krdc - en to uk translation catalogue (275 entries)

en: History
uk: Журнал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberSessions)
en: Remember open sessions for next startup
uk: Запам'ятати відкриті сеанси для наступного запуску

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberHistory)
en: Remember connection history
uk: Пам’ятати історію з’єднань

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WalletSupport)
en: Remember passwords (KWallet)
uk: Запам'ятовувати паролі (KWallet)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SystemTrayIcon)
en: Enable system tray icon
uk: Увімкнути піктограму системного лотка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatusBar)
en: Show status bar
uk: Показати смужку стану

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepAspectRatio)
en: Keep aspect ratio when scaling
uk: Зберігати співвідношення під час зміни розміру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLabel)
en: Background color of empty place:
uk: Колір тла порожнього місця:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionGroupBox)
en: When Connecting
uk: Під час з’єднання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPreferencesForNewConnections)
en: Show the preferences dialog for new connections
uk: Показувати вікно параметрів для нових з'єднань

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: This option will resize the window to fit the connection size.  If it is too big, it will maximize the window.
uk: За допомогою цього пункту можна змінити розміри вікна відповідно до параметрів з’єднання. Якщо розміри перевищуватимуть розміри екрана, вікно буде максимізовано.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeOnConnect)
en: Resize to fit
uk: Змінити розмір відповідно

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: This option switches to fullscreen only if the connection resolution is the same as the current screen resolution
uk: У разі позначення цього пункту зображення перемикатиметься у повноекранне, лише якщо роздільна здатність даних, що передаються з’єднанням збігатиметься з поточною роздільною здатністю екрана.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FullscreenOnConnect)
en: Switch to Fullscreen if appropriate
uk: За належних умов перейти у повноекранний режим

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultProtocolLabel)
en: Default protocol:
uk: Типовий протокол:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabGroupBox)
en: Tab Settings
uk: Параметри вкладок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBar)
en: Always show tab bar
uk: Завжди показувати панель вкладок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabCloseButton)
en: Show close button on tabs
uk: Показувати кнопки закриття на вкладках

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabMiddleClick)
en: Middle-click on a tab closes it
uk: Клацання середньою на вкладці закриває її

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tabOrientationLabel)
en: Tab position:
uk: Розташування вкладок:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Top
uk: Вгорі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Bottom
uk: Внизу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Left
uk: Ліворуч

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TabPosition)
en: Right
uk: Праворуч

en: Configure...
uk: Налаштувати...

en: Remove
uk: Вилучити

en: Unusable URL
uk: Непридатна URL

en: The selected host cannot be handled.
uk: Неможливо опрацювати вибраний вузол.

[ctx: General Config]
en: General
uk: Загальні

en: General Configuration
uk: Загальне налаштування

en: Hosts
uk: Вузли

en: Host Configuration
uk: Налаштування вузла

en: Plugins
uk: Додатки

en: Plugin Configuration
uk: Налаштування додатків

en: Less than a minute ago
uk: Менше, ніж хвилину тому

en: A minute ago | %1 minutes ago
uk[0]: %1 хвилину тому
uk[1]: %1 хвилини тому
uk[2]: %1 хвилин тому
uk[3]: Хвилину тому

en: An hour ago | %1 hours ago
uk[0]: %1 годину тому
uk[1]: %1 години тому
uk[2]: %1 годин тому
uk[3]: Годину тому

en: Yesterday | %1 days ago
uk[0]: %1 день тому
uk[1]: %1 дні тому
uk[2]: %1 днів тому
uk[3]: Вчора

en: Over a month ago | %1 months ago
uk[0]: %1 місяць тому
uk[1]: %1 місяці тому
uk[2]: %1 місяців тому
uk[3]: Місяць тому

en: A year ago | %1 years ago
uk[0]: %1 рік тому
uk[1]: %1 роки тому
uk[2]: %1 років тому
uk[3]: Рік тому

en: Note that settings might only apply when you connect next time to this host.
uk: Зауважте, що ці параметри може бути застосовано лише після наступного з’єднання з цим вузлом.

