krdc - en to pl translation catalogue (278 entries)

en: History
pl: Historia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberSessions)
en: Remember open sessions for next startup
pl: Przywróć otwarte posiedzenia przy następnym uruchomieniu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberHistory)
en: Remember connection history
pl: Pamiętaj historię połączenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WalletSupport)
en: Remember passwords (KWallet)
pl: Zapamiętuj hasła (Portfel)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SystemTrayIcon)
en: Enable system tray icon
pl: Włącz ikonę na tacce systemowej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatusBar)
en: Show status bar
pl: Pokaż pasek stanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepAspectRatio)
en: Keep aspect ratio when scaling
pl: Zachowaj proporcje podczas skalowania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLabel)
en: Background color of empty place:
pl: Kolor tła pustego obszaru:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionGroupBox)
en: When Connecting
pl: Podczas łączenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPreferencesForNewConnections)
en: Show the preferences dialog for new connections
pl: Pokazuj okno ustawień dla nowych połączeń

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: This option will resize the window to fit the connection size.  If it is too big, it will maximize the window.
pl: Ta opcja zmieni rozmiar okna do rozmiaru połączenia. Jeśli jest zbyt duży, to zmaksymalizuje okno.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: Resize to fit
pl: Dopasuj do rozmiaru

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: This option switches to fullscreen only if the connection resolution is the same as the current screen resolution
pl: Ta opcja przełączy do pełnego ekranu tylko wtedy, gdy rozdzielczość podłączonego pulpitu jest taka sama jak rozdzielczość aktualnego ekranu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: Switch to Fullscreen if appropriate
pl: Przełącz na pełny ekran w razie potrzeby

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultProtocolLabel)
en: Default protocol:
pl: Domyślny protokół:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabGroupBox)
en: Tab Settings
pl: Ustawienia kart

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBar)
en: Always show tab bar
pl: Zawsze pokazuj pasek kart

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabCloseButton)
en: Show close button on tabs
pl: Pokaż przyciski zamykania na kartach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabMiddleClick)
en: Middle-click on a tab closes it
pl: Środkowy przycisk myszy zamyka kartę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tabOrientationLabel)
en: Tab position:
pl: Położenie karty:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Top
pl: Na górze

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Bottom
pl: Na dole

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Left
pl: Po lewej

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Right
pl: Po prawej

en: Configure…
pl: Ustawienia…

en: Remove
pl: Usuń

en: Unusable URL
pl: Nieprawidłowy URL

en: The selected host cannot be handled.
pl: Nie można obsłużyć wybranego komputera.

[ctx: General Config]
en: General
pl: Ogólne

en: General Configuration
pl: Ustawienia ogólne

en: Hosts
pl: Gospodarze

en: Host Configuration
pl: Ustawienia gospodarza

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Plugin Configuration
pl: Ustawienia wtyczek

en: Less than a minute ago
pl: Mniej niż minutę temu

en: A minute ago | %1 minutes ago
pl[0]: Minutę temu
pl[1]: %1 minuty temu
pl[2]: %1 minut temu

en: An hour ago | %1 hours ago
pl[0]: Godzinę temu
pl[1]: %1 godziny temu
pl[2]: %1 godzin temu

en: Yesterday | %1 days ago
pl[0]: Wczoraj
pl[1]: %1 dni temu
pl[2]: %1 dni temu

en: Over a month ago | %1 months ago
pl[0]: Ponad miesiąc temu
pl[1]: %1 miesiące temu
pl[2]: %1 miesięcy temu

en: A year ago | %1 years ago
pl[0]: Rok temu
pl[1]: %1 lata temu
pl[2]: %1 lat temu

en: Note that settings might only apply when you connect next time to this host.
pl: Ustawienia mogą zostać użyte dopiero przy następnym połączeniu z tym serwerem.

en: Show this dialog again for this host
pl: Pokaż to okienko dialogowe ponownie dla tego serwera

en: Remember password (KWallet)
pl: Zapamiętaj hasło (Portfel)

note: i18n: ectx: label, entry (OpenSessions), group (General)
en: Sessions
pl: Posiedzenia

en: Please enter the SSH password.
pl: Podaj hasło SSH.

