krdc - en to xh translation catalogue (6 entries)

en: Access to the system requires a password.
xh: Imvume yokungena kumatshini kufuna igama lokugqitha.

en: Connection Failure
xh: Ukwehluleka Koxhulumaniso

en: Connection attempt to host failed.
xh: Uxhulumaniso luzama kumamkeli ohlulekileyo.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: High Quality (LAN, direct connection)
xh: Ubunjani Obuphezulu (LAN, uxhulumaniso oluthe ngqo)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Medium Quality (DSL, Cable, fast Internet)
xh: Ubunjani Obuphakathi (DSL, Cable, Internet ekhawulezayo)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Quality)
en: Low Quality (Modem, ISDN, slow Internet)
xh: Ubunjani Obusezantsi (Umatshini othumela,ufumane umyalezo ngokusebenzisa ikhompyutha nefowuni,ISDN,Internet ecothayo)