en: Show this dialog again for this host
uk: Показувати це вікно знов для цього вузла

en: Remember password (KWallet)
uk: Запам'ятати пароль (KWallet)

note: i18n: ectx: label, entry (OpenSessions), group (General)
en: Sessions
uk: Сеанси

note: i18n: ectx: Menu (session)
en: &Session
uk: &Сеанс

note: i18n: ectx: ToolBar (krdc_remote_view_toolbar)
en: Remote View Toolbar
uk: Пенал віддаленого перегляду

en: KDE Remote Desktop Client
uk: Клієнт віддаленої стільниці KDE

en: (c) 2007-2016, Urs Wolfer
    (c) 2001-2003, Tim Jansen
    (c) 2002-2003, Arend van Beelen jr.
    (c) 2000-2002, Const Kaplinsky
    (c) 2000, Tridia Corporation
    (c) 1999, AT&T Laboratories Boston
    (c) 1999-2003, Matthew Chapman
    (c) 2009, Collabora Ltd
uk: © Urs Wolfer, 2007–2016
    © Tim Jansen, 2001–2003
    © Arend van Beelen jr., 2002–2003
    © Const Kaplinsky, 2000–2002
    © Tridia Corporation, 2000
    © AT&T Laboratories Boston, 1999
    © Matthew Chapman, 1999–2003
    © Collabora Ltd, 2009

en: Developer, Maintainer
uk: Розробник, супровід

en: Developer
uk: Розробник

en: Former Developer
uk: Колишній розробник

en: Initial RDP backend
uk: Початковий сервер RDP

en: Google Summer of Code 2007 KRDC project mentor
uk: Дорадник проєкту Google Summer of Code 2007 KRDC

en: LibVNCServer / LibVNCClient developers
uk: Розробники LibVNCServer / LibVNCClient

en: VNC client library
uk: Бібліотека клієнта VNC

en: Start KRDC with the provided URL in fullscreen mode (works only with one URL)
uk: Запустити KRDC з наданою адресою URL в повноекранному режимі (працює тільки з одним URL)

en: URLs to connect after startup
uk: Адреси URL, з якими з’єднатись після запуску

en: KDE Remote Desktop Client started
uk: Запущено клієнт віддаленої стільниці KDE

en: New Connection
uk: Нове з'єднання

en: Copy Screenshot to Clipboard
uk: Скопіювати знімок у кишеню

en: Screenshot
uk: Знімок вікна

en: Switch to Full Screen Mode
uk: Перемкнутися у повноекранний режим

en: Full Screen
uk: Весь екран

en: View Only
uk: Тільки перегляд

en: Disconnect
uk: Роз’єднатись

en: Show Local Cursor
uk: Показувати локальний курсор

en: Local Cursor
uk: Локальний курсор

en: Grab All Possible Keys
uk: Отримати всі можливі ключі

en: Grab Keys
uk: Перехоплювати натискання

en: Scale Remote Screen to Fit Window Size
uk: Масштабувати віддалений екран до розміру вікна

en: Scale
uk: Масштаб

en: Scaling Factor
uk: Коефіцієнт масштабування

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Unable to load connection data from the provided file.
uk: Не вдалося завантажити дані з'єднання з наданого файла.

en: Load failed
uk: Не вдалося завантажити

en: The entered address does not have the required form.
     Syntax: [username@]host[:port]
uk: Адресу введено у помилковому форматі.
     Синтаксис: [користувач@]вузол[:порт]

en: Malformed URL
uk: Неправильно записана адреса URL

en: The entered address cannot be handled.
uk: Неможливо опрацювати вибрану адресу.

en: Connecting to %1
uk: З'єднання з %1

en: Authenticating at %1
uk: Автентифікація на %1

en: Preparing connection to %1
uk: Підготовка з'єднання з %1

en: Connected to %1
uk: З'єднано з %1

en: Switch to Window Mode
uk: Перемкнути в віконний режим

en: Window Mode
uk: Режим вікна

en: Connect
uk: З'єднатися

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Settings
uk: Параметри

en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: Bookmarks
uk: Закладки

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: History
uk: Журнал

en: Rename %1
uk: Перейменувати %1

en: Rename %1 to
uk: Перейменувати %1 на

en: Are you sure you want to delete %1?
uk: Ви справді бажаєте вилучити %1?

