krecorder - en to gl translation catalogue (51 entries)

en: Settings
gl: Configuración

en: Play a recording, or record a new one
gl: Reproduza unha gravación ou grave unha nova.

en: Record a new recording
gl: Facer unha nova gravación

en: Recorder
gl: Gravadora

en: Player
gl: Reprodutor

en: Recorded on %1
gl: Gravado o %1

en: Pause
gl: Pausar

en: Play
gl: Reproducir

en: Stop
gl: Deter

en: Export to location
gl: Exportar a unha localización

en: Rename
gl: Renomear

en: Delete
gl: Eliminar

en: Recordings
gl: Gravacións

en: Edit
gl: Editar

en: Record
gl: Gravar

en: No recordings
gl: Non hai gravacións.

en: Select a location to save recording %1
gl: Seleccione unha localización na que gardar a gravación «%1».

en: Saved recording to %1
gl: A gravación gardouse en «%1».

en: Delete %1
gl: Eliminar %1

en: Are you sure you want to delete the recording %1?<br/>It will be <b>permanently lost</b> forever!
gl: Seguro que quere eliminar a gravación «%1»?<br/><b>Perderase para sempre</b>!

[ctx: @action:button]
en: Delete
gl: Eliminar

[ctx: @action:button]
en: Cancel
gl: Cancelar

en: Rename %1
gl: Renomear %1

en: Name:
gl: Nome:

en: Location:
gl: Localización:

en: Record Audio
gl: Gravar son

en: Continue
gl: Continuar

en: Stop Recording
gl: Deter a gravación

en: Save recording
gl: Gardar a gravación

en: Save
gl: Gardar

en: Discard
gl: Descartar

en: Name (optional)
gl: Nome (opcional)

en: Storage Folder:
gl: Cartafol de almacenamento:

en: General
gl: Xeral

en: About
gl: Sobre

en: Audio Format
gl: Formato de son

en: WAV file format
gl: Formato de ficheiro WAV

[ctx: File format not listed]
en: Other
gl: Outro

en: Audio Quality
gl: Calidade do son

en: Lowest
gl: A máis baixa

en: Low
gl: Baixa

en: Medium
gl: Media

en: High
gl: Alta

en: Highest
gl: A máis alta

en: Higher audio quality also increases file size.
gl: A maior calidade de son, maior tamaño de ficheiro.

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Audio Input
gl: Entrada de son

en: Audio Codec
gl: Códec de son

en: Container Format
gl: Formato contedor

en: Some combinations of codecs and container formats may not be compatible.
gl: Algunhas combinacións de códecs e formatos contedores poden non ser compatíbeis.

en: © 2020-2022 KDE Community
gl: © 2020-2022 Comunidade KDE
