krecipes - en to nl translation catalogue (713 entries)

en: Are you sure you want to delete this category and all its subcategories?
nl: Wilt u deze categorie en alle bijhorende subcategorieën verwijderen?

en: Recipes
nl: Recepten

en: Category name cannot be longer than 1 character. | Category name cannot be longer than %1 characters.
nl[0]: De categorienaam mag niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: De categorienaam mag niet langer zijn dan %1 tekens.

en: This category already exists. Continuing will merge these two categories into one. Are you sure?
nl: Deze categorie bestaat al. Als u verder gaat zullen deze twee categorieën worden samengevoegd. Wilt u doorgaan?

en: New Header
nl: Nieuwe kop

en: Header cannot be longer than 1 character. | Header cannot be longer than %1 characters.
nl[0]: De kop mag niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: De kop mag niet langer zijn dan %1 tekens.

en: This header already exists.  Continuing will merge these two headers into one.  Are you sure?
nl: Deze kop bestaat al. Als u doorgaat zullen deze twee koppen worden samengevoegd. Wilt u doorgaan?

en: New Ingredient
nl: Nieuw ingrediënt

en: You are about to permanently delete recipes from your database.
nl: U staat op het punt om recepten permanent uit uw database te verwijderen.

en: Ingredient name cannot be longer than 1 character. | Ingredient name cannot be longer than %1 characters.
nl[0]: De naam van het ingrediënt mag niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: De naam van het ingrediënt mag niet langer zijn dan %1 tekens.

en: This ingredient already exists. Continuing will merge these two ingredients into one. Are you sure?
nl: Dit ingrediënt bestaat al. Als u doorgaat zullen deze twee ingrediënten worden samengevoegd. Wilt u doorgaan?

en: New Author
nl: Nieuwe auteur

en: Are you sure you want to delete this author?
nl: Wilt u deze auteur verwijderen?

en: Author name cannot be longer than 1 character. | Author name cannot be longer than %1 characters.
nl[0]: De naam van de auteur mag niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: De naam van de auteur mag niet langer zijn dan %1 tekens.

en: This author already exists. Continuing will merge these two authors into one. Are you sure?
nl: Deze auteur bestaat al. Als u doorgaat zullen deze twee auteurs worden samengevoegd. Wilt u doorgaan?

en: New Preparation Method
nl: Nieuwe bereidingswijze

en: Preparation method cannot be longer than 1 character. | Preparation method cannot be longer than %1 characters.
nl[0]: De bereidingswijze mag niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: De bereidingswijze mag niet langer zijn dan %1 tekens.

en: Are you sure you want to delete this property?
nl: Wilt u deze eigenschap verwijderen?

en: Property name cannot be longer than 1 character. | Property name cannot be longer than %1 characters.
nl[0]: De naam van de eigenschap mag niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: De naam van de eigenschap mag niet langer zijn dan %1 tekens.

en: This property already exists.  Continuing will merge these two properties into one.  Are you sure?
nl: Deze categorie bestaat al. Als u verder gaat zullen deze twee categorieën worden samengevoegd. Wilt u doorgaan?

en: Please select only one recipe.
nl: Selecteer slechts één recept.

en: Edit Recipe
nl: Recept bewerken

en: No recipes selected.
nl: Geen recepten gekozen.

en: Export Recipe
nl: Recept exporteren

en: No recipes are currently selected.
    Would you like to export all recipes in the current view?
nl: Er zijn momenteel geen recepten geselecteerd.
    Wilt u alle recepten in de huidige weergave exporteren?

en: Export Recipes
nl: Recepten exporteren

en: Export
nl: Exporteren

en: No recipes are currently selected.
    Would you like to print all recipes in the current view?
nl: Er zijn momenteel geen recepten geselecteerd.
    Wilt u alle recepten in de huidige weergave afdrukken?

en: Print
nl: Afdrukken

en: Compressed Krecipes format
nl: Gecomprimeerd Krecipes-formaat

en: Web page
nl: Webpagina

en: Plain Text
nl: Platte tekst

en: Web Book
nl: Webbook

en: File "%1" exists.  Are you sure you want to overwrite it?
nl: Bestand "%1" bestaat al. Wilt u het overschrijven?

[ctx: @title:window]
en: Saving recipe
nl: Recept opslaan

[ctx: @info:progress]
en: Saving recipes...
nl: Recepten worden opgeslagen...

en: Rename Unit
nl: Eenheid hernoemen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Ingredient Weights
nl: Ingrediëntgewichten

en: Unit name cannot be longer than 1 character. | Unit name cannot be longer than %1 characters.
nl[0]: Naam van eenheid mag niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: Naam van eenheid mag niet langer zijn dan %1 tekens.

en: This unit already exists.  Continuing will merge these two units into one.  Are you sure?
nl: Deze eenheid bestaat al. Als u doorgaat zullen deze twee eenheden worden samengevoegd. Wilt u doorgaan?

[ctx: Overall rating]
en: Overall
nl: Geheel

en: Taste
nl: Smaak

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Originality
nl: Originaliteit

en: Ease of Preparation
nl: Bereidingsgemak

[ctx: Overall Rating]
en: Overall
nl: Geheel

en: The Qt database plugin (%1) is not installed.  This plugin is required for using this database backend.
nl: De Qt databaseplug-in (%1) is niet geïnstalleerd.  Deze plug-in is vereist als u deze databasebackend wilt gebruiken.

en: Krecipes could not open the "%1" database.
nl: Krecipes kon de "%1" database niet openen.

en: Krecipes could not open the database using the driver '%2' (with username: "%1"). You may not have the necessary permissions, or the server may be down.
nl: Krecipes kon de database niet openen met behulp van het stuurprogramma %2 (met gebruikersnaam "%1"). Mogelijk hebt u niet de nodige toegangsrechten, of is de server onbereikbaar.

en: Database message: %1
nl: Databasebericht: %1

en: This database was created with a newer version of Krecipes and cannot be opened.
nl: Deze database is gemaakt met een nieuwere versie van KRecipes en kan niet worden geopend.

en: Failed to fix database structure.
nl: Databasestructuur repareren mislukt.

en: In ingredient '%1': weight [%2/%3%4]
nl: In ingrediënt '%1': gewicht  [%2/%3%4]

en: In ingredient '%1': property "%2" [%3/%4]
nl: In ingrediënt '%1': eigenschap "%2" [%3/%4]

[ctx: @info]
en: <p>The database was created with a previous version of Krecipes. Would you like Krecipes to update this database to work with this version of Krecipes?  Depending on the number of recipes and amount of data, this could take some time.</p><warning><p>After updating, this database will no longer be compatible with previous versions of Krecipes.</p><p>Cancelling this operation may result in corrupting the database.</p></warning>
nl: <p>De database is aangemaakt met een vorige versie van KRecipes. Wilt u dat het programma deze database opwaardeert zodat die met deze versie van KRecipes kan werken?  Afhankelijk van het aantal recepten en de hoeveelheid gegevens kan dit enige tijd in beslag nemen.</p><warning><p>Na het bijwerken is de database niet langer compatible met oudere versies van het programma.</p><p>Het annuleren van deze operatie kan de database beschadigen.</p></warning>

en: Porting database structure...
nl: Databasestructuur wordt overgezet...

[ctx: @info:progress]
en: Loading category list
nl: Categorielijst wordt geladen

[ctx: @info:progress]
en: Creating complete backup
nl: Volledige reservekopie aanmaken

en: Depending on the number of recipes and amount of data, this could take some time.
nl: Afhankelijk van het aantal recepten en de hoeveelheid gegevens kan dit enige tijd in beslag nemen.

en: Unable to find or run the program '%1'.  Either it is not installed on your system or it is not in $PATH.
nl: Het programma '%1' is niet gevonden of kon niet worden uitgevoerd. Het programma staat mogelijk niet in uw zoekpad ($PATH) of is niet geïnstalleerd.

en: Backup failed.
    %1
nl: Reservekopie maken is mislukt.
    %1

en: This backup was created with a newer version of Krecipes and cannot be restored.
nl: Deze reservekopie is gemaakt met een nieuwere versie van KRecipes en kan niet worden teruggezet

en: This file is not a Krecipes backup file or has become corrupt.
nl: Dit bestand is geen reservekopie van Krecipes of is beschadigd.

en: This backup was created using the "%1" backend.  It can only be restored into a database using this backend.
nl: Deze reservekopie is gemaakt met behulp van de backend "%1". Het kan alleen met deze backend worden teruggezet in de database.