en: Delete %1
uk: Вилучити %1

en: Add Bookmark
uk: Додати закладку

en: Close Tab
uk: Закрити вкладку

en: Minimize Full Screen Window
uk: Мінімізувати повноекранне вікно

en: Stick Toolbar
uk: Приліпити пенал

en: Are you sure you want to quit the KDE Remote Desktop Client?
uk: Закрити Клієнт віддалених стільниць KDE?

en: Confirm Quit
uk: Підтвердження виходу

en: Connect to:
uk: З'єднатися з:

en: Type here to connect to an address and filter the list.
uk: Введіть сюди дані для встановлення з’єднання з певною адресою або фільтрування списку.

en: Type an IP or DNS Name here. Clear the line to get a list of connection methods.
uk: Тут вам слід ввести IP-адресу або назву у DNS. Спорожніть рядок, щоб переглянути список способів з’єднання.

en: Goto Address
uk: Перейти до адреси

en: Remote Desktops
uk: Віддалені стільниці

en: Filter
uk: Фільтр

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, mainSettingsTab)
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolutionLabel)
en: Resolution
uk: Роздільна здатність

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Here you can specify the resolution of the remote desktop. This resolution determines the size of the desktop that will be presented to you.
uk: Тут можна вказати роздільну здатність віддаленої стільниці. Цією роздільною здатністю визначається розмір стільниці, яка буде вам представлена.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Small (1280x720)
uk: Малий (1280⨯720)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Medium (1600x900)
uk: Середній (1600⨯900)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Large (1920x1080)
uk: Великий (1920⨯1080)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution)
en: Current Window Size
uk: Поточний розмір вікна

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Current Screen Resolution
uk: Поточна роздільна здатність

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Resolution) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Custom Resolution (...)
uk: Нетипова роздільна здатність (...)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: &Width:
uk: &Ширина:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingWidth)
en: This is the width of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
uk: Це ширина віддаленої стільниці. Це значення можливо змінити вручну, тільки якщо вище ви вибрали роздільну здатність стільниці як Нетипову.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: H&eight:
uk: В&исота:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_Height) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ScalingHeight)
en: This is the height of the remote desktop. You can only change this value manually if you select Custom as desktop resolution above.
uk: Це висота віддаленої стільниці. Це значення можливо змінити вручну, тільки якщо вище ви вибрали роздільну здатність стільниці як Нетипову.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ScaleToSize)
en: Scale window contents to match resolution
uk: Масштабувати вміст вікна відповідно до роздільності

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accelerationLabel)
en: Acceleration:
uk: Прискорення:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Use Best Available
uk: Використати найкраще доступне

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Force H.264
uk: Примусово H.264

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Force RemoteFX
uk: Примусово RemoteFX

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Acceleration)
en: Disable All Acceleration
uk: Вимкнути усяке прискорення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorDepthLabel)
en: Color &depth:
uk: &Глибина кольору:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color with Alpha (32 Bit)
uk: Правдивий колір з прозорістю (32 біти)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: True Color (24 Bit)
uk: Правдивий колір (24 біти)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: High Color (16 Bit)
uk: Висока глибина кольору (16 біт)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ColorDepth)
en: Low Color (8 Bit)
uk: Низька глибина кольору (8 біт)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, desktopScaleFactorLabel)
en: Desktop scale factor:
uk: Рівень масштабування стільниці:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_DesktopScaleFactor) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_DeviceScaleFactor) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GatewayTransportType)
en: Auto
uk: Авто

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_DesktopScaleFactor)
en: Do not scale
uk: Не масштабувати

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_DesktopScaleFactor)
en: Custom
uk: Нетиповий