en: SSH Tunnel failure
pl: Błąd tunelu SSH

en: Error connecting to %1: %2
pl: Błąd łączenia z %1: %2

en: Error authenticating with password: %1
pl: Błąd uwierzytelniania hasłem: %1

en: Error creating tunnel socket
pl: Błąd tworzenia gniazda tunelu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SshTunnelWidget)
en: SSH tunnel
pl: Tunel SSH

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_ssh_tunnel)
en: Connect via SSH tunnel
pl: Połącz przez tunel SSH

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ssh_groupBox)
en: SSH tunnel options
pl: Ustawienia tunelu SSH

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_loopback)
en: Tunnel via loopback address
pl: Tunel przez adres loopback

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
pl: Nazwa użytkownika:

note: i18n: ectx: Menu (session)
en: &Session
pl: Po&siedzenie

note: i18n: ectx: ToolBar (krdc_remote_view_toolbar)
en: Remote View Toolbar
pl: Pasek zdalnego widoku

en: KDE Remote Desktop Client
pl: Klient zdalnego połączenia z pulpitem KDE

en: Developer, Maintainer
pl: Programista, opiekun

en: Developer
pl: Programista

en: Former Developer
pl: Były programista

en: Initial RDP backend
pl: Wstępna obsługa RDP

en: Google Summer of Code 2007 KRDC project mentor
pl: Mentor projektu KRDC Google Summer of Code 2007

en: LibVNCServer / LibVNCClient developers
pl: Autorzy LibVNCServer / LibVNCClient

en: VNC client library
pl: Biblioteka klienta VNC

en: Start KRDC with the provided URL in fullscreen mode (works only with one URL)
pl: Uruchom KRDC z podanym adresem URL w trybie pełnoekranowym (działa tylko z jednym adresem)

en: URLs to connect after startup
pl: URL do połączenia się po starcie

en: KDE Remote Desktop Client started
pl: Uruchomiono klienta zdalnego połączenia z pulpitem

en: New Connection
pl: Nowe połączenie

en: Copy Screenshot to Clipboard
pl: Skopiuj zrzut ekranu do schowka

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Switch to Full Screen Mode
pl: Przełącz do trybu pełnoekranowego

en: Full Screen
pl: Pełny ekran

en: View Only
pl: Tylko podgląd

en: Clipboard Sharing
pl: Współdzielenie schowka

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Show Local Cursor
pl: Pokazuj lokalny kursor

en: Local Cursor
pl: Kursor lokalny

en: Grab All Possible Keys
pl: Pobierz wszystkie możliwe klawisze

en: Grab Keys
pl: Przechwyć klawisze

en: Scale Remote Screen to Fit Window Size
pl: Skaluj zdalny ekran do rozmiaru okna

en: Scale
pl: Skaluj

en: Scaling Factor
pl: Współczynnik skalowania

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Unable to load connection data from the provided file.
pl: Nie można wczytać danych o połączeniu dla wskazanego pliku.

en: Load failed
pl: Nie udało się wczytać

en: The entered address does not have the required form.
     Syntax: [username@]host[:port]
pl: Niepoprawnie wpisano adres.
     Składnia to: [nawa_użytkownika@]gospodarz[:port]

en: Malformed URL
pl: Niepoprawnie wpisany adres URL

en: The entered address cannot be handled.
pl: Wpisany adres nie może zostać użyty.

en: Connecting to %1
pl: Łączenie z %1

en: Authenticating at %1
pl: Uwierzytelnianie %1

en: Preparing connection to %1
pl: Przygotowywanie połączenia z %1

en: Connected to %1
pl: Połączono z %1

en: Switch to Window Mode
pl: Przełącz do trybu okien

en: Window Mode
pl: Tryb okienkowy

en: Connect
pl: Połącz

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Delete
pl: Usuń

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: Bookmarks
pl: Zakładki

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: History
pl: Historia

en: Rename %1
pl: Zmień nazwę %1

en: Rename %1 to
pl: Zmień nazwę %1 na

en: Are you sure you want to delete %1?
pl: Na pewno usunąć %1?

