passwords)
en: Supported password managers (like KeePassXC) mark copied passwords with an additional MIME type "x-kde-passwordManagerHint" which is used for filtering.
nl: Ondersteunde wachtwoordbeheerders (zoals KeePassXC) markeren gekopieerde wachtwoorden met een additioneel MIME-type "x-kde-passwordManagerHint" die gebruikt wordt voor filteren.

en: Error connecting to %1: %2
nl: Fout bij verbinden met %1: %2

en: Error authenticating with password: %1
nl: Fout bij authenticeren met wachtwoord: %1

en: Error creating tunnel socket
nl: Fout bij aanmaken van tunnelsocket

en: Access to the system requires a password.
nl: De toegang tot het systeem vereist een wachtwoord.

en: Authentication failed. Please try again.
nl: Authenticatie is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Please enter the SSH password.
nl: Voer het SSH-wachtwoord in.

en: VNC failure
nl: VNC-fout

en: SSH Tunnel failure
nl: Fout met SSH-tunnel

en: New VNC Connection...
nl: Nieuwe VNC-verbinding...

en: Connect to a VNC Remote Desktop
nl: Verbinding maken met een VNC-bureaublad op afstand

en: <html>Enter the address here.<br /><i>Example: vncserver:1 (host:port / screen)</i></html>
nl: <html>Voer hier het adres in.<br /><i>Voorbeeld: vncserver:1 (hostnaam:poort / scherm)</i></html>