[ctx: @info:progress]
en: Restoring backup
nl: Reservekopie terugzetten

en: Restore Failed
nl: Terugzetten mislukt

en: Nutrient Import
nl: Voedingswaarde-import

en: Importing USDA nutrient data
nl: USDA-voedingswaardegegevens worden geïmporteerd

en: Unable to find or run the program '%1'.  Either it is not installed on your system or it is not in $PATH. Do you want to configure other path for this command?
nl: Het programma '%1' is niet gevonden of kon niet worden uitgevoerd. Het programma staat mogelijk niet in uw zoekpad ($PATH) of is niet geïnstalleerd. Wilt u een ander pad instellen voor deze opdracht?

en: Conversion process failed. Probably the file %1 is not an SQLite 2 database.
nl: De conversie is mislukt. Waarschijnlijk is bestand %1 geen SQLite 2-database.

en: Unable to backup SQLite 2 database, aborting. A successfully converted SQLite 3 file is available at %1.new.
nl: Een back-up maken van SQLite 2-database mislukt, wordt afgebroken. Er is een met succes geconverteerd SQLite 3-bestand beschikbaar in %1.new.

en: Unable to copy the new SQLite 3 database to %1.You may manually move %1.new to %1
nl: De nieuwe SQLite 3-database kon niet worden gekopieerd naar %1. U kunt handmatig %1.new verplaatsen naar %1

en: Conversion successful! SQLite 2 database backed up to %1
nl: Conversie geslaagd! Er is een back-up gemaakt van SQLite 2-database op %1

[ctx: @label]
en: Search using the following criteria:
nl: Zoek met behulp van de volgende criteria:

[ctx: @action:button Recipe title]
en: Title >>
nl: Titel >>

[ctx: @option:check]
en: Require All Words
nl: Alle woorden gebruiken

[ctx: @label:textbox]
en: Keywords:
nl: Trefwoorden:

[ctx: @action:button]
en: Ingredients >>
nl: Ingrediënten >>

[ctx: @info]
en: Enter ingredients: (e.g. chicken pasta "white wine")
nl: Ingrediënten invoeren: (zoals kip pasta "witte wijn")

[ctx: @label:textbox]
en: Uses all:
nl: Gebruik alles:

[ctx: @label:textbox]
en: Uses any of:
nl: Gebruik één of enkele van:

[ctx: @label:textbox]
en: Without:
nl: Zonder:

[ctx: @action:button]
en: Categories >>
nl: Categorieën >>

[ctx: @info]
en: Enter categories: (e.g. Desserts Pastas "Main Dishes")
nl: Categorieën invoeren: (zoals desserts pasta's "hoofdgerechten")

[ctx: @label:textbox]
en: In all:
nl: In alles:

[ctx: @label:textbox]
en: In any of:
nl: In deze:

[ctx: @label:textbox]
en: Not in:
nl: Niet in:

[ctx: @action:button]
en: Authors >>
nl: Auteurs >>

[ctx: @info]
en: Enter author name (e.g. Smith or "Jane Doe")
nl: Auteursnaam invoeren (zoals Janssen of "Marie Janssen")

[ctx: @label:textbox]
en: By any of:
nl: Door de volgende(n):

[ctx: @label:textbox]
en: By all:
nl: Door iedereen:

[ctx: @label:textbox]
en: Not by:
nl: Niet door:

[ctx: @action:button]
en: Yield >>
nl: Portie >>

[ctx: @option:check]
en: Enabled
nl: Ingeschakeld

[ctx: @item:inlistbox]
en: Yields at least:
nl: Aantal porties is tenminste:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Yields at most:
nl: Aantal porties is ten hoogste:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Yields about:
nl: Geschatte aantal porties:

[ctx: @action:button]
en: Preparation Time >>
nl: Bereidingstijd >>

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ready in at most:
nl: Geschatte maximum bereidingstijd:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ready in about:
nl: Geschatte bereidingstijd:

[ctx: @action:button]
en: Instructions >>
nl: Instructies >>

[ctx: @action:button]
en: Meta Data >>
nl: Metagegevens >>

[ctx: @label Recipe created date]
en: Created:
nl: Aangemaakt:

[ctx: @label Recipe modified date]
en: Modified:
nl: Gewijzigd:

[ctx: @label Recipe last accessed date]
en: Last Accessed:
nl: Laatst geopend:

[ctx: @action:button]
en: Ratings >>
nl: Waarderingen >>

[ctx: @option:radio]
en: By average:
nl: Op gemiddelde:

[ctx: @label]
en: stars
nl: sterren

[ctx: @option:radio]
en: By criteria:
nl: Op criteria:

[ctx: @title:column]
en: Criterion
nl: Criteria

[ctx: @title:column]
en: Stars
nl: Sterren

[ctx: @action:button Clear search criteria]
en: C&lear
nl: W&issen

[ctx: @action:button Search recipes]
en: &Search
nl: &Zoeken

[ctx: @title:column Recipe title]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @action:button Recipe title]
en: Title <<
nl: Titel <<

[ctx: @action:button]
en: Ingredients <<
nl: Ingrediënten <<

[ctx: @action:button]
en: Authors <<
nl: Auteurs <<

[ctx: @action:button]
en: Categories <<
nl: Categorieën <<

[ctx: @action:button]
en: Yield <<
nl: Portie <<

[ctx: @action:button]
en: Preparation Time <<
nl: Bereidingstijd <<

[ctx: @action:button]
en: Instructions <<
nl: Instructies <<

[ctx: @action:button]
en: Meta Data <<
nl: Metagegevens <<

[ctx: @action:button]
en: Ratings <<
nl: Waarderingen <<

[ctx: @item:inlistbox]
en: No matching recipes found
nl: Geen overeenkomende recepten gevonden

[ctx: @action:button]
en: Create...
nl: Aanmaken...

[ctx: @action:button]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: @title:window]
en: Choose Border
nl: Rand kiezen

[ctx: @title:group]
en: Requested Border
nl: Gekozen rand

[ctx: @label:textbox Border style]
en: Style:
nl: Stijl:

[ctx: @label:textbox Border color]
en: Color:
nl: Kleur:

[ctx: @label:textbox Border width]
en: Width:
nl: Breedte:

[ctx: @item:inlistbox Border type none]
en: None
nl: Geen

[ctx: @item:inlistbox See http://krecipes.sourceforge.net/bordertypes.png for an example]
en: Dotted
nl: Gestippeld

[ctx: @item:inlistbox See http://krecipes.sourceforge.net/bordertypes.png for an example]
en: Dashed
nl: Streepjes

[ctx: @item:inlistbox See http://krecipes.sourceforge.net/bordertypes.png for an example]
en: Solid
nl: Doorgetrokken

[ctx: @item:inlistbox See http://krecipes.sourceforge.net/bordertypes.png for an example]
en: Double
nl: Dubbel

[ctx: @item:inlistbox See http://krecipes.sourceforge.net/bordertypes.png for an example]
en: Groove
nl: Groef

[ctx: @item:inlistbox See http://krecipes.sourceforge.net/bordertypes.png for an example]
en: Ridge
nl: Opstaande rand

[ctx: @item:inlistbox See http://krecipes.sourceforge.net/bordertypes.png for an example]
en: Inset
nl: Inleg

[ctx: @item:inlistbox See http://krecipes.sourceforge.net/bordertypes.png for an example]
en: Outset
nl: Uitsnede

en: Border Preview
nl: Randvoorbeeld

[ctx: @title:window]
en: Measurement Converter
nl: Maatconversie

[ctx: @action:button]
en: Convert
nl: Converteren

[ctx: @item:inlistbox]
en: --Ingredient (optional)--
nl: --Ingrediënt (optioneel)--

[ctx: @item:inlistbox]
en: -No Preparation-
nl: -Geen bereiding-

[ctx: @label]
en: Convert
nl: Converteren

[ctx: @label Convert to]
en: To
nl: naar

[ctx: @label Result of an unit conversion]
en: <b>Result:</b>
nl: <b>Resultaat:</b>

[ctx: @label:textbox]
en: <b>Result:</b>
nl: <b>Resultaat:</b>

[ctx: @label:textbox]
en: <b>Approximated result:</b>
nl: <b>Geschat resultaat:</b>

[ctx: @label:textbox]
en: <b>Error:</b>
nl: <b>Fout:</b>

[ctx: @info]
en: Missing unit conversion
nl: Ontbrekende eenheidsconversie

[ctx: @info]
en: No ingredient weight available
nl: Geen ingrediëntgewicht beschikbaar

[ctx: @info]
en: No ingredient weight available for this method of preparation
nl: Geen ingrediëntgewicht beschikbaar voor deze bereidingswijze

[ctx: @info]
en: Ingredient required for conversion
nl: Ingrediënt vereist voor conversie

[ctx: @info]
en: Impossible unit conversion based on unit types
nl: Onmogelijke eenheidsconversie gebaseerd op eenheidstypen

[ctx: @title:window]
en: New Category
nl: Nieuwe categorie

[ctx: @title:group]
en: New Category
nl: Nieuwe categorie

[ctx: @label:textbox Category name]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @label:textbox]
en: Subcategory of:
nl: Subcategorie van:

[ctx: @item:inlistbox No category]
en: **NONE**
nl: **GEEN**

[ctx: @title:window]
en: Add Ingredient Weight
nl: Ingrediëntgewichten toevoegen

[ctx: @item]
en: -No Preparation-
nl: -Geen bereiding-

[ctx: @title:group]
en: New Ingredient Weight
nl: Nieuw ingrediëntgewicht

[ctx: @label:textbox]
en: Per Amount:
nl: Per hoeveelheid:

[ctx: @label:textbox]
en: Weight:
nl: Gewicht:

[ctx: @info]
en: Amount field contains invalid input.
nl: Hoeveelheidveld bevat ongeldige invoer.

