krecorder - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Play a recording, or record a new one
eu: Grabazio bat jo, edo berri bat grabatu

en: Record a new recording
eu: Grabatu grabazio berri bat

en: Recorder
eu: Grabatzailea

en: Player
eu: Jotzailea

en: Recorded on %1
eu: %1(e)an grabatua

en: Pause
eu: Etenaldia

en: Play
eu: Jo

en: Stop
eu: Gelditu

en: Export to location
eu: Esportatu kokalekua

en: Rename
eu: Berrizendatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Recordings
eu: Grabazioak

en: Edit
eu: Editatu

en: Record
eu: Grabatu

en: No recordings
eu: Ez dago grabaziorik

en: Select a location to save recording %1
eu: Hautatu grabazioa gordetzeko kokaleku bat, %1

en: Saved recording to %1
eu: Grabazioa hor grabatu da, %1

en: Delete %1
eu: Ezabatu %1

en: Are you sure you want to delete the recording %1?<br/>It will be <b>permanently lost</b> forever!
eu: Ziur zaude, %1 grabazioa ezabatu nahi duzula?<br/><b>Betirako galduko</b> da!

[ctx: @action:button]
en: Delete
eu: Ezabatu

[ctx: @action:button]
en: Cancel
eu: Utzi

en: Rename %1
eu: Berrizendatu %1

en: Name:
eu: Izena:

en: Location:
eu: Kokalekua:

en: Record Audio
eu: Grabatu audioa

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Stop Recording
eu: Utzi grabatzeari

en: Save recording
eu: Gorde grabazioa

en: Save
eu: Gorde

en: Discard
eu: Baztertu

en: Name (optional)
eu: Izena (hautazkoa)

en: Storage Folder:
eu: Biltegiratzeko karpeta:

en: General
eu: Orokorra

en: About
eu: Honi buruz

en: Audio Format
eu: Audio formatua

en: WAV file format
eu: WAV fitxategi formatua

[ctx: File format not listed]
en: Other
eu: Bestelakoa

en: Audio Quality
eu: Audio-kalitatea

en: Lowest
eu: Apalena

en: Low
eu: Apala

en: Medium
eu: Ertaina

en: High
eu: Handia

en: Highest
eu: Handiena

en: Higher audio quality also increases file size.
eu: Audio-kalitate handiagoarekin fitxategi-neurria handitzen da.

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Audio Input
eu: Audio-sarrera

en: Audio Codec
eu: Audio-kodeka

en: Container Format
eu: Edukitzaile formatua

en: Some combinations of codecs and container formats may not be compatible.
eu: Baliteke kodek eta edukitzaile formatu batzuk bateragarriak ez izatea.

en: © 2020-2022 KDE Community
eu: © 2020-2022 KDE komunitatea