en: Delete %1
pl: Usuń %1

en: Add Bookmark
pl: Dodaj zakładkę

en: Close Tab
pl: Zamknij kartę

en: Minimize Full Screen Window
pl: Zminimalizuj tryb pełnoekranowy

en: Stick Toolbar
pl: Pasek narzędzi przyklejony

en: Are you sure you want to quit the KDE Remote Desktop Client?
pl: Czy na pewno zakończyć klienta zdalnego pulpitu?

en: Confirm Quit
pl: Potwierdzenie zakończenia

en: Connect to:
pl: Połącz z:

en: Type here to connect to an address and filter the list.
pl: Wpisz tutaj, aby połączyć się z adresem i przefiltrować listę.

en: Type an IP or DNS Name here. Clear the line to get a list of connection methods.
pl: Wpisz IP lub nazwę DNS. Wyczyść wiersz, aby otrzymać listę metod połączenia.

en: Goto Address
pl: Idź do adresu

en: Remote Desktops
pl: Zdalne pulpity

en: Filter
pl: Filtr

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, mainSettingsTab)
en: General
pl: Ogólne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolutionLabel)
en: Resolution
pl: Rozdzielczość

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Here you can specify the resolution of the remote desktop. This resolution determines the size of the desktop that will be presented to you.
pl: Tutaj możesz podać rozdzielczość zdalnego pulpitu. Ta rozdzielczość określa rozmiar pulpitu, który zostanie Ci udostępniony.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Small (1280x720)
pl: Mała (1280x720)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Medium (1600x900)
pl: Średnia (1600x900)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Large (1920x1080)
pl: Duża (1920x1080)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Current Window Size
pl: Obecny rozmiar okna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Current Screen Resolution
pl: Rozdzielczość bieżącego ekranu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Custom Resolution (…)
pl: Własna rozdzielczość (…)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: &Width:
pl: &Szerokość:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingWidth)
en: This is the width of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
pl: To jest szerokość zdalnego pulpitu. Możesz zmienić tę wartość tylko, jeśli wybrałeś własną rozdzielczość powyżej.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: H&eight:
pl: &Wysokość:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Height) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingHeight)
en: This is the height of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
pl: To jest wysokość zdalnego pulpitu. Możesz zmienić tę wartość tylko, jeśli wybrałeś własną rozdzielczość powyżej.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ScaleToSize)
en: Scale window contents to match resolution
pl: Przeskaluj treść okna, aby zmieścić się w rozdzielczości

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accelerationLabel)
en: Acceleration:
pl: Przyspieszenie:

[ctx: Use best acceleration supported by both the server and krdc]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Use Best Available
pl: Użyj najlepszej dostępnej

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Force H.264
pl: Wymuś H.264

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Force RemoteFX
pl: Wymuś RemoteFX

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Disable All Acceleration
pl: Wyłącz jakiekolwiek przyspieszenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorDepthLabel)
en: Color &depth:
pl: &Głębia kolorów:

[ctx: Use best color depth supported by both the server and krdc]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Use Best Available
pl: Użyj najlepszej dostępnej

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color with Alpha (32 Bit)
pl: True Color z Alpha (32 Bit)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color (24 Bit)
pl: Rzeczywiste kolory (24 Bit)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: High Color (16 Bit)
pl: Dużo kolorów (16 Bit)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Low Color (8 Bit)
pl: Mało kolorów (8 Bit)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, desktopScaleFactorLabel)
en: Desktop scale factor:
pl: Współczynnik skalowania pulpitu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_DesktopScaleFactor)
en: Do not scale
pl: Nie skaluj