[ctx: @title:window]
en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

[ctx: @title:window]
en: New Property
nl: Nieuwe eigenschap

[ctx: @title:group]
en: New Property
nl: Nieuwe eigenschap

[ctx: @label:textbox]
en: Property name:
nl: Naam eigenschap:

[ctx: @label:textbox]
en: Units:
nl: Eenheden:

[ctx: @title:window]
en: Unit Conversion
nl: Eenhedenconversie

[ctx: @title:group]
en: New Unit Conversion
nl: Nieuwe eenhedenconversie

[ctx: @title:window]
en: New Unit
nl: Nieuwe eenheid

[ctx: @title:window]
en: Unit
nl: Eenheid

[ctx: @title:group]
en: New Unit
nl: Nieuwe eenheid

[ctx: @title:group]
en: Unit
nl: Eenheid

[ctx: @label:textbox Single unit name]
en: Singular:
nl: Enkelvoud:

[ctx: @label:textbox Single unit abbreviation]
en: Singular Abbreviation:
nl: Afkorting enkelvoud:

[ctx: @label:textbox Plural unit name]
en: Plural:
nl: Meervoud:

[ctx: @label:textbox Plural unit abbreviation]
en: Plural Abbreviation:
nl: Afkorting meervoud:

[ctx: @item:inlistbox Unit type other]
en: Other
nl: Overig

[ctx: @item:inlistbox Unit type mass]
en: Mass
nl: Gewicht

[ctx: @title:window]
en: Database Import
nl: Database-import

[ctx: @label:textbox]
en: Database file:
nl: Databasebestand:

[ctx: @label:textbox Database username]
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
nl: Wachtwoord:

[ctx: @label:textbox]
en: Database name:
nl: Databasenaam:

[ctx: @label:textbox]
en: Port:
nl: Poort:

[ctx: @label:textbox Default port]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: @title:window]
en: Element with Dependencies
nl: Element met afhankelijkheden

[ctx: @info]
en: <warning>The following will have to be removed also, since currently they use the element you have chosen to be removed.</warning>
nl: <warning>WAARSCHUWING: de volgende elementen zullen ook worden verwijderd. Deze maken momenteel gebruik van het element dat u wilt verwijderen.</warning>

[ctx: @info]
en: <warning>The following currently use the element you have chosen to be removed.</warning>
nl: <warning>WAARSCHUWING: de volgende gebruiken het element dat u wilt verwijderen.</warning>

[ctx: @info]
en: Are you sure you wish to proceed?
nl: Wilt u doorgaan?

[ctx: @title:window]
en: View Diet
nl: Dieet tonen

[ctx: @action:button]
en: Create &Shopping List
nl: Bood&schappenlijst aanmaken

en: Diet
nl: Dieet

en: Day %1
nl: Dag %1

[ctx: @label:slider]
en: Number of Days
nl: Aantal dagen

[ctx: @label:slider]
en: Meals per Day
nl: Maaltijden per dag

[ctx: @action:button]
en: Create the diet
nl: Dieet aanmaken

[ctx: @action:button Clear Diet]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: @title:tab]
en: Meal 1 | Meal %1
nl[0]: Maaltijd 1
nl[1]: Maaltijd %1

en: - 1 week - | - %1 weeks -
nl[0]: - 1 week -
nl[1]: - %1 weken -

[ctx: @info]
en: Given the constraints, a full diet list could not be constructed. Either the recipe list is too short or the constraints are too demanding.
nl: Er kon geen volledige dieetlijst worden aangemaakt met de opgegeven eisen. Of de receptenlijst is te klein, of u stelt te hoge eisen.

[ctx: @label:spinbox]
en: No. of dishes:
nl: Nr. van de schotels:

[ctx: @action:button]
en: Previous Dish
nl: Vorige schotel

[ctx: @action:button]
en: Next Dish
nl: Volgende schotel

en: 1st Course
nl: Eerste gang

en: 2nd Course
nl: Tweede gang

en: Dessert
nl: Nagerecht

[ctx: Dish number %1]
en: Dish %1
nl: Schotel %1

[ctx: @label:listbox]
en: Dish Characteristics
nl: Schoteleigenschappen

[ctx: @option:check]
en: Enable Category Filtering
nl: Categoriefiltering activeren

[ctx: @title:column]
en: USDA Ingredient
nl: USDA-ingrediënt

[ctx: @title:column]
en: Property
nl: Eigenschap

[ctx: @title:column]
en: Amount
nl: Hoeveelheid

[ctx: @title:column]
en: Unit
nl: Eenheid

[ctx: @title:column]
en: Weight
nl: Gewicht

[ctx: @title:column]
en: Per Amount
nl: Per hoeveelheid

[ctx: @title:window]
en: Property Information
nl: Eigenschapsinformatie

[ctx: @label]
en: Property Information for <b>%1</b>
nl: Eigenschapsinformatie voor <b>%1</b>

[ctx: @action:button Load USDA data]
en: Load
nl: Laden

[ctx: @title:group]
en: Properties
nl: Eigenschappen

[ctx: @action:button]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: @action:button]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: @title:group]
en: Weights
nl: Gewichten

[ctx: @info]
en: Recipes may require this information for nutrient analysis. Are you sure you want to delete this entry?
nl: Recepten hebben deze informatie mogelijk nodig voor de voedingswaardeanalyse. Wilt u dit item toch verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Enter amount
nl: Hoeveelheid invoeren

[ctx: @title:group]
en: Amount
nl: Hoeveelheid

[ctx: @title:window]
en: Property Exists
nl: Eigenschap bestaat

[ctx: @info]
en: The property you tried to add already exists in the ingredient with the same per units.
nl: De eigenschap die u wilt toevoegen bestaan al in het ingrediënt met dezelfde eenheden.

[ctx: @info]
en: Please select an ingredient in the USDA ingredient list
nl: Gaarne een ingrediënt selecteren uit de USDA-ingrediëntenlijst

[ctx: @title:window]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: @action:button]
en: &Delete
nl: Verwij&deren

[ctx: @label:textbox]
en: Stars:
nl: Sterren:

[ctx: @label:textbox]
en: Comments:
nl: Commentaar:

[ctx: @label:textbox]
en: Rater:
nl: Waardeerder:

[ctx: @title:column]
en: Ingredient (required?)
nl: Ingrediënt (vereist?)

[ctx: @title:column]
en: Amount Available
nl: Hoeveelheid beschikbaar

[ctx: @label:spinbox Number of missing ingredients allowed when doing a search by ingredients]
en: Missing ingredients allowed:
nl: Ontbrekende ingrediënten toegestaan:

[ctx: @item Any amount of ingredients missing when doing a search by ingredients]
en: Any
nl: Elk

[ctx: @title]
en: Matching Recipes
nl: Overeenkomende recepten

[ctx: @title:column Recipe Title]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @title:column Missing ingredients in a search result]
en: Missing Ingredients
nl:  Ontbrekende ingrediënten

[ctx: @action:button]
en: Find matching recipes
nl: Overeenkomende recepten zoeken

[ctx: @action:button Clear search criteria]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: @label:textbox]
en: You are missing 1 ingredient for: | You are missing %1 ingredients for:
nl[0]: U mist 1 ingrediënt voor:
nl[1]: U mist %1 ingrediënten voor:

en: OR
nl: OF

[ctx: @title:window]
en: Ingredient Parser
nl: Ingrediëntontleding

[ctx: @title:column]
en: Ingredient
nl: Ingrediënt

[ctx: @title:column]
en: Preparation Method
nl: Bereidingswijze

[ctx: @action:button]
en: Set &Header
nl: &Kop instellen

[ctx: @info:whatsthis]
en: If an ingredient header is detected as an ingredient, select it and click this button so that Krecipes will recognize it as a header.  All the ingredients below the header will be included within that group.
    
    Alternatively, if you select multiple ingredients and click this button, those ingredients will be grouped together.
nl: Als een ingrediëntkop als ingrediënt wordt gezien, selecteer het en klik op deze knop zodat Krecipes het als een kop zal zien. Alle ingrediënten onder de kop zullen in die groep worden ingesloten.
    
    Ook kunt u meerdere ingrediënten selecteren en op deze knop drukken. Deze ingrediënten zullen samen een groep vormen.