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceScaleFactorLabel)
en: Device scale factor:
uk: Рівень масштабування пристрою:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutLabel)
en: &Keyboard layout:
uk: Роз&кладка клавіатури:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Use this to specify your keyboard layout. This layout setting is used to send the correct keyboard codes to the server.
uk: Скористайтесь цим, щоб вказати розкладку вашої клавіатури. Цей параметр розкладки використовується, щоб до сервера посилались правильні коди клавіш.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Arabic (ar)
uk: арабська (ar)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Czech (cs)
uk: чеська (cs)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Danish (da)
uk: данська (da)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: German (de)
uk: німецька (de)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss German (de-ch)
uk: швейцарська німецька (de-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: American Dvorak (en-dv)
uk: американська Дворака (en-dv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: British English (en-gb)
uk: англійська, Велика Британія (en-gb)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: US English (en-us)
uk: англійська, США (en-us)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Spanish (es)
uk: іспанська (es)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Estonian (et)
uk: естонська (et)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Finnish (fi)
uk: фінська (fi)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Faroese (fo)
uk: фарерська (fo)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French (fr)
uk: французька (fr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian (fr-be)
uk: бельгійська (fr-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: French Canadian (fr-ca)
uk: канадська французька (fr-ca)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swiss French (fr-ch)
uk: швейцарська французька (fr-ch)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hebrew (he)
uk: іврит (he)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Croatian (hr)
uk: хорватська (hr)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Hungarian (hu)
uk: угорська (hu)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Icelandic (is)
uk: ісландська (is)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Italian (it)
uk: італійська (it)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Japanese (ja)
uk: японська (ja)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Korean (ko)
uk: корейська (ko)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Lithuanian (lt)
uk: литовська (lt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Latvian (lv)
uk: латвійська (lv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Macedonian (mk)
uk: македонська (mk)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Dutch (nl)
uk: голландська (nl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Belgian Dutch (nl-be)
uk: бельгійська голландська (nl-be)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Norwegian (no)
uk: норвезька (no)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Polish (pl)
uk: польська (pl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Portuguese (pt)
uk: португальська (pt)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Brazilian (pt-br)
uk: бразильська (pt-br)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Russian (ru)
uk: російська (ru)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Slovenian (sl)
uk: словенська (sl)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Swedish (sv)
uk: шведська (sv)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Thai (th)
uk: таїландська (th)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_KeyboardLayout)
en: Turkish (tr)
uk: турецька (tr)

[ctx: label for soundsettings in preferences dialog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en: Sound:
uk: Звук:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On This Computer
uk: На цьому комп'ютері

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: On Remote Computer
uk: На віддаленому комп'ютері

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Sound)
en: Disable Sound
uk: Вимкнути звук

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shareMediaLabel)
en: Share Media:
uk: Спільний носій:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shareSmartcardLabel)
en: Share Smartcard:
uk: Спільна картка пам’яті:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, securitySettingsTab)
en: Security
uk: Безпека

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gSecurityLabel)
en: Security:
uk: Захист:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlsSecLevelLabel)
en: TLS security level:
uk: Рівень захисту TLS:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: any
uk: будь-який

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 80 bit
uk: 80-бітовий

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 112 bit
uk: 112-бітовий

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 128 bit
uk: 128-бітовий

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 192 bit
uk: 192-бітовий

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TlsSecLevel)
en: 256 bit
uk: 256-бітовий

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authPkgListLabel)
en: Authentication Package List:
uk: Список пакунка розпізнавання:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, proxySettingsTab)
en: Proxy
uk: Проксі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, protocolLabel)
en: Protocol:
uk: Протокол:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pPasswordLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gPasswordLabel)
en: Password:
uk: Пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pUsernameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gUsernameLabel)
en: Username:
uk: Користувач:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pHostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gServerLabel)
en: Server:
uk: Сервер:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kcfg_ProxyHost) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, kcfg_GatewayServer)
en: host:port
uk: вузол:порт

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, gatewaySettingsTab)
en: Gateway
uk: Шлюз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gTransportTypeLabel)
en: Transport type:
uk: Тип передавання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gDomainLabel)
en: Domain:
uk: Домен:

[ctx: @label]
en: Host: %1:%2
    Common Name: %3
    Subject: %4
    Issuer: %5
    Fingerprint: %6
uk: Вузол: %1:%2
    Загальна назва: %3
    Призначення: %4
    Видавець: %5
    Відбиток: %6

[ctx: @label]
en: Access to this system requires a username and password.
uk: Для доступу до цієї системи потрібен ім'я користувача і пароль.

[ctx: @label]
en: The certificate for this system is unknown. Do you wish to continue?
uk: Сертифікат для цієї системи є невідомим. Хочете продовжувати?

