krdp - en to az translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (ListenPort), group (General)
en: The port the server listens on
az: Serverin cavab gözlədiyi port

note: i18n: ectx: label, entry (AutogenerateCertificates), group (General)
en: Are certificates autogenerated during server start
az: Server işə düşdüyü zaman sertifikatlar avtomatik yaradılır

note: i18n: ectx: label, entry (Certificate), group (General)
en: The certificate to use for TLS connections
az: TLS bağlantısı üçün istifadə olunan sertifikat

note: i18n: ectx: label, entry (CertificateKey), group (General)
en: The key that matches the TLS certificate
az: TLS sertifikatına uyğun gələn açar

note: i18n: ectx: label, entry (Quality), group (General)
en: The quality of the video stream
az: Video axının keyfiyyəti

note: i18n: ectx: label, entry (Users), group (General)
en: Users allowed to login, passwords are stored in KWallet
az: Girişə icazə verilən istifadəçilərin şifrələri KWallet-də saxlanılır

note: i18n: ectx: label, entry (Autostart), group (General)
en: Autostart the server on login
az: Girişdə serveri avtomatik başlatmaq

en: RDP Server
az: RDP Serveri

en: Quit
az: Çıxış