[ctx: @item:inmenu]
en: &Delete
nl: Verwij&deren

[ctx: @item:inmenu]
en: Set &Header
nl: &Kop instellen

[ctx: @info]
en: <para>To use: Paste a list of ingredient below, click <interface>Parse Text</interface>, and then you may correct any incorrectly parsed ingredients.</para><para><warning>Fields will be truncated if longer than the database allows</warning></para>
nl: <para>Gebruik: plak hieronder een lijst met ingrediënten. Klik daarna op <interface>Tekst ontleden</interface>. Na het ontleden van de tekst kunt u correcties aanbrengen om verkeerd begrepen ingrediënten goed te zetten. </para><para><warning> Pas op: velden zullen worden afgebroken als ze langer zijn dan de database toelaat.</warning></para>

[ctx: @title]
en: Ingredients as understood by Krecipes:
nl: Ingrediënten zoals ze zijn begrepen door Krecipes:

[ctx: @action:button]
en: Parse Text
nl: Tekst ontleden

[ctx: @action:button]
en: Property Information
nl: Eigenschapsinformatie

[ctx: @title:tab]
en: Ingredients
nl: Ingrediënten

[ctx: @title:tab]
en: Headers
nl: Koppen

[ctx: @info]
en: No ingredient selected.
nl: Geen ingrediënt gekozen.

en: Page Setup
nl: Pagina-instelling

en: Items Shown
nl: Getoonde items

en: Show Items
nl: Items tonen

en: <i>Usage: Select a template along the left, and right-click any element to edit the look of that element.</i>
nl: <i>Gebruik: selecteer links een sjabloon en rechtsklik op een element om het uiterlijk ervan te bewerken.</i>

en: Save and Close
nl: Opslaan en sluiten

en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: The recipe view layout has been modified.
    Do you want to save it?
nl: Deze indeling van de receptweergave is gewijzigd.
    Wilt u de wijziging opslaan?

en: Save Layout?
nl: Indeling opslaan?

en: Krecipes style or template file
nl: Krecipes-stijl of sjabloonbestand

en: Select Layout
nl: Indeling selecteren

en: This layout has been modified.
    Do you want to save it?
nl: Deze indeling is gewijzigd.
    Wilt u haar opslaan?

en: Unable to save the layout because you do not have sufficient permissions to modify this file.
    Would you like to instead save the current layout to a new file?
nl: Het opslaan van de indeling is mislukt. U hebt onvoldoende toegangsrechten om dit bestand te wijzigen.
    Wilt u de huidige indeling opslaan in een nieuw bestand?

en: You have selected a file that you do not have the permissions to write to.
    Would you like to select another file?
nl: U hebt een bestand gekozen waar u geen toegangsrechten voor hebt om het te bewerken.
    Wilt u een ander bestand kiezen?

[ctx: @title:window]
en: Import Recipes
nl: Recepten importeren

[ctx: @title:column]
en: Recipes
nl: Recepten

[ctx: @item:inlistbox All items]
en: All (%1)
nl: Alles (%1)

[ctx: @item]
en: Uncategorized
nl: Niet-gecategoriseerd

[ctx: @info:tooltip]
en: Select photo
nl: Foto selecteren

[ctx: action:button]
en: Save photo as...
nl: Foto opslaan als...

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear photo
nl: Foto wissen

[ctx: @label]
en: Recipe Name
nl: Receptnaam

[ctx: @label]
en: Authors
nl: Auteurs

[ctx: @label]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: @label How much food you will produce with a given cooking recipe (e.g. 2 servings or 3 bottles)]
en: Yield
nl: Portie

[ctx: @label The amount for yield]
en: Amount
nl: Hoeveelheid

[ctx: @label]
en: Preparation Time
nl: Bereidingstijd

[ctx: @info:tooltip]
en: Add ingredient
nl: Ingrediënt toevoegen

[ctx: @info:tooltip]
en: Move ingredient up
nl: Ingrediënt omhoog verplaatsen

[ctx: @info:tooltip]
en: Move ingredient down
nl: Ingrediënt omlaag verplaatsen

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove ingredient
nl: Ingrediënt verwijderen

[ctx: @info:tooltip]
en: Paste Ingredients
nl: Ingrediënten plakken

[ctx: @title:column]
en: Units
nl: Eenheden

[ctx: @label]
en: Property Status:
nl: Eigenschapstatus:

[ctx: @action:inmenu Updates the loaded information]
en: Update
nl: Bijwerken

[ctx: @title:window]
en: Property details
nl: Eigenschapdetails

[ctx: @action:button]
en: Add Rating...
nl: Waardering toevoegen...

[ctx: @title:tab]
en: Recipe
nl: Recept

[ctx: @title:tab]
en: Instructions
nl: Instructies

[ctx: @title:tab]
en: Ratings
nl: Waarderingen

[ctx: @action:button]
en: Save recipe
nl: Recept opslaan

[ctx: @info:tooltip]
en: Save recipe
nl: Recept opslaan

[ctx: @action:button]
en: Show recipe
nl: Recept tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show recipe
nl: Recept tonen

[ctx: @action:button]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: @action:button]
en: Resize recipe
nl: Receptgrootte wijzigen

[ctx: @info:tooltip]
en: Resize recipe
nl: Receptgrootte wijzigen

en: Images
nl: Afbeeldingen

[ctx: @title:window]
en: Save photo as...
nl: Foto opslaan als...

[ctx: @info]
en: The file already exists, do you want to overwrite it?
nl: Het bestand bestaat al, wilt u het overschrijven?

[ctx: @info]
en: The photo cannot be saved in %1
nl: De foto kan niet worden opgeslagen in %1

[ctx: @info]
en: Unit name cannot be longer than 1 character. | Unit name cannot be longer than %1 characters.
nl[0]: De naam van de eenheid mag niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: De naam van de eenheid mag niet langer zijn dan %1 tekens.

[ctx: @info]
en: Preparation method cannot be longer than 1 character. | Preparation method cannot be longer than %1 characters.
nl[0]: De bereidingswijze mag niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: De bereidingswijze mag niet langer zijn dan %1 tekens.

[ctx: @info]
en: Recipe title cannot be longer than 1 character. | Recipe title cannot be longer than %1 characters.
nl[0]: De recepttitel mag niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: De recepttitel mag niet langer zijn dan %1 tekens.

en: Unable to save recipe
nl: Het recept kon niet worden opgeslagen

[ctx: @label:textbox]
en: Write the recipe instructions here
nl: Schrijf hier de instructies voor het recept

[ctx: @label:textbox]
en: Write the recipe title here
nl: Schrijf hier de titel van het recept

[ctx: @info]
en: This recipe contains unsaved changes.
    Would you like to save it before closing?
nl: Dit recept bevat niet opgeslagen wijzigingen.
    Wilt u ze opslaan alvorens af te sluiten?

[ctx: @title:window]
en: Unsaved changes
nl: Niet opgeslagen wijzigingen

[ctx: @info]
en: You need to save the recipe before displaying it. Would you like to save it now?
nl: Voordat u een recept kunt weergeven dient u het op te slaan. Wilt u dat nu doen?

[ctx: @info]
en: This recipe has changes that will not be displayed unless the recipe is saved. Would you like to save it now?
nl: Om de wijzigingen in dit recept weer te geven dient u het eerst op te slaan. Wilt u dat nu doen?

[ctx: @info]
en: <b>%1:</b> No nutrient information available. <a href="ingredient#%2">Provide nutrient information.</a>
nl: <b>%1:</b> Geen informatie over voedingswaarde beschikbaar. <a href="ingredient#%2">Geef de voedingsinformatie op.</a>

[ctx: @info]
en: <b>%3:</b> Unit conversion missing for conversion from '%1' to '%2'
nl: <b>%3:</b> eenhedenconversie niet beschikbaar voor conversie van '%1' naar '%2'

en: -No unit-
nl: -Geen eenheid-

[ctx: @info]
en: -No unit-
nl: -Geen eenheid-

[ctx: @info]
en: <b>%1:</b> Either <a href="ingredient#%3">enter an appropriate ingredient weight entry</a>, or provide conversion information to perform one of the following conversions: %2
nl: <b>%1:</b> <a href="ingredient#%3">voer een geschikt ingrediëntgewicht in</a> of geef conversie-informatie om één van de volgende conversies uit te voeren: %2

[ctx: @info]
en: <b>%1:</b> No ingredient weight entries. <a href="ingredient#%2">Provide ingredient weight.</a>
nl: <b>%1:</b> geen ingrediëntgewicht beschikbaar. <a href="ingredient#%2">Geef het ingrediëntgewicht op.</a>

[ctx: @info]
en: <b>%1:</b> There is no ingredient weight entry for when no preparation method is specified. <a href="ingredient#%2">Provide ingredient weight.</a>
nl: <b>%1:</b> er is geen ingrediëntgewicht beschikbaar als er geen bereidingswijze is opgegeven. <a href="ingredient#%2">Lever het ingrediëntgewicht aan.</a>

[ctx: @info]
en: <b>%1:</b> There is no ingredient weight entry for when prepared in any of the following manners: %2<a href="ingredient#%3">Provide ingredient weight.</a>
nl: <b>%1:</b> er is geen ingrediëntgewicht beschikbaar voor wanneer bereid op een van de volgende manieren: %2<a href="ingredient#%3">Lever het ingrediëntgewicht aan.</a>

[ctx: @info]
en: <b>%1:</b> There is no ingredient weight entry for when prepared in any of the following manners (defaulting to a weight entry without a preparation method specified): %2<a href="ingredient#%3">Provide ingredient weight.</a>
nl: <b>%1:</b> er is geen ingrediëntgewicht beschikbaar voor wanneer bereid op één van de volgende manieren (er zal worden teruggevallen op een gewicht zonder bereidingswijze gespecificeerd): %2<a href="ingredient#%3">Lever het ingrediëntgewicht aan.</a>

[ctx: @info Property information for a recipe is complete]
en: Complete
nl: Compleet

[ctx: @info Property information for a recipe is complete, but...]
en: Complete, but approximations made
nl: Compleet, maar er zijn enkele schattingen gemaakt

[ctx: @info Property information for a recipe is incomplete]
en: Incomplete
nl: Incompleet

[ctx: @info]
en: The nutrient information for this recipe is incomplete because the following information is missing:
nl: De voedingswaarde voor dit recept is incompleet vanwege het ontbreken van de volgende informatie:

[ctx: @info]
en: The following approximations will be made when determining nutrient information:
nl: De volgende schattingen zullen worden gedaan bij het bepalen van de voedingswaarde:

[ctx: @title:window]
en: Loading recipes, please wait...
nl: Recepten worden geladen, even geduld a.u.b...

