krdp - en to cs translation catalogue (25 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Certificate file
cs: Vyberte soubor s certifikátem

[ctx: @title:window]
en: Add new user
cs: Přidat nového uživatele

[ctx: @label:button]
en: Save
cs: Uložit

[ctx: @label:textbox]
en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
cs: Heslo:

[ctx: @option:check Enable RDP server]
en: Enable RDP server
cs: Povolit server RDP

[ctx: @action:button]
en: Copy Address to Clipboard
cs: Kopírovat adresu do schránky

[ctx: title:group Group of RDP server settings]
en: Server Settings
cs: Nastavení serveru

[ctx: @option:check]
en: Autostart on login
cs: Automaticky spustit při přihlášení

[ctx: @label:textbox]
en: Listening Port:
cs: Naslouchací port:

[ctx: @label:textbox]
en: Video quality:
cs: Kvalita videa:

[ctx: @label:slider]
en: Quality
cs: Kvalita

[ctx: title:group Group of RDP server settings]
en: Security Certificates
cs: Bezpečnostní certifikáty

[ctx: @label:check generate security certificates automatically]
en: Generate automatically
cs: Generovat automaticky

[ctx: @label:textbox]
en: Certificate path:
cs: Cesta k certifikátu:

[ctx: @action:button]
en: Choose Certificate File…
cs: Vyberte soubor certifikátu…

[ctx: @label:textbox]
en: Certificate key path:
cs: Cesta ke klíči certifikátu:

[ctx: @action:button]
en: Choose Certificate Key File…
cs: Vyberte soubor klíče certifikátu…

en: Hostname:
cs: Název počítače:

en: Restart Server
cs: Restartovat server

[ctx: @action:button]
en: Add New…
cs: Přidat nové…

[ctx: @action:button]
en: Add New User Account…
cs: Přidat nový uživatelský účet…

[ctx: @info:placeholder]
en: Click <interface>Add New…</interface> to add one
cs: Klikněte na tlačítko <interface>Přidat nové...</interface> pro přidání

[ctx: @action:button]
en: Modify user…
cs: Upravit uživatele…

[ctx: @action:button]
en: Remove user…
cs: Odstranit uživatele…
