krdp - en to uk translation catalogue (56 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (ListenPort), group (General)
en: The port the server listens on
uk: Порт, на якому сервер чекатиме на дані

note: i18n: ectx: label, entry (AutogenerateCertificates), group (General)
en: Are certificates autogenerated during server start
uk: Чи буде сертифікати створено автоматично під час запуску сервера

note: i18n: ectx: label, entry (Certificate), group (General)
en: The certificate to use for TLS connections
uk: Сертифікат, яким слід скористатися для з'єднань TLS

note: i18n: ectx: label, entry (CertificateKey), group (General)
en: The key that matches the TLS certificate
uk: Ключ, який відповідає сертифікату TLS

note: i18n: ectx: label, entry (Quality), group (General)
en: The quality of the video stream
uk: Якість потоку відеоданих

note: i18n: ectx: label, entry (Users), group (General)
en: Users allowed to login, passwords are stored in KWallet
uk: Користувачі можуть входити до системи, паролі зберігаються у KWallet

note: i18n: ectx: label, entry (SystemUserEnabled), group (General)
en: Whether the current user can log in via PAM
uk: Визначає, чи може поточний користувач входити до системи за допомогою PAM

note: i18n: ectx: label, entry (Autostart), group (General)
en: Autostart the server on login
uk: Автоматично запускати сервер при вході

[ctx: @info:status]
en: Generating certificates automatically has failed!
uk: Не вдалося створити сертифікати в автоматичному режимі!

[ctx: @title:window]
en: Select Certificate Key file
uk: Вибір файла ключа сертифіката

[ctx: @title:window]
en: Select Certificate file
uk: Виберіть файл сертифіката

[ctx: @info:status]
en: Remote desktop cannot be enabled because your system does not support H264 video encoding. Please contact your distribution regarding how to enable it.
uk: Неможливо увімкнути віддалену стільницю, оскільки у вашій системі не передбачено кодування відео H264. Будь ласка, зверніться до авторів вашого дистрибутива, щоб дізнатися про те, як увімкнути це кодування.

[ctx: @title:window]
en: Discard user?
uk: Відкинути користувача?

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to discard following user: %1?
uk: Ви справді хочете відкинути такого користувача: %1?

[ctx: @title:window]
en: Add new user
uk: Додати нового користувача

[ctx: @title:window]
en: Modify user
uk: Зміна параметрів користувача

[ctx: @label:button]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: @label:textbox]
en: Username:
uk: Користувач:

[ctx: @info]
en: Username already exists!
uk: Такий користувач уже є!

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
uk: Пароль:

[ctx: @title:window]
en: Keychain error
uk: Помилка ланцюжка ключів

[ctx: @info]
en: Received following error with password keychain: %1
uk: Отримано таке повідомлення про помилку зі сховища паролів: %1

[ctx: @option:check Enable RDP server]
en: Enable RDP server
uk: Увімкнути сервер RDP

[ctx: @info:status]
en: Systemd not found. krdpserver will require manual activation.
uk: Systemd не знайдено. krdpserver потребуватиме активації вручну.

en: Set up remote login to connect using apps supporting the “RDP” remote desktop protocol.
uk: Налаштовування віддаленого входу до системи для встановлення з'єднання за допомогою програм із підтримкою протоколу віддаленої стільниці «RDP».

[ctx: @info:usagetip]
en: Use any of the following addresses to connect to this device:
uk: Скористайтеся будь-якою з таких адрес для встановлення з'єднання з цим пристроєм:

[ctx: @action:button]
en: Copy Address to Clipboard
uk: Копіювати адресу до буфера обміну

[ctx: title:group Group of RDP server settings]
en: Server Settings
uk: Параметри сервера

[ctx: @option:check]
en: Autostart on login
uk: Автозапуск при вході

[ctx: @label:textbox]
en: Listening Port:
uk: Порт очікування даних:

[ctx: @label:textbox]
en: Video quality:
uk: Якість відео:

[ctx: @label:slider]
en: Responsiveness
uk: Швидкодія

[ctx: @label:slider]
en: Quality
uk: Якість

[ctx: title:group Group of RDP server settings]
en: Security Certificates
uk: Сертифікати захисту

[ctx: @label:check generate security certificates automatically]
en: Generate automatically
uk: Створити автоматично

[ctx: @label:textbox]
en: Certificate path:
uk: Шлях до сертифіката:

[ctx: @action:button]
en: Choose Certificate File…
uk: Вибрати файл сертифіката…

[ctx: @label:textbox]
en: Certificate key path:
uk: Шлях до ключа сертифіката:

[ctx: @action:button]
en: Choose Certificate Key File…
uk: Вибрати файл ключа сертифіката…

[ctx: @title:group]
en: Remote Desktop Access
uk: Доступ до віддаленої стільниці

[ctx: @option:check]
en: Enable RDP Server
uk: Увімкнути сервер RDP

en: Hostname:
uk: Назва вузла:

en: Use any of the following addresses to connect to this device:
uk: Скористайтеся будь-якою з таких адрес для встановлення з'єднання з цим пристроєм:

[ctx: @title:group]
en: Server Settings
uk: Параметри сервера

[ctx: @info:status]
en: Restart the server to apply changed settings. This may disconnect active connections.
uk: Перезапустіть сервер, щоб змінені параметри набули чинності. Перезапуск може призвести до розірвання активних з'єднань.

en: Restart Server
uk: Перезапустити сервер

[ctx: @title]
en: Additional Users
uk: Додаткові користувачі

[ctx: @action:button]
en: Add New…
uk: Додати новий…

[ctx: @action:button]
en: Add New User Account…
uk: Додати новий обліковий запис користувача…

[ctx: @info:placeholder]
en: Add at least one user account to enable remote login
uk: Додайте принаймні один обліковий запис користувача, щоб увімкнути віддалених вхід до системи

[ctx: @info:placeholder]
en: Click <interface>Add New…</interface> to add one
uk: Натисніть <interface>Додати новий…</interface>, щоб додати новий

en: System users
uk: Користувачі системи

en: Other users
uk: Інші користувачі

en: Login with your system password
uk: Вхід за допомогою вашого пароля до системи

[ctx: @action:button]
en: Modify user…
uk: Змінити користувача…

[ctx: @action:button]
en: Remove user…
uk: Вилучити користувача…