[ctx: @title:window]
en: Refine Shopping List
nl: Boodschappenlijst verfijnen

[ctx: @action:button Finished refining shopping list]
en: &Done
nl: Geree&d

[ctx: @title:column]
en: Ingredients in Shopping List
nl: Ingrediënten op boodschappenlijst

[ctx: @info]
en: On the right are the ingredients needed for the recipes you selected.  You may now add additional ingredients, remove ingredients you do not need, or modify the amounts of existing ingredients.
nl: Rechts ziet u de ingrediënten die nodig zijn voor de door u gekozen recepten. U kunt nu aanvullende  ingrediënten toevoegen, ingrediënten verwijderen die u niet nodig hebt, of de hoeveelheid van de bestaande ingrediënten wijzigen.

[ctx: @title:column]
en: Ingredients
nl: Ingrediënten

[ctx: @title:window]
en: Resize Recipe
nl: Receptgrootte wijzigen

[ctx: @info]
en: Unable to scale a recipe with zero yield
nl: Een recept met 0 aantal porties kan niet worden afgemeten

[ctx: @info]
en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_yieldButton)
en: &Scale by yield
nl: &Afmeten in porties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &New yield
nl: &Nieuw aantal porties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current &yield:
nl: Huidig aantal &porties:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_factorButton)
en: Scale b&y factor
nl: Schalen &op factor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Factor (e.g. 1/2 to half, 3 to triple):
nl: &Factor (bijv. 1/2 voor half, 3 voor drievoudig):

[ctx: @title:window]
en: Authors
nl: Auteurs

[ctx: @title:column]
en: Author
nl: Auteur

[ctx: @info]
en: Author name cannot be longer than 1 character. | Author name cannot be longer than %1 characters.
nl[0]: De naam van de auteur mag niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: De naam van de auteur mag niet langer zijn dan %1 tekens.

[ctx: @title:window]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: @action:button]
en: &New Category...
nl: &Nieuwe categorie...

[ctx: @info]
en: Category name cannot be longer than 1 character. | Category name cannot be longer than %1 characters.
nl[0]: De categorienaam mag niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: De categorienaam mag niet langer zijn dan %1 tekens.

[ctx: @title:window]
en: Choose Property
nl: Eigenschap kiezen

[ctx: @title:group]
en: Choose Property
nl: Eigenschap kiezen

[ctx: @label:textbox]
en: Per units:
nl: Per eenheid:

[ctx: @item]
en: -No unit-
nl: -Geen eenheid-

[ctx: @label:textbox Search recipes]
en: Search:
nl: Zoeken:

[ctx: @action:button]
en: Show Recipe(s)
nl: Recept(en) tonen

[ctx: @action:button]
en: Edit Recipe
nl: Recept bewerken

[ctx: @title:tab Basic search]
en: Basic
nl: Basis

[ctx: @title:tab Advanced search]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

[ctx: @title:window]
en: Choose Unit
nl: Eenheid kiezen

[ctx: @title:group]
en: Choose Unit
nl: Eenheid kiezen

en: Recipe Title
nl: Recepttitel

en: serving
nl: porties

en: Category 1, Category 2, ...
nl: Categorie 1, categorie 2, ...

en: Instructions
nl: Instructies

en: Author 1, Author 2, ...
nl: Auteur 1, auteur 2, ...

en: Ingredient 1
nl: Ingrediënt 1

en: Ingredient 2
nl: Ingrediënt 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, raterName)
en: Rater
nl: Beoordeler

en: Comment
nl: Commentaar

en: Criteria 1
nl: Criterium 1

en: Criteria 2
nl: Criterium 2

en: Property 1
nl: Eigenschap 1

en: Property 2
nl: Eigenschap 2

[ctx: Background color]
en: Background
nl: Achtergrond

[ctx: Recipe title]
en: Title
nl: Titel

en: Preparation Time
nl: Bereidingstijd

en: Photo
nl: Foto

en: Authors
nl: Auteurs

en: Categories
nl: Categorieën

en: Ingredients
nl: Ingrediënten

en: Ratings
nl: Waarderingen

en: Yield
nl: Portie

en: Background Color...
nl: Achtergrondkleur...

en: Text Color...
nl: Tekstkleur...

en: Font...
nl: Lettertype...

en: Show
nl: Tonen

[ctx: Align center]
en: Center
nl: Centreren

[ctx: Align left]
en: Left
nl: Links

[ctx: Align right]
en: Right
nl: Rechts

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Border...
nl: Rand...

en: Columns...
nl: Kolommen...

en: Select the number of columns to use:
nl: Selecteer het aantal kolommen dat u wilt gebruiken:

[ctx: @title]
en: Full recipe list
nl: Volledige receptenlijst

[ctx: @title]
en: Shopping List
nl: Boodschappenlijst

[ctx: @title:column]
en: Recipe Title
nl: Recepttitel

[ctx: @action:button Clear list]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: @title:window]
en: Shopping List
nl: Boodschappenlijst

en: Shopping List
nl: Boodschappenlijst

[ctx: @title:window]
en: Similar Categories
nl: Vergelijkbare categorieën

[ctx: @label:textbox]
en: Threshold:
nl: Drempel:

[ctx: @label:textbox]
en: Category:
nl: Categorie:

[ctx: @action:button Search a recipe category in database]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: @label:textbox]
en: Similar Categories:
nl: Vergelijkbare categorieën:

[ctx: @label:textbox]
en: Categories to Merge:
nl: Categorieën om samen te voegen:

[ctx: @action:button]
en: Merge
nl: Samenvoegen

[ctx: @action:button]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @title:column]
en: Category
nl: Categorie

[ctx: @info]
en: Please select only one category.
nl: Selecteer slechts één categorie.

[ctx: @info]
en: No recipes selected.
nl: Geen recepten geselecteerd.

[ctx: @title]
en: Edit Recipe
nl: Recept bewerken

[ctx: @info]
en: No categories selected to merge.
nl: Geen categorieën geselecteerd om samen te voegen.

[ctx: @title:tab]
en: Units
nl: Eenheden

[ctx: @title:tab]
en: Mass Conversions
nl: Gewichtconversies

[ctx: @title:tab]
en: Volume Conversions
nl: Volumeconversies

[ctx: @title:window]
en: Finding Unit Ratios
nl: Eenheidverhoudingen worden gezocht

en: Krecipes Recipes
nl: KRecipes-recepten

en: Overall Rating
nl: Totale waardering

en: Authors: %1
nl: Auteurs: %1

en: Categories: %1
nl: Categorieën: %1

en: Yields: %1
nl: Porties: %1

en: Preparation Time: %1
nl: Bereidingstijd: %1

en: or
nl: of

en: 1 star | %1 stars
nl[0]: 1 ster
nl[1]: %1 sterren

[ctx: Total preparation time]
en: Total
nl: Totaal

en: Prep
nl: Ber

en: Amount
nl: Hoeveelheid

en: Ingredient
nl: Ingrediënt

en: Preparation
nl: Voorbereiding

en: reviews
nl: recensies

en: <html><b>Error:</b> Problem with KreML exporter.  Please export the recipe you are trying to view as KreML and attach it to a bug report to a Krecipes developer.</html>
nl: <html><b>Fout:</b> Probleem met de KreML-export. Exporteer a.u.b. het recept dat u als KreML wilt bekijken, voeg het toe aan een bugrapport en stuur het naar een KRecipes-ontwikkelaar.</html>

en: <html><b>Error:</b> Bad template: %1.  Use "Settings->Page Setup..." to select a new template.</html>
nl: <html><b>Fout:</b> Onjuist sjabloon: %1. Gebruik "Instellingen->Pagina-instelling..." om een nieuw sjabloon te selecteren.</html>

en: Importing selected recipes
nl: Geselecteerde recepten importeren

en: %v/%m Recipes
nl: %v/%m recepten

en: All recipes up unto this point have been successfully imported.
nl: Alle recepten tot dit punt zijn met succes geïmporteerd.