[ctx: @title:dialog]
en: Verify Certificate
uk: Перевірка сертифіката

[ctx: @label]
en: Remember this certificate
uk: Запам'ятати цей сертифікат

[ctx: @label]
en: The certificate for this system has changed. Do you wish to continue?
uk: Сертифікат для цієї системи було змінено. Хочете продовжувати?

[ctx: @title:dialog]
en: Certificate has Changed
uk: Сертифікат змінено

[ctx: @label]
en: Previous certificate:
    %1
    New Certificate:
    %2
uk: Попередній сертифікат:
    %1
    Новий сертифікат:
    %2

[ctx: @title:dialog]
en: Login Failure
uk: Помилка під час входу до системи

[ctx: @label]
en: Unable to login with the provided credentials. Please double check the user and password.
uk: Не вдалося увійти за допомогою наданих реєстраційних даних. Будь ласка, ще раз перевірте, чи правильно вказано користувача і пароль.

[ctx: @title:dialog]
en: Account Problems
uk: Проблеми з обліковим записом

[ctx: @label]
en: The provided account is not allowed to log in to this machine. Please contact your system administrator.
uk: Наданому обліковому запису заборонено вхід до системи цього комп'ютера. Будь ласка, зверніться до адміністратора системи.

[ctx: @title:dialog]
en: Password Problems
uk: Проблеми з паролем

[ctx: @label]
en: Unable to login with the provided password. Please contact your system administrator to change it.
uk: Не вдалося увійти за допомогою наданого пароля. Будь ласка, зверніться до адміністратора системи, щоб його змінити.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Lost
uk: З'єднання розірвано

[ctx: @label]
en: Lost connection to the server.
uk: З'єднання з сервером розірвано.

[ctx: @title:dialog]
en: Could not Connect
uk: Не вдалося з'єднатися

[ctx: @label]
en: Could not connect to the server.
uk: Не вдалося встановити з’єднання із сервером.

[ctx: @title:dialog]
en: Server not Found
uk: Сервер не знайдено

[ctx: @label]
en: Could not find the server.
uk: Не вдалося знайти сервер.

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Refused
uk: У з'єднанні відмовлено

[ctx: @label]
en: The server refused the connection request.
uk: Сервером відмовлено у запиті щодо з'єднання

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Closed
uk: З'єднання закрито

[ctx: @title:dialog]
en: Connection Failed
uk: Невдала спроба з’єднання

[ctx: @label]
en: An unknown error occurred
uk: Сталася невідома помилка

[ctx: @title:dialog]
en: Logon Error
uk: Помилка під час входу

en: Connect to a Windows Remote Desktop (RDP)
uk: З'єднатись з Віддаленою стільницею Windows (RDP)

en: New RDP Connection...
uk: Нове з'єднання RDP...

en: <html>Enter the address here. Port is optional.<br /><i>Example: rdpserver:3389 (host:port)</i></html>
uk: <html>Введіть сюди адресу. Порт необов'язковий.<br /><i>Наприклад: rdpserver:3389 (вузол:порт)</i></html>

[ctx: Where each displayed link comes from]
en: None
uk: Немає

[ctx: Remove the selected url from the bookarks menu]
en: Remove the bookmark for %1.
uk: Вилучити закладку для %1.

[ctx: Add the selected url to the bookmarks menu]
en: Bookmark %1.
uk: Створити закладку для %1.

[ctx: Header of the connections list, title/url for remote connection]
en: Remote Desktop
uk: Віддалена стільниця

[ctx: Header of the connections list, the last time this connection was initiated]
en: Last Connected
uk: Останнє з’єднання

[ctx: Header of the connections list, the number of times this connection has been visited]
en: Visits
uk: Відвідування

[ctx: Header of the connections list, the time when this entry was created]
en: Created
uk: Створено

[ctx: Header of the connections list, where this entry comes from]
en: Source
uk: Джерело

en: VNC authentication type is not supported.
uk: Підтримки цього типу розпізнавання VNC не передбачено.

en: Server not found.
uk: Сервер не знайдено.

en: VNC authentication failed.
uk: Помилка автентифікації VNC.

