krdp - en to nl translation catalogue (46 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (ListenPort), group (General)
en: The port the server listens on
nl: De poort waarop de server luistert

note: i18n: ectx: label, entry (AutogenerateCertificates), group (General)
en: Are certificates autogenerated during server start
nl: Zijn certificaten automatisch gegenereerd tijdens het starten van de server

note: i18n: ectx: label, entry (Certificate), group (General)
en: The certificate to use for TLS connections
nl: Het te gebruiken certificaat voor de TLS-verbindingen

note: i18n: ectx: label, entry (CertificateKey), group (General)
en: The key that matches the TLS certificate
nl: De sleutel die overeenkomt met het TLS-certificaat

note: i18n: ectx: label, entry (Quality), group (General)
en: The quality of the video stream
nl: De kwaliteit van de videostream

note: i18n: ectx: label, entry (Users), group (General)
en: Users allowed to login, passwords are stored in KWallet
nl: Gebruikers die toegestaan wordt zich aan te melden, wachtwoorden zijn opgeslagen in KWallet

note: i18n: ectx: label, entry (Autostart), group (General)
en: Autostart the server on login
nl: De server automatisch starten bij aanmelden

[ctx: @title:window]
en: Discard user?
nl: Gebruiker verwerpen?

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to discard following user: %1?
nl: Wilt u de volgende gebruiker verwerpen: %1?

[ctx: @title:window]
en: Add new user
nl: Nieuwe gebruiker toevoegen

[ctx: @title:window]
en: Modify user
nl: Gebruiker wijzigen

[ctx: @label:button]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: @label:textbox]
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

[ctx: @info]
en: Username already exists!
nl: Gebruikersnaam bestanden al!

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
nl: Wachtwoord:

[ctx: @title:window]
en: Keychain error
nl: Fout in sleutelketting

[ctx: @info]
en: Received following error with password keychain: %1
nl: Volgende fout ontvangen met wachtwoordsleutelketting: %1

[ctx: @option:check Enable RDP server]
en: Enable RDP server
nl: RDP-server inschakelen

[ctx: @info:status]
en: Restart the server to apply changed settings. This may disconnect active connections.
nl: Herstart de server om gewijzigde instellingen toe te passen. Dit kan actieve verbindingen verbreken.

en: Restart Server
nl: Server herstarten

[ctx: @info:status]
en: Remote desktop cannot be enabled because your system does not support H264 video encoding. Please contact your distribution regarding how to enable it.
nl: Bureaublad op afstand kan niet ingeschakeld worden omdat uw systeem videocodering H264 niet ondersteunt. Neem contact op met uw distributie over hoe dit in te schakelen.

[ctx: @info:status]
en: Generating certificates automatically has failed!
nl: Certificaten automatisch genereren is mislukt!

en: Set up remote login to connect using apps supporting the “RDP” remote desktop protocol.
nl: Op afstand aanmelden om te verbinden met toepassingen die het “RDP”-protocol voor bureaublad op afstand ondersteunen.

[ctx: @info:usagetip]
en: Use any of the following addresses to connect to this device:
nl: Een van de volgende adressen gebruiken om met dit apparaat te verbinden:

[ctx: @action:button]
en: Copy Address to Clipboard
nl: Adres kopiëren naar klembord

[ctx: @title]
en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

[ctx: @action:button]
en: Add New…
nl: Nieuwe toevoegen…

[ctx: @action:button]
en: Add New User Account…
nl: Nieuw gebruikersaccount toevoegen…

[ctx: @info:placeholder]
en: Add at least one user account to enable remote login
nl: Minstens één gebruikersaccount toevoegen om aanmelden op afstand in te schakelen

[ctx: @info:placeholder]
en: Click <interface>Add New…</interface> to add one
nl: Klik op <interface>Nieuwe toevoegen…</interface> om er een toe te voegen

[ctx: @action:button]
en: Modify user…
nl: Gebruiker wijzigen…

[ctx: @action:button]
en: Remove user…
nl: Gebruiker verwijderen…

[ctx: title:group Group of RDP server settings]
en: Server Settings
nl: Serverinstellingen

[ctx: @option:check]
en: Autostart on login
nl: Automatisch starten bij aanmelden

[ctx: @label:textbox]
en: Listening Port:
nl: Luisterpoort:

[ctx: @label:textbox]
en: Video quality:
nl: Videokwaliteit:

[ctx: @label:slider]
en: Responsiveness
nl: Mate van respons

[ctx: @label:slider]
en: Quality
nl: Kwaliteit

[ctx: title:group Group of RDP server settings]
en: Security Certificates
nl: Beveiligingscertificaten

[ctx: @label:check generate security certificates automatically]
en: Generate automatically
nl: Automatisch genereren

[ctx: @label:textbox]
en: Certificate path:
nl: Pad van certificaat:

[ctx: @action:button]
en: Choose Certificate File…
nl: Certificaatbestand kiezen…

[ctx: @label:textbox]
en: Certificate key path:
nl: Pad van certificaatsleutel:

[ctx: @action:button]
en: Choose Certificate Key File…
nl: Certificaatsleutelbestand kiezen…

[ctx: @title:window]
en: Select Certificate Key file
nl: Certificaatsleutelbestand selecteren

[ctx: @title:window]
en: Select Certificate file
nl: Certificaatbestand selecteren