en: Importing recipe: %1
nl: Recept %1 wordt geïmporteerd

en: <!doc>Import of recipes from the file <b>"%1"</b> <b>failed</b> due to the following error(s):
nl: <!doc>Het importeren van de recepten uit het bestand <b>"%1"</b> is <b>mislukt</b>. De volgende fouten deden zich voor:

en: The file <b>%1</b> generated the following warning(s):
nl: Het bestand <b>%1</b> genereerde de volgende waarschuwing(en):

en: Archive does not contain a valid Krecipes file
nl: Het archief bevat geen geldig KRecipes-bestand

en: "%1" at line %2, column %3
nl: "%1" op regel %2, kolom %3

en: This file does not appear to be a *.kreml file
nl: Dit bestand blijkt geen *.kreml-bestand te zijn

en: No recipes found in this file.
nl: Geen recepten gevonden in dit bestand.

en: Unable to open file.
nl: Het bestand kon niet worden geopend.

en: While loading recipe <b>%1</b> an ingredient line was found after the directions. While this is valid, it most commonly indicates an incorrectly formatted recipe.
nl: Bij het laden van recept <b>%1</b> is een ingrediëntregel gevonden na de bereidingswijze. Dit is niet per sé fout, maar duidt meestal wel op een onjuist opgemaakt recept.

en: servings
nl: porties

en: "%1" at line %2, column %3.  This may not be a *.mx2 file.
nl: "%1" op regel %2, kolom %3. Dit is waarschijnlijk geen *.mx2-bestand.

en: This file does not appear to be a *.mx2 file
nl: Dit bestand blijkt geen *.mx2-bestand te zijn

en: While loading recipe "%1" the field "Recipe By:" is either missing or could not be detected.
nl: Bij het laden van recept "%1" ontbreekt het veld "Recept van:" of is het niet gevonden.

en: While loading recipe "%1" the field "Serving Size:" is either missing or could not be detected.
nl: Bij het laden van recept "%1" ontbreekt het veld "Portiegrootte:" of is het niet gevonden.

en: While loading recipe "%1" the field "Preparation Time:" is either missing or could not be detected.
nl: Tijdens het laden van recept "%1" ontbreekt het veld "Bereidingstijd:" of is het niet gevonden.

en: While loading recipe "%1" the field "Categories:" is either missing or could not be detected.
nl: Bij het laden van recept "%1" ontbrak het veld "Categorieën" of is het niet gevonden.

en: While loading recipe "%1" Invalid amount "%2" in the line "%3"
nl: Bij het laden van recept "%1" was de hoeveelheid "%2" in de regel "%3" onjuist

en: MasterCook's Generic Export format is currently not supported.  Please write to jkivlighn@gmail.com to request support for this format.
nl: Het generieke exportformaat van MasterCook wordt momenteel niet ondersteund. Schrijf een berichtje aan jkivlighn@gmail.com voor een verzoek om deze ondersteuning in te bouwen.

en: MasterCook Mac's Export format is currently not supported.  Please write to jkivlighn@gmail.com to request support for this format.
nl: Het generieke exportformaat van MasterCook Mac wordt momenteel niet ondersteund. Schrijf een berichtje aan jkivlighn@gmail.com voor een verzoek om deze ondersteuning in te bouwen.

en: File does not appear to be a valid NYC export.
nl: Dit bestand blijkt geen geldige NYC-export te zijn.

en: "%1" at line %2, column %3.  This may not be a RecipeML file.
nl: "%1" op regel %2, kolom %3. Dit is waarschijnlijk geen RecipeML-bestand.

en: This file does not appear to be a valid RecipeML archive.
nl: Dit bestand blijkt geen geldig RecipeML-archief te zijn.

en: Gathering recipe data from file.
    Please wait...
nl: Receptgegevens worden uit bestand gehaald.
    Even wachten...

[ctx: @action:inmenu Reload Recipe]
en: Reloa&d
nl: Herla&den

en: &Edit Recipe
nl: Recepten b&ewerken

en: &Measurement Converter
nl: &Maatconversie

en: &Merge Similar Categories...
nl: Vergelijkbare categorieën sa&menvoegen...

en: &Merge Similar Ingredients...
nl: Vergelijkbare ingrediënten sa&menvoegen...

en: &New Recipe
nl: &Nieuw recept

en: Import from File...
nl: Importeren vanuit bestand...

en: Import from Database...
nl: Importeren vanuit database...

en: Export...
nl: Exporteren...

en: &Copy to Clipboard
nl: Naar klembord &kopiëren

en: Page Setup...
nl: Pagina-instellingen...

en: Print Setup...
nl: Printerinstellingen...

en: Backup...
nl: Reservekopie...

en: Restore...
nl: Terugzetten...

en: Add to Shopping List
nl: Toevoegen &aan boodschappenlijst

en: Remove From Category
nl: Uit categorie ve&rwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Show Recipe(s)
nl: Recept(en) tonen

en: Categorize
nl: Categoriseren

en: Expand All
nl: All&es uitvouwen

en: Collapse All
nl: Alles in&klappen

[ctx: @action:button Create new data item]
en: Create New
nl: Nieuwe aanmaken

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Cut
nl: Knippen

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste as Subcategory
nl: Plakken als subcategorie

en: MasterCook Export format
nl: Exportformaat MasterCook

en: "Now You're Cooking" Generic Export format
nl: "Now You're Cooking" Generic Exportformaat

en: Import from file
nl: Importeren vanuit bestand

en: Filter "%1" not recognized.
    Please select one of the provided filters.
nl: Filter "%1" is niet herkend.
    Selecteer een van de aangeleverde filters.

en: Unrecognized Filter
nl: Niet-herkend filter

en: <p>NOTE: We recommend that all recipes generating warnings be checked to ensure that they were properly imported, and no loss of recipe data has occurred.</p>
nl: <p>Opmerking: wij adviseren u om alle waarschuwingen die worden gegenereerd na te lopen om na te gaan of de recepten goed zijn geïmporteerd, en dat er geen verlies van gegevens is opgetreden.</p>

en: Import Warnings
nl: Importwaarschuwingen

en: The recipe print and view layouts use the same file for their style, meaning changing one view's look changes them both.  If this is not the behavior you desire, load one style and save it under a different name.
nl: De opmaak van de receptafdrukken en -weergave worden uit hetzelfde stijlbestand gehaald. Dit betekent dat wanneer u er een wijzigt, dit effect heeft op beide. Als u dit niet wilt, laad dan een stijl en sla die op onder een andere naam.

en: Print Setup
nl: Printerinstellingen

en: Krecipes Backup File
nl: KRecipes reservekopiebestand

en: Save Backup As...
nl: Reservekopie opslaan als...

en: Backup Failed
nl: Reservekopie is mislukt

en: Restore Backup
nl: Reservekopie terugzetten

en: <b>Restoring this file will erase ALL data currently in the database.</b><br /><br />If you want to keep the recipes in your database, click "Cancel" and first export your recipes.  These can then be imported once the restore is complete.<br /><br />Are you sure you want to proceed?
nl: <b>Het terugzetten van dit bestand zal ALLE gegevens die momenteel in de database staan wissen!</b><br /> <br />Als u de recepten in uw database wilt behouden, klik dan op "Annuleren"  en exporteer eerst uw recepten. Deze kunnen dan weer worden geïmporteerd als het terugzetten is voltooid.<br /><br /> Wilt u doorgaan?

en: Restore successful.
nl: Terugzetten geslaagd.

en: A recipe contains unsaved changes.
    Do you want to save the changes before exiting?
nl: Een van de recepten bevat onopgeslagen gegevens.
    Wilt u de wijzigingen opslaan voordat het programma wordt afgesloten?

en: Unsaved Changes
nl: Onopgeslagen wijzigingen

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: B&ewerken

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

en: Find/Edit Recipes
nl: Recepten zoeken/bewerken

en: Data...
nl: Gegevens...

en: 
    You are using SQLite; this error is often caused by using an SQLite 2 database with Krecipes supporting SQLite 3, if this is the case you could run the SQLite converter.
    What do you want to do?
nl: 
    U gebruikt SQLite; deze fout wordt vaak veroorzaakt door het gebruik van een SQLite 2-database met Krecipes dat SQLite 3 ondersteunt. Als dit het geval is kunt u het SQLite converteerprogramma draaien.
    Wat wilt u doen?

en: Run the setup assistant
nl: Voer de setupassistent uit

en: Run the SQLite converter
nl: Het SQLite-converteerprogramma uitvoeren

en: 
    Would you like to run the setup wizard again? Otherwise, the application will be closed.
nl: 
    Wilt u de setup-assistent opnieuw uitvoeren? Anders zal het programma nu worden afgesloten.

en: Units
nl: Eenheden

en: Preparation Methods
nl: Bereidingswijzes

en: Diet Helper
nl: Dieethulp

en: Ingredient Matcher
nl: Ingrediëntenovereenkomst

en: View Recipe
nl: Recept tonen

en: A recipe contains unsaved changes.
    Do you want to save changes made to this recipe before editing another recipe?
nl: Een van de recepten bevat onopgeslagen wijzigingen.
    Wilt u de wijzigingen opslaan voordat u een ander recept gaat bewerken?

