krdc - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Developer
se: Ovdánahtti

en: Rename
se: Rievdat nama

en: Settings
se: Heivehusat

en: Delete
se: Sihko

en: Delete %1
se: Sihko %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Port:
se: Verrát:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
se: Geavaheaddjinamma:
