krdp - en to hu translation catalogue (46 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (ListenPort), group (General)
en: The port the server listens on
hu: A port, amelyen a kiszolgáló figyel

note: i18n: ectx: label, entry (AutogenerateCertificates), group (General)
en: Are certificates autogenerated during server start
hu: A tanúsítványok automatikusan generálódnak-e a kiszolgáló indítása során

note: i18n: ectx: label, entry (Certificate), group (General)
en: The certificate to use for TLS connections
hu: A TLS kapcsolatokhoz használandó tanúsítvány

note: i18n: ectx: label, entry (CertificateKey), group (General)
en: The key that matches the TLS certificate
hu: A TLS tanúsítványra illeszkedő kulcs

note: i18n: ectx: label, entry (Quality), group (General)
en: The quality of the video stream
hu: A videófolyam minősége

note: i18n: ectx: label, entry (Users), group (General)
en: Users allowed to login, passwords are stored in KWallet
hu: A bejelentkezésre jogosult felhasználók, a jelszavakat a KWallet tárolja

note: i18n: ectx: label, entry (Autostart), group (General)
en: Autostart the server on login
hu: Kiszolgáló automatikus indítása bejelentkezéskor

[ctx: @title:window]
en: Discard user?
hu: Törli a felhasználót?

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to discard following user: %1?
hu: Biztosan törölni szeretné a következő felhasználót: %1?

[ctx: @title:window]
en: Add new user
hu: Új felhasználó hozzáadása

[ctx: @title:window]
en: Modify user
hu: Felhasználó módosítása

[ctx: @label:button]
en: Save
hu: Mentés

[ctx: @label:textbox]
en: Username:
hu: Felhasználónév:

[ctx: @info]
en: Username already exists!
hu: A felhasználónév már létezik.

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
hu: Jelszó:

[ctx: @title:window]
en: Keychain error
hu: Kulcstartóhiba

[ctx: @info]
en: Received following error with password keychain: %1
hu: A következő hiba történt a jelszó kulcstartóval: %1

[ctx: @option:check Enable RDP server]
en: Enable RDP server
hu: RDP kiszolgáló engedélyezése

[ctx: @info:status]
en: Restart the server to apply changed settings. This may disconnect active connections.
hu: Indítsa újra a kiszolgálót a változtatások alkalmazásához. Ez bonthatja az aktív kapcsolatokat.

en: Restart Server
hu: Kiszolgáló újraindítása

[ctx: @info:status]
en: Remote desktop cannot be enabled because your system does not support H264 video encoding. Please contact your distribution regarding how to enable it.
hu: A távoli asztal nem engedélyezhető, mert a rendszere nem támogatja a H264 videókódolást. Lépjen kapcsolatba a disztribúciójával az engedélyezés módját illetően.

[ctx: @info:status]
en: Generating certificates automatically has failed!
hu: A tanúsítványok automatikus generálása nem sikerült.

en: Set up remote login to connect using apps supporting the “RDP” remote desktop protocol.
hu: Távoli bejelentkezés beállítása az „RDP” távoli asztal protokollt támogató alkalmazások használatával történő csatlakozáshoz.

[ctx: @info:usagetip]
en: Use any of the following addresses to connect to this device:
hu: A következő címek bármelyikét használhatja az eszközhöz való csatlakozáshoz:

[ctx: @action:button]
en: Copy Address to Clipboard
hu: Cím másolása a vágólapra

[ctx: @title]
en: Usernames
hu: Felhasználónevek

[ctx: @action:button]
en: Add New…
hu: Új hozzáadása…

[ctx: @action:button]
en: Add New User Account…
hu: Új felhasználói fiók hozzáadása…

[ctx: @info:placeholder]
en: Add at least one user account to enable remote login
hu: Adjon hozzá legalább egy felhasználói fiókot a távoli bejelentkezés engedélyezéséhez

[ctx: @info:placeholder]
en: Click <interface>Add New…</interface> to add one
hu: Kattintson az <interface>Új hozzáadása…</interface> gombra új felvételéhez

[ctx: @action:button]
en: Modify user…
hu: Felhasználó módosítása…

[ctx: @action:button]
en: Remove user…
hu: Felhasználó eltávolítása…

[ctx: title:group Group of RDP server settings]
en: Server Settings
hu: Kiszolgálóbeállítások

[ctx: @option:check]
en: Autostart on login
hu: Automatikus indítás bejelentkezéskor

[ctx: @label:textbox]
en: Listening Port:
hu: Port:

[ctx: @label:textbox]
en: Video quality:
hu: Videóminőség:

[ctx: @label:slider]
en: Responsiveness
hu: Reszponzivitás

[ctx: @label:slider]
en: Quality
hu: Minőség

[ctx: title:group Group of RDP server settings]
en: Security Certificates
hu: Biztonsági tanúsítványok

[ctx: @label:check generate security certificates automatically]
en: Generate automatically
hu: Automatikus generálás

[ctx: @label:textbox]
en: Certificate path:
hu: Tanúsítvány útvonala:

[ctx: @action:button]
en: Choose Certificate File…
hu: Tanúsítványfájl kiválasztása…

[ctx: @label:textbox]
en: Certificate key path:
hu: Tanúsítványkulcs útvonala:

[ctx: @action:button]
en: Choose Certificate Key File…
hu: Tanúsítványkulcsfájl kiválasztása…

[ctx: @title:window]
en: Select Certificate Key file
hu: Válassza ki a tanúsítványkulcsfájlt

[ctx: @title:window]
en: Select Certificate file
hu: Tanúsítványfájl kiválasztása