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_DesktopScaleFactor)
en: Custom
pl: Własny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceScaleFactorLabel)
en: Device scale factor:
pl: Współczynnik skalowania urządzenia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutLabel)
en: &Keyboard layout:
pl: Układ &klawiatury:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Use this to specify your keyboard layout. This layout setting is used to send the correct keyboard codes to the server.
pl: Tutaj możesz podać układ klawiatury. Ten układ będzie używany do wysyłania poprawnych kodów klawiszy do serwera.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Arabic (ar)
pl: Arabski (ar)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Czech (cs)
pl: Czeski (cs)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Danish (da)
pl: Duński (da)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: German (de)
pl: Niemiecki (de)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss German (de-ch)
pl: Niemiecki szwajcarski (de-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: American Dvorak (en-dv)
pl: Amerykańska Dvoraka (en-dv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: British English (en-gb)
pl: Brytyjski angielski (en-gb)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: US English (en-us)
pl: Amerykański angielski (en-us)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Spanish (es)
pl: Hiszpański (es)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Estonian (et)
pl: Estoński (et)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Finnish (fi)
pl: Fiński (fi)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Faroese (fo)
pl: Farerski (fo)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French (fr)
pl: Francuski (fr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian (fr-be)
pl: Belgijski (fr-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French Canadian (fr-ca)
pl: Francuski kanadyjski (fr-ca)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss French (fr-ch)
pl: Francuski szwajcarski (fr-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hebrew (he)
pl: Hebrajski (he)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Croatian (hr)
pl: Chorwacki (hr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hungarian (hu)
pl: Węgierski (hu)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Icelandic (is)
pl: Islandzki (is)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Italian (it)
pl: Włoski (it)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Japanese (ja)
pl: Japoński (ja)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Korean (ko)
pl: Koreański (ko)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Lithuanian (lt)
pl: Litewski (lt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Latvian (lv)
pl: Łotewski (lv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Macedonian (mk)
pl: Macedoński (mk)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Dutch (nl)
pl: Holenderski (nl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian Dutch (nl-be)
pl: Holenderski belgijski (nl-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Norwegian (no)
pl: Norweski (no)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Polish (pl)
pl: Polski (pl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Portuguese (pt)
pl: Portugalski (pt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Brazilian (pt-br)
pl: Brazylijski (pt-br)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Russian (ru)
pl: Rosyjski (ru)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Slovenian (sl)
pl: Słoweński (sl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swedish (sv)
pl: Szwedzki (sv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Thai (th)
pl: Tajski (th)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Turkish (tr)
pl: Turecki (tr)

[ctx: label for soundsettings in preferences dialog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en: Sound:
pl: Dźwięk:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On This Computer
pl: Na tym komputerze

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On Remote Computer
pl: Na zdalnym komputerze

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: Disable Sound
pl: Wyłącz dźwięk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shareMediaLabel)
en: Share Media:
pl: Współdziel media:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shareSmartcardLabel)
en: Share Smartcard:
pl: Udostępnij kartę inteligentną:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, consoleModeLabel)
en: Alternate Session Type:
pl: Zamienny rodzaj posiedzenia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ConsoleMode)
en: Admin (or console) session
pl: Posiedzenie administratora (lub konsoli)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, preventSessionLockLabel)
en: Session lock:
pl: Blokada posiedzenia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PreventSessionLock)
en: Prevent remote session lock
pl: Zapobieganie zdalnemu blokowaniu posiedzenia

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, securitySettingsTab)
en: Security
pl: Bezpieczeństwo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gSecurityLabel)
en: Security:
pl: Zabezpieczenie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlsSecLevelLabel)
en: TLS security level:
pl: Poziom zabezpieczeń TLS:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: any
pl: dowolny

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 80 bit
pl: 80 bitów

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 112 bit
pl: 112 bitów

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 192 bit
pl: 192 bity

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 256 bit
pl: 256 bitów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authPkgListLabel)
en: Authentication Package List:
pl: Lista pakietów uwierzytelniających:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, proxySettingsTab)
en: Proxy
pl: Pośrednik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, protocolLabel)
en: Protocol:
pl: Protokół:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pPasswordLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gPasswordLabel)
en: Password:
pl: Hasło:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pUsernameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gUsernameLabel)
en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pHostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gServerLabel)
en: Server:
pl: Serwer:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kcfg_ProxyHost) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kcfg_GatewayServer)
en: host:port
pl: gospodarz:port

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, gatewaySettingsTab)
en: Gateway
pl: Brama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gTransportTypeLabel)
en: Transport type:
pl: Rodzaj przesyłania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gDomainLabel)
en: Domain:
pl: Domena:

[ctx: @label]
en: Host: %1:%2
    Common Name: %3
    Subject: %4
    Issuer: %5
    Fingerprint: %6
pl: Gospodarz: %1:%2
    Nazwa powszechna: %3
    Temat: %4
    Wydawca: %5
    Odcisk certyfikatu: %6

[ctx: @label]
en: Access to this system requires a username and password.
pl: Dostęp do tego systemu wymaga wpisania nazwy użytkownika i jego hasła.