en: VNC authentication failed because of too many authentication tries.
uk: Автентифікація VNC зазнала невдачі; було занадто багато спроб входу.

en: VNC server closed connection.
uk: Сервер VNC закрив з'єднання.

en: Disconnected: %1.
uk: Від’єднано: %1.

en: Reconnecting.
uk: Повторна спроба з’єднання.

en: Reconnected.
uk: Встановлено повторне з’єднання.

en: Connected.
uk: З’єднано.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vncGroupBox)
en: Connection
uk: З'єднання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, connectionLabel)
en: Connection &type:
uk: Т&ип з'єднання:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Use this to specify the performance of your connection. Note that you should select the speed of the weakest link - even if you have a high speed connection, it will not help you if the remote computer uses a slow modem. Choosing a level of quality that is too high on a slow link will cause slower response times. Choosing a lower quality will increase latencies in high speed connections and results in lower image quality, especially in 'Low Quality' mode.
uk: Дає змогу вказати швидкодію вашого з'єднання. Зауважте, що ви повинні вибрати швидкість найповільнішої ланки, навіть якщо ви маєте швидкісне з'єднання, це не допоможе, якщо віддалений комп'ютер використовує модемне з'єднання. Завеликі значення якості для повільних ліній призведе до гіршого часу відповіді. Вибравши нижчу якість ви збільшите затримки в швидкісних з'єднаннях та це призведе до погіршення якості зображення, особливо в режимі «Низької якості».

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: High Quality (LAN, direct connection)
uk: Висока якість (ЛОМ, пряме з'єднання)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Medium Quality (DSL, Cable, fast Internet)
uk: Середня якість (DSL, кабельний, швидкий Інтернет)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Low Quality (Modem, ISDN, slow Internet)
uk: Низька якість (модем, ISDN, повільний Інтернет)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Scaling)
en: Scale to Size:
uk: Масштабувати до:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Minimal (640x480)
uk: Мінімальний (640x480)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Small (800x600)
uk: Малий (800x600)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Normal (1024x768)
uk: Звичайний (1024x768)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Large (1280x1024)
uk: Великий (1280x1024)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, resolutionComboBox)
en: Very Large (1600x1200)
uk: Дуже великий (1600x1200)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_ssh_tunnel)
en: Connect via SSH tunnel
uk: З'єднатися за допомогою тунелю SSH

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ssh_groupBox)
en: SSH tunnel options
uk: Параметри тунелю SSH

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_loopback)
en: Tunnel via loopback address
uk: Тунель за допомогою закільцьованої адреси

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Port:
uk: Порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
uk: Користувач:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dont_copy_passwords)
en: Don't copy passwords from supported password managers to remote hosts
uk: Не копіювати паролі із підтримуваних програм керування паролями на віддалені вузли

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dont_copy_passwords)
en: Supported password managers (like KeePassXC) mark copied passwords with an additional MIME type "x-kde-passwordManagerHint" which is used for filtering.
uk: Підтримувані програми для керування паролями (подібні до KeePassXC) позначають скопійовані паролі додатковим типом MIME «x-kde-passwordManagerHint», який використовується для фільтрування.

en: Error connecting to %1: %2
uk: Помилка під час спроби з'єднатися з %1: %2

en: Error authenticating with password: %1
uk: Не вдалося пройти розпізнавання за допомогою пароля: %1

en: Error creating tunnel socket
uk: Помилка під час спроби створити сокет тунелю

en: Access to the system requires a password.
uk: Для доступу до системи необхідний пароль.

en: Authentication failed. Please try again.
uk: Помилка розпізнавання. Будь ласка, повторіть спробу.

en: Please enter the SSH password.
uk: Будь ласка, введіть пароль SSH.

en: VNC failure
uk: Помилка VNC

en: SSH Tunnel failure
uk: Помилка тунелю SSH

en: New VNC Connection...
uk: Нове з'єднання VNC...

en: Connect to a VNC Remote Desktop
uk: З'єднатись з Віддаленою стільницею VNC

en: <html>Enter the address here.<br /><i>Example: vncserver:1 (host:port / screen)</i></html>
uk: <html>Введіть сюди адресу.<br /><i>Наприклад: vncserver:1 (вузол:порт / екран)</i></html>
