krdp - en to pl translation catalogue (57 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (ListenPort), group (General)
en: The port the server listens on
pl: Port, na którym nasłuchuje serwer

note: i18n: ectx: label, entry (AutogenerateCertificates), group (General)
en: Are certificates autogenerated during server start
pl: Czy certyfikaty są samotworzone w czasie uruchamiania serwera

note: i18n: ectx: label, entry (Certificate), group (General)
en: The certificate to use for TLS connections
pl: Certyfikat wykorzystywany do połączeń TLS

note: i18n: ectx: label, entry (CertificateKey), group (General)
en: The key that matches the TLS certificate
pl: Klucz, odpowiedni certyfikatowi TLS

note: i18n: ectx: label, entry (Quality), group (General)
en: The quality of the video stream
pl: Jakość strumienia obrazu

note: i18n: ectx: label, entry (Users), group (General)
en: Users allowed to login, passwords are stored in KWallet
pl: Użytkownicy, którym wolno się logować, hasła zapisywane są w KPortfelu

note: i18n: ectx: label, entry (SystemUserEnabled), group (General)
en: Whether the current user can log in via PAM
pl: Określa, czy bieżący użytkownik może zalogować się poprzez PAM

note: i18n: ectx: label, entry (Autostart), group (General)
en: Autostart the server on login
pl: Uruchomić serwer zaraz po wejściu

[ctx: @info:status]
en: Generating certificates automatically has failed!
pl: Nie udało się samoutworzyć certyfikatów!

[ctx: @title:window]
en: Select Certificate Key file
pl: Wskaż plik klucza certyfikatu

[ctx: @title:window]
en: Select Certificate file
pl: Wskaż plik certyfikatu

[ctx: @info:status]
en: Remote desktop cannot be enabled because your system does not support H264 video encoding. Please contact your distribution regarding how to enable it.
pl: Nie można włączyć pulpitu zdalnego, bo twój system nie obsługuje kodowania obrazu H264. Napisz do swojego wydawcy systemu, aby dowiedzieć się jak je włączyć.

[ctx: @title:window]
en: Discard user?
pl: Usunąć użytkownika?

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to discard following user: %1?
pl: Czy na pewno usunąć następującego użytkownika: %1?

[ctx: @title:window]
en: Add new user
pl: Dodaj nowego użytkownika

[ctx: @title:window]
en: Modify user
pl: Zmień użytkownika

[ctx: @label:button]
en: Save
pl: Zapisz

[ctx: @label:textbox]
en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

[ctx: @info]
en: Username already exists!
pl: Nazwa użytkownika już istnieje!

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
pl: Hasło:

[ctx: @title:window]
en: Keychain error
pl: Błąd łańcucha kluczy

[ctx: @info]
en: Received following error with password keychain: %1
pl: Napotkano następujący błąd z łańcuchem kluczy hasła: %1

[ctx: @option:check Enable RDP server]
en: Enable RDP server
pl: Włącz serwer RDP

[ctx: @info:status]
en: Systemd not found. krdpserver will require manual activation.
pl: Nie znaleziono Systemd. krdpserver będzie wymagał ręcznego uruchomienia.

[ctx: @info:status]
en: Error message from the RDP server:<nl/>%1
pl: Opis błędu z serwera RDP:<nl/>%1

en: Set up remote login to connect using apps supporting the “RDP” remote desktop protocol.
pl: Ustaw zdalne dane dostępowe, aby móc łączyć się przy użyciu aplikacji obsługujących protokół pulpitu zdalnego "RDP".

[ctx: @info:usagetip]
en: Use any of the following addresses to connect to this device:
pl: Użyj dowolnego z poniższych adresów, aby połączyć się z tym urządzeniem:

[ctx: @action:button]
en: Copy Address to Clipboard
pl: Skopiuj adres do schowka

[ctx: title:group Group of RDP server settings]
en: Server Settings
pl: Ustawienia serwera

[ctx: @option:check]
en: Autostart on login
pl: Uruchamiaj wraz z systemem

[ctx: @label:textbox]
en: Listening Port:
pl: Port nasłuchujący:

[ctx: @label:textbox]
en: Video quality:
pl: Jakość obrazu:

[ctx: @label:slider]
en: Responsiveness
pl: Responsywność

[ctx: @label:slider]
en: Quality
pl: Jakość

[ctx: title:group Group of RDP server settings]
en: Security Certificates
pl: Certyfikaty zabezpieczeń

[ctx: @label:check generate security certificates automatically]
en: Generate automatically
pl: Utwórz sam

[ctx: @label:textbox]
en: Certificate path:
pl: Ścieżka certyfikatu:

[ctx: @action:button]
en: Choose Certificate File…
pl: Wskaż plik certyfikatu…

[ctx: @label:textbox]
en: Certificate key path:
pl: Ścieżka klucza certyfikatu:

[ctx: @action:button]
en: Choose Certificate Key File…
pl: Wskaż plik klucza certyfikatu…

[ctx: @title:group]
en: Remote Desktop Access
pl: Pulpit zdalny

[ctx: @option:check]
en: Enable RDP Server
pl: Włącz serwer RDP

en: Hostname:
pl: Nazwa gospodarza:

en: Use any of the following addresses to connect to this device:
pl: Użyj dowolnego z poniższych adresów, aby połączyć się z tym urządzeniem:

[ctx: @title:group]
en: Server Settings
pl: Ustawienia serwera

[ctx: @info:status]
en: Restart the server to apply changed settings. This may disconnect active connections.
pl: Uruchom serwer ponownie, aby zastosować zmiany. Może to rozłączyć nawiązane połączenia.

en: Restart Server
pl: Uruchom serwer ponownie

[ctx: @title]
en: Usernames
pl: Nazwy użytkowników

[ctx: @action:button]
en: Add New…
pl: Dodaj nowy…

[ctx: @action:button]
en: Add New User Account…
pl: Dodaj konto nowego użytkownika…

[ctx: @info:placeholder]
en: Add at least one user account to enable remote login
pl: Dodaj co najmniej jedno konto użytkownika, aby umożliwić logowanie zdalne

[ctx: @info:placeholder]
en: Click <interface>Add New…</interface> to add one
pl: Naciśnij <interface>Dodaj nowy…</interface>, aby dodać nowy

[ctx: @title:group]
en: System Users
pl: Użytkownicy systemowi

[ctx: @title:group]
en: Other Users
pl: Inni użytkownicy

[ctx: @info:usagetip used as a subtitle for a title+subtitle list item]
en: Login with your system password
pl: Zaloguj się swoim hasłem systemowym

[ctx: @action:button]
en: Modify user…
pl: Zmień użytkownika…

[ctx: @action:button]
en: Remove user…
pl: Usuń użytkownika…