[ctx: @label]
en: The certificate for this system is unknown. Do you wish to continue?
pl: Certyfikat dla tego systemu jest nieznany. Czy kontynuować?

[ctx: @title:dialog]
en: Verify Certificate
pl: Sprawdź certyfikat

[ctx: @label]
en: Remember this certificate
pl: Zapamiętaj ten certyfikat

[ctx: @label]
en: The certificate for this system has changed. Do you wish to continue?
pl: Certyfikat dla tego systemu uległ zmianie. Czy kontynuować?

[ctx: @title:dialog]
en: Certificate has Changed
pl: Certyfikaty uległ zmianie

[ctx: @label]
en: Previous certificate:
    %1
    New Certificate:
    %2
pl: Poprzedni certyfikat:
    %1
    Nowy certyfikat:
    %2

[ctx: @title:dialog]
en: Login Failure
pl: Nie udało się zalogować

[ctx: @label]
en: Unable to login with the provided credentials. Please double check the user and password.
pl: Nie można się zalogować na wpisane dane dostępowe. Sprawdź dokładnie wpisaną nazwę użytkownika i jego hasło.

[ctx: @title:dialog]
en: Account Problems
pl: Kłopoty z kontem

[ctx: @label]
en: The provided account is not allowed to log in to this machine. Please contact your system administrator.
pl: Danemu kontu nie wolno logować się na ten komputer. Napisz do administratora swojego systemu.

[ctx: @title:dialog]
en: Password Problems
pl: Kłopoty z hasłem

[ctx: @label]
en: Unable to login with the provided password. Please contact your system administrator to change it.
pl: Nie można się zalogować na wpisane hasło. Napisz do administratora swojego systemu, aby to zmienić.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Lost
pl: Połączenie utracone

[ctx: @label]
en: Lost connection to the server.
pl: Utracono połączenie z serwerem.

[ctx: @title:dialog]
en: Could not Connect
pl: Nie udało się połączyć

[ctx: @label]
en: Could not connect to the server.
pl: Nie można połączyć z serwerem.

[ctx: @title:dialog]
en: Server not Found
pl: Nie znaleziono serwera

[ctx: @label]
en: Could not find the server.
pl: Nie można znaleźć serwera.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Refused
pl: Odmówiono połączenia.

[ctx: @label]
en: The server refused the connection request.
pl: Serwer odmówił prośby o połączenie.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Closed
pl: Połączenia zakończone

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Failed
pl: Połączenie zawiodło

[ctx: @label]
en: An unknown error occurred
pl: Wystąpił nieznany błąd

[ctx: @title:dialog]
en: Logon Error
pl: Błąd logowania

en: Connect to a Windows Remote Desktop (RDP)
pl: Podłączyć się do zdalnego pulpitu Windows (RDP)

en: New RDP Connection…
pl: Nowe połączenie RDP…

en: <html>Enter the address here. Port is optional.<br /><i>Example: rdpserver:3389 (host:port)</i></html>
pl: <html>Wpisz adres. Numer portu jest opcjonalny.<br /><i>Przykład: rdpserver:3389 (gospodarz:port)</i></html>

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: None
pl: Brak

[ctx: Remove the selected url from the bookarks menu]
en: Remove the bookmark for %1.
pl: Usuń zakładkę %1.

[ctx: Add the selected url to the bookmarks menu]
en: Bookmark %1.
pl: Dodaj zakładkę %1.