en: Unsaved changes
nl: Onopgeslagen wijzigingen

en: Are you sure you want to permanently remove the recipe, %1?
nl: Wilt u het geselecteerde recept ,%1, verwijderen?

en: Confirm remove
nl: Verwijderen bevestigen

[ctx: Recipe created]
en: Created:
nl: Aangemaakt:

[ctx: Recipe modified]
en: Modified:
nl: Gewijzigd:

[ctx: Recipe last accessed]
en: Last Accessed:
nl: Laatst geopend:

en: Are you sure you want to permanently remove the selected recipes?
nl: Wilt u werkelijk de geselecteerde recepten definitief verwijderen?

en: A recipe contains unsaved changes.
    Do you want to save changes made to this recipe before creating a new recipe?
nl: Een van de recepten bevat onopgeslagen wijzigingen.
    Wilt u de wijzigingen opslaan voordat u een nieuw recept aanmaakt?

en: Unable to setup database
nl: Database kon niet worden opgezet

en: Unable to open database
nl: Database kon niet worden geopend

en: The configured database type (%1) is unsupported.
nl: Het opgegeven databasetype (%1) wordt niet ondersteund.

en: Unsupported database type. Database must be either MySQL, SQLite, or PostgreSQL.
nl: Niet-ondersteund databasetype. De database dient PostgreSQL, MySQL of SQLite te zijn.

en: Convert the current SQLite 2.x database to SQLite 3 and exit
nl: Huidige SQLite 2.x-database converteren naar  SQLite 3 en afsluiten

en: Krecipes
nl: KRecipes

en: The KDE Cookbook
nl: Het KDE Kookboek

en: This product is RecipeML compatible.
    You can get more information about this file format in:
    http://www.formatdata.com/recipeml
nl: Dit product is compatibel met RecipeML.
    U kunt meer informatie vinden over dit formaat op:
    http://www.formatdata.com/recipeml

en: Testing, bug reports, suggestions
nl: Tests, bugrapporten, suggesties

en: Icons and artwork
nl: Pictogrammen en illustraties

en: Porting to KDE4
nl: Overzetten naar KDE4

en: Porting to KDE4, current maintainer
nl: Overzetten naar KDE4, huidige onderhouder

en: Porting to KDE4, developer
nl: Overzetten naar KDE4, ontwikkelaar

en: Patches to make Krecipes work under Windows
nl: Patches om Krecipes te laten werken onder Windows

en: Help with bugs, patches
nl: Hulp bij bugs, patches

en: Code to export recipes to *.mx2 files
nl: Code om recepten naar *.mx2 bestanden te exporteren

en: He advised using WebKit to fix printing support during Akademy-es 2010.
nl: Hij adviseerde WebKit te gebruiken om ondersteuning van afdrukken te repareren gedurende Akademy-es 2010.

en: bunch
nl: bundel

en: bunches
nl: bundels

en: cup
nl: kop

en: cups
nl: koppen

en: cubic cm
nl: kubieke cm

en: centigrams
nl: centigram

en: centiliters
nl: centiliter

en: can
nl: kan

en: cans
nl: kannen

en: carton
nl: karton

en: cartons
nl: kartons

en: decigrams
nl: decigram

en: deciliters
nl: deciliter

en: drop
nl: druppel

en: drops
nl: druppels

en: dash
nl: beetje

en: dashes
nl: beetje

en: each
nl: elk

en: kilograms
nl: kilogram

en: grams
nl: gram

en: liters
nl: liter

en: pound
nl: pond

en: pounds
nl: pond

en: large
nl: groot

en: milligrams
nl: milligram

en: milliliters
nl: milliliter

en: package
nl: pakje

en: packages
nl: pakjes

en: pinch
nl: snuifje

en: pinches
nl: snuifjes

en: slice
nl: plak

en: slices
nl: plakken

en: small
nl: klein

en: teaspoon
nl: theelepel

en: teaspoons
nl: theelepels

en: tablespoon
nl: eetlepel

en: tablespoons
nl: eetlepels

en: per serving
nl: per portie

en: Configure
nl: Configureren

en: Database System
nl: Databasesysteem

en: Database Management System Options (%1)
nl: Opties voor databasebeheersysteem (%1)

en: Formatting
nl: Opmaak

en: Customize Formatting
nl: Opmaak instellen

en: Import/Export
nl: Importeren/Exporteren

en: Recipe Import and Export Options
nl: Opties voor receptimport en -export

en: Performance
nl: prestaties

en: Performance Options
nl: Prestatie-opties

en: Spell checking
nl: Spellingcontrole

en: Spell checking Options
nl: Opties voor spellingcontrole

[ctx: @label:textbox Database Username]
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

[ctx: Default Port]
en: Default
nl: Standaard

en: Port:
nl: Poort:

en: Database name:
nl: Databasenaam:

[ctx: @title:group Backup options]
en: Backup
nl: Reservekopie

en: Select MySQL dump command
nl: MySQL-dumpcommando selecteren

en: Path to '%1':
nl: Pad naar '%1':

en: Select MySQL command
nl: MySQL-commando selecteren

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Select PostgreSQL dump command
nl: PostgreSQL-dumpcommando selecteren

en: Select PostgreSQL command
nl: PostgreSQL-commando selecteren

en: Database file:
nl: Databasebestand:

en: Select SQLite command
nl: SQLite-commando selecteren

en: SQLite converter
nl: Conversieprogramma voor SQLite

en: Select old SQLite version command
nl: Commando voor oude SQLite-versie selecteren

en: Path to SQLite old version command:
nl: Pad naar commando voor oude SQLite-versie:

en: Select new SQLite version command
nl: Commando voor nieuwe SQLite-versie selecteren

en: Path to SQLite new version command:
nl: Pad naar commando voor nieuwe SQLite-versie:

en: Select SQLite database file
nl: SQLite-databasebestand selecteren

en: Re-run wizard on next startup
nl: Assistent bij volgende start opnieuw uitvoeren

en: Note: Krecipes must be restarted for most server preferences to take effect.
nl: Opmerking: herstart KRecipes om de wijziging van de serverinstellingen door te voeren.

en: Use abbreviations
nl: Afkortingen gebruiken

en: Number Format
nl: Getalopmaak

[ctx: @option:radio Display fraction]
en: Fraction
nl: Breuk

[ctx: @option:radio Display decimal]
en: Decimal
nl: Decimaal

en: Import
nl: Importeren

en: Overwrite recipes with same title
nl: Recepten met dezelfde titel overschrijven

en: Ask which recipes to import
nl: Vragen welke recepten te importeren

en: 'Copy to Clipboard' format:
nl:  Kopiëren naar klembordformaat:

en: When this is enabled, the importer will show every recipe in the file(s) and allow you to select which recipes you want imported.
     									Disable this to always import every recipe, which allows for faster and less memory-intensive imports.
nl: Als dit is ingeschakeld, dan zal de importeerder elk recept in de bestanden tonen en u de mogelijkheid geven om de recepten die u wilt importeren te selecteren.

en: Search as you type
nl: Zoeken terwijl u typt

en: In most instances these options do not need to be changed.  However, limiting the amount of items displayed at once will <b>allow Krecipes to better perform when the database is loaded with many thousands of recipes</b>.
nl: In de meeste gevallen is het niet nodig om deze opties te wijzigen. Echter, het beperken van het aantal items dat in één keer wordt getoond zal <b>Krecipes de mogelijkheid bieden om beter te presteren als een database met enkele duizenden recepten wordt geladen</b>.

en: Number of categories to display at once:
nl: Aantal categorieën om in één keer te tonen:

[ctx: Unlimited categories]
en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Number of elements to display at once:
nl: Aantal elementen om in één keer te tonen:

[ctx: Unlimited elements]
en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Welcome to Krecipes
nl: Welkom bij KRecipes

en: Database Type
nl: Databasetype

en: Database Management System Settings
nl: Systeeminstellingen van databasebeheer

en: Database Permissions
nl: Database-toegangsrechten

en: Server Settings
nl: Serverinstellingen

en: Initialize Database
nl: Database initialiseren

en: Finish & Save Settings
nl: Afronden en instellingen opslaan

en: There is currently no localized ingredient data for this locale.
    Would you like to load the English ingredients instead?
nl: Er is momenteel voor deze regio geen gelokaliseerde ingrediëntgegevens beschikbaar.
    Wilt u de Engelse ingrediënten laden?

