krdp - en to sl translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (ListenPort), group (General)
en: The port the server listens on
sl: Vrata, ki jih strežnik posluša

note: i18n: ectx: label, entry (AutogenerateCertificates), group (General)
en: Are certificates autogenerated during server start
sl: Ali so potrdila samodejno ustvarjena med zagonom strežnika

note: i18n: ectx: label, entry (Certificate), group (General)
en: The certificate to use for TLS connections
sl: Potrdilo za uporabo za povezave TLS

note: i18n: ectx: label, entry (CertificateKey), group (General)
en: The key that matches the TLS certificate
sl: Ključ, ki se ujema s potrdilom TLS

note: i18n: ectx: label, entry (Quality), group (General)
en: The quality of the video stream
sl: Kakovost video toka

note: i18n: ectx: label, entry (Users), group (General)
en: Users allowed to login, passwords are stored in KWallet
sl: Uporabnikom je dovoljena prijava, gesla so shranjena v KWalletu

note: i18n: ectx: label, entry (Autostart), group (General)
en: Autostart the server on login
sl: Samodejni zagon strežnika ob prijavi

en: RDP Server
sl: Strežnik RDP

en: Quit
sl: Zapusti