[ctx: Header of the connections list, title/url for remote connection]
en: Remote Desktop
pl: Zdalny pulpit

[ctx: Header of the connections list, the last time this connection was initiated]
en: Last Connected
pl: Ostatnio połączony

[ctx: Header of the connections list, the number of times this connection has been visited]
en: Visits
pl: Połączeń

[ctx: Header of the connections list, the time when this entry was created]
en: Created
pl: Utworzone

[ctx: Header of the connections list, where this entry comes from]
en: Source
pl: Źródło

en: VNC authentication type is not supported.
pl: Typ uwierzytelnienia VNC nie jest obsługiwany.

en: Server not found.
pl: Nie znaleziono serwera.

en: VNC authentication failed.
pl: Błąd uwierzytelniania.

en: VNC authentication failed because of too many authentication tries.
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się z powodu zbyt wielu prób.

en: VNC server closed connection.
pl: Serwer VNC zakończył połączenie.

en: Disconnected: %1.
pl: Rozłączony: %1.

en: Reconnecting.
pl: Ponowne łączenie.

en: Reconnected.
pl: Ponownie połączony.

en: Connected.
pl: Połączony.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vncGroupBox)
en: Connection
pl: Połączenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, connectionLabel)
en: Connection &type:
pl: Rodzaj &połączenia:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Use this to specify the performance of your connection. Note that you should select the speed of the weakest link - even if you have a high speed connection, it will not help you if the remote computer uses a slow modem. Choosing a level of quality that is too high on a slow link will cause slower response times. Choosing a lower quality will increase latencies in high speed connections and results in lower image quality, especially in 'Low Quality' mode.
pl: Tutaj powinieneś podać szybkość swojego łącza. Pamiętaj że musisz dostosować szybkość do najsłabszego ogniwa - nawet jeśli ty masz szybkie łącze, nic to nie pomoże jeśli zdalny komputer łączy się przez wolny modem. Wybranie zbyt wysokiej jakości na wolnym łączu powoduje pogorszenie czasu odpowiedzi. Wybranie zbyt niskiej jakości zwiększa opóźnienie przy szybkich połączeniach i oznacza niską jakość obrazu, szczególnie w trybie 'Niska jakość'.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: High Quality (LAN, direct connection)
pl: Wysoka jakość (sieć lokalna, połączenie bezpośrednie)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Medium Quality (DSL, Cable, fast Internet)
pl: Średnia jakość (DSL, połączenie kablowe, szybkie połączenie internetowe)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Low Quality (Modem, ISDN, slow Internet)
pl: Niska jakość (modem, ISDN, wolne połączenie internetowe)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Scaling)
en: Scale to Size:
pl: Skaluj do rozmiaru:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Minimal (640x480)
pl: Minimalna (640x480)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Small (800x600)
pl: Niska (800x600)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Normal (1024x768)
pl: Normalna (1024x768)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Large (1280x1024)
pl: Wysoka (1280x1024)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Very Large (1600x1200)
pl: Bardzo wysoka (1600x1200)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dont_copy_passwords)
en: Don't copy passwords from supported password managers to remote hosts
pl: Nie kopiuj haseł z obsługiwanych programów do haseł do zdalnych gospodarzy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dont_copy_passwords)
en: Supported password managers (like KeePassXC) mark copied passwords with an additional MIME type "x-kde-passwordManagerHint" which is used for filtering.
pl: Obsługiwane programy do zarządzania hasłami (takie jak KeePassXC) oznaczają skopiowane hasła dodatkowym typem MIME "x-kde-passwordManagerHint", który jest używany do filtrowania.

en: Access to the system requires a password.
pl: Dostęp do tego komputera wymaga podania hasła.

en: Authentication failed. Please try again.
pl: Błąd uwierzytelniania. Proszę spróbować ponownie.

en: VNC failure
pl: Błąd VNC

en: New VNC Connection…
pl: Nowe połączenie VNC…

en: Connect to a VNC Remote Desktop
pl: Podłączyć się do zdalnego pulpitu VNC

en: <html>Enter the address here.<br /><i>Example: vncserver:1 (host:port / screen)</i></html>
pl: <html>Wpisz adres.<br /><i>Przykład: vncserver:1 (komputer:port / ekran)</i></html>
