krdc - en to ug translation catalogue (68 entries)

en: History
ug: ئىز

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SystemTrayIcon)
en: Enable system tray icon
ug: سىستېما قونداق سىنبەلگىسىنى ئىناۋەتلىك قىل

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatusBar)
en: Show status bar
ug: ھالەت بالدىقىنى كۆرسەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBar)
en: Always show tab bar
ug: ھەمىشە بەتكۈچ بالداقنى كۆرسەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tabOrientationLabel)
en: Tab position:
ug: بەتكۈچ ئورنى:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Top
ug: ئۈستى

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Bottom
ug: ئاستى

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Left
ug: سول

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Right
ug: ئوڭ

en: Configure...
ug: سەپلە…

en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

[ctx: General Config]
en: General
ug: ئادەتتىكى

en: General Configuration
ug: ئادەتتىكى سەپلىمە

en: Hosts
ug: ئاساسىي ئاپپارات

en: Plugins
ug: قىستۇرما

en: Plugin Configuration
ug: قىستۇرما سەپلىمىسى

en: Less than a minute ago
ug: بىر مىنۇتتىنمۇ ئىلگىرى

en: A minute ago | %1 minutes ago
ug[0]: %1 مىنۇت بۇرۇن

en: An hour ago | %1 hours ago
ug[0]: %1 سائەت بۇرۇن

en: Yesterday | %1 days ago
ug[0]: %1 كۈن بۇرۇن

en: Over a month ago | %1 months ago
ug[0]: %1 ئاي بۇرۇن

en: A year ago | %1 years ago
ug[0]: %1 يىل بۇرۇن

note: i18n: ectx: label, entry (OpenSessions), group (General)
en: Sessions
ug: ئەڭگىمە

note: i18n: ectx: Menu (session)
en: &Session
ug: ئەڭگىمە(&S)

en: Developer, Maintainer
ug: ئىجادىيەتچى ۋە مەسئۇل كىشى

en: Developer
ug: ئىجادىيەتچى

en: Former Developer
ug: سابىق ئىجادىيەتچى

en: Telepathy Tubes Integration
ug: Telepathy Tubes يۈرۈشلەشتۈرۈلۈشى

en: New Connection
ug: يېڭى باغلىنىش

en: Screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشى

en: Full Screen
ug: پۈتۈن ئېكران

en: Disconnect
ug: ئۈز

en: Scale
ug: نىسبىتى

en: Bookmarks
ug: خەتكۈشلەر

en: Malformed URL
ug: بۇزۇلغان URL

en: Connecting to %1
ug: %1 غا باغلىنىۋاتىدۇ

en: Authenticating at %1
ug: %1 دا كىملىك دەلىللەۋاتىدۇ

en: Connected to %1
ug: %1 غا باغلاندى

en: Connect
ug: باغلان

en: Rename
ug: ئات ئۆزگەرت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Delete
ug: ئۆچۈر

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: Bookmarks
ug: خەتكۈشلەر

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: History
ug: ئىز

en: Rename %1
ug: %1 نىڭ ئاتىنى ئۆزگەرت

en: Are you sure you want to delete %1?
ug: راستلا %1 نى ئۆچۈرەمسىز؟

en: Delete %1
ug: %1 ئۆچۈر

en: Add Bookmark
ug: خەتكۈش قوش

en: Close Tab
ug: بەتكۈچ ياپ

en: Confirm Quit
ug: چېكىنىشنى جەزملەش

en: Filter
ug: سۈزگۈچ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vncGroupBox)
en: Connection
ug: باغلىنىش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: &Width:
ug: كەڭلىك(&W):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: H&eight:
ug: ئېگىزلىك(&E):

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hungarian (hu)
ug: ماجارچە (hu)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Norwegian (no)
ug: نورۋېگچە(no)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Polish (pl)
ug: پولەكچە(pl)

[ctx: label for soundsettings in preferences dialog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en: Sound:
ug: ئاۋاز:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On This Computer
ug: بۇ كومپيۇتېردا

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Performance)
en: Modem
ug: مودېم

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, loginGroupBox)
en: Login
ug: كىرىش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultUserLabel)
en: Default user name:
ug: كۆڭۈلدىكى ئىشلەتكۈچى ئاتى:

en: Enter Username
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتىنى كىرگۈزۈڭ

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: None
ug: يوق

[ctx: Header of the connections list, title/url for remote connection]
en: Remote Desktop
ug: Desktop يىراقتىكى

[ctx: Header of the connections list, the time when this entry was created]
en: Created
ug: قۇرغان ۋاقتى

[ctx: Header of the connections list, where this entry comes from]
en: Source
ug: مەنبە

en: Authentication failed. Please try again.
ug: كىملىك دەلىللەش مەغلۇپ بولدى. قايتا سىناڭ.