en: <p><b><font size="+1">Thank you very much for choosing Krecipes.</font></b></p><p>It looks like this is the first time you are using it. This wizard will help you with the initial setup so that you can start using it quickly.</p><p>Welcome, and enjoy cooking!</p>
nl: <p><b><font size="+1">Hartelijk dank voor het kiezen van KRecipes.</font></b></p><p>Dit is waarschijnlijk de eerste keer dat u het gebruikt. Deze assistent zal u helpen bij het instellen van het programma zodat u meteen aan de slag kunt.</p><p>Welkom en veel plezier bij het koken!</p>

en: <p>This dialog will allow you to specify a MySQL account that has the necessary permissions to access the Krecipes MySQL database.</p><p><b><font size="+1">Most users that use Krecipes and MySQL for the first time can just leave the default parameters and press 'Next'.</font></b></p> <p>If you set a MySQL root password before, or you have already permissions as normal user, click on the appropriate option. Otherwise the account 'root' will be used, with no password.</p><p>[For security reasons, we strongly encourage you to setup a MySQL root password if you have not done so yet. Just type as root: mysqladmin password <i>your_password</i>]</p>
nl: <p>In deze dialoog kunt u een MySQL-account opgeven dat de nodige toegangsrechten heeft om de MySQL-database van KRecipes te openen.</p><p><b><font size="+1">De meeste gebruikers die KRecipes en MySQL voor het eerst gebruiken kunnen gewoon de standaardinstelling behouden en op 'Volgende' klikken.</font></b></p><p>Als u eerder een MySQL-rootwachtwoord hebt ingesteld of u hebt reeds als gewone gebruiker toegang, klik dan op de juiste optie. Anders zal het account 'root' worden gebruikt zonder wachtwoord.</p><p>Wij adviseren u met klem om een MySQL-rootwachtwoord in te stellen als u dat nog niet hebt gedaan. Dit ivm veiligheidskwesties. Type het volgende in als root: <i>mysqladmin password uw_wachtwoord</i></p>

en: I have already set the necessary permissions
nl: Ik heb de nodige toegangsrechten al ingesteld

en: I have already set a MySQL root/admin account
nl: Ik heb al een MySQL-rootaccount ingesteld

en: MySQL Administrator Account
nl: MySQL administratoraccount

en: <p>This dialog will allow you to specify a PostgreSQL account that has the necessary permissions to access the Krecipes PostgreSQL database.  This account may either be a <b>PostgreSQL superuser</b> or have the ability to both <b>create new PostgreSQL users and databases</b>.</p><p>If no superuser or privileged account is given, the account 'postgres' will be attempted, with no password.  If this is insufficient for your PostgreSQL setup, you <b>must</b> select the appropriate option below to enter the information of a privileged PostgreSQL account.</p>
nl: <p>In deze dialoog kunt u een PostgreSQL-account opgeven dat de benodigde toegangsrechten heeft om de PostgreSQL-database van KRecipes te benaderen. Dit account kan een <b>PostgreSQL-superuser</b> zijn, of een met de mogelijkheid om <b>nieuwe PostgreSQL-gebruikers en -databases</b> aan te maken. </p><p>Als er geen superuser of account met privileges is opgegeven, dan wordt de account 'postgres' geprobeerd zonder wachtwoord. Als dit onvoldoende is voor uw PostgreSQL-opstelling, dan <b>moet</b> u de juiste optie hieronder selecteren om de informatie van een PostgreSQL-account met privileges in te voeren.</p>

en: I have already set a superuser or privileged account
nl: Ik heb al een superuser-acount, of een account met privileges, ingesteld

en: PostgreSQL Superuser or Privileged Account
nl: Superuser-acount of account met privileges voor PostgreSQL

en: <p>In this dialog you can adjust the database server settings.</p><p><b>Warning: Passwords are stored in plain text and could potentially be compromised.  We recommend that you create a username and password combination solely for use by Krecipes.</b></p>
nl: <p>In deze dialoog kunt u instellingen van de databaseserver aanpassen. </p><p><b>Waarschuwing: wachtwoorden worden opgeslagen als leesbare tekst en kunnen mogelijk worden gecompromitteerd. We adviseren u om een gebruikersnaam/wachtwoordcombinatie te kiezen die u alleen voor Krecipes gebruikt.</b></p>

en: The server is remote
nl: De server is extern

en: Server / Client Settings
nl: Server- / client-instellingen

[ctx: @label:textbox Default Port]
en: Default
nl: Standaard

en: In this dialog you can adjust SQLite settings.
nl: In deze dialoog kunt u de instellingen voor SQLite aanpassen.

en: Open file dialog
nl: Bestand openen

en: Congratulations; all the necessary configuration setup is done. Press 'Finish' to continue, and enjoy cooking!
nl: Gefeliciteerd. Alle benodigde instellingen zijn gemaakt. Klik op 'Voltooien' om verder te gaan, en veel plezier met koken!

en: <p>Krecipes comes with some delicious default recipes and useful data.</p><p>Would you like to initialize your database with those? Note that this will erase all your previous recipes if you have any.</p>
nl: <p>KRecipes wordt geleverd met enkele overheerlijke recepten en bruikbare gegevens. </p><p>Wilt u uw database hiermee vullen? Opmerking: dit zal alle recepten die al in de database staan wissen.</p>

en: Yes please, initialize the database with the examples
nl: Ja graag, vul mijn database met deze voorbeelden

en: <p>Krecipes can import nutrient data from the USDA's nutrient database for over 400 foods.  A total of 43 food properties are included for each food, such as energy, fat, vitamin C, etc.</p><p>Would you like to import this data now?  Note that this operation is safe to use on an existing database, and no data loss will occur.  This operation may take several minutes.</p>
nl: <p>KRecipes kan informatie over de voedingswaarde importeren uit de database van USDA. Deze bevat meer dan 400 items. Er zijn 43 voedseleigenschappen, zoals energie, vetgehalte, vitamine-C-gehalte, etc.</p><p>Wilt u deze informatie nu importeren? Deze handeling is veilig, in de bestaande database zal geen informatie verloren gaan. Deze handeling kan enkele minuten in beslag nemen.</p>

en: Yes please, load the database with nutrient data for 400+ foods.
nl: Ja graag, laad mijn database met informatie over de voedingswaarde van meer dan 400 voedingsmiddelen.

en: Choose the type of database that you want to use. Most users will want to choose a simple local database here. However, you can also use remote servers by means of a MySQL or PostgreSQL database.
nl: Kies het type database dat u wilt gebruiken. De meeste gebruikers kiezen hier een eenvoudige lokale database. U kunt echter ook een externe server gebruiken met een MySQL- of PostgreSQL-database.

en: Simple Local File (SQLite)
nl: Eenvoudig lokaal bestand (SQLite)

en: Local or Remote MySQL Database
nl: Lokale of externe MySQL-database

en: Local or Remote PostgreSQL Database
nl: Lokale of externe PostgreSQL-database

en: All Categories
nl: Alle categorieën

[ctx: Previous item]
en: << Previous
nl: << Vorige

[ctx: Next item]
en: Next >>
nl: Volgende >>

[ctx: @title:column]
en: Header
nl: Koptekst

en: Ingredient:
nl: Ingrediënt:

[ctx: Ingredient grouping name]
en: Header:
nl: Kop:

en: Amount:
nl: Hoeveelheid:

en: Unit:
nl: Eenheid:

en: Preparation Method:
nl: Bereidingswijze:

en: Please enter an ingredient
nl: Voer een ingrediënt in

en: Amount field contains invalid input.
nl: Hoeveelheidveld bevat ongeldige invoer.

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

[ctx: the day after today]
en: tomorrow
nl: morgen

[ctx: this day]
en: today
nl: vandaag

[ctx: the day before today]
en: yesterday
nl: gisteren

[ctx: @option today]
en: &Today
nl: &Vandaag

[ctx: @option tomorrow]
en: To&morrow
nl: &morgen

[ctx: @option next week]
en: Next &Week
nl: Vorige &week

[ctx: @option next month]
en: Next M&onth
nl: Vorige m&aand

[ctx: @option do not specify a date]
en: No Date
nl: Geen datum

[ctx: @title:column]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: @label:textbox]
en: Type here the text to search
nl: Type hier de te zoeken tekst

[ctx: @label:textbox]
en: Type here the text to search in the current page
nl: Type hier de te zoeken tekst in de huidige pagina

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, m_previousButton)
en: Previous Page
nl: Vorige pagina

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, m_nextButton)
en: Next Page
nl: Volgende pagina

[ctx: @action:button Up to top menu]
en: Up...
nl: Omhoog...

[ctx: @title:column]
en: Enabled
nl: Ingeschakeld

[ctx: @title:column]
en: Min. Value
nl: Min. waarde

[ctx: @title:column]
en: Max. Value
nl: Max. waarde

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, criteriaListView)
en: Stars
nl: Sterren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comment)
en: Comments
nl: Commentaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, buttonRemove)
en: Remove
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, buttonEdit)
en: Edit...
nl: Bewerken...

en: Uncategorized
nl: Niet-gecategoriseerd

en: Recipe
nl: Recept

[ctx: @info:progress]
en: Loading recipes
nl: Recepten worden geladen

[ctx: @title:column Unit name]
en: Unit
nl: Eenheid

[ctx: @title:column Unit abbreviation]
en: Abbreviation
nl: Afkorting

[ctx: @title:column Unit plural]
en: Plural
nl: Meervoud

[ctx: @title:column unit plural abbreviation]
en: Abbreviation
nl: Afkorting

[ctx: @title:column Unit type]
en: Type
nl: Soort

[ctx: Unit type other]
en: Other
nl: Overig

[ctx: Unit type mass]
en: Mass
nl: Gewicht

en: -No Preparation-
nl: -Geen bereiding-
